Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

budo_krakman
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Problem
Witam, nie wiedziałem gdzie napisać otóż mam problem pokłóciłem się z takim kolesiem wyższy i lepiej się bije odemnie i jest bardzo pewny grozi mi i cały czas mnie prześladuje...nie chce mieszać w to policji,ani kumpli,nie chce się bić ale jak przyjdzie potrzeba to niestety trzeba będzie słyszałem o krav maga i pooglądałem filmiki niby coś wychodzi ale nadal czuje się że znam mało chwytów by go powalić i odejść denerwuje się coraz bardziej boje się z chaty wyjść proszę was o pomoc dajcie jakiś turial lub może ktoś dał by gg i mi parę rzeczy podpowiedział...nie mam gdzie tego ćwiczyć i jak dojeżdżać a naprawdę źle żyje się gdy wiesz że jak wyjdziesz mogą cię dobić ;\


z góry dzięki za pomoc! Pozdrawiam! (skopjuje to jeszcze do działu z kravką sorry że łamie regulamin ale ważna to dla mnie rzecz)
  • 0

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem
a skąd jesteś? nie ma w Twojej miejscowości żadnej SW?
  • 0

budo_krakman
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem

a skąd jesteś? nie ma w Twojej miejscowości żadnej SW?


Nie chce mówić skąd jestem jedynie na gadu ;/ Nie nie ma żadnej
  • 0

budo_xox22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zinond
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem
zamów sobie albo kup gaz w sklepie ;) tu na pewno ktoś Ci podpowie jaki
  • 0

budo_user_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem
albo po prostu kup sobie spluwe.gwarantuje ze jak tylko ja zobaczy to zacznie spiepszac.nawet jeżeli bedzie mistrzem swiata w jakiejkolwiek sw
  • 0

budo_liman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem
Oglądaj dużo filmików na Youtube. Masz zajebisty filmik, bardzo proste techniki i 100 % skuteczne.


  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem
tak i jeszcze parę z Jackie Chanem.
A gdyby był wymóg podawania wieku w profilu przez autorów postów typu: "Mam problem, kolega mnie chce bić i nie wiem co zrobić" to i rada byłaby adekwatniejsza. :wink:
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem
zajeboza .... - zwyczajnie łzy wzruszenia zalały mi oczy


Cizzia
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem
ze zapodam klasyka:
Dołączona grafika

:)
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem
jak nie masz szans to przeproś, albo właśnie idź po kumpli, czy dzwoń po policje (najlepiej już dzwoń zanim się z nim spdkasz)- w zależności jak Ci honor, możliwości, znajomości pozwalają.

A nie da się wyjaśnić w kilka czy 1000 postów jak walczyć. A psycha i charakterność to jeszcze cięższa sprawa.
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem
Jak masz 18+ to idź z nim na piwo i pogadaj :) Jak nie to pogadaj z nim przy soczku, a jak to nic nie da no to niestety nikt Cie nie nauczy sie bić przez internet.
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem
Tynks, ty chodzisz na piwo z ludźmi których nie lubisz, którzy chcą cię pobić? :wink:
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem

Tynks, ty chodzisz na piwo z ludźmi których nie lubisz, którzy chcą cię pobić? :wink:

Jego nikt nie lubi i wszyscy chcą go pobić, więc siłą rzeczy nie ma wyjścia :) :) :)
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem
Co do tematu... Odradzam użycie gazu jeżeli jest to osoba która Cię zna... z początku faktycznie się wybronisz (dobry i dobrze użyty gaz to kurewsko skuteczna broń, znane z autopsji) ale później... no sory wyskoczy 10 takich jak on i gaz będziesz mógł sobie w du** wsadzić... Musisz to rozwiązać dyplomatycznie, spróbować się dogadać, dowiedzieć o co mu chodzi, ew policja (aczkolwiek również ryzykowne). Jest jakaś szansa, że jak kupisz gaz i baton i go zatłuczesz to się odczepi, ale jeśli ma kumpli... to po prostu spiszesz na siebie wyrok. Walczyć przez internet też się nie nauczysz... Masz 1 wyjście... dyplomacja... powodzenia...

pozdrawiam

pogromca
  • 0

budo_xox22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zinond
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem

