Skocz do zawartości


Zdjęcie

Formy w kung fu. Pochodzenie i znaczenie.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
68 odpowiedzi w tym temacie

budo_yarek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: Formy w kung fu. Pochodzenie i znaczenie.
Panowie, mowicie tak jakbyscie zapominajac ze wszystko juz bylo, taki jest bieg histori, ze wiekszosc tematow juz byla poruszana. Wiec wybacz Tsalifo, ale mam wiecej szacunku w podejsciu Tomasza, ktoremu sie nie chce reagowac, gdyz poziom go "stresuje" lub "zalamuje", poniewaz juz przynajmniej nie zaniza poziomu, ktory "ja" utrzymuje nisko, czemu nie przecze!!!
A co do udzielania, to moze jak inni, nie zawsze sie udzielam, poniewaz uwazam ze to juz bylo (kiepskie podejscie, bo jesli tak, to wystarczy czytac i zaprzeczac sensu istnienia forum), albo nie mam sily na splodzenie wypowiedzi na odpowiednim poziomie.
Jesli zachowa sie Wasze podejscie, to forum bedzie rownie rozbudowane jak na Twojej stronce Tsalifo (bardzo fajnej) ale gdzie wypowiedzi co kot na plakal i forum ogranicza sie praktycznie do newsow (szanucuneczek).
Na vortalu zawsze bylo sporo interwencji specow w danych tematach, lecz czy nie zauwazyliscie ze troszke ich wywiewa?? moze to ludzki kolej rzeczy, a moze zamiast aktywnej krytyki, ograniczyc sie do pasywnej (temat sam wymarnie jesli nie ma sensu)?

Wiesz Tsalifo, forum to wymiana i zawsze mozna cosik nowego z niej wyniesc, a jesli to w to watpisz, no to sadze ze w zyciu malo mowisz, gdyz zycie to po czesci powtorka tego co bylo wczoraj... nie cwiczysz tez w takim razie, poniewaz powtarzanie to przerabianie tego co juz bylo i zwlaszcza zabraniasz innym przerabiac to co juz bylo, przeciez mogli byc wtedy gdy to bylo przerabiane po raz pierwszy?? (troszke pojechalem po bandzie z tym filozoficznym porownywaniem...)

Czy ma sens zamykanie tematu, forum nawet tylko dlatego ze "ja" juz wszystko powiedzialem co mialem do powiedzenia??
Panowie specjalisci, skoro zmeczeni to moze tylko wtedy gdy interwencja tego wymaga?? a tak dajcie "smarkaczom" (bez urazy) podyskutowac? dziekuje!
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Formy w kung fu. Pochodzenie i znaczenie.
więc rozmawiajcie, piszcie, podnoście poziom... przecież tego nikt wam nie zabrania... ja mogę to robić ale nie muszę :)

Nie będę pisał na tematy które mnie nie interesują lub na których się nie znam bo to nie ma sensu... a na tematy typu "ptak" będę odpisywał w sposób jaki uznam za stosowny...

To czy piszę i jak piszę to tylko i wyłącznie moja sprawa...

p.s. co do forum na mojej stronie... jak widać ludzie wolą ćwiczyć jak pisać... nie widzę w tym nic złego ;P
  • 0

budo_yarek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: Formy w kung fu. Pochodzenie i znaczenie.
Wiesz ja sie nie rzucam z motyka na ksiezyc i nie zadaje sobie zadania podnoszenie poziomu, bo jak widzisz malo tematow rozpoczynam, interweniuje gdy mowa o tym co choc troszke znam, a niewiele wiem...

Nikt Ci nie zabrania wypowiadac sie, tylko niestety albo stety jestes moderatorem, a to znaczy ze jakies prawa masz i chyba tez obowiazki?? ale to sam wiesz, wiec szkoda gadac

a co forum na Twojej stronce, to wybacz ale odpowiedz jest nieprzemyslana a przynamniej kiepska, gdyz cosik tutaj insunuje, forum to nie jest strata czasu, a jesli tak, to moze za duzo juz stracilismy??
pozdr
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Formy w kung fu. Pochodzenie i znaczenie.
zasugerowałem że uczniowie mojej szkoły najwyraźniej wolą ćwiczyć jak pisać na forum naszej szkoły (zresztą tutaj też nie pisują)... a może po prostu im się nie chce... ich sprawa...
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Formy w kung fu. Pochodzenie i znaczenie.
p.s. zawsze możecie napisać do admina o zmianę moda :)
  • 0

budo_oce
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Formy w kung fu. Pochodzenie i znaczenie.

p.s. zawsze możecie napisać do admina o zmianę moda :)

Panowie, aczkolwiek jeden admin zyskał sobie moją serdeczną antysympatię, to tsalifo akurat zbiera niezasłużone szpile. Ktokolwiek mógłby napisać "powtarzasz się" i przeszłoby to bez echa. Ja tu myślę ciężko jak odpowiedzieć Żwirkowi na hasło że AK47 jest lepsze niż formy tai chi nic na razie nie wymyśliłem co gorsze), a tutaj taki nowy świeżutki pasztet sobie dojrzewa... Jestem przeciw, bo: skoro każdy może mówić to także mod; skoro nie wszyscy zawsze mówią mądrze a nawet często nieskładnie to mod też może; mieszanie do tego czyichkolwiek nauczycieli lub uczniów jest... czymś co mi się nie podoba; wynikiem pyskówek znowu ktoś się wykruszy i co nam to da?????? g...o :evil: Prosiłbym zatem o formach a prywatne swary załatwiajcie sobie na priv a nie na ogóle... :roll:
  • 0

budo_żwirek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Formy w kung fu. Pochodzenie i znaczenie.
czekam oce cierpliwie :)
  • 0

budo_belor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Formy w kung fu. Pochodzenie i znaczenie.

(...) AK47 jest lepsze niż formy tai chi

Bazooka jest lepsza od AK47, a czołg od bazooki ;) Idąc dalej tą drogą zachodzimy bardzo daleko :D
  • 0

budo_pinczer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Formy w kung fu. Pochodzenie i znaczenie.
Szacunek dla Modów. Nawet nie zdawałem sobie sprawy ile kłopotów i pretensji spada na nich za moje głupie pytania i powątpiewanie we wszech wiedzę niektórych.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024