Skocz do zawartości


Zdjęcie

dresiarze w anglii


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

budo_aikidudi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wadowice/manch.

Napisano Ponad rok temu

dresiarze w anglii
nie wiem czy temat był, ale od kilku dni moje mieszkanie oraz dwa inne stały się celem ataków angielskich(mieszkam w uk) młodych drechów. Obrzucają nasze okna błotem za pomocą rury plastikowej. Czy macie jakies doświadczenia w zwalczaniu takich zachowań?? ja dziś nie wytrzymałem i wybiegłem za gównażerią, ale zwiali gdzies w osiedle. Wiem, że nie mogę im nic zrobić bo bede mieć problemy ale niestety nie wytrzymałem. Szczęśiem w nieszczęściu jest tylko to że ich nie złapałem-nie wiem co by było.
Policja jest bezradna i beznadziejnie funkcjonuje. Mam tej sytuacji serdecznie dosyć. Nie chce się przeprowadzać, chcę to sprawę jakos pomyslnie rozwiązać więc proszę Was o konkretne porady jesli takowe sa.
Dziekuje
  • 0

budo_szwed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii
Moi kumple mieli w Anglii takie akcje z Pakistańcami, ale nie należą do grzecznych chłopców więc było ostro. Raz Pakistańczycy wjechali im na chatę, później moi znajomi zrobili im desant aż szyby szły i wtedy się uspokoiło. Nie pochwalam takich metod, wiec proponuję się dogadać.
Wiem, że łatwo się mówi, ale trzeba spróbować.
  • 0

budo_kwiat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii
Aikidudi myślę, że na początek warto dowiedzieć się jak takie zachowania traktuje angielskie prawo. A potem oficjalnie zawiadamiać policję (mam na myśl pisemny sposób zawiadamiania) o każdym takim wybryku. Jak będą mieli dużo oficjalnych zgłoszeń o podobnych przypadkach to będą musieli coś zrobić z tym problemem. Oficjalne zgłoszenia uniemożliwią również twierdzenie, że policja nić nie wiedziała o podobnych wybrykach.
A jak liczba zgłoszeń będzie duża to wymusi to zmianę organizacji służby i skierowanie policjantów w miejsce, gdzie często dochodzi do łamania prawa.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii
Szczęście w nieszczęściu, że to błoto a nie...

Gównażeria w UK strasznie rozwydrzona i bezkarna. Może im sie znudzi? Źle zrobiłeś ze wybiegłeś za nimi bo pewnie o to im chodziło. Wspólczuje
  • 0

budo_aikidudi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wadowice/manch.

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii

Szczęście w nieszczęściu, że to błoto a nie...

Gównażeria w UK strasznie rozwydrzona i bezkarna. Może im sie znudzi? Źle zrobiłeś ze wybiegłeś za nimi bo pewnie o to im chodziło. Wspólczuje


Saku, oni nie mogli wiedziec, że wyjde z domu. Tutaj nikt w taki sposób nie reaguje. Wszyscy siedza cicho jak mysz pod miotlłą. Pogoniłem-uciekli. Zobaczymy co przyniesie jutrzejszy dzień, a właściwie wieczór.
Szwed, mieszkam tylko z moją druga połówką wiec nie moge nikomu zrobić desantu ;)
Po drugie staram się być dobrym Polakiem i nie prowokuje ani tez nie sięgam po drastyczne metody. Mam nadzieje, że nie zmusza mnie kiedykolwiek bym użył cos ponad niż mogę uzyć przeciw nim.

Kwiat, dzięki za rade i byc może z niej skorzystam. dzwonimy od wczoraj na policję po kilka razy. Dziś nam odpowiedzieli, że musimy czekac w kolejce 8O
Mam już tego dosyć...
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii
Ciezka sprawa. Moze kup gnata i nastepnym razem po prostu ich postrasz, poudawaj troche wariata itp. to im sie odechce. W pierwszej kolejnosci dzwonilbym na policje, ale skoro mowisz, ze nie sprawdzaja sie...
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii
Nie ma żadnego mało ryzykownego wyjścia z takiej sytuacji, policja tutaj to smiech na sali, a wpierdolić gówniarzom też bym nie ryzykował - może się zniechęcą, a może dostaniesz kosę, może zgłoszą sprawę o pobicie itd.