Co do tematu... Odradzam użycie gazu jeżeli jest to osoba która Cię zna... z początku faktycznie się wybronisz (dobry i dobrze użyty gaz to kurewsko skuteczna broń, znane z autopsji) ale później... no sory wyskoczy 10 takich jak on i gaz będziesz mógł sobie w du** wsadzić... Musisz to rozwiązać dyplomatycznie, spróbować się dogadać, dowiedzieć o co mu chodzi, ew policja (aczkolwiek również ryzykowne). Jest jakaś szansa, że jak kupisz gaz i baton i go zatłuczesz to się odczepi, ale jeśli ma kumpli... to po prostu spiszesz na siebie wyrok. Walczyć przez internet też się nie nauczysz... Masz 1 wyjście... dyplomacja... powodzenia...

pozdrawiam

pogromca


idąc Twoim tokiem myślenia, wszystko opada i zostanie opcja: dostać wpierdol. Jak go zatłucze batonem to pójdzie siedzieć.

Może niech kolega wyjaśni o co poszło, i czy da się to w ogóle załatwić dyplomatycznie. Bo jak nie to idź na policję. Od tego jest. Chyba, że masz kolegów w razie gdyby większa zgraja chciała Cię dopaść.

pozdro
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem

Co do tematu... Odradzam użycie gazu jeżeli jest to osoba która Cię zna... z początku faktycznie się wybronisz (dobry i dobrze użyty gaz to kurewsko skuteczna broń, znane z autopsji) ale później... no sory wyskoczy 10 takich jak on i gaz będziesz mógł sobie w du** wsadzić... Musisz to rozwiązać dyplomatycznie, spróbować się dogadać, dowiedzieć o co mu chodzi, ew policja (aczkolwiek również ryzykowne). Jest jakaś szansa, że jak kupisz gaz i baton i go zatłuczesz to się odczepi, ale jeśli ma kumpli... to po prostu spiszesz na siebie wyrok. Walczyć przez internet też się nie nauczysz... Masz 1 wyjście... dyplomacja... powodzenia...

pozdrawiam

pogromca



Poleglem :)

Do tej pory sie smieje.

Dla niekumatych jak goscia ZATLUCZEMY to sie od nas odczepi :D


Pozdrawiam
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem

Tynks, ty chodzisz na piwo z ludźmi których nie lubisz, którzy chcą cię pobić? :wink:

No jak bym miał możliwość dostawać caly czas wpierdol albo dogadać sie z gościem to bym chyba wybrał to drugie.A przy piwku zawsze lepiej sie gada :) A poza tym Dar ma racje :) :) :)
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem
Tutoriale? Prosze Cie bardzo:
>[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
>slowo kluczowe: Karate Tsunami
>zglebiasz tajniki wiedzy nieznane dotad zadnej smiertelnej istocie
>stawiasz sie na pojedynek z wrogiem dokladnie o ustalonej - dowolnej godzinie, najlepiej o 19:15 kiedy leci dobranocka, co go na pewno rozjuszy
>pozwalasz mu wybrac dowolna bron: topor, miecz, sztucer, widelec, banan, pejcz - bez znaczenia co to bydzie
>o wyznaczonej godzinie rozpoczynacie pojedynek
>biegnie w Twoja strone z okrzykiem, ale nie robi to na Tobie wrazenia
>dzieki mistycznej wiedzy Karate Tsunami, przyjmujesz pozycje alfa-beta-armageddon [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] wysylasz wroga [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] albo [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] spojrzeniem do innego wymiaru
>juz mozesz bezpiecznie wyjsc z domu

Dziekuje za uwage
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem
Ok, małe sprostowanie "zatłuc" powinienem był wstawić w cudzysłów :) ... Co do wypowiedzi xox22, inaczej zareagują np jak mu wpierdoli (też przesranka ale w mniejszym stopniu), a inaczej jak mu gazem psiknie czy batonem zleje (całkowita przesranka i już nie "zatłucze" :) ) . Dlatego napisałem, że NAJLEPSZA będzie dyplomacja (wezwanie policji też się do tego zalicza, to taki jakby dodatkowy argument :) ). Owszem, dobrze żeby miał gaz, co powinienem dodać, bo jak już będzie Go tłukł to wypadałoby się wyrwać... Ale jako pierwszorzędne wyjście... beznadzieja. To ostatnie powinienem faktycznie naprostować :roll: . Mam nadzieję, że nie palnąłem już żadnej głupoty... :oops:

Pozdrawiam
  • 0

budo_krakman
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem
Poszło o to że zaczeliśmy sobie jechać nie pamiętam czemu potem ktoś mu coś nagadał i mam wpierdol dostać :?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024