Skocz do zawartości


Zdjęcie

dresiarze w anglii


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

budo_sklero
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bridgwater // Anglia
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii
ja tez mieszkam w uk, kiedys mialem problem z jednym angolem, lecz on byl emo nie dresem. Odbil mi dziewczyne i mnie wyzywal, to poczekalem na niego po szkole z kastetem na lapie i wymierzylem sprawiedliwosc, a potem problemy z policja. Przyjechali do mnie na chate po jakiejs godzinie po zajsciu. Dostalem 3 ostrzezenia, list zostal wyslany do szkoly, agencji pracy itp itd. W szkole mnie wylali ze stanowiska prefecta...
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii
Sklero - zaiste byles "sprawiedliwym" czlowiekiem. I szlachetnym.
K_P
  • 0

budo_emkade
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii
wiadomka, taki emo moze byc niebezpieczny, lepiej wziac kastet
a nóż bedzie mial zyletke
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii

ja tez mieszkam w uk, kiedys mialem problem z jednym angolem, lecz on byl emo nie dresem. Odbil mi dziewczyne i mnie wyzywal, to poczekalem na niego po szkole z kastetem na lapie i wymierzylem sprawiedliwosc, a potem problemy z policja. Przyjechali do mnie na chate po jakiejs godzinie po zajsciu. Dostalem 3 ostrzezenia, list zostal wyslany do szkoly, agencji pracy itp itd. W szkole mnie wylali ze stanowiska prefecta...

PIONTKA :!:
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii

a nóż bedzie mial zyletke


głębokie
  • 0

budo_nosferatu_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii

a nóż bedzie mial zyletke

A łyżka na to: "niemożliwe!"
  • 0

budo_ii
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii

a nóż bedzie mial zyletke


a widelec będzie miał łyżkę

ja tez mieszkam w uk, kiedys mialem problem z jednym angolem, lecz on byl emo nie dresem. Odbil mi dziewczyne i mnie wyzywal, to poczekalem na niego po szkole z kastetem na lapie i wymierzylem sprawiedliwosc, a potem problemy z policja. Przyjechali do mnie na chate po jakiejs godzinie po zajsciu. Dostalem 3 ostrzezenia, list zostal wyslany do szkoly, agencji pracy itp itd. W szkole mnie wylali ze stanowiska prefecta...


Wybacz, ale nie dziwie się że Cię rzuciła dziewczyna. A swoją drogą to jakiś dziwny emo był, powinien Ci podziękować za łomot :D
  • 0

budo_sklero
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bridgwater // Anglia
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii
ale nie podziekowal :(
emo - powinni tego zabronic ;p
  • 0

budo_xciurekx
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 86 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii
jak by cie z kastetem na gorocym uczynku zlapali to bys mial wesolo w uk traktuja to gorzej niz klamke... ja mialem akcje z drechami kturzy prubowali wbic sie mojim znajomym na sklot akurat w momecie gdy bylem tam sam po kopaniu w dzwi i waleniu po oknach zobaczylem ze przez jedno z wybitych okien typ wklada lape i prubuje otworzyc okno moja reakcja przywalenie z calej sily mlotkiem w dlon kolesie uciekli obrzucajac okna kamieniami zrobili to jeszcze dwie noce jednej nocy moje ziomki nie wytrzymymaly i jak kolesie uciekali zlapalijednego i spuscili lomot nastepnego dnia rano sie wyprowadzili piekny kraj te nasze uk:)
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii
w glasgow miałem kilka nieprzyjemności, ale generalnie związane były z nawalonymi ludzmi (o dziwo też polakami), albo dzieciakami...

np. razu pewnego zaczęli mnie i moją dziewczynę obrzucać błotem i podbiegła do nas grupka gimnazjalistów. fajny trik z butelką wody, którą akurat piłem - lunąłem kolesiowi w twarz, zdążyłem złapać za gardło i (adrenalina) rzuciłem nim w drugiego. gówniarze całą bandą wyskoczyli na mnie z tulipanami, zamiast uciekać zacząłem ich wszystkich gonić i o dziwo uciekli... do dziś się zastaanwiam co mnie podkusiło do takiej głupoty. niestety wychodzę z założenia że na tak niski poziom dziala jedynie siła fizyczna a nie słowa :/ ból jest uniwersalny i w każdym języku :/
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze w anglii
Też na początku jak przeprowadziliśmy na Moston były z gnojami problemy, drażnili nas rzucając pierdołami po szybach - zadzwoniłem na policję i nakłamałem że łebki nas napadły, że latają kamienie w szyby i rasistowskie wyzwiska - przyjechała jedna policjantka, pogadaliśmy i jest spokój, ale nawet podczas rozmowy w radiowozie gówniarze rzucili ciastko na dach zza innego samochodu, takie tu mają poważanie dla policji. Od tamtej pory spokój, faktem jest faktem że pare fajek czy piw też dostali. W międzyczasie jednego zabili w jakiejś bójce na noże, więc może będzie spokojniej.

ja tez mieszkam w uk, kiedys mialem problem z jednym angolem, lecz on byl emo nie dresem. Odbil mi dziewczyne i mnie wyzywal, to poczekalem na niego po szkole z kastetem na lapie i wymierzylem sprawiedliwosc, a potem problemy z policja. Przyjechali do mnie na chate po jakiejs godzinie po zajsciu. Dostalem 3 ostrzezenia, list zostal wyslany do szkoly, agencji pracy itp itd. W szkole mnie wylali ze stanowiska prefecta...


Na jakimś wypizdowie mieszkasz skoro nadal żyjesz. Councilowcy się z takimi nie pierdzielą tylko od razu polish scum dostaje kose w brzuch, już w Manchesterze tacy dzielni bywali...

Myśl nieco, bo już jesteś notowany i będa problemy, masz już w papierach convicted, zapomnij o dobrej szkole i pracy na kontrakcie, zawsze sprawdzają co przychodzi. Sam takie zapytania odnośnie nowo przyjmowanych lekarzy wysyłam.

Aikidudi - w jakiej dzielnicy Manchesteru mieszkasz. Salford, Rochdale czy gdzie indziej?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024