Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wymarzona sylwetka - fotki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1958 odpowiedzi w tym temacie

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
Poncho, spróbuj na Allegroszu wyczaić bojówki Fostex ze wzmocnieniami na dupie w i kroku. :wink:
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
Porobie troche offtopa.

Mi sie podobaja bojowki jeansowe, odkad je pierwszy raz ujrzalem w.....gta3 :D
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Glowny bohater tej gry takie nosil, od tamtego czasu, juz 8 lat marze o takich spodniach.

Poki co taki model z allergro

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] w miare mi sie podoba, choc juz niewiele brakuje abym sobie takie sprawil.
  • 0

budo_poncho
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki

Poncho, spróbuj na Allegroszu wyczaić bojówki Fostex ze wzmocnieniami na dupie w i kroku. :wink:

Fajne, ale drogie. Jak na razie te za 40zł mnie nie zawiodły (a mam je chyba już z 6 lat), więc na chwilę obecną mam w czym chodzić. :)
  • 0

budo_grand12
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
Jezeli chodzi o jeansy, to ostatnio kupilem 2 pary w Tesco, wydalem na nie ok. 150 zl. Jestem bardzo zadowolony, przeszedlem w poznaniu praktycznie kazdy sklep i wszedzie jeansy byly za obcisle. Dlatego przejdzcie sie do Tesco :) .
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
Dołączona grafika
  • 0

budo_szwed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
Daj pan spokój z tymi zdjęciami. Nie strasz ludzi przed snem :P

Co do spodni to Niedziel zakładał temat i tam było trochę namiarów na szersze spodnie.

Ja też mam już w dupie markowe jeansy - jak przeczytałem, że Lee kupione za 220 zł są Made in Turkey... Będę w Turcji to sobie kupię za 1/3 tej ceny. A tak kupuję spodnie po 110, 115 zł i służą A te wszystkie reserved i inne śmieszne sklepiki mogą się schować. W ogóle w dużych miastach nie ma jak i w co się ubrać, jakaś jebana rewia mody, a nie normalne ciuchy.
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
??
to jest moja wymarzona sylwetka, tylko koles moglby jeszcze troche popracowac nad prawym nadgarstkiem slabo to wyglada oj slabo :?
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
Ten na bank zaklada sukienki z takimi udami :D
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
Spoko, grafik mu poszerzy w photoshopie, to będą pasować. A co do nadgarstka, to pewnie miał na nim zegarek na pakerni i jakoś tak wyszło.
  • 0

budo_quelq'un
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

i co zrobic zeby tak wygladac? :)
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
Cwiczyc spokojnie i poczekac pare lat. Masz dopiero 16 lat.

K_P
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
mam pytanie, czy jest jakos zunifikowane ze po mniej wiecej szerokosci talerzy na sztandzie okreslic jaka maja wage? (np w tym przypadku ile jest na sztandze u tego chinczyka?)
  • 0

budo_quelq'un
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
Silownie traktuje dodatkowo do karate. Aktulanie 1 raz w tygodniu. FBW. Wszytskie treningi opieram na przysiadzie ze sztanga (ostanio ze sztnaga z przodu), mc, wl + dorzuce jakies dodatkowe. Ogolonie na zasadzie treningu typowo silowego. Przysiady teraz jade 5x5 (z przerwamji 3 min +) taki trening jest odpowiedni w dazeniu do takiej sylwetki? :)
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki

mam pytanie, czy jest jakos zunifikowane ze po mniej wiecej szerokosci talerzy na sztandzie okreslic jaka maja wage? (np w tym przypadku ile jest na sztandze u tego chinczyka?)


Ten pierwszy z lewej talerzy nie jest zbyt szeroki. W kazdym razie to jest chyba 10x25+20. Nie sadze aby to byly dwudziestki. Tak czy siak spory ciezar gosc tam ma hrhr
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
Tak może być choć ta z lewej strony od zewnętrznej jest węższa od innych i od przeciwstronnej prawej zewnętrznej ... może zewnętrzne to 20ki albo ta po lewej to 25ka tylko ma inny profil.

btw. na siłowni staram się zakładać symetryczne talerze mimo iż mają taką samą wagę ... pomijając estetyke chodzi o środek ciężkości ... wiem, że są to gramowe sprawy ale już taki jestem zryty jeśli o to chodzi ... tym bardziej gdy talerzy jest więcej na stronie to staram się jechać od jak najcięższych ... jakoś tak dziwnie patrze gdy ktoś np. zakłada na sztange po 5kg na strone a później dokłada po 20ce ...

... zboczenie zawodowe :?:
  • 0

budo_poncho
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki

mam pytanie, czy jest jakos zunifikowane ze po mniej wiecej szerokosci talerzy na sztandzie okreslic jaka maja wage? (np w tym przypadku ile jest na sztandze u tego chinczyka?)

Po szerokości raczej nie, ale po kolorze można.
8x20 (niebieskie) + 2x10 (zielone) + sztanga 20 lub 25 (jeśli są zaciski) = 200 lub 205kg

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
Nie sadze. Robie podobnie. Ot po prostu wtedy wiekszy komfort mam psychiczny i nie mam na co zrzucic wine jak nie zrobie tyle powtorzen ile sobie wczesniej zaloze :)
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki

btw. na siłowni staram się zakładać symetryczne talerze mimo iż mają taką samą wagę ... pomijając estetyke chodzi o środek ciężkości ... wiem, że są to gramowe sprawy ale już taki jestem zryty jeśli o to chodzi ... tym bardziej gdy talerzy jest więcej na stronie to staram się jechać od jak najcięższych ... jakoś tak dziwnie patrze gdy ktoś np. zakłada na sztange po 5kg na strone a później dokłada po 20ce ...

... zboczenie zawodowe :?:

mam tak samo.
tylko kiedy baaardzo mi sie nie chce olewam te sprawy. inna rzecz ze robie wiekszosz rzeczy bez zaciskow wiec w trakcie serii i tak ciezar mi troszke moze sie na sztandze przemiescic.
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki

btw. na siłowni staram się zakładać symetryczne talerze mimo iż mają taką samą wagę ... pomijając estetyke chodzi o środek ciężkości ... wiem, że są to gramowe sprawy ale już taki jestem zryty jeśli o to chodzi ... tym bardziej gdy talerzy jest więcej na stronie to staram się jechać od jak najcięższych ... jakoś tak dziwnie patrze gdy ktoś np. zakłada na sztange po 5kg na strone a później dokłada po 20ce ...

... zboczenie zawodowe :?:

Ja też zakładam zawsze te same talerze. Jeden talerz 15kg zazwyczaj nie równa się talerzom 10kg + 5kg. Różnicę widać nawet jakby założyć 2 talerze 10kg ale wyprodukowane przez inne firmy.
  • 0

budo_poncho
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
10+5 to nie to samo co 15 choćby z tego powodu, że ciężar rozkłada się inaczej na gryfie. Ja też zawsze zakładam talerze symetrycznie i, szczerze mówiąc, nigdy mi nie przyszło do głowy, że można inaczej.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024