Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak to jest z Krav Magą?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
272 odpowiedzi w tym temacie

budo_free-style
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z Krav Magą?
matador i Thufir Hawat generalnie się zgadzamy, mówimy o tym samym, tylko w inny sposób.
Jedna rzeczy z którą bym dyskutował to sprawa pokazówek. Filmy pokazowe są promocją, formą reklamy( nie tylko w komercyjnym znaczeniu, ale też poszerzania świadomości odbiorcy itp.), więc muszą mieć odpowiednią atrakcyjną formę. Nie jestem przeciwko takim wygibasom pod warunkiem, że za tym kryje się praca i wysoki poziom wyszkolenia, jacy ucznie Haima Gidona zapewne posiadają. Nie wiem jak jest z innym organizacjami.
  • 0

budo_matador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z Krav Magą?
sorki free-style! ale nie można oprzeć się wrażeniu ,że gadasz jakbyś się dobrze nie wyspał po całonocnej imprezie :D

To jest film reklamowy który według mnie bardzo dobrze jest zrobiony i odpowiednio przedstawia koncepcje i załozenia krav maga jako systemu combat na ulicę ,a nie do cyrku :lol: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

free-style tylko nie pisz jak pozostali rzecznicy sraeli kravmaga żeby zeby pójść na staż/seminarium i o czymś się tak przekonywać czy nie :D
  • 0

budo_free-style
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z Krav Magą?
matador nie za bardzo wiem o co ci teraz chodzi?

Haim Gidon spadkobiercą spuścizny po Imi Lichtenfeld, czym jest prezydentura w IKMA. Co oznacza, że jest kontynuatorem nauczania Krav-Maga w jego oryginalnej wersji. Wiec jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda oryginalna wersja tego systemu to pójdź na staż/trening. Jeżeli ci nie odpowiada to masz do wyboru inne organizacje, które oparte są na bazie oryginału. Osobiście nie lobię ludzi którzy maja klapki na oczach i są zaślepieni swoją organizacja szkołą. Haim cyrkowiec? Myślę, że ta ksywka by mu się nie spodobała.
  • 0

budo_matkal269
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec PL / Poole UK
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z Krav Magą?
No, no matador miałeś racje kolejny truteń który myśli że jak se da w opisie mma:bjj to my mu damy wiarę i łykniem gówno pod nazwa Sraeli Kał Maga . Idź synek na miasto rozwieszać plakaty bo tu nikogo na chłam sawickiego nie naciągniesz . I w dupie mam co by sie Haimowi podobało, tu widzieliśmy już różnych nawiedzonych pajaców od kung fu przez systeme po tfunami którzy dostawali wpier.... od przeciętnych bokserów karateków itd. Wypad z telemarketingiem
  • 0

budo_free-style
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z Krav Magą?
Pisząc to nie tylko obrażasz mnie, ale wszystkich tych którzy ciężko pracują/harują na swój sukces w szczecińskich sekcjach K-M i Berserkers Team. Szanuje poglądy innych i pracę wykonywaną w jakiejkolwiek sekcji, klubie sportowym, a jeżeli ty masz z tym problem to zapraszam na mate, na pewno znajdzie się tam kilka osób które wyjaśnią ci co to szacunek do innych. To by było na tyle jeżeli chodzi o rozmowę z tobą.
  • 0

budo_matador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z Krav Magą?

matador nie za bardzo wiem o co ci teraz chodzi?

Haim Gidon spadkobiercą spuścizny po Imi Lichtenfeld, czym jest prezydentura w IKMA. Co oznacza, że jest kontynuatorem nauczania Krav-Maga w jego oryginalnej wersji. Wiec jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda oryginalna wersja tego systemu to pójdź na staż/trening. Jeżeli ci nie odpowiada to masz do wyboru inne organizacje, które oparte są na bazie oryginału. Osobiście nie lobię ludzi którzy maja klapki na oczach i są zaślepieni swoją organizacja szkołą. Haim cyrkowiec? Myślę, że ta ksywka by mu się nie spodobała.


Cała ta przepychanka o prymat w światku biznesowym zwanym krav maga i wymachiwanie kwitami aby pokazać kto jest ważniejszy - jest w stylu bazarowym.
Ciekawa sprawa,że przedstawiciele "oryginalnej" israeli krav maga siedzieli do bardzo niedawna cicho w Netanii i nie reagowali na używanie od wielu lat słynnego znaku towarowego krav maga przez znane organizacje km w europie i usa,a całkiem niedawno ujawnili się jako israeli krav maga z pretensjami o jakoby bezprawane używanie loga które do nich niby należy.Przecież skoro są odpowiednie dokumenty to wystarczy wniesienie pozwu do sądu i sprawa jest prosta,a pieniądze duże od pozwanych"piratów" którzy ewidentnie powinni przegrać sprawę sądową.
Pytanie czemu nie było i nie ma takiej sprawy w sądzie,a są tylko rzucane pomówienia o "bezprawne używanie zastrzeżonego loga" i rozpowszechnianie nieoryginalnego produktu na świecie?Za coś takiego grożą poważne sankcje i są duże odszkodowania.Czemu zatem organizację IKMA tylko stać na pokazywanie jak bardzo są skrzywdzeni przez bezprawne działania tych którzy od wielu lat oferują "podrobiony i fałszywy" towar jakim jest każda krav maga oprócz israeli krav magi.

