Skocz do zawartości


Zdjęcie

zaopatrzenie w sklepach z bronią


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_pekin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

zaopatrzenie w sklepach z bronią
Witam chciałbym pogadać o zaopatrzeniu w sklepach z bronią i artykułami obronnymi (najczęściej liche i nieciekawe) ja niedawno przez pół dnia latałem po mieście za dobrym gazem i to całkiem sporym mieście POZNANIU i nie znalazłem nic co warto wziąść do ręki same nato , antydogi cannony i inne syfy nie mam jakiś wygórowanych wymagań miałem prosecura czerwonego 2000000 shu i 10% oc (optymalna norma) i nie znalazłem mam zadzwonić [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] tam kupowałem ostatnio (sklep z wiatrówkami) na garbarach bieda goldelektronik , magnum to samo czasami są problemy z amunicją brak jakiejkolwiek tańszej 22lr czy 9para takiej na trening w sklepach internetowych też nie jest różowo. Może pomożemy sobie nawzajem i stworzymy jakiś spis sklepów i ludzi od których warto kupować może ktoś importuje z usa [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] bo ostatnio na allegro pojawiły sie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Macie dojścia , znajomych piszcie :wink:
  • 0

budo_nosferatu_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zaopatrzenie w sklepach z bronią
Ja się mogę wypowiedzieć w kwestii wyboru teleskopów i gazów w TORUNIU. Oczywiście podaję stan na okres obecny, gdyż jestem świeżo po sklepowej eskapadzie, więc jeżeli ktoś w przyszłości tutaj zajrzy i okaże się, że ceny lub sprzęt dostępny w danych sklepach nie zgadzają się z tym co napisałem, to niech się nie zdziwi, no ale przejdźmy do rzeczy:
------------------------------------------------------------------------
Army Shop
056 655 95 68
ul. Mostowa 13
osiedle: Stare Miasto

batony: jakiś sprężynowy pejcz za 40 zł i niehartowany (aczkolwiek sprzedawca twierdzi inaczej) ESP za 110 zł :roll:
gazy: Red Peppery i inne tanie badziewie
------------------------------------------------------------------------
Auto-Trezor (sklep patronacki Broń.pl)
056 621 02 40
ul. Kopernika 16
osiedle: Stare Miasto

batony: 21" hartowany Walther PRO SECUR za 100 zł (ponoć mają dosłać jeszcze 26")
gazy: Red Peppery i TW 1000
------------------------------------------------------------------------
Daniel
056 622 20 47
ul. Szczytna 7
osiedle: Stare Miasto

batony: brak
gazy: polski standard, czyli nieśmiertelne Red Peppery i coś tam jeszcze

Jednym słowem totalna kiszka, no ale to jest właściwie sklep myśliwski, a nie sklep z bronią sensu stricte.
------------------------------------------------------------------------
KJN
056 645 21 67
ul. Konstytucji 3-go Maja 10
osiedle: Na Skarpie/Rubinkowo III (z tyłu pawilonu "Maciej")

batony: 21" hartowany ESP za 150 zł (są jeszcze 16" - nie pytałem o cenę, ale pewnie z dychę mniej, a oprócz tego można chyba nawet zamówić 26")
gazy: Red Peppery i coś tam jeszcze, ale to nieważne, bo facet ma na stanie Police Magnum OC-17 !! :idea:

To zdecydowanie mój ulubiony sklep do którego w dodatku mam najbliżej. Jest najmniejszy ze wszystkich, ale nadrabia wyposażeniem.
------------------------------------------------------------------------
MB
0 697 971 699
ul. Polna 7
osiedle: ?

Jeszcze tam nie byłem, bo nie mieszkam w tamtych okolicach i nie jest mi po drodze.
------------------------------------------------------------------------

To już wszystkie toruńskie sklepy z bronią o których mi wiadomo. Jeżeli jest tutaj ktoś z Torunia i wie o jeszcze jakimś innym sklepie (albo jeżeli ktoś był np. w MB i jest w stanie napisać co tam mają) to byłbym wdzięczny za jakiekolwiek info. Wydaje mi się, że na rynku za Uniwersamem też coś powinno być, ale tam jest tyle stoisk, że może być ciężko coś znaleźć. :?
  • 0

budo_pekin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: zaopatrzenie w sklepach z bronią
Police Magnum OC-17 w jakiej cenie bo u nas to jest P-Ń nie znalazłem a raczej warto brać to do ręki? A batony to najlepiej brać od kontura [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] rękojeść kabura i "gratis"
  • 0

budo_nosferatu_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zaopatrzenie w sklepach z bronią

Police Magnum OC-17 w jakiej cenie bo u nas to jest P-Ń nie znalazłem a raczej warto brać to do ręki?

