Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak to jest z Krav Magą?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
272 odpowiedzi w tym temacie

budo_varner
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z Krav Magą?
Matador w całej tej dyskusji razem z Matkalem obrazacie zarówno system Israeli, ludzi go tenujacych, Krzysztofa Sawickiego. Podwazasz autorytet Giedeona i Yigala. Kazdy ma prawo do wałsnego zdania i przedstawinia swoich opini jednak Wy robicie to w taki a nie inny sposób bedac bardzo pewnymi tego co piszecie, mam nadzieje ze wynika to z Waszej ogromnej wiedzy w dziedzinie sztuk/sportów/systemów walki. Konforntacja FreeStyla z Matkalem hm jaki ma niby sens?? FreeStyle raczej nie jest osoba upoważniona przez IKMA do reprezentowania tego systemu, zwłaszcza ze ma wpisane w profilfu mma/bjj.
Widze Matador ze jestes z Warszawy. Mam nadzieje ze bedziesz miał odwage powtorzyc to co napisałes na tym forum na temat Yigala, trenujacych Israeli- jak ich okreslasz troli i trutni, prosto w oczy Sawickiemu i udowodnic na oczach zebranych swoje racje. W ta sobote odbywa sie staz w Warszawie dokładne miejsce masz podane na stronie IKMA. Napisałes tyle rzeczy na temat Israeli, obalajac jakakolwiek skutecznosc tego systemu, wiec czas zebys wprowadził w zycie swoje racje. Jesli potraficie pisac na forum razem z Matkalem takie a nie inne opinie dotyczace tego systemu to mysle ze pojscie do Sawickiego i powiedzenie mu prosto w oczy tego co sie mysli nie powinno stanowic dla Was problemu. Mam nadzieje jednak ze nie staniesz z boku na sali, tylko podejdziesz na samym poczatku i powiesz mu ze srali kał maga to sciema i mozesz to udowodnic i po to tu przyszedłes. A jesli nie masz odwagi pojawic sie chociaz nie wiem czego sie boisz skoro przeciez co moga Ci zrobic Trole Israeli i ich głowny przywodca to moze zadzown i zapros go do konfornarcji sam na sam. W koncu jesli to taka sciema to moze czas zeby ktos to udowodnił . Na forum kiedys pisał Boruta tez podwazajac skutecznosc wiekoszcsci sztuk walki i systemow jednak on miał odwage sie konfrontowac z kazdym kto tego chciał. A Ty z Matkalem wypisujecie rozne rzeczy jednak przekraczacie juz pewne granice i czas zebyscie pokazali rzeczywiscie swoja odwage nie tylko na forum. Ja jako Trol/Trucień Sawickiego chetnie zostane osiwecaony.
  • 0

budo_matador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z Krav Magą?
matkal!
to naprawdę ładne pożegnalne oratorium z taką wzruszającą ,uroczą nutką sentymentalnego poetyzmu :D

znając życie można przypuszczać,że już wkrótce pojawią się tutaj nowi/starzy "przedstawiciele" :lol: mma/bjj subtelnie pokreślający zalety Israli krav magi :D
  • 0

budo_matador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z Krav Magą?
varner, gorzko przełykacie to że jesteście krytykowani przez zawodników mma/bjj i także Borutę(na którego się powołujesz) a jakoś boicie się urządzić konfrontacyjne zawody czy turniej z przedstawicielami mma/bjj(aby im pokazać jak bardzo się mylą) oraz z przedstawicielami innych organizacji krav maga(aby pokazać wasza skuteczność i oryginalność),a jak świadkowie naoczni powiadają wolicie wraz z waszym głównym trenerem pokątnie robić w swoim gronie pokazówki swojej siły na o wiele słabszych ludziach(tylko dlatego ze przyszli poćwiczyć na waszym stażu ale byli z poniżanych i oczernianych przez was innych organizacji krav maga)
  • 0

budo_varner
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z Krav Magą?
Matador jak zwykle uciekasz od tematu. Odpowiedz wprost czy masz odawge powtorzyc to wszystko co tu piszesz przedstawicielom IKMA prosto w oczy czy tylko na froum masz odwage wypisywac takie a nie inne rzeczy. Masz okazje zrobic to w sobote.
A to czy przedstawiciele IKMA ubolewaja no hm z tego widzialem to raczej nie specjalnie sie tym przejmuja. Jesli ktos przychodzi do nich to walcza. Ty jednak nie tylko podwazasz wartosc tego systemu, merytorczynie mozna o tym dyskutowac ale nazywajac ludzi trolami itp obrazasz cwiczacych. Podwazasz autorytet głownych przedstaicieli tego systemu wiec miej troche odwagi i albo wyjdz poza obszar forum albo czasami zastanow sie nad tym co piszesz. A to czy atakuja slabszych ludzi to hm jakbys moze kiedys sie tam pojawił to zobaczyłbys czy sa to tacy slabsi ludzie. Ale Ty raczej słaby nie jestes skoro z taka pewnoscia wyrazasz sie o Israeli, wiec w czym problem???
  • 0

