Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aikido - realnosc prawdziwa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
204 odpowiedzi w tym temacie

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido - realnosc prawdziwa
A ja właśnie zająłem się szachami i karciana grą w 3-5-8, a całość uzupełniam bierkami podwodnymi i uważam, że to najlepsze i najskuteczniejsze sztuki walki. A kto twierdzi inaczej, ten kiep i nie mam zamiaru z nim dyskutować, bo to strata czasu będzie. :) :) :P
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido - realnosc prawdziwa

A ja właśnie zająłem się szachami i karciana grą w 3-5-8, a całość uzupełniam bierkami podwodnymi i uważam, że to najlepsze i najskuteczniejsze sztuki walki. A kto twierdzi inaczej, ten kiep i nie mam zamiaru z nim dyskutować, bo to strata czasu będzie. :) :) :P


To może Wodzu ciachniemy partyjke On-line jestem (Byłem :roll: kiedyś ) Szachowym Misrzem mam 8dan. 8)
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido - realnosc prawdziwa
Jak się uczyć, to od najlepszych 8)
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido - realnosc prawdziwa

Jak się uczyć, to od najlepszych 8)


Ok to może tak dzisiaj około 21:30 na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] odezwe się na priva.

Mam nadzieje, że masz szybki procesor :twisted: bo ostatno jakiś czas temu jak grałem z gościem to nieskonczyliśmy bo jak chrystusa... kimnąłem. Gośc nad samym otwrciem myśł ze 15minut żeby się pionem o dwa pola przesunąć.Pisze do niego E... e.. jestes on no jestem jestem no i tak przez 1godzine poszło po 10ruchów aż w koncu on pisał E.. E.. ale jak się obudziłem i czytałem to już jego nie było :(
(preferuje dynamiczne szachy- żeby nie powiedzieć krawędziowe 8) )
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido - realnosc prawdziwa
Bogumile, szachy były i zostaną dla mnie terra incognita (tak samo jak brydż), gry karciane nudzą mnie jak nie wiem co, bierki - tym bardziej podwodne - ie są na moją cierpliwość. Być może nie zauważyłeś, ale moja wypowiedź była rodzajem żartu na temat skuteczności czegokolwiek w jakikolwiek sposób, mojszości większej niż innych oraz innych, równie błyskotliwych debat.
Swego czasu, kiedy byłem na kursie instruktorskim, miałem przyjemność spotkać ludzi z różnych z różnych sztuk i sportów walki. Byli tam przedstawiciele zapasów klasycznych i wolniacy, aikidocy, judocy, karatecy, ludzie trenujący Modern Arnis, jak również osoby zajmujący się mma oraz wysłannicy z Krav Maga. Całkiem egzotyczna zbieranina. I przez cały kurs (ok. miesiąca) nie było ani słowa o wyższości któregokolwiek ze stylu walki. ŻADNEGO. Więcej, przy piwie wymienialiśmy poglądy na temat zastosowań tychże. Na zajęciach pomagaliśmy sobie. A panowie z mma bardzo aktywnie uczestniczyli w zajęciach aikido, które były jednym z elementów kursu, szczególnie zwracając uwagę na dźwignie. Czyli można podejść do problemu bez lejącego się hekktolitrami jadu i głupawych docinek.

A może ja spotkałem jakiś nietypowych przedstawicieli swoich systemów. A może Oni już wyrośli z pieprzenia bez ustanku o tym samym, z uporem godnym lepszej sprawy. Nie wiem...

Pozdrawiam.

P.S. Trochę offtopowo, przepraszam.
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido - realnosc prawdziwa
To..................oznacza .................................................że nie zagramy w szachy :cry: ?
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido - realnosc prawdziwa
Cóż, ale za to kiedyś, przy okazji, możemy sie browara umówić. Lub też na inny napój, dostosuję się. :wink:
  • 0

budo_sebol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido - realnosc prawdziwa

A panowie z mma bardzo aktywnie uczestniczyli w zajęciach aikido, które były jednym z elementów kursu, szczególnie zwracając uwagę na dźwignie. Czyli można podejść do problemu bez lejącego się hekktolitrami jadu i głupawych docinek.

A może ja spotkałem jakiś nietypowych przedstawicieli swoich systemów. A może Oni już wyrośli z pieprzenia bez ustanku o tym samym, z uporem godnym lepszej sprawy. Nie wiem...

Ja poszedłem na trening MMA. Panowie byli bardzo mili, nikt się nie śmiał z tego, że ćwiczę aikido, nikt nie dogryzał. Bez gadania o pierdołach przeszliśmy do sprawy - czyli składania mnie w parterze jak dobrze naoliwionego scyzoryka ;)
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido - realnosc prawdziwa

Bez gadania o pierdołach przeszliśmy do sprawy - czyli składania mnie w parterze jak dobrze naoliwionego scyzoryka ;)

Taki urok ich treningów :wink:
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido - realnosc prawdziwa

Ja poszedłem na trening MMA. Panowie byli bardzo mili, nikt się nie śmiał z tego, że ćwiczę aikido, nikt nie dogryzał. Bez gadania o pierdołach przeszliśmy do sprawy - czyli składania mnie w parterze jak dobrze naoliwionego scyzoryka ;)

Dostrzegłbym tu prostą zasadę, obecną w polityce na ten przykład:
Jak nie masz nic do powiedzenia, gadasz dużo żeby to przykryć.'

