Skocz do zawartości


Zdjęcie

dresiarze w anglii


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

budo_erisnay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii
zalatw psa, najlepiej jakiegos ostro pojebanego ;s

glódz go przez 1 dzien i niech gowaniarnia teraz cos sprowokuje.

psa sie potem pewnie uśpi, dostaniesz moze jakas grzywne. Koncowo bez wiekszego szwanku, upozoruj to tak ze pies sam uciekl z domu, a szmaciarze sami sprowokowali... na przyklad ze niby sami otworzyli drzwi. To ze im pies odgryza glowy zauwaz dopiero gdzies przy 3 :lol:

zaskarbisz sobie reputacje, ze nikt Cie nie ruszy przez lata :lol:

ps: pisałem pólserio.
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii

A możesz go skuć kajdankami?

nie

dzey - to nie sa kolesie którzy mają po eścia lat. To sa nastolatki.W barze takich nie znajdziesz.

to moze uderz do ich rodzicow skoro to takie gnojki?
  • 0

budo_timo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii
Jeśli dasz radę wytrzymać to ignoruj ich, brak reakcji z Twojej strony powinien ich zniechęcić. Zasłoń okna wieczorem zasłonami i olewaj szczeniaków. Oni to robią bo liczą, że zareagujesz. Przed laty, dzieciaki z mojego osiedla też uwielbiały rzucać małymi kamykami w okno gościa, który gwałtowanie na to reagował i wybiegał do nich z łapami. Liczyła się adrenalina przy ucieczce.
  • 0

budo_aikidudi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wadowice/manch.

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii

Jeśli dasz radę wytrzymać to ignoruj ich, brak reakcji z Twojej strony powinien ich zniechęcić. Zasłoń okna wieczorem zasłonami i olewaj szczeniaków. Oni to robią bo liczą, że zareagujesz. Przed laty, dzieciaki z mojego osiedla też uwielbiały rzucać małymi kamykami w okno gościa, który gwałtowanie na to reagował i wybiegał do nich z łapami. Liczyła się adrenalina przy ucieczce.


więc odnosząc się do Twojego posta powiem tak, dzisiaj bylismy na spacerze i przechodziliśmy przez nasze osiedle. Wiekszość bloków jest obrzucona kawalkami błota.
Wyobraźcie sobie, że NIKT nie reaguje!!!

Teraz co było dzisiaj:
Dziś rano było dwoch policjantów, którzy powiedzieli że oprócz telefonu do nich robieniu notatek oraz jesli sie uda zdjęć lub filmow z kamery praktycznie w zaden inny sposób nie moge reagować. Nie mogę zlapac takiego młokosa bo jest zbyt młody 8O
Oni wiedzą kto to robi, ale nie mają dowodu. Musza mieć np nagranie z kamery lub zdjęcie z aparatu. Sa tez jakies spotkania z policja co miesiąc i można przyjśc i się zapytać co, gdzie jak i kiedy.
Powiedzieli nam, że własnie przez to że ludzie nie zgłaszają tego problemu na policję to oni nie traktują takich zgłoszeń priorytetowo. Natomiast jeśli będą mieć częste zgłoszenia to priorytet takiej sprawy rośnie.
Dziś już sfilmowałem kilku łebków, jeden z nich miał rurę i rzucał błotem.
Mam tez emaila do konkretnej osoby z policji oraz kilka nr telefonów.
NArazie tyle.
zobaczymy co przyniesie dzisiejszy wieczór.
Bedę chciał się również dowiedziec gdzie oni mieszkają, bedzie łatwiej ich rozpoznac później.
  • 0

budo_aikidudi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wadowice/manch.

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii
[quote name="budo_aikidudi"]dzey - to nie sa kolesie którzy mają po eścia lat. To sa nastolatki.W barze takich nie znajdziesz.[/quote]
to moze uderz do ich rodzicow skoro to takie gnojki?[/quote]

ciężko jest w tym momencie uderzyć do ich rodziców, a po drugie policja to ma zrobic jesli będziemy wiedzieć-udowodnimy którzy rzucają.