Sam miałem podobne problemy, więc nie zazdroszczę, moje rozwiązanie to wynieść się z brytyjskiej dziczy ;)

Moze kup gnata


Z choinki się urwałeś? :lol:
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii
Może jak będą rzucac to nagrywaj na kamerę, może się kiedyś przyda jak policja się unfuckuje. ;)
  • 0

budo_aikidudi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wadowice/manch.

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii

Może jak będą rzucac to nagrywaj na kamerę, może się kiedyś przyda jak policja się unfuckuje. ;)


chetnie bym tak zrobił jednak oni przychodzą najczęściej między godz. 20.00 a 21.00
wtedy nie jest już tak jasno chociaż spróbowac można.Dziś wieczór wezmę aparat i postaram sie im zrobic fotki jak przyjdą.Ze spraw załatwionych to:
dzisiaj rano zatrzymałem radiowóz na drodze i jutro ktoś z policji ma przyjść do nas do mieszkania.
Chyba zrobię z tego relację by komuś kto będzie mieć podobna sytuację zobrazować jak może sobie pomóc o ile mnie samemu uda się z tego wybrnąć.


dzięki za porady

p.s.
dam Wam znać dzis wieczór czy kolesie byli czy nie.
pozdro
  • 0

budo_kwiat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii
Myślę, że warto się dowiedzieć, czy w angielskim prawie są odpowiedniki obrony koniecznej i stanu wyższej konieczności. Wtedy będziesz wiedział jak daleko możesz się posunąć w przypadku "rękoczynów".
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii
tak, tylko z tego co ostatnio slychac, gowniarze na wyspie czuja sie bezkarni i nie pieprza sie w uzyciu bezzasadnie noza, wiec ja bym uwazal z tymi rekoczynami.... tym bardziej, ze mieszkasz z druga polowka, a ona pewnie nie chcialaby zobaczyc Ciebie jak wracasz pociety do mieszkania
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii

Ciezka sprawa. Moze kup gnata i nastepnym razem po prostu ich postrasz, poudawaj troche wariata itp.

To przyjedzie policja i go zastrzeli.

Ja bym skurwielstwo powystrzelał z procy,tak jak juz kiedyś to zrobiłem w pl u ciotki,jeden chuj dostał ze śrubki w nogę to się uspokoił.
Tak wiem,gówniarskie zachowanie,ale w tedy miałem 15 lat:-)
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii
wynajmij jakichs paru ruskich albo murzynow albo litwincow i za pare jewro spuszcza lanie moze odpuszcza

pzdr
  • 0

budo_liman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii
Mój "wujek" mial kiedyś taki rproblem, że mieszkał niedaleko dyskoteki i Ci, co wyszli zazwyczaj szli na podwórko kamienicy w której mieszkał, darli się itp. Raz w nocy nie wytrzymał, miał coś w rodzaju rakietnicy, z tą różnicą, że zamiast flary była dość spora petarda. Strzelił do góry, a ona im wybuchła tak z 15 m nad głowami, jeden z nich krzyczał, że się zesrał :roll: pobudził przy tym pół bloku, ale spokój był na dłuższy czas..
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii

Może jak będą rzucac to nagrywaj na kamerę, może się kiedyś przyda jak policja się unfuckuje. ;)

byl taki rodowity angol niedawno, co tak zrobil..
przed jego domem grupka nastoletnich bandytow robila dym - nagral to na kamerze..
ale chlopaki przylookali ze ich nagrywa i ..... wezwali policje
co ciekawe - mlode gangusy nie dostaly zadnej kary za wandalizm (mimo kasety z nagraniem), a dziadek za filmowanie innych osob bez ich zezwolenia dostal wezwanie do sadu.. ot takie to prawo w UK.. :cry:

i zdecydowanie odradzam wszelkie zabawy silowe z uzyciem zabawek - oni sa na to bardzo teraz wyczuleni i jak imigrant bedzie tlukl pala czy strzelal ze straszaka do niggerow to moze sie to skonczyc bardzo szybka deportacja i zakazem wjazdu do UK..

moze sie dogadac? pewnie chodza do lokalnego pubu jak wszyscy - tam ich spotkac - zagadac - postawic piwko - nie miec wiecej problemu..
  • 0

budo_user_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii
w takim przypadku wychodzę z założenia że najlepiej pokonać ich własną bronią ,jeżeli użyją przemocy to przemocą bym im to wyperswadował tyle że ze zdwojoną siła.jednakże pamiętając że przemoc rodzi przemoc sam rak bym w tym nie babrał tylko zlecił to jakiejś innej bandzie...np.francuzów lub szkotów ew.samego mela gibsona.

a jeżeli takie rozwiązanie Cie nie satysfakcjonuje to istnieje jeszcze 2 wyjście pokojowe...jak pisał dzey:może warto ich poznać w pobliskim barze...opowiem pewna historie kiedyś podpadł i jeden gość mniejsza o to czym, w każdym razie przy najbliższym spotkaniu chciałem mu fizycznie przekazać kilka argumentów.przypadek spowodował to że zmuszony byłem z nim pracować a jako ze na pracy mi zależało to zamierzałem po niej wymierzyć sprawiedliwość, w trakcie pracy nie dało się uniknąć rozmowy,poznałem go i okazał się całkiem w porządku kolesiem...z drugiej strony jednak jęeli ciebie sobie odpuszcza to przeniosą się na kogoś innego

ja biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw wybrał bym rozwiązanie siłowe, ale ja trochę nienormalny jestem
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii
A wybrales kiedys w podobnej sytuacji rozwiazanie silowe?
K_P
  • 0

budo_user_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii
tak


edyta:

wyglądało to mniej więcej tak;koło mojego bloku już którąś noc z rzędu jakaś banda konkretniej 3 ciołków strasznie hałasowała,wiec wracając z 2 znajomymi postanowiliśmy im powiedzieć aby przenieśli się w inne miejsce gdyż ludzie chcą spać...niestety doszło do konfrontacji którą wygraliśmy.na drugi dzień sytuacja sie pogorszyła wedle zasady przemoc rodzi przemoc wrócili ale w wiekszej grupie i tym razem to ja z kolegami oberwałem.jako że należe do osób upartych i nie majacych zbyt równo pod sufitem 3 dnia ruszylem ja z jednym kolegą kolegą na ich dwoje która sie tam pojawiła. niestety kolega walnął jedego z nich troche za mocno w skroń. trzeba było zadzonić po karetke...


ale od tamtej pory mamy spokój przed blokiem
  • 0

budo_aikidudi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wadowice/manch.

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii
dzey - to nie sa kolesie którzy mają po eścia lat. To sa nastolatki.W barze takich nie znajdziesz. Nudzi się im niemiłosiernie to robią wszystko by zainteresować swoja osobą innych. Takich prawo broni i ciężko im coś zrobic by nie być posadzonym o przemoc wobec dzieciaka 8O
jest 20.25 i jak narazie cisza, choć spotkałem już grupke młokosów jak wracałem z pracy.
Do mojej połówki zadzwonili z policji, że gdyby coś się działo to sa w pobliżu i mam nadzieje że coś zdziałają w razie konieczności.
Pada-jak zwykle- i nie wiem czy wychodzić z domu jak miałem w planie.
Z tego co się dziś dowiedzialem w pracy od angoli to można zatrzymac takiego jednego pacjencika (ale nie wolno go bić) i przytrzymać do przyjazdu policji nazywa się to jakoś citizen arrested czy cos takiego.
A porady w stylu wynajmij sobie tam kogoś sa wogole bezsensu. Jesli będe kogoś potrzebował to dam Wam znać :lol: w końcu rodacy powinni sobie pomagac w trudnych sytuacjach. będę pisać jak tylko coś będe wiedzieć.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii
A możesz go skuć kajdankami?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024