Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy jest w Kielcach sekcja kung fu??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

budo_crux
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Czy jest w Kielcach sekcja kung fu??
Witam. Jak w temacie na necie niby pisze coś, że jest w Kielcach Styl Modliszki, ale nie mogę się nigdzie doszukać informacji na ten temat. Proszę o odpowiedź, jeśli ktoś wie na jakiej ulicy i kiedy są treningi. Pozdrawiam
  • 0

budo_bulion77
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z osiedla

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy jest w Kielcach sekcja kung fu??
zajrzyj na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jest staz majowy Akademii Kung Fu Modliszki.pozdrawiam :)
  • 0

budo_crux
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy jest w Kielcach sekcja kung fu??
Dzięki, pisałem do nich maila ale nic nie odpisali. Raczej nie ma w Kielcach Kung Fu. Kurde w Busku w takiej dziurze, gdyby nie było tam uzdrowiska(bez obrazy dla mieszkańców tego miasta) jest sekcja. A w Kielcach nie ma, nie rozumiem tej polityki.
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy jest w Kielcach sekcja kung fu??
to nie kwestia polityki... to kwestia tego gdzie ludzie chcą ćwiczyć i robią coś by taka sekcja powstała

to nie jest tak że szkoła ustala gdzie otwiera nową filię... wszystko zależy przeważnie od zaangażowania osób ćwiczących
  • 0

budo_crux
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy jest w Kielcach sekcja kung fu??
Ta ,,polityka" to było w przenośni.Ale i tak uważam, że warto otworzyć szkołę Kung Fu w Kielcach, bo należy dać ludziom szansę.W innych dużych miastach jest po kilka szkół
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy jest w Kielcach sekcja kung fu??
więc zacznij ćwiczyć, ucz się... zostań instruktorem i otwórz szkołę :)
najprostsza wersja :)

tyle że wymagająca nie co wyrzeczeń :)
  • 0

budo_wu xia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 551 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy jest w Kielcach sekcja kung fu??

Dzięki, pisałem do nich maila ale nic nie odpisali. Raczej nie ma w Kielcach Kung Fu. Kurde w Busku w takiej dziurze, gdyby nie było tam uzdrowiska(bez obrazy dla mieszkańców tego miasta) jest sekcja. A w Kielcach nie ma, nie rozumiem tej polityki.


Niestety ale żadnego @ od Ciebie nie dostałem :roll: na jaki adres pisałeś ?
  • 0

budo_sebol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy jest w Kielcach sekcja kung fu??
Raczej zalezy to od mistrza/instruktora/nauczyciela, ktory gdzies mieszka/przeprowadzil sie, albo ma taka fantacje otworzyc w jakiejs miejscowosci swoja szkole. Filie - co za brzydkie slowo na okreslenie szkol sw - raczej rzadziej w mniejszych miejscowosciach, bo musza to byc na tyle duze i doswiadczone szkoly, ze posiadaja juz zaplecze kadrowe ..no i finansowe :lol:
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy jest w Kielcach sekcja kung fu??
To jedna z opcji... ale to uczeń powinien znaleźć nauczyciela a nie odwrotnie :)

Myślisz że wszystkie szkoły w Polsce powstały bo przeprowadzili się do Polski chińscy mistrzowie ? Nie... większość istniejących szanowanych szkół powstało i się rozwinęło dzięki zaangażowaniu kilku osób, które poświęciło swój czas, pieniądze i nie rzadko życie osobiste, aby się uczyć danej sztuki walki...
  • 0

budo_sebol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy jest w Kielcach sekcja kung fu??
Raczej chodzilo mi o polskich instruktow, ktorzy gdzies cos tam kiedys trenowali i chca otworzyc swoja szkole.

Jak to bylo z tym nauczycielem i uczniem?
"Dobry uczen szuka mistrza trzy lata a dobry mistrz.. costam costam?"

Dobre przyslowie bylo :)
  • 0

budo_sebol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy jest w Kielcach sekcja kung fu??
Tylko nie wiem po co sie spinasz, bo ja Cie rozumiem :lol:
..uzupelnilem tylko swoja wypowiedz, zeby juz nikt nie pomyslaljak jak Ty, ze chodzi mi o fale emigracji chinskich mistrzow do Polski 8)
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy jest w Kielcach sekcja kung fu??
ja się spinam ? mi jest to obojętne... gdyby wszyscy mieli takie podejście jak Ty to chyba do dnia dzisiejszego nie byłoby kung-fu w Polsce ;)
  • 0

budo_crux
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy jest w Kielcach sekcja kung fu??
Maila napisałem do Marka Piechotki. Odpisał mi, no cóż muszę sie z tym pogodzić, że nie ma sekcji.Ale wytrwale będę dążył aby uczestniczyć na treningi.
  • 0

budo_sebol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy jest w Kielcach sekcja kung fu??
nie podejscie, tylko poglady :wink:
Podsumujmy.. bo zeszlismy teraz na poczatki sw w Polsce.
Mysle ze nie ma tu wyjatkow od reszty swiata i zaczelo sie od:
1. ludzi ktorzy przywiezli je do Polski
2. wypraw do pobliskich (bardziej lub mniej) krajow na seminaria i po strzepki wiedzy otrzymywane w ciagu kilku dni. ..i tak w kolko :P Oni zapoczatkowali, ich uczniowie rozpropagowali itd itd. Pozniej zaproszenia mistrzow do Polski, federacje, blablabla blablabla

Jakie jest Twoje podejscie? :)
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy jest w Kielcach sekcja kung fu??
tu się zgodzę... ale jeżdżenie gdzieś po nauki to jedno, a marudzenie że to nauka powinna przyjechać do "nas" to drugie.... naród teraz strasznie wygodny się zrobił

ja na swojej wiosce nie miałem możliwości ćwiczenia "normalnego" kung-fu... więc jeździłem :)
  • 0

budo_sebol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy jest w Kielcach sekcja kung fu??
Racja, racja.. lenistwo nie zna granic, ale to osobny temat.

Moze dobrze, ze teraz mamy do wyboru 5 roznych sztuk walki w kazdym wiekszym miescie.
..no, moz enie w Kielcach:D Proponuje jeszcze poszukac. Moze w poblizu? Dojazdy raz w tygodniu i trenowanie ostro samemu to naprawde nic nowego i na pewno ma sens, pod warunkiem ostrego samozaparcia.

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu!!!!!! :twisted:
  • 0

budo_oce
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy jest w Kielcach sekcja kung fu??
To ja się tylko wtrącę na marginesie skoro nie ma poszukiwanej sekcji, że kiedyś słyszałem że w Kielcach była całkiem sensownie prowadzona grupa Chenu. Może z braku pierwotnej opcji kogoś zainteresuje, a może nie.

:wink: Co do nauki to szanowni Panowie pominęli tak oczywisty sposób pozyskania wiedzy jak objawienia we śnie, jak np. jedna z wersji powstania VWing TChunu. Przyjemne odprężające i nie trzeba nigdzie się włóczyć, a można kobietę zaprosić do towarzystwa. Czyż to nie jest idealne rozwiązanie? Kobieta zwłaszcza po to żeby nikt nie zarzucał lenistwa. :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024