budo_matador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z Krav Magą?
Varner,
Na szacunek i uznanie to trzeba sobie zasłużyć.
Przywódca ikma w Polsce unikając zorganizowania konfrontacyjnego turnieju czy zawodów z całą profesjonalną oprawą(jak to już było tu pisane)aby udowodnić skuteczność systemu israeli krav maga na szerokim publicznym forum i w światłach reflektorów- jest tylko w stanie rozgłaszać (także poprzez swoich rzeczników) niebywałą skuteczność i mozliwosci tzw.israeli krav magi
Ktoś tam napisał ze IKMA nie moze wniesc pozwu o piractwo i bezprawne używanie loga przez organizacje krav maga w innych krajach bo jakieś inne procedury i to tamto i że nie mozna nic zrobić.Ok,ale przedstawicielstwo ikma na Polskę moze wniesc pozew o nielegalne używanie loga przez organizacje działające w Polsce-tutaj nie byłoby chyba problemu skoro są odpowiednie dokumenty.Skoro szef ikma na Polskę uważa,że inni przedstawiciele krav maga w Polsce używają nielegalnie loga jego organizacji i nauczają nieprawdziwej krav magi pod szyldem tej prawdziwej) to niech to udowodni.
Nie zasłaniajcie się zaleceniami Gideona o nieuczestniczeniu w konkrontacjach otwartych,a tylko na pokątnych seminariach;miejce jaja i zróbcie zawody,zaproście zawodników mma/bjj i przedstawicieli innej krav magi.Zamiast rozgłaszać na forum swoje żale odnośnie loga czy zachwalając swoją skuteczność - pokażcie publicznie co umiecie i zyskajcie tym szacunek i uznanie.
  • 0

budo_matador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z Krav Magą?
...i tak jak napisał Matkal - nie ma co dalej karmić trutni/troli :D
  • 0

budo_anjin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 600 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z Krav Magą?
varner, ile Ty masz lat, 15? Jak Ty to sobie wyobrażasz? Ktoś (nieważne, matkal, czy ktokolwiek), mówi Sawickiemu, że uważa israeli za ściemę, a jego samego za zakompleksionego marketingowca, czy co tam jeszcze, a Sawicki go leje? Po pierwsze, dowód to żaden, a po drugie, prosta droga do prokuratury. Cywilizowani ludzie załatwiają takie rzeczy jednak inaczej...
  • 0

budo_varner
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z Krav Magą?
Oczywiste jest ze nikt nie pojdzie i nie powie nikomu w oczy co mysli ale jezeli MAtador jest tak pewny tego ze Israeli to sciema, mieszka w Warszawie to niech skorzytsa z okazji ze naucza tam Sawicki i zapozna sie z tym systemem a nie wypisuje obrazliwe hasła. A jesli nie ma na to ochoy nie niech powstrzyma sie ze swoja krytyka, zwłaszcza ze czyni to w taki a nie inny sposob.
Israeli Krav MAga nie jest systemem sporotowym wiec o jakim turnieju mowisz??? Przez wiele lat trenujac i IKMF zawsze słyszałem ze tego systemu sie nie da konforntowac itp. A jak pojaiwa sie ktos kto nie odmawia walki i ludziom ktorzy przychodza na staze i chca sie zmierzyc daja taka mozliwosc to tez zle. Nie znam az tak dobrze Sawickiego, bywam na jego stazach, byłem na obozie z poczetku majac sceptyczne nastawienie, miałem jednak okazje zobaczyc konfontacje jego instrutkorów z przedstawicielami innych systemow i sportów walki i przekonałem sie, zaczałem rozumiec na czym ten system polega czym sie rozni od IKMF, jakie jest podejscie do roznych spraw między innym do sprawy zwizanej z symbolami. I dlatego polecam wszystkim sceptykom aby zamiast krytkowac i obrazac kogos za jego plecami najpier go poznac i to co robi.
  • 0

budo_matkal269
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec PL / Poole UK
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z Krav Magą?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

