Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pewien pomysł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_belor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Pewien pomysł
Spora grupa osób, która zjawia się na forum pyta o kluby KF w swoich miastach i miejscowościach. W necie czasem dość trudno znaleźć konkretne informacje, bo szkoły często nie mają swoich stron, lub są bardzo niewielkie. Pomyślałem sobie, że w sumie niewielkim kosztem można by coś z tym zrobić, by pomóc poszukującym i uprościć życie tym co już znaleźli ;)
Na forum siedzą ludzie z różnych części Polski, moglibyśmy zrobić swego rodzaju "mapę", czyli spis miejscowości, w której wpisywalibyśmy podstawowe informacje o szkołach z naszych okolic (miejsce i styl, jeśli wiemy więcej to oczywiście rónież). Ponieważ wątek byłby otwarty można by go cyklicznie uzupełniać, uszczegółowiając listę. Podbny wątek jest już założony (SZKOŁY KUNG-FU W POLSCE), ale tam podajemy informacje tylko o swoich szkołach, w dodatku nie można tego zrobić bezpośrednio tylko przez moda. Taka formuła była by nieco bardziej otwarta, umożliwiała również komentowanie. Ze swojej strony mogę coś skrobnąć o krakowskich szkołach. Co myślicie o pomyśle?
  • 0

budo_lee_73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Pewien pomysł

Spora grupa osób, która zjawia się na forum pyta o kluby KF w swoich miastach i miejscowościach. W necie czasem dość trudno znaleźć konkretne informacje, bo szkoły często nie mają swoich stron, lub są bardzo niewielkie. Pomyślałem sobie, że w sumie niewielkim kosztem można by coś z tym zrobić, by pomóc poszukującym i uprościć życie tym co już znaleźli ;)
Na forum siedzą ludzie z różnych części Polski, moglibyśmy zrobić swego rodzaju "mapę", czyli spis miejscowości, w której wpisywalibyśmy podstawowe informacje o szkołach z naszych okolic (miejsce i styl, jeśli wiemy więcej to oczywiście rónież). Ponieważ wątek byłby otwarty można by go cyklicznie uzupełniać, uszczegółowiając listę. Podbny wątek jest już założony (SZKOŁY KUNG-FU W POLSCE), ale tam podajemy informacje tylko o swoich szkołach, w dodatku nie można tego zrobić bezpośrednio tylko przez moda. Taka formuła była by nieco bardziej otwarta, umożliwiała również komentowanie. Ze swojej strony mogę coś skrobnąć o krakowskich szkołach. Co myślicie o pomyśle?

pomysł po części zrealizował moderator - szkoda tylko że nie uzupełnia się szkół - sam wysłałem info o bydgoskiej sekcji wing chun (namiary gdzie i keidy ćwiczymy itp)
Może panie moderatorze zamiast jeździć po ludziach pokroju chirurga czy jak mu tam warto czasem zajrzeć na priv i uzupełnić temat - szkoły kung fu w Polsce a może się nie chce ??
pozdrawiam
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pewien pomysł
to że masz problem ze wzrokiem to już nie moja wina
  • 0

budo_lee_73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Pewien pomysł

to że masz problem ze wzrokiem to już nie moja wina

przepraszam - zwracam honor !!!

Mea culpa - sądziłem po dacie postu a ta się nie zmieniła ;)

Potrafię przynać do błędu i jeszcze raz przepraszam :)

Pozdro - zacznijmy wreszcie bujać ten dział jak należy - piszcie do Tsailifo o sekcjach w jakich ćwiczycie a baza urośnie tak jak powinna i chyba o to chodzi :)
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pewien pomysł
:D
  • 0

budo_skyline
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pewien pomysł
W tym miejscu nalezy sie pochwała dla naszego moda tsailifo, jakiś czas temu również wysłałem PW i w dość krótkim czasie info zostało zamieszczone. Za co thx :wink:

Pozdrawiam! :D
  • 0

budo_belor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Pewien pomysł
OK, w takim razie pozostaje tylko się dopisać :-)
pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024