Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kontrowersyjne pytanie spalacze a kokaina


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

krisjarzyna
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kontrowersyjne pytanie spalacze a kokaina
Witam

Jako,ze to moj pierwszy psot chcialbm serdecznie wszystkich powitac :)

Mam zdziebko jak mi sie wydaje kontrowersyjne pytanie,ktore nijak sie ma do stylu zycia wiekszosci odwiedzajacych to forum aczkolwiek bylbym wdzieczny za wyjasniajaca odpowiedz.Z gory dziekuje,za posty,w stylu narkotyki szkoda,sa zakazane,etc.
To juz wiem a moje pytanie ma wymiar teoretyczno-badawczy a nie stosowanie w praktyce.

Porzucilem jakis czas temu imprezowy tryb zycia i wzialem sie za siebie,obecnie jestem na etapie cwiczen ogolnosprawnosciowych,ktore maja mnie przygotowac do
chodzenia na silke (naprawde bylem detka),tzn biegam,plywam,pompki,brzuszki przysiady,etc skupiajac sie narazie bardziej na zrzuceniu brzucha i poprawieniu wydajnosci organizmu niz nabieraniu masy miesniowej.Generalnie stosuje taktyke malych kroczkow.
Dieta -ketoza -max 2000 kalorii dziennie + Animal Cuts+Animal Pak.

Przydlogi wstep byl w celu wprowadzenia w moja sytuacje,teraz do sedna:

Jakie efekty przy takiej diecie (zwlaszcza chodzi mi o spalacze) i raczej siedzacym trybie zycia (45 minut treningu dziennie) mialaby na moj organizm kokaina??Wiem jakie na glowe:) ale chodzi mi tu o kwestie zwiazane z sercem,cisnieniem,etc oraz na gospodarke organizmu i ewentualnymi jej zaburzeniami spowodowanymi zazyciem.Zaznaczam,ze nie pije teraz zadnego alkoholu,nie biore lekow zadnych,mam moze czasem leciutkie nadcisnienie (rzadko bardzo) i generalnie zazywajac wyzej wymieniony spalacz nie mam juz takich reakcji jak na poczatku przyjmowania,organzim sie przystosowowal.Mam 180/80 i normalna budowe ciala + duzy brzuch.

Jak juz pisalem pytanie jest teoretyczne,nie zamierzam po zadne narkotyki siegac.

Dziekuje za odpowiedz.
Pozdrawiam
Kris
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontrowersyjne pytanie spalacze a kokaina
To się zastanów czy narkotyki czy normalny zdrowy i sportowy tryb życia heh
  • 0

krisjarzyna
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontrowersyjne pytanie spalacze a kokaina

To się zastanów czy narkotyki czy normalny zdrowy i sportowy tryb życia heh


Napisalem przeciez,ze wiem o szkodliwosci,zdaje tez sobie sprawe,ze wiekszosc osob na tym forum prowadzi zdrowy tryb zycia i od swinstwa ucieka.Ja szukam konkretnej odpowiedzi na pytanie co by bylo gdyby,a nie propaguje niszczenia organizmu.Arnold popalal trawke,Pudzian tez,wszystko jest dla ludzi MADRYCH,ktorzy maja kontrole.Koka to gorsze swinstwo dlatego chcialbym sie dowiedziec jakie efekty uboczne moga byc przys tosowaniu z suplementami.Jak czytam,ze dwudziestoparolatek wykitowal na zawal {*} tosie dwadziescia razy zastanowie zanim mi cokolwiek do lba przyjdzie.Dlatego chcialbym poszerzyc wiedze na ten temat.
Pozdrawiam
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontrowersyjne pytanie spalacze a kokaina
Nie ma co porównywać koki do marychy.A Arnold z tego co wiem palił tylko po zawodach ?
Odpowiedź jest prosta, bierzesz suplementy i chcesz coś osiągnąć to po co w tym czasie masz ćpać?? To jest nawet nie logiczne.
Samo branie narkotyków jest chujowe dla zdrowia a co do brania narkotyków i suplementów to raczej nie słyszałem żeby ktoś od kretyny wykitował i zdaję mi się że to nie ma jakiegoś większego wpływu na zdrowie bo suplementy raczej go nie niszczą w przeciwieństwie do tego świństwa.
  • 0

