Skocz do zawartości


Zdjęcie

JURAS WRACA NA MATY TAEKWON-DO ITF


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
106 odpowiedzi w tym temacie

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: JURAS WRACA NA MATY TAEKWON-DO ITF
Bardzo możliwe że nie symulował ale i