Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koksownik kontratakuje - nowa jakość???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

budo_dime
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koksownik kontratakuje - nowa jakość???
ekstra
  • 0

budo_fazi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Koksownik kontratakuje - nowa jakość???
moze bez zbednych emocji... jak chca to niech sobie sparuja chlopaki, lepiej, ze we wlasnym gronie :P a co do samego zjawiska, to owszem, az sie zdziwilem, kiedy kilka dni po przeczytaniu tego tematu, spotykajac znajomego dresika opowiadal, ze pozyczaja rekawice i sobie sparuja w lesie. czesto zapraszajac tez tych co trenuja ale raczej po to, zeby pokazac swoja wartosc niz, zeby sie czegos nauczyc :lol: moze nawet sobie skocze za jakis czas na taki "fightclub", chociaz, ciezko sparowac z kims, kto do tej pory sie koksowal, a wiedzac, ze ma naprzeciw siebie trenujacego, napierdala jak zly, hehe.
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koksownik kontratakuje - nowa jakość???
Skoro już mówimy o nowych trendach wśród dresów i stawianiu na szybkość i refleks. Słyszał ktoś z was może kiedyś o tym, żeby dresy się rozciągały? Osobiście słyszałem od kumpla o jego koledze, dresie którego głównym celem w życiu jest sprawdzanie się z wszystkimi na ulicy (przykre), który podobno nawet specjalnie sie rozciąga, aby mógł kopać wysoko (co też podobno czyni z dość dobrą skutecznością). Co o tym myślicie?
  • 0

budo_g-man
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Koksownik kontratakuje - nowa jakość???
O rozciągających się dresiarzach nie słyszałem oprócz tych, którzy trenują jakieś SW. Z kolei tacy, którzy chcą się sprawdzić przychodzą czasami do klubów, ale nie słyszałem o jakichś supertalentach.

Opisywanych wcześniej kolegów od tamtej pory nie spotkałem, ale to w sumie nie dziwi bo "warszawski deszcz ciągle pada..." :? i nikomu nie chce się wychodzić. Zrobiłem za to zwiad co do samych blokowych sparringów i dowiedziałem się o dresikach, którzy sami trenują we własnym sosie. Wygląda to tak, że kilku z grupy chodzi na jakąś sekcję i co jakiś czas "uczą" kolegów paru tricków, co polega głównie na sparringach i podobno "to zupełnie co innego niż walka w ringu" i nie zawsze najlepiej wypadają trenujący.
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Koksownik kontratakuje - nowa jakość???
A ja tam mysle panowie, ze to sianie paniki jednak.

Po 1 od dawien dawna tak bylo, ze chlopaki sobie robili sparringi miedzy soba. Sam za malolata tak robilem, chociaz akurat tez trenowalem sw, a to bylo juz ponad 10 lat temu.
I to, ze niektorzy trenowali i pokazywali jakies tam tricki innym, to tez nic nowego.

Po 2 co tu sie emocjonowac, ze nie zawsze trenujacy wygrywaja? A co w tym jest dziwnego? Jak ktos trenujacy nie ma talentu czy predyspozycji, a ma je ktos nietrenujacy, to chyba normalne, ze ten drugi moze rownie dobrze wygrac w takim sparringu? W koncu samo pojscie 2 razy w tygodniu na sekcje jakiejs sw, nie robi z nikogo niepokonanego supermana. A w druga strone, to nie znacie przypadkow wozacych sie po miescie drechow, typu dwa strzaly i z placzem do mamy?

A ze chlopaki zapraszaja trenujacych, zeby udowodnic ze sa lepsi, no coz... Jesli szczytem ambicji jest dla nich pokonanie takiego wspomnianego juz wyzej, trenujacego 2 dni w tygodniu przecietniaka, to ich sprawa. Jakby sie tym zajeli na powazniej, to mieliby okazje mierzyc sie z zawodnikami na wyzszym poziomie i szczerze mowiac, wcale nie wierze, zeby tak wspaniale przy nich wypadali. Wezcie pod uwage, ze czesc takich dresow, nie ma praktycznie innego zajecia, poza rozrywkami, silka, sparringami, czy zaczepianiem ludzi na ulicy. Niewiele normalnych osob moze sobie na taki komfort pozwolic i skupic sie na trenowaniu praktycznie, nie kazdy tez ma takie ambicje, czy nawet predyspozycje na fightera.