HiTi

    Uczeń

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 568 postów
  • Pomógł: 0
18
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:135
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontrowersyjne pytanie spalacze a kokaina

Nie ma co porównywać koki do marychy.A Arnold z tego co wiem palił tylko po zawodach ?
Odpowiedź jest prosta, bierzesz suplementy i chcesz coś osiągnąć to po co w tym czasie masz ćpać?? To jest nawet nie logiczne.
Samo branie narkotyków jest chujowe dla zdrowia a co do brania narkotyków i suplementów to raczej nie słyszałem żeby ktoś od kretyny wykitował i zdaję mi się że to nie ma jakiegoś większego wpływu na zdrowie bo suplementy raczej go nie niszczą w przeciwieństwie do tego świństwa.

akurat marycha to samo zdrowie...wiadomo ze w kulturystyce nie ma zastoowania ale ogolnie raz na jakis czas nie zaszkodzi ;p
  • 0
Nie jesteś wielki ? A zadaj sobie pytanie - piłeś mleko? No właśnie
pomogłem? daj "+" nie bądz pipa ;]

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontrowersyjne pytanie spalacze a kokaina

akurat marycha to samo zdrowie...


Z tym bym też się nie zgodził do końca, ale raz na jakiś czas na pewno nie zaszkodzi.W tych wszystkich dzisiejszych skunach to raczej dużo zdrowia nie znajdziesz hehe.
  • 0

HiTi

    Uczeń

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 568 postów
  • Pomógł: 0
18
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:135
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontrowersyjne pytanie spalacze a kokaina

Z tym bym też się nie zgodził do końca, ale raz na jakiś czas na pewno nie zaszkodzi.W tych wszystkich dzisiejszych skunach to raczej dużo zdrowia nie znajdziesz hehe.

mi chodzi o takie prosto z krzaka,nie jakis szajs co potem ziolo korbi bardziej niz lsd ;d
  • 0
Nie jesteś wielki ? A zadaj sobie pytanie - piłeś mleko? No właśnie
pomogłem? daj "+" nie bądz pipa ;]

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontrowersyjne pytanie spalacze a kokaina

mi chodzi o takie prosto z krzaka,nie jakis szajs co potem ziolo korbi bardziej niz lsd ;d


Ta weź znajdź teraz nature :) Za czasów Boba to było możliwe ;)
  • 0

HiTi

    Uczeń

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 568 postów
  • Pomógł: 0
18
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:135
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontrowersyjne pytanie spalacze a kokaina

Ta weź znajdź teraz nature :) Za czasów Boba to było możliwe ;)

np w czechach masz cale,nie zmielone ;]
  • 0
Nie jesteś wielki ? A zadaj sobie pytanie - piłeś mleko? No właśnie
pomogłem? daj "+" nie bądz pipa ;]

marcin17m
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontrowersyjne pytanie spalacze a kokaina
kokaina,amfetamina, czy metaamfetamina spowodują u Ciebie chudnięcie ale tylko czasowe w noc stracisz powiedzmy 3-4 kilogramy bo nic w tym czasie nie zjesz non stop sikasz...odwadniasz się....po takiej nocce następnego dnia jesteś nie do zycia i przez następny tydzień jesteś tak osłabiony ze nie widzisz sensu w ćwiczeniach i odrabiasz tą noc przez kolejne dwa tygodnie...i to jesli na jednej takiej nocce się skończy.... zero narkotyków!!!! wiedza teoretyczna? powinno Ci wystarczyć to zę na pewno narkotyki w niczym Ci nie pomogą^^ a już stosowanie ich jako srodka na odchudzanie hahaha no z tego co się orientuję to daaaawno dawno temu amfetamina była w takim celu zapisywana przez lekarzy...
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024