Stary, nie znajdziesz w Polsce gazu o większym stężeniu OC. To z pewnościę będzie następny gaz jaki kupię. O cenę nie pytałem, ale z tego co się zorientowałem na necie, to chodzą po 60-70 zł (w zależności od rozmiaru).
  • 0

budo_nosferatu_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zaopatrzenie w sklepach z bronią
Witam ponownie. Postanowiłem poświęcić się dla dobra sprawy i zwiedzić pozostałe potencjalne miejsca nabycia broni w Toruniu.
------------------------------------------------------------------------
Targowisko przy Szosie Chełmińskiej - pomimo tego, że odwiedziłem je w sobotę ok. godz. 14:00 i część budek/stoisk była już zamknięta, to najprawdopodobniej udało mi się zobaczyć wszystko to co było tam do zobaczenia. Na jednym ze stoisk facet miał wysypanych kilkanaście batonów różnej długości. Na pytanie czy ma pałki ESP zrobił oczy jak 5 zł i odpowiedział, że "pałka to pałka", natomiast jakaś sprzedawczyni obok (chyba jego żona) powiedziała, że "oni nie znają żadnych symboli". :lol: Po rękojeściach poznałem, że ESP to oni nie mają, a jakimiś tam 'nołnejmami' głowy sobie zawracać nie będę. Nie wiadomo nawet, czy w ogóle mieli do nich instrukcje lub choćby pudełka. Za ich plecami stał jeszcze jeden facet, który po drugiej stronie miał swoje stoisko, a na nim wysypanych kilkanaście różnych batonów, aczkolwiek na pierwszy rzut oka jego inwentarz nie różnił się niczym od inwentarza w/w faceta. Oprócz tego na innym ze stoisk widziałem jeszcze 2 krótkie sprężynowe pejcze i to wszystko.
------------------------------------------------------------------------
Targowisko "Manhattan" - zgodnie z przypuszczeniami, nie było tam absolutnie nic w kwestii sprzętów do samoobrony.
------------------------------------------------------------------------
MB - "sklep" położony na centralnym zadupiu, w poniemieckim bunkrze przy wejściu do jakiejś jednostki wojskowej, gdzie w promieniu ponad 500 m nie ma żadnych oznak cywilizacji. Gdyby nie wiszący na płocie szyld o treści MILITARIA, to w życiu bym się nie domyślił, że tutaj może się znajdować jakiś sklep, nie mówiąc już o tym, że najbliższe przystanki MZK znajdują się śmiało ponad kilometr w jedną i drugą stronę. Od czasu aż wysiadłem z autobusu na ulicy Polnej do czasu aż go znalazłem to minęło jakieś 40 minut, w trakcie których przemierzyłem tę jedną z najdłuższych ulic w Toruniu na niemalże całej jej długości. Do sklepu nie prowadzi żadna betonowa ani nawet wydeptana ścieżka, tylko trzeba brnąć w głębokiej trawie wzdłuż płotu okalającego w/w jednostkę wojskową. W pewnym momencie po prostu się wkurzyłem i zacząłem biec, a kiedy już wreszcie do niego dotarłem, to byłem zmęczony i spocony jak stara dziwka. A najlepsze było to, że kiedy pociągnąłem za drzwi, to okazało się być zamknięte i już miałem się załamać, kiedy z budki strażniczej czy czegoś w tym rodzaju wyszedł właściciel sklepu z kluczami i zapytał się co mnie interesuje. To wskazuje na to, że najwyraźniej ten sklep nie cieszy się zbyt dużym powodzeniem, skoro otwierany jest w chwili pojawienia się jakiegokolwiek klienta. :P Na pytanie o pałki teleskopowe sprzedawca odpowiedział, że nie ma, ponieważ jak dotąd nie było nimi zainteresowania, ale gdybym coś chciał, to on może mi pokazać katalog i zamówić. Wtedy spytałem się go o gazy, to również nic nie miał, ponieważ żeby zamawiać gazy u dystrybutora to trzeba mieć jakieś zezwolenie. Jednym słowem totalna lipa i radzę omijać ten sklep szerokim łukiem. :? Podziękowałem i poszedłem (a właściwie to pobiegłem) w stronę cywilizacji, po drodze mijając jakąś zdechłą wiewiórkę. Już nie pamiętam kiedy ostatni raz tak bardzo cieszyłem się na widok przystanku autobusowego. :roll:
------------------------------------------------------------------------

Wniosek z tego taki, że mieszkańcom Torunia absolutnie nie opłaca się kupować niczego w sklepach z bronią, ponieważ wybór jest właściwie żaden. Pozostaje tylko i wyłącznie zaopatrywanie się przez internet. I tym przemiłym akcentem kończę mój nieco przydługi wywód. Pozdrawiam!
  • 0

budo_pekin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: zaopatrzenie w sklepach z bronią
Gdyby ktoś potrzebował gaz POLICE MAGNUM OC-17 to polecam tego sprzedawce [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] kliknąć do niego wiadomość że chcemy "wkład" i sie dogadacie ja kupiłem 60ML za 48pln + 8pln wysyłka to i tak taniej niż tutaj [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024