Na forum aikido jest dużo bzdur a każdy przekonuje tonami argumentów bardziej lub mniej rozsądnych, bo większość nie ma nic do pokazania i jak przyjdzie co do czego to ani be ani me.
Po czynach ich sądzić...
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido - realnosc prawdziwa

Dostrzegłbym tu prostą zasadę, obecną w polityce na ten przykład:
Jak nie masz nic do powiedzenia, gadasz dużo żeby to przykryć.'

Na forum aikido jest dużo bzdur a każdy przekonuje tonami argumentów bardziej lub mniej rozsądnych, bo większość nie ma nic do pokazania i jak przyjdzie co do czego to ani be ani me.
Po czynach ich sądzić...

To sie odnosi w pierwszym rzedzie do ciebie :) Zarowno nigdy nie odwazysz sie pocwiczyc ze mna jak jestem w Posce, jak rowniez nigdy nie pojedziesz na staze innych organizacji. Ale nie powstrzymuje cie to przed ostrym krytykowaniem wszystkiego dookola co sie rusza. :lol: :lol: nie widzisz ze brak ci spojnosci wewnetrznej? :P
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido - realnosc prawdziwa

To sie odnosi w pierwszym rzedzie do ciebie :) Zarowno nigdy nie odwazysz sie pocwiczyc ze mna jak jestem w Posce, jak rowniez nigdy nie pojedziesz na staze innych organizacji. Ale nie powstrzymuje cie to przed ostrym krytykowaniem wszystkiego dookola co sie rusza. :lol: :lol: nie widzisz ze brak ci spojnosci wewnetrznej? :P

Zapraszam do Lublina jak tylko będziesz w Polsce. Ale przecież nie odważysz się.
Napiszesz pma do HK, Ligei lub do mnie i na pewno tego wydarzenia nie przeoczę, wszyscy będziemy, nakręcimy filmy, wstawimy na forum, napiszemy nasze opinie.
Poćwiczymy krawędziowo.

Co do jazdy na staże innych organizacji, hmm, przestałem jeździć na własne. Nie widzę w tym żadnego sensu. Uzasadnienie bezsensu staży gdzieśtam dawałem. Najbardziej prozaiczny to strata pieniędzy.

PS. PSK jest naprzeciw naszego dojo, także luzik, nie masz się czego bać.
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido - realnosc prawdziwa


To sie odnosi w pierwszym rzedzie do ciebie :) Zarowno nigdy nie odwazysz sie pocwiczyc ze mna jak jestem w Posce, jak rowniez nigdy nie pojedziesz na staze innych organizacji. Ale nie powstrzymuje cie to przed ostrym krytykowaniem wszystkiego dookola co sie rusza. :lol: :lol: nie widzisz ze brak ci spojnosci wewnetrznej? :P

Zapraszam do Lublina jak tylko będziesz w Polsce. Ale przecież nie odważysz się.
Napiszesz pma do HK, Ligei lub do mnie i na pewno tego wydarzenia nie przeoczę, wszyscy będziemy, nakręcimy filmy, wstawimy na forum, napiszemy nasze opinie.
Poćwiczymy krawędziowo...

A ja też mogę...? (Szczegolnie spotkanie z ligeią mnie jara... 8) 8) 8) )
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido - realnosc prawdziwa
Każdy może, czego nie?
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido - realnosc prawdziwa
ojej, nie wiedziałam, że taka popularna jestem... :oops: :oops: :oops:

voivod, Ty to nawet specjalnie do Polski nie musisz przyjeżdżać, co nie? a z Chojnic to rzut beretem. :wink: :)
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido - realnosc prawdziwa

a z Chojnic to rzut beretem. :wink: :)

W jego wykonaniu, to raczej rzut butelką po piwie (samodzielnie wypitym) :) :) :wink:
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido - realnosc prawdziwa
raczej po calym kontenerku butelek po pivku przez niego wytrabionym w ciagu 5 min.. :wink:
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido - realnosc prawdziwa
Dzięki, chłopaki, wiedziałem, że na Was ZAWSZE mogę liczyć... :oops: :oops: :oops:
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido - realnosc prawdziwa
ja sie odwazylem pocwiczyc ze Szczepanem jak byl w Polsce i bylo milo

jak sie jeszcze kiedys uda to tez chetnie pocwicze, choc to oczywista strata pieniedzy jak kazdy inny staz zreszta :)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido - realnosc prawdziwa

Zapraszam do Lublina jak tylko będziesz w Polsce. Ale przecież nie odważysz się.
Napiszesz pma do HK, Ligei lub do mnie i na pewno tego wydarzenia nie przeoczę, wszyscy będziemy, nakręcimy filmy, wstawimy na forum, napiszemy nasze opinie.
Poćwiczymy krawędziowo.

Co do jazdy na staże innych organizacji, hmm, przestałem jeździć na własne. Nie widzę w tym żadnego sensu. Uzasadnienie bezsensu staży gdzieśtam dawałem. Najbardziej prozaiczny to strata pieniędzy.

PS. PSK jest naprzeciw naszego dojo, także luzik, nie masz się czego bać.

Ja jezdza na treningi wylacznie do renomowanych mistrzow aikido. Byc moze troche ci jeszcze do tego brakuje.
Ale wiem czemu ty nie jezdzisz na staze innych organizacji - po prostu twoje techniki tam nagle przestaja dzialac :lol: :lol: :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024