Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wymarzona sylwetka - fotki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1958 odpowiedzi w tym temacie

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki

Ale on chyba nie jest zbyt wysoki... a ty zdaje sie jestes w miare... wiec to juz inna gra, inne proporcje.
Pozdrawiam
K_P

3cm roznicy ;)
i 15kg 8O :lol: (gsp, walczy na 77kg, wiec pewnie normalnie ma 80+, wiec tylko 10kg roznicy tak naprawde. czuje sie gruby)
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
A ile on ma wzrostu? tak nota bene z tym wzrostem zawodnikow, to roznie bywa - ostatnio Kliczko mowil, ze Tyson ma 176 cm, a ja czytalem, ze ma 181 cm. A jaka prawda.... ?

K_P
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
zrodla mowia, ze ma 180, ja mam 183-4.

z ciekawosci, przy jakies wadze brales 2x ?
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
Przy wadze okolo 75 kg. Zakonczylem wynikiem 165 kg. Moglem chyba wiecej, ale... nie mialem takiej wiedzy jak dzis. Np. co trening atakowalem rekord i w koncu, nadwyrezylem bark i lokiec. Poza tym bylem za wysoki jak na te wage. Ludzie z moja waga mieli ponizej 170 cm, a ja jakies 179.
Teraz ze wzgledu na odnawiajaca sie kontuzje szyji nie podnosze juz takich ciezarow. Teraz powyzej 100-110 kg nie wychylam sie, ale robie po 10-12 razy. A po prawdzie - to 3 tygodnie nie robilem. Rehabilituje sie.
100 kg, bo czasami sparuje z kolega 105 kg i warto miec troche pary, zeby go przesunac w parterze :) Technika, technika, ale sily tez troche trzeba miec.


K_P
  • 0

budo_quelq'un
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
Tak sie wtrace do dyskusji gdzie akurat popieram pogladay Kubusia Puchatka. Sam w treningu nie zwazam na sylwetke i wyglad. Licza sie parametry (w moim przypadku wszytsko sporwadzam do karate). I w glowie mi sie nie miesci jak widze tych ludzi co maja w lapach po 45 cm i sa po ilus tam cyklach i mysla ze sa kims, a niestety poza wielkoscia nic innego nie maja (nie mowie o kazdym kto ma duzy biceps). :roll:

A tak wgl jak myslicie dlaczego biceps jest takim miesniem pozadanym? Zeby byl duzy i wgl? Zawsze pytaja sie jaki masz bicpes? a nie np jakie masz udo albo lydke..... :twisted:
  • 0

budo_sheepman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki

Przy wadze okolo 75 kg. Zakonczylem wynikiem 165 kg. Moglem chyba wiecej, ale... nie mialem takiej wiedzy jak dzis. Np. co trening atakowalem rekord i w koncu, nadwyrezylem bark i lokiec. Poza tym bylem za wysoki jak na te wage. Ludzie z moja waga mieli ponizej 170 cm, a ja jakies 179.
Teraz ze wzgledu na odnawiajaca sie kontuzje szyji nie podnosze juz takich ciezarow. Teraz powyzej 100-110 kg nie wychylam sie, ale robie po 10-12 razy. A po prawdzie - to 3 tygodnie nie robilem. Rehabilituje sie.
100 kg, bo czasami sparuje z kolega 105 kg i warto miec troche pary, zeby go przesunac w parterze :) Technika, technika, ale sily tez troche trzeba miec.