Mam nadzieje, że jesteśmy na dobrej drodze do zakończenia tego idiotyzmu.
pozdro
  • 0

budo_krypton18
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii
widzę że nie tylko ja miałem problem z gnojkami ;-)
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii

Dziś już sfilmowałem kilku łebków, jeden z nich miał rurę i rzucał błotem.
Mam tez emaila do konkretnej osoby z policji oraz kilka nr telefonów.
NArazie tyle.
zobaczymy co przyniesie dzisiejszy wieczór.
Bedę chciał się również dowiedziec gdzie oni mieszkają, bedzie łatwiej ich rozpoznac później.



Czytając Twego posta przyszła mi do głowy akcja ulotkowa. Możesz napisać o tym i rozdać ludziom ulotki- może uda sie ich przekonać by zaczęli reagować.
  • 0

budo_aikidudi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wadowice/manch.

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii

widzę że nie tylko ja miałem problem z gnojkami ;-)



i jak go rozwiązałeś??
  • 0

budo_aikidudi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wadowice/manch.

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii
dziś był kolejny dzień, a właściwie wieczór zmagań z dresami.
siedząc w oknie około godz. 21.15 zauwazyłem 3 dresów podazajacym w kierunku mojego okna, ależ byli zdziwnieni gdy mnie w nim zobaczyli. zrobili w tył zwrot i poszli sobie.
Jednego czego jestem pewny to tego, ze będa teraz częściej przychodzić i wczesniej- krótszy dzień.
napisalem dziś do policjantki, która była u mnie 2 emaile. jeden ze zdjęciem gnojków z wczoraj i jeden z propozycjami. zobaczymy czy cos sie uda.
dam znac
  • 0

budo_aikidudi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wadowice/manch.

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii


Dziś już sfilmowałem kilku łebków, jeden z nich miał rurę i rzucał błotem.
Mam tez emaila do konkretnej osoby z policji oraz kilka nr telefonów.
NArazie tyle.
zobaczymy co przyniesie dzisiejszy wieczór.
Bedę chciał się również dowiedziec gdzie oni mieszkają, bedzie łatwiej ich rozpoznac później.



Czytając Twego posta przyszła mi do głowy akcja ulotkowa. Możesz napisać o tym i rozdać ludziom ulotki- może uda sie ich przekonać by zaczęli reagować.


dobre, ale mi wcale do śmiechu nie jest
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii
A moze okiennice ? Takie z mocnego plastiku :) Zamykasz i masz w dupie - okna nie zbija ...
  • 0

budo_yaro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii
Nie wydaje mi się, aby Czesław żartował. Raczej napisał całkowicie poważnie, i ja też uważam, że jakieś ulotki dla sąsiadów mogą pomóc. Oczywiście dobrze napisane, z jakimiś tekstami dodającymi odwagi ;)
  • 0

budo_aikidudi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wadowice/manch.

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii

A moze okiennice ? Takie z mocnego plastiku :) Zamykasz i masz w dupie - okna nie zbija ...


no powiemm Ci, ze z tymi okiennicami to całkiem niezły pomysł. Muszę poszukać i sprawdzić ceny.
Tak nawiasem mówiąc wczoraj nie przyszli. Policja jeszcze mi na email nie odpisała.
  • 0

budo_szwed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii
Szczerze? A jeśli okiennice nie pomogą? Wstawisz żelazne drzwi? Co dalej? Może się mylę, ale chyba nie pojechałeś do Anglii by w domu, który wynajmujesz wymieniać kolejne sprzęty? Na koszt własny w dodatku!