Wiem jak wygląda "oryginalna wersja krav-maga" i nie jestem zainteresowany "pójściem na staż/trening"
  • 0

budo_matador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z Krav Magą?
aha! czy sekcje Berserkers Team uczestniczą w treningach/stażach /seminariach israeli krav maga? :D
  • 0

budo_matkal269
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec PL / Poole UK
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z Krav Magą?
Matador weź nie karm trola, telemarketer nie poznałby sekcji Bjj nawet jakby go zaszła od tyłu i kopnęła w dupę. Najpierw była kampania o jedynej najlepszej oficjalnej prawdziwej Srali Kał Maga, potem trochę przycichło a teraz zabawa zaczyna się od nowa.
Srali Kał Maga mówię NIE.
  • 0

budo_free-style
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z Krav Magą?
matador oczywiście BT mają swojego brazylijskiego patrona Felipe Costa tak samo jak IKMA izraelskiego Haima Gidona, co nie oznacza, że na zajęcia bjj/mma nie przychodzi wielu ludzi zajmującymi się innymi sztukami walki i im należy się szacunek. Tak samo szacunek należy się tym którzy poświęcają bardzo dużo czasu na treningi i chcą coś w danej dyscyplinie osiągnąć, a których wyżej wymieniony koleżka oczernia. Ja zajmuje się bjj i km i widzę jak na treningi przychodzą bokserzy, judocy, czy uczniowie klasycznych szkół walki. Nie mam nic przeciwko temu, ponieważ myślę, że najważniejszy jest rozwój osobisty. Swoją drogą kiedyś powstał pomysł zaproszenia okolicznych klubów na seminarium z Izraelczykami. To tyle.

Jeżeli chodzi o znak towarowy to sprawa przypomina walkę z wiatrakami. Zastanów się. Nie istnieje coś takiego jak globalne prawo. W każdym państwie istnieje przynajmniej kilkanaście jak nie kilkadziesiąt organizacji będącymi odrębnymi jednostkami, przynajmniej z prawnego punktu widzenia. Jeżeli przyjąć twój sposób myślenia to trzeba by było skarżyć wszystkich z osobna. Wyobrażasz sobie jakie to są gigantyczne koszty? A przecież co państwo to inne prawo. O wiele prościej jest przekonywać, niż procesować. Zresztą jak widzisz samo pokazywanie papierków nie wystarcza i nie jest to biznes dochodowy. Problem w tym, że Polacy nie nauczyli się jeszcze szacunku do wykonywanych usług. Trener wykonuje nie tylko swoje zadanie, ale też pracę za którą powinien otrzymywać mniejsze lub większe wynagrodzenie.
  • 0

budo_matador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z Krav Magą?
tak matkal! jakby przeanalizować treść i sens (czy bezsens) tego co napisał free-styl to jest to majaczenie we śnie, żeby nie użyć określenia - bełkot
  • 0

budo_free-style
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z Krav Magą?
bełkot może dlatego, że jesteś idiotą
  • 0

budo_matador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z Krav Magą?
:lol: matkal,
israeli trutnie/trole zaczynają się denerwować :)
  • 0

budo_matkal269
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec PL / Poole UK
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z Krav Magą?
Matador czy telemarketer cię czasami nie obraża?
Jego szacunek dla trenujących wyciekł mu z dupy jak Sreaeli Kał Mega. :lol:
Więcej pokory i opanowania, przy próbach wciskania kitu .
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z Krav Magą?

bełkot może dlatego, że jesteś idiotą


....czyli przyznajesz się,że tak okrutnie bełgoczesz ponieważ uważasz matadora za "idiotę"? :lol:
...zatem proponuję abyś przestał uważać ludzi sensownie piszących za"idiotów" bo to m.in.powinno wpłynąć na to ,że przestaniesz wreszcie bezsensownie bełgotać :D
.... tak to niestety jest z takimi którzy są rzecznikami naczelnego wodza sraeli kravmaga w Polsce - uważają ludzi za idiotów i bełgoczą :)
  • 0

budo_free-style
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z Krav Magą?
matkal269 po pierwsze śmieciu to ty pierwszy zacząłeś obrażać mnie, do tej pory odpowiadałem na argumenty rzeczowo, widocznie taki frajer jak ty rozumie tylko język bluzgów i ośmieszania innych, o ile pamiętam dostałeś zaproszenie ode mnie, więc jeśli masz z czymkolwiek problem to zapraszam
  • 0

budo_free-style
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z Krav Magą?
to by było na tyle z moje strony, kończę z wami rozmowę, szkoda czasu
  • 0

budo_matador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z Krav Magą?
Free-styl! Ty się naprawdę bardzo zdenerwowałeś! :lol:
A poza tym - nie śmieciu tylko śmiechu :D warte jest to że piszesz że odpowiadałeś rzeczowo :D ,nawet sam przyznałeś że bełkoczesz bo uważasz innych za "idiotów".

Hmmmm, zatem straciliśmy już vernona i free-styla :D
  • 0

budo_matador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z Krav Magą?
....varnera straciliśmy :D
  • 0

budo_matkal269
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec PL / Poole UK
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z Krav Magą?
O Srali Kał Mega wojowniku srający na kurhanach swoich wrogów zapomniałeś się przedstawić i wyznaczyć miejsce i czas w celu konfrontacji twojego jedynego, prawdziwie obsranego, skutecznie / jak gaz chlorowodorowy / cuchnącego stylu obrażania, nie wiem jak budo otrząśnie się po stracie takiego wybitnego oratora i telemarketera. Ale trudno. Wybacz nam nie godnym podążania obsraną druŻką twoich myśli. I żegnam cię nieznany żołnierzu Srali Kał Mega żydowskim zawołaniem SPUŚĆ WODĘ !!!!!!!
  • 0

budo_matkal269
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec PL / Poole UK
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z Krav Magą?
dublet sorrki
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024