K_P

kurcze ładnie.
niezłe osiągi miałeś.w jaki sposób trenowałeś/trenujesz na siłowni?
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki

A tak wgl jak myslicie dlaczego biceps jest takim miesniem pozadanym? Zeby byl duzy i wgl? Zawsze pytaja sie jaki masz bicpes? a nie np jakie masz udo albo lydke..... :twisted:


1.Biceps się robi stosunkowo łatwo,więc i więcej osób ma na tym polu osiągi by porównywać.
2.Jest to "reprezentacyjny" mięsień,wraz z dobrym tricepsem jak się pokazesz w lato w koszulce to będzie to najbardziej widoczny mięsień, i znacząco poprawi wizualnie Twoją sylwetkę.
Jakoś tak.
  • 0

budo_malytgb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
Dołączona grafika

8)
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
O kurwa. Ciekaw jestem czym byly te kurczaki nafaszerowane :>
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

8)

Peter Griffin na sterydach!
  • 0

budo_ian17
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki



A tak wgl jak myslicie dlaczego biceps jest takim miesniem pozadanym? Zeby byl duzy i wgl? Zawsze pytaja sie jaki masz bicpes? a nie np jakie masz udo albo lydke..... :twisted:



2.Jest to "reprezentacyjny" mięsień,wraz z dobrym tricepsem jak się pokazesz w lato w koszulce to będzie to najbardziej widoczny mięsień, i znacząco poprawi wizualnie Twoją sylwetkę.
Jakoś tak.


I to jest błąd, bo pod kątem plażowo-sylwetkowym trzeba mieć rozbudowane barki, plecki i poślady, na to lecą lachony ;) . Jednym słowem, martwy i żołnierskie to sposób na sylwetke ;)

pozdrawiam
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
Corvo teraz to sie slizgam, a nie trenuje, ze wzgledu na nieprzemijajaca kontuzje (wlasnie ide dzis ponownie na spotkanie z rehabilitantem i jak znam zycie, to mi zabroni cwiczyc, tyle, ze chyba teraz bedzie mial racje).
Z mojego treningu nie bedzies mial zadnego pozytku, bo ja przewaznie uzywam metody intuicyjnej.

K_P
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki

I to jest błąd, bo pod kątem plażowo-sylwetkowym trzeba mieć rozbudowane barki, plecki i poślady, na to lecą lachony ;) . Jednym słowem, martwy i żołnierskie to sposób na sylwetke ;)

pozdrawiam

Zapomniałeś o przysiadach :roll:
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki



A tak wgl jak myslicie dlaczego biceps jest takim miesniem pozadanym? Zeby byl duzy i wgl? Zawsze pytaja sie jaki masz bicpes? a nie np jakie masz udo albo lydke..... :twisted:



2.Jest to "reprezentacyjny" mięsień,wraz z dobrym tricepsem jak się pokazesz w lato w koszulce to będzie to najbardziej widoczny mięsień, i znacząco poprawi wizualnie Twoją sylwetkę.
Jakoś tak.


I to jest błąd, bo pod kątem plażowo-sylwetkowym trzeba mieć rozbudowane barki, plecki i poślady, na to lecą lachony
pozdrawiam


Sezonowcy to jeszcze brzuch obowiązkowo robią. A ja pisałem o pokazywaniu się w t-shircie a nie paradowaniu w slipkach na plaży :wink:
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
lapa jest pierwsza rzecza jaka sie rzuca w oczy, do tego jesli ktos ma ja dobrze rozbudowana jest postrzegany za silnego i atrakcyjnego...atrakcyjny moze sobie byc szkoda ze silny juz nie koniecznie :)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki

Corvo teraz to sie slizgam, a nie trenuje, ze wzgledu na nieprzemijajaca kontuzje (wlasnie ide dzis ponownie na spotkanie z rehabilitantem i jak znam zycie, to mi zabroni cwiczyc, tyle, ze chyba teraz bedzie mial racje).
K_P

jak mowi dan john, operacja to matka matura mowiaca ci, ze przesadziles. powodzenia z rehabilitacja.

liczy sie biceps i klatka i brzuch, bo to widac w lustrze po prostu. mozna zawsze ubrac spodnie i ukryc nogi ;) .
  • 0

budo_sheepman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
Dołączona grafika
  • 0

budo_sheepman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
Dołączona grafika
  • 0

budo_cocaine
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:konin
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024