Czesław dobrze napisał. To że te gnojki zachowują się tak na całej dzielnicy to twój największy argument! To, że problem nie dotyczy tylko ciebie działa jak najbardziej na twoją korzyść. Policja nie zignoruje tego bo normalnie pomyślą, ze Polaczki coś wymyślają, ale jeśli będzie więcej skarg od rożnych mieszkańców to to jest dobry początek.

Akcja ulotkowa plus patrole obywatelskie i natychmiastowe informowanie Policji ze siedzą tu i tu i rozrabiają. Napisz jak sytuacja.
  • 0

budo_aikidudi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wadowice/manch.

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii
więc tak:

dzisiaj wieczór zadzwoniła do nas policjantka, która była na rozmowie u nas w mieszkaniu w sobotę. Powiedziała, że rozpoznała gostka/ów na zdjęciu które jej wysłałem jako frgment z filmu na którym widać kto wymachuje rurą. Była u jego/ich(nie jestem pewien czy rozpoznała wszystkich co byli na zdjęciu bo zostawiła tylko wiadomość na skrzynce głosowej) rodziców i zapewniła nas, że te ataki już się nie powtórzą. Jednak gdyby coś to mamy dzwonić, pisać etc.

Nie wiem na ile mogę być pewny, że oni nie wrócą. Wiem jednak, że jeśli powtórzy się taki atak to wszystkie te rodzinki u których była policja będą eksmitowane-tak powiedziała policjantka.Mam nadzieje, że to faktycznie koniec. Jak narazie nie bedę się dozbrajać w żadne okiennice ani nic podobnego.

Dzięki za wszystkie rady i wsparcie duchowe.
pozdrówka dla Was wszystkich
:D
  • 0

budo_hiroki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii
I autor tematu przepadl bez wiesci.Wie ktos jak sie ostatecznie skonczyla ta sprawa?
  • 0

budo_nosferatu_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii

I autor tematu przepadl bez wiesci.Wie ktos jak sie ostatecznie skonczyla ta sprawa?

A przeczytałeś ostatniego posta w tym temacie zanim się tutaj dopisałeś? Prawdopodobnie więc sprawa ucichła, bo inaczej autor znowu by się odezwał.
  • 0

budo_hiroki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii

A przeczytałeś ostatniego posta w tym temacie zanim się tutaj dopisałeś? Prawdopodobnie więc sprawa ucichła, bo inaczej autor znowu by się odezwał.


A przeczytalem ostatniego posta w tym temacie zanim sie tutaj dopisalem.Tyle ze moze i wygladalo ze wszystko juz zalatwione ,a nagle tamtym nie daj Boze by cos odwalilo i mogli sie na niego gdzies przyczaic i zrobic cosik nieprzyjemnego :/
  • 0

budo_aikidudi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wadowice/manch.

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii


A przeczytałeś ostatniego posta w tym temacie zanim się tutaj dopisałeś? Prawdopodobnie więc sprawa ucichła, bo inaczej autor znowu by się odezwał.


A przeczytalem ostatniego posta w tym temacie zanim sie tutaj dopisalem.Tyle ze moze i wygladalo ze wszystko juz zalatwione ,a nagle tamtym nie daj Boze by cos odwalilo i mogli sie na niego gdzies przyczaic i zrobic cosik nieprzyjemnego :/


witam :)
jak narazie(odpukać) sprawa ucichła. mamy też kilka propozycji dla policji oraz councilu. Chcemy się z nimi spotkac w przyszłym miesiącu.
Dzieki za zainteresowanie.
pozdrawiam
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii

mamy też kilka propozycji dla policji

rozumiem, ze zgodnie ze staropolska tradycja mowimy o pietnowaniu rozpalonym zelazem, ucinaniu rak zlodziejom i takich tam innych przyjemnosciach w ramach dzielenia sie kultura miedzy narodami? :lol:

a tak juz na powaznie - gratuluje zalatwienia sprawy.. jak widac nie potrzeba palek i piesci zeby rozwiazac taki problem w cywilizowany sposob.. :!:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024