Takze ja tam stwierdzam, ze mozna spokojnie olac temat. A ze ktos cwiczy i jedzie na wspomagaczach... coz zawsze tak bylo i tak bedzie, trzeba przywyknac. W koncu trenujacy sw nie maja na to monopolu ;)

Pozdrowka chlopaki i mniej nerwow ;)
  • 0

budo_sorge
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koksownik kontratakuje - nowa jakość???

Osobiście słyszałem od kumpla o jego koledze, dresie którego głównym celem w życiu jest sprawdzanie się z wszystkimi na ulicy (przykre), który podobno nawet specjalnie sie rozciąga, aby mógł kopać wysoko (co też podobno czyni z dość dobrą skutecznością). Co o tym myślicie?


Ciekawe na kim mierzy tą skuteczność.. Na przypadkowych przechodniach ,zazwyczaj nic nie ćwiczących bo tylko takich zaczepiają. Uważaj , bo taki cwaniaczek podejdzie do większego od siebie i zacznie mu pyskować. Ja w to nie wierzę... Bardziej wierzę w to , że swoją skuteczność mierzy bijąc dziewczyny. Poprzedniego piątku moich 2 kolegów + jednego z nich dziewczynę zaczepiło 2 dresów. Oberwało im się [ tzn moim kolegom ] a na dodatek uderzyli pięścią dziewczynę. No to co ja o tym myślę? Żal mi takich ludzi, tak mało ambitnych.. Jak można upaść tak nisko?
  • 0

budo_randori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 552 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Koksownik kontratakuje - nowa jakość???
ja słyszałem o nowym niepokojącym zjawisku na ulicy- dziewczyny coraz mniej dają,niektóre podobno również sie nie golą!
  • 0

budo_kwiat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koksownik kontratakuje - nowa jakość???
Znalazłem kilka filmików na youtubie, które pasują do tego tematu. Można ich znaleźć więcej.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_the_moon
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Katowic

Napisano Ponad rok temu

Re: Koksownik kontratakuje - nowa jakość???

ja słyszałem o nowym niepokojącym zjawisku na ulicy- dziewczyny coraz mniej dają,niektóre podobno również sie nie golą!


ja tez cos zauwazylem niepokojacego a mianowicie to, ze na chodnikach bywa bloto po opadach i/lub wielkie kaluze, a na jezdniach sa koleiny i dziury :lol:
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Koksownik kontratakuje - nowa jakość???

Znalazłem kilka filmików na youtubie, które pasują do tego tematu. Można ich znaleźć więcej.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Moda w szkolje na porozwalane kostki i gemby, żałość :o
  • 0

budo_kwiat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koksownik kontratakuje - nowa jakość???
W drugim filmiku walka zakończyła się dźwignią w parterze, w trzecim filmiku mniejszy zawodnik bardzo fajnie chodził na nogach i było widać, że potrafi walczyć technikami ręcznymi. Walki wcale nie wyglądają żałośnie.
Jak przejrzysz inne filmiki, to możesz znaleźć na nich dorosłych uczestniczących w takich walkach. Nie są chyba walki ze szkolnych przerw, chyba że ci dorośli tak długo pobierają naukę :)
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Koksownik kontratakuje - nowa jakość???
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

heh za granica widze, że tez ,,nie próżnują,, :wink:
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Koksownik kontratakuje - nowa jakość???

ja słyszałem o nowym niepokojącym zjawisku na ulicy- dziewczyny coraz mniej dają,niektóre podobno również sie nie golą!