tu nie ma o czym dyskutować przeca dali tytuł :
"budynek grozi zawaleniem" :lol:
pewnie dlatego wszędzie wsadzają swoich telemarketerów aby propagować i ściągać frajerów
ale tu trafili na "łowców kałomózgów" więc sie irytują.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z Krav Magą?
Powiedz mi, bo mnie to ciekawi - skoro nie ma rywalizacji sportowej - to jak wygladaly te konfrontacje jednego stylu z drugim stylem kraw maga? Konfrontacji w wyniku ktorych Twoj styl pokazal swoja przewage?
Ile osob zostalo odwiezionych do szpitala? Moze ktos zginal? A moze zredukowaliscie liczbe niebezpiecznych technik? Masz jakies nagrania?
Ktos z przegranych (jak przezyl, albo sie wykaraskal z klopotpow zdrowotnych) zasilil Wasze szeregi? Jest w stanie sie wypowiedziec tutaj? Powiedziec walczylem z tym i tym, byl lepiej ode mnie wyszkolony, przegralem. Teraz bede sie szkolil wg nowych wzorcow.

Pozdrawiam
K_P
  • 0

budo_pinczer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z Krav Magą?

http://pl.youtube.com/watch?v=CjqTcwwzBhA

No i mamy wyjaśnione czym ta KM jest lepsza od innych, prostota (wysokie kopnięcia balachy w locie, opuszczanie rak przed seria ciosow), mamy pokazane jak bronić się przedmiotami ktore są pod ręką (nóż z wielką klingą, pistolet baton ot znalezione sprzęty) i orginalne nowe techniki (przypadkowo wszystkie mają już swoje nazwy). .
  • 0

budo_varner
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z Krav Magą?
Kubus Puchatek tu masz krokti wycinek artykułu dotyczacego szkolenia wojska, jednak jest tam rowniez o jednym z przedstawicieli sportów walki ( artykuł jest na dwie strony )

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z Krav Magą?
Coz... nadal mi nie odpowiedziales na moje pytania.
Tylko pokazales kolejna laurke (jako byly wieloletni dziennikarz, wiem jak powstaja takie teksty. w zasadzie da teksty na zamowienie).
Wypowiedz jakiegos kyokushinkowca, ktory "omal nie zostal znakautowany" nie zroblia na mnie wrazenia. W tekscie nic nie powiedziano na jakich zasadach odbyla sie walka.
A juz zupelnie nic nie ma o konfrontacji IK z innymi przedstawicielami tego stylu.
Czekam na odpowiedzi
K_P
  • 0

budo_pinczer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z Krav Magą?
naprawdę super artykuł. To Lichtenfeld wymyślił Israeli Krav Maga czyli pozostałe KM to jakieś niedorobione podrobki.,
  • 0

budo_varner
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z Krav Magą?
Jakiegos? hm jak dla mnie mistrz Europy to nie taki ktos. A walke widziałem na własne oczy i odbyła sie na zasadach czysto sportowych, sama stojka bez parteru. I osobe ta mozna czesto spotkac na stazasz i zapytac co mysli o IKMA. Jesli chodzi o sam system i jego sportowa strone- kierunek rozwoju IKMA nie idzie w strone sportowa i nie pojdzie, przynajmniej tak mi sie wydaje. Jednak tego typu sparingi jesli ktos przychodzi i chce sie sprawdzac odbywaja sie na takich zasadach jak walczy sie w turniejach sportowych, zadnego kopania w krocze, wkładania palcow w oczy. I uwierz mi Kubus Puchatek ze widzaiłem troche na stazach roznych walk, z roznymi przedstawicielami sztuk walki, judo, boks itp i oni sami wprowadzali nas w swait IKMA bo tym jak pojechali sie zmierzyc z kadra Israeli. Sa to miedzy innymi instruktorzy z Wrocka, gdzie Israeli zaczyna sie rozwijac chcoiaz jeszcze troche to potrwa Nie ukrywam ze mam nadzieje zobaczyc kiedys kogos z IKMA na jakims turnieju, bo to ze kazdy dzisiaj rzada nawisk i przykładow jest oczywiste i zdrowe bo czasy legend i mitow o latajacych mistrzach sie skonczyły. Jednak troche widziałem i wierze w te system dlatego zachecam tych ktorzy tak gorliwie go krytykuja na zapozanie sie z nim, wtedy bedziecie mogli tez zobaczyc kto tam cwiczy i jacy ludzie czesto biora udział w konforntacjach. |Zobaczycie tez jakie jest jest podejscie do MMA i walk turniejowych i dlaczego w tego typu turnijach brak ludzi z IKMA. Chociaz mam nadzieje ze moze kiedys to podejscie sie zmieni i jednak IKMA zdecyduje sie na oficjalne konfontacje.
To tyle z mojej strony prowadznie dalszej dyslusji ktora i tak stoi w miejscu i pisanie ciagle o tym samym nie ma sensu. Jak ktos ma ochote to niech przyjdzie bo nie ma nic prostszego niz zobaczyc cos na własne oczy, porozmiwac, skonfronotwac sie z kadra IKMA jak ktos chce. I wtedy zadne nazwiska, ani filmiki ani przykłady nie beda potrzebne a ze Israeli jest ogolnodostepna gydz staze odbywaja sie w całej Polsce wiec.........
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z Krav Magą?
Masz racje - dyskusja w miejscu. M.in. dlatego, ze powtarzasz ciagle to samo - zadnych faktow, tylko "reklamowki".
Sam cwiczylem kyoksuhin 10 lat (brazowy pas, malo zdolny jestem:, i tez mi sie wydawalo, ze jestem nie do pokonania, a to najskutecznijeszy styl na swiecie), ale szyblo sie dowiedzialem, jakie ten styl ma luki, np. w rekach, wygrac z kims w kykushin majac jako takie doswiadczenie w boksie, to zaden problem. Na poczatku kariery Feitosa na okraglo byl nakautowany, zanim nie poprawil troche rak.
Ok.
Pozdrawiam
K_P
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z Krav Magą?

