Skocz do zawartości


Zdjęcie

praktyczny kurs walki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
80 odpowiedzi w tym temacie

budo_arnold5551
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: praktyczny kurs walki
to gdzie w koncu mam isc na ten boks?

i prosze mi naswitetli jak sie zajecia odbywają? czy cwiczy sie w grupie czy kazdy jak chce, czy jak przylazi ktoś nowy co za wiele nie umie to odrazu jest ciulem napietnowanym czy jak? i ile to moze kosztować?
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: praktyczny kurs walki

to gdzie w koncu mam isc na ten boks?

i prosze mi naswitetli jak sie zajecia odbywają? czy cwiczy sie w grupie czy kazdy jak chce, czy jak przylazi ktoś nowy co za wiele nie umie to odrazu jest ciulem napietnowanym czy jak? i ile to moze kosztować?

eeee stary ale dajesz :? zamiast zadawac takie pytania, juz powinienes przynajmniej raz byc i sprawdzic jak wyglada trening. gdyby kazdy cwiczyl jak chcial to by trener chyba potrzebny nawet nie byl. a jak ktos nowy przyjdzie, to stoja wokol niego w kolku smiejac sie i wytykajac palcami :roll: ..... tak to w podstawowce jest ... a nie na treningu gdzie ludzie placa i chca jak najwiecej sie nauczyc... kurde o cene tez sie nas nie pytaj, skoro nawet nazwy nie podales. masz ten klub w miescie to zamiast sprawdzic, wolisz ludzi w internecie pytac... slabe to podejscie. pozdr
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: praktyczny kurs walki

czy jak przylazi ktoś nowy co za wiele nie umie to odrazu jest ciulem napietnowanym czy jak?


Stary skąd Ty bierzesz takie rzeczy? :roll:
Dowiedz się o godziny treningów, pakuj spodenki do plecaka i wio na trening- na miejscu możesz pogadać z trenerem i zobaczyć jak to wygląda, albo od razu zacząć ćwiczyć. Nikt od Ciebie forsy za próbny trening brać nie będzie chciał- albo zostajesz, albo szukasz dalej.
  • 0

budo_arnold5551
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: praktyczny kurs walki
Pytam bo mam zahamowania oglnie przed takimi sportami, gdzie musze liczyć sie że przjde i bede najgorszy, i nie dosc bede musial sie ze swoimi frustracjami na początku radzic i brakiem kondycji to jeszcze z tym że bedą mnie mieli za ciula co nie umie sie bic :evil:

Dlatego prosze o wyrozumialośc i naswietlenie sytuacji. I niech mi ktos podwpoie gdzie w katowicach jest dobry klub, gdzie uczą boksu amatorskiego, praktycznego i z jakimi wydatkami sie to wiąze , czy tylko rękawice trzeba kupic czy cos jeszcze.

Aha, i czy uprawianie boksu zawsze skazuje na to że sie bedzie miało zniszczony orli nos czy ochraniacze na to moga zaradzić??
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: praktyczny kurs walki

Pytam bo mam zahamowania oglnie przed takimi sportami, gdzie musze liczyć sie że przjde i bede najgorszy, i nie dosc bede musial sie ze swoimi frustracjami na początku radzic i brakiem kondycji to jeszcze z tym że bedą mnie mieli za ciula co nie umie sie bic :evil:

stary, masz 14 lat?
zbyt zmeczony jestem dzisiaj na "ulice"...
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: praktyczny kurs walki

Pytam bo mam zahamowania oglnie przed takimi sportami, gdzie musze liczyć sie że przjde i bede najgorszy, i nie dosc bede musial sie ze swoimi frustracjami na początku radzic i brakiem kondycji to jeszcze z tym że bedą mnie mieli za ciula co nie umie sie bic :evil:

Dlatego prosze o wyrozumialośc i naswietlenie sytuacji. I niech mi ktos podwpoie gdzie w katowicach jest dobry klub, gdzie uczą boksu amatorskiego, praktycznego i z jakimi wydatkami sie to wiąze , czy tylko rękawice trzeba kupic czy cos jeszcze.

Aha, i czy uprawianie boksu zawsze skazuje na to że sie bedzie miało zniszczony orli nos czy ochraniacze na to moga zaradzić??

Kup Ty jednak ten gaz.
  • 0

budo_ii
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: praktyczny kurs walki
1. Zmień nastawienie, niczego nie osiągniesz tylko zadając pytania na forum. Stary, mija już 17 dni od kiedy założyłeś temat.

2. Skąd Ty wytrzasnąłeś te historie o wyśmiewaniu początkujących? Idziesz po to żeby się nauczyć, więc z założenia nie umiesz. Ale jeśli pójdziesz na trening i ktoś Cię wyśmieje (bo np. poszedłeś na jakiś "czas napierdalania fajter klup") i prowadzący na to pozwoli to zmieniasz klub i idziesz gdzie indziej.

3. Znalezienie klubów bokserskich w necie zajmuje ok 3 minut, wykaż się jakąś kreatywnością:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: praktyczny kurs walki
chcesz byc skuteczny na ulicy w bójce? Kup psa,najlepiej Amstaffa,idz z nim na tresure,dobrze go ułóż i tyle...bedziesz mial najlepszą obrone. Lepszej nie ma.Chyba ze giwera...A jak nie to zostan przy siłce jednak...Z takim podejsciem zrezygnujesz po paru treningach...
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: praktyczny kurs walki
najlepiej nie wychodzic na ulice
  • 0

budo_arnold5551
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: praktyczny kurs walki
Mam 22lata i moje argumenty jak najbardziej na miejscu :evil:
  • 0

budo_arnold5551
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: praktyczny kurs walki
ahah i dziekujwza zachęte :twisted:
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: praktyczny kurs walki
Widzisz masz 22 lata a zachowujesz się jak 14-latek. Chcesz trenować to idziesz trenować i masz w dupie co myślą inni. Jak w klubie panuje kiepska atmosfera, zmieniasz na inny, wszystko. W twoim przypadku polecam jednak najpierw zastanowić się czy naprawdę chcesz uprawiać SW.
  • 0

budo_arnold5551
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: praktyczny kurs walki
nie chce trenować ani siłki ani SW, ale MUSZE bo by niewygladać jak ostatni ciul i nie czuc sie bezradny wobec rzeczywistosci. JEzelinie poczuje że chcociaż w jakimś stopniu umiemm os siebie zawalczyć wpłynie to pozytywnie na wiele innych aspektów mojego życia, wiec to zlo konieczne. 8) tym bardziej że wizualnie nie wygladam na lacka i nikt za nie czepia sie , ale co z tego jak mam psychike bezbronną wobec nagłego stresu i to że w sytucjach zagrozenia trace gowe BO JESTEM NIEWYROBIONY i to jest tylko to!!!! i musze to zmienic bo inaczej bedzie kapa zupełna. Wiem że mistrzem nie bede na pewno, moze bede tam najgprszy ale zawsze bede do przodu i dla wielu i tak moge/bede stanowić przewage 8)
  • 0

budo_ii
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: praktyczny kurs walki
Dzień 18 od momentu założenia tematu. Zdaje się że żaden klub jeszcze Cię nie widział w swoich szeregach, potrafisz odpowiedzieć dlaczego?
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: praktyczny kurs walki

nie chce trenować ani siłki ani SW, ale MUSZE bo by niewygladać jak ostatni ciul i nie czuc sie bezradny wobec rzeczywistosci. JEzelinie poczuje że chcociaż w jakimś stopniu umiemm os siebie zawalczyć wpłynie to pozytywnie na wiele innych aspektów mojego życia, wiec to zlo konieczne.

tak nie gada 22-latek :? porazka totalna, zyjesz w slumsach, ze to dla Ciebie ratunek w okrutnej rzeczywistosci? Zeby obronic sie po sw musialbys cwiczyc z 4 lata, a z Twoim podejsciem to z 12. I trenowanie ma sprawiac przyjemnosc, a nie byc ZLEM KONIECZNYM. Daj spokoj sobie z sw.
  • 0

budo_macleod
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 471 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jungle

Napisano Ponad rok temu

Re: praktyczny kurs walki
Innymi slowy chcesz zeby ktos z Ciebie zrobil mezczyzne prawdziwego. Kazdy facet chce sobie udownic ze jest meski, zaradny, odwazny. W dawnych czasach bylo to proste- konczysz 16 lat(na przyklad) udajesz sie samotnie na polowanie na tygrysa i wracasz do wioski jako zwyciesca, wojownik. Teraz nie jest to takie proste i wlasciwie nie ma takiego rytu przejscia- chodzi bardziej o ogolne radzenie sobie w zyciu, zdobycie dobrej pracy itp. Ale mysle, ze jednak potrzebny jest taki "rite de passage", zwyczajnie: facet sie czuje facetem jak musi stoczyc bitwe, jak zmaga sie z niebezpieczenstwem a nie siedzi za biurkiem.
zastanow sie: nie musisz isc na trening, moze wybierz sie na samotna wyprawe w gory, rejs, na szkole przetrwania, wyznacz sobie jakis cel ale najwazniejsze to badz ZDECYDOWANY.
  • 0

budo_arnold5551
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: praktyczny kurs walki

Dzień 18 od momentu założenia tematu.

niech bedzie i setny,

Zdaje się że żaden klub jeszcze Cię nie widział w swoich szeregach, potrafisz odpowiedzieć dlaczego?

Dopuszczasz moze taka opcje , że ludzie maja troche wiecej na głowie niz tylko box :twisted: PAli sie? Dyskutujemy , czas jest chyba moim problemem :evil: OD tego chyba jest to forum aby zdobywac info na nim :?

tak nie gada 22-latek

to moze zacytuj jak gada :twisted: może Ci kopie dowodu wysłać , oryginal i do nie dołacze nr buta :twisted:

I trenowanie ma sprawiac przyjemnosc, a nie byc ZLEM KONIECZNYM. Daj spokoj sobie z sw.

Bedzie sprawiać jak tam pójde i zaczne to łapać, narazie "badam pole minowe" zani na nie wejde

Zeby obronic sie po sw musialbys cwiczyc z 4 lata, a z Twoim podejsciem to z 12.

i tak zawsze bede do przodu, chocby to że wyrobie w sobie instynkt obroonny i wole walki w zyciu na codzięn to bardzo dużo.

Tak na marginesie to jesteście tu bardzo sym[atyczni, umicie dodac otuchy, super ziomale by z Was byli :twisted: :roll: Jakb tak do wszystkiego podchodzić i słuchac takich rad to chyba by sie tylko powiesic dosłownie opłacało :lol: Kiedys jako gówniarz byłem zupełnym kalekom fizycznym, bo jako dzieciak nie uprawiałem żadnego sportu bo nie chcuałem , olewałem to itp. i przez zdrowie. Ale wiedziałem że to klęska , stan niedopuszczalny i musze to zmienić, i w koncu po wielu wahaniach silke poszedłem i jestem juz tam długo, wiele postepów zrobiłem, jestem tam zauważany, wielu ludzi poznałem, i mysle że nie jestem jako cipa odbierany. I szedłem tam z "cisnieneiem" jak huj, byłem tak zastały że po lekkim treningu przyłaziłem do domu ledwo przytomny, ale wiedziałem że to zło konieczne (nie pasja, nie przyjemnośc) abslolutnie, i dopiero po czasie jak widziałem że zmieniam sie zauważalnie ż obleśnego słabego grubasa (którego widok mnie samego odrażał) w normalnego człowieka, że siły jest coraz wiecej i juz nie jestem na dnie, stało sie to moją przyjemnoscią. I dziś dalej ćwicze, bo chce wygladac w miare jak człowiek a nie zasiedziec sie i zalac fetem, choćby dla zdrowia i samopoczucia do bardzo ważne, jednak czasem sie zmuszam żeby tam iśc. Podsumowując dużo to w moim życiu zmieniło, by nie to czułbym sie nadal jak oblesny żałosny ciul :evil: Boks to kolejne etap, ale wole wiedziec w co sie pakuje :!: Potrenuje boks, jak mówiełem wiem że nie bede mistrzem ani nie bede dobry przy innych ale za to w praktyce moze dac mi wiele wiecej. Poza tym poddac na samym poczatku to chyba nie jest mądra opcja :!: :evil:
  • 0

budo_macleod
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 471 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jungle

Napisano Ponad rok temu

Re: praktyczny kurs walki
dodac otuchy? masz jednak te 14 lat? Mamy Cie poglaskac po glowce? jak chcesz sie za siebie zabrac to juz a nie jutro, mam czas..itp
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: praktyczny kurs walki
A co myślisz, że treningi sw to czary?Że pójdziesz na trening ten raz czy dwa czy potrenujesz nawet rok i już będziesz zajebiście pewny siebie, cały strach przy starciu ulicznym odejdzie i będziesz mógł się napierdalać z trzeźwym umysłem? :lol:
  • 0

budo_arnold5551
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: praktyczny kurs walki
kurwa chyba sie nie rozumiemy. chyba nawet nie powinienm odpowoadać bo to jałowy temat widze. Kurwa nie napierdalam sie po ulicach jestem pierdolonym lompem, a sytuacje kiedy miałem okazje dostać/dostałem to chyba ze 2 razy w życiu. Chce umiec sie bić jako tako i nikt kurwa nie mówił tu o dwóch treningach ja pierdole, chuj by szczelił czasem człowieka :evil: :evil: :evil:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024