No niestety czasami tak bywa. O ile pierwsze zjawisko da się jakoś obejść, to z tym drugim bywają znacznie większe problemy :/

Ciężkie czasy nastały dla prawdziwych uliczników :)
  • 0

budo_fazi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Koksownik kontratakuje - nowa jakość???
"Zadymiarzy Legii wyszkolili byli policjanci

Policja konna usiłuje rozproszyć kibiców Legii, którzy rozpoczęli zamieszki w Wilnie
AFP

Bandyci, którzy w barwach Legii Warszawa zdemolowali stadion w Wilnie, to w znacznej części "żołnierze" warszawskich gangów: mokotowskiego, żoliborskiego i pruszkowskiego. Jak ustalił wprost.pl, część z nich do ulicznych i stadionowych zadym wyszkolili byli policjanci.
"Nasze sympatie: (...) bandyci, dilerzy, gangsterzy, przemytnicy, złodzieje" - taką deklarację składają w Internecie członkowie chuligańskiej bojówki "Teddy Boys". O ile jej członkowie twierdzą, że interesują ich tylko umówione bójki, o tyle druga grupa szalikowców - "Turyści" - ma opinię kompletnie zdegenerowanej. To ją wymienia się jako organizatora wileńskiej demolki. "Teddy Boys" i "Turyści" to oficjalne bojówki szalikowców Legii, odpowiedzialne za ustawione pojedynki i zadymy na meczach wyjazdowych warszawskiej drużyny. Wielu z nich to niżsi rangą członkowie gangów.

Z informacji operacyjnych policji wynika, że w Polsce 50-70 proc. stadionowych chuliganów jest powiązanych z grupami przestępczymi. - Gangi chętnie rekrutują chuliganów jako tzw. silnorękich. Młodzi, napakowani i brutalni bandyci przydają się, gdy trzeba postraszyć nie płacących haraczy lub w czasie spotkań z konkurencyjnymi bandami - tłumaczy oficer Komendy Głównej Policji. Chuligani przechodzą regularne szkolenia bojowe, m.in. pod okiem policjantów. Jak ustaliliśmy, grupa "Teddy Boys" ćwiczyła sztuki walki pod okiem byłego antyterrorysty. Funkcjonariusz szkolił bandytów już cztery miesiące po zwolnieniu z policji. - Pseudokibice nawet nie kryli, że nowe umiejętności są im potrzebne podczas zadym. Ten sam policjant ćwiczył też zresztą znanego pruszkowskiego gangstera o pseudonimie Sproket - twierdzi nasz informator.

Taktyki ataków stadionowi bandyci uczą się także od kolegów z "miasta".

Przed kilkunastoma miesiącami w stolicy trwała wojna bojówek Polonii i Legii. Chuligani zachowywali się jak rasowi gangsterzy. - Potrafili śledzić przeciwnika przez kilka tygodni i w dogodnej sytuacji porwać go z ulicy. Wrzucali ofiarę do samochodu, przewozili do meliny i tam godzinami torturowali. Szalikowcy wywozili oponentów do lasu, gdzie biciem wymuszali adresy innych znienawidzonych chuliganów - opowiada warszawski policjant.

Bandyckie zachowanie pseudokibiców doprowadziło do sytuacji, w której prokuratorzy w niektórych częściach kraju traktują stadionowych chuliganów jak członków gangu. Na taki pomysł wpadli we wrześniu 2005 r. śledczy na Śląsku. Uznali, że skoro chuligani organizują swoje zadymy, przygotowując broń i narkotyki, podpadają pod artykuł kodeksu karnego dotyczący działania w zorganizowanej grupie przestępczej. Grozi za to do pięciu lat więzienia.

Więcej w najbliższym wydaniu tygodnika "Wprost"."


pseudo kibicie cwiczacy sztuki walki pod okiem antyterrorystow? ciekawe...
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Koksownik kontratakuje - nowa jakość???
fazi zajrzyj do knajpy, do tematu "Wilno".
  • 0

budo_fazi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Koksownik kontratakuje - nowa jakość???
sory, ale przynajmniej w temacie... :oops: :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024