Matador w całej tej dyskusji razem z Matkalem obrazacie zarówno system Israeli, ludzi go tenujacych, Krzysztofa Sawickiego. Podwazasz autorytet Giedeona i Yigala. Kazdy ma prawo do wałsnego zdania i przedstawinia swoich opini jednak Wy robicie to w taki a nie inny sposób bedac bardzo pewnymi tego co piszecie, mam nadzieje ze wynika to z Waszej ogromnej wiedzy w dziedzinie sztuk/sportów/systemów walki. Konforntacja FreeStyla z Matkalem hm jaki ma niby sens?? FreeStyle raczej nie jest osoba upoważniona przez IKMA do reprezentowania tego systemu, zwłaszcza ze ma wpisane w profilfu mma/bjj.
Widze Matador ze jestes z Warszawy. Mam nadzieje ze bedziesz miał odwage powtorzyc to co napisałes na tym forum na temat Yigala, trenujacych Israeli- jak ich okreslasz troli i trutni, prosto w oczy Sawickiemu i udowodnic na oczach zebranych swoje racje. W ta sobote odbywa sie staz w Warszawie dokładne miejsce masz podane na stronie IKMA. Napisałes tyle rzeczy na temat Israeli, obalajac jakakolwiek skutecznosc tego systemu, wiec czas zebys wprowadził w zycie swoje racje. Jesli potraficie pisac na forum razem z Matkalem takie a nie inne opinie dotyczace tego systemu to mysle ze pojscie do Sawickiego i powiedzenie mu prosto w oczy tego co sie mysli nie powinno stanowic dla Was problemu. Mam nadzieje jednak ze nie staniesz z boku na sali, tylko podejdziesz na samym poczatku i powiesz mu ze srali kał maga to sciema i mozesz to udowodnic i po to tu przyszedłes. A jesli nie masz odwagi pojawic sie chociaz nie wiem czego sie boisz skoro przeciez co moga Ci zrobic Trole Israeli i ich głowny przywodca to moze zadzown i zapros go do konfornarcji sam na sam. W koncu jesli to taka sciema to moze czas zeby ktos to udowodnił . Na forum kiedys pisał Boruta tez podwazajac skutecznosc wiekoszcsci sztuk walki i systemow jednak on miał odwage sie konfrontowac z kazdym kto tego chciał. A Ty z Matkalem wypisujecie rozne rzeczy jednak przekraczacie juz pewne granice i czas zebyscie pokazali rzeczywiscie swoja odwage nie tylko na forum. Ja jako Trol/Trucień Sawickiego chetnie zostane osiwecaony.


Varner
używając twojego sformułowania:czas żebyście pokazali swoją odwagę nie tylko na forum (za sprawą telemarketingowych rozważań) czy też na waszych israeli kravmagowych stażach i seminariach - na których wasz przywódca jest taki bojowy,że potrafi pobić chłopaka z innej organizacji krav maga aby podreperować swoją psychikę i udowodnić swoją siłę - niestety tylko na słabszych ...bo skoro pobity chłopak nie był na tyle wytrenowany i nie miał odpowiednich umiejętności aby prowadzić równorzędną walkę - to w odpowiednim momencie sędzia , sekundant czy nawet przeciwnik przerywa sparring/walkę lub zwalnia tempo,a nie udowadnia swoją wątpliwej jakości wyższość - rozkrwawiając z premedycją wyraźnie słabszego.
Szuka wasz przywódca poklasku i uznania?Lubi prowokować i błyszczeć?Niech to zaprezentuje publicznie,a nie w gronie swoich popleczników,uczniów i asystentów.
Jeśli nie potraficie to nie musicie organizować sami zawodów i rywalizacji z odpowiednio wytrenowanymi ludźmi aby zaprezentować swoja skuteczność.
Są organizowane otwarte zawody k-1 czy mma i jest możliwość wystąpienia na nich.
Napisałeś przecież,że jesteście w stanie powalczyć bez kopania w krocze czy dźgania w oczy.Zaprezentujcie się godnie! Nie unikajcie otwartości!
Nikt z szanujących się przedstawicieli sportów uderzano-kopanych czy chwytanych nie pójdzie na wasze staże,ale bez wątpienia stawi się do otwartej rywalizacji aby zaprezentować swoje umiejętności ,oczywiście za odpowiednia forma gratyfikacji bo tylko nawiedzeni będa sie fatygować w imię jakiś ideii
.....I na pewno bylibyście tacy uczciwi , szlachetni i mieli na tyle honoru i ambicji żeby do takiej rywalizacji nie wystawić podstawionych czy przekupionych zawodników mma/bjj :wink: ,kick-boxingu czy kyokushin :D
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z Krav Magą?
czas zebys wprowadził w zycie swoje racje. Sawickiego i powiedzenie mu prosto w oczy tego co sie mysli nie powinno stanowic dla Was problemu. Mam nadzieje jednak ze nie staniesz z boku na sali, tylko podejdziesz na samym poczatku i powiesz mu ze srali kał maga to sciema i mozesz to udowodnic i po to tu przyszedłes. A jesli nie masz odwagi pojawic sie chociaz nie wiem czego sie boisz skoro przeciez co moga Ci zrobic Trole Israeli i ich głowny przywodca to moze zadzown i zapros go do konfornarcji sam na sam. W koncu jesli to taka sciema to moze czas zeby ktos to udowodnił . Na forum kiedys pisał Boruta tez podwazajac skutecznosc wiekoszcsci sztuk walki i systemow jednak on miał odwage sie konfrontowac z kazdym kto tego chciał. A Ty z Matkalem wypisujecie rozne rzeczy jednak przekraczacie juz pewne granice i czas zebyscie pokazali rzeczywiscie swoja odwage nie tylko na forum. Ja jako Trol/Trucień Sawickiego chetnie zostane osiwecaony.

Varner
Piszesz aby ktoś zaczął wprowadzał swoje racje w życie.Co masz konkretnego na myśli?Próbujesz podżegać do bójki?Do bicia nakłaniasz?
Piszesz,że ktoś powinien do kogoś zadzwonić i powiedzieć mu coś "prosto w oczy"....próbujesz prowokować ludzi do przemocy fizycznej z konsekwencjami pobicia?
Piszesz ,żeby ktoś "pokazał swoją odwagę nie tylko na forum"..tzn gdzie jeszcze? Na ulicy,za winklem?
Czy podżeganie do bójki czy przemocy fizycznej nie jest czynem zagrożonym sankcjami karnymi?
Jesteś taki odważny bo anonimowy?
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z Krav Magą?
Organizator szkoleń czy treningów o charakterze sportowym(czyli także związanymi ze sportami i sztukami walki)bierze na siebie odpowiedzialność za wszystkich uczestników takiego szkolenia i jesli komuś stanie sie cokolwiek (i ten ktoś będzie dochodził swoich praw) to wchodzi prokurator i prawo...Polska póki co to nie Hong Kong z XIXw.czy brazylijskie lub afrykańskie slamsy...
  • 0

budo_eran
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z Krav Magą?
Zwierzu ty leszczu bez ikry co ty za dyrdymały piszesz o polskim prawie. Aż mi sie łezka ze śmiechu w oku zakręciła. Szczekaj szczekaj a karawana leci dalej :twisted:
Kubusiu o jakiej chwale na zawodach ty piszesz;) Nikt ćwiczący w IKMA nie potrzebuje sobie żadnej chwały zapewniać z w zawodach jakimiś amatorami z polskiego mma, bjj, mt. Chcesz chwały to przyjdź na zajęcia :twisted:
Matadorku największy leszczu ze wszystkich czyżbyś myślał tak, jak kiedyś miluś pisząc na tym forum że jesteś anonimowy. Ciężko być internetowym mistrzem, a na codzień być chłopcem do bicia :twisted:
Jesteście za ciency żeby cokolwiek zmienić w życiu, więc zostało wam pisanie... Piszcie ;-) Kto to czyta buhahahaha :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024