Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wyraź swoje zdanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_mizong
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tczew

Napisano Ponad rok temu

Wyraź swoje zdanie
Zapraszam wszystkich praktykujących Kung Fu Wu Shu do wzięcia udziału w Ankiecie. Tematem ankiety jest zbadanie postaw adeptów oraz instruktorów chińskich sztuk walki wobec praktyki Kung Fu Wu Shu. Jest to już druga tego typu ankieta, która ma na celu sprawdzenie zgodności i wiarygodności niektórych wyników, jak również ciągłe badanie tej dziedziny w celu lepszego, sprawniejszego rozwoju sztuki Kung Fu w Polsce.

Jeśli uważają Państwo, że wyniki z poprzedniej ankiety nie odpowiadają rzeczywistości – proszę się wypowiedzieć wypełniając poniższą! Statystyki będą wtedy wiarygodne, kiedy jak najwięcej osób je wypełni!

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Wyniki poprzedniej ankiety - sporządzono: luty 2008

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_mizong
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tczew

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyraź swoje zdanie
Z przyczyn technicznych musiałem uruchomić ankite na nowo, dodałem też parę pól. Teraz już jest wszystko jak należy. Przepraszam za usterki i mam gorącą prośbę do osób, które już wypełniały ankiete o jej ponowne wypełnienie. Jeszcze raz przepraszam i gwarantuje, że już żadne problemy nie wystąpią.

Pozdr.
  • 0

budo_oce
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyraź swoje zdanie

Z przyczyn technicznych musiałem uruchomić ankite na nowo, dodałem też parę pól. Teraz już jest wszystko jak należy. Przepraszam za usterki i mam gorącą prośbę do osób, które już wypełniały ankiete o jej ponowne wypełnienie. Jeszcze raz przepraszam i gwarantuje, że już żadne problemy nie wystąpią.

Pozdr.

Żółwiom ninja moge wybaczyć zasadniczo prawie wszystko. Wiec nie ma sprawy. Tylko nadal nie ma nijakiej szansy zobaczyć wyników. Więc może popraw to jeszcze raz?
  • 0

budo_oldman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 210 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyraź swoje zdanie
mógłbyś mi coś napisać o celu tego działania... czyli na ... poco to komu?

Piszesz jakąś pracę magisterską?
  • 0

budo_mizong
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tczew

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyraź swoje zdanie
tak piszę prace mgr. ale robię tą ankietę z czystej ciekawości, generalnie jest dość niedopracowana, pytania 9,10,11 stanowią problem i przy następnych wynikiach będę brał pod uwagę tylko wybrane zagadnienia.

nie wiem czemu wyniki wyzej się nie wyświetlają, ale można je pobrać z poniższej strony:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyraź swoje zdanie

Zapraszam wszystkich praktykujących Kung Fu Wu Shu


Co to jest "Kung Fu Wu Shu"? ;)
  • 0

budo_oldman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 210 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyraź swoje zdanie
Bardzo ładne wykresy zrobiłeś. Kolorowe i przestrzenne. Takie pytanie (naprawdę niezłośliwe) zaspokoiłeś swoją ciekawość? Jakieś wnioski?
  • 0

budo_oce
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyraź swoje zdanie

Bardzo ładne wykresy zrobiłeś. Kolorowe i przestrzenne. Takie pytanie (naprawdę niezłośliwe) zaspokoiłeś swoją ciekawość? Jakieś wnioski?

Nawet bardzo ładne. Ale gdzie jest metryczka? Kiedy było badanie? Jak długo trwało? Ile osób wzięło udział? Ponadto wydaje mi się że proporcje kobiet/meżczyzn są nieco odmienne od rzeczywistych proporcji, hmmm, jakiś komentarz badacza? No i oczywiście też czekam na wnioski.
  • 0

budo_sebol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyraź swoje zdanie
Dlaczego autor dba o to, zeby ankieta wziac byla dostepna w necie, ale o wyniki juz nie?????

Warto by rozszerzyc ja o kilka pytan.
Mam kilka propozycji ale nie bede sie wcinal jesli nie ma potrzeby. Poczekam na jakis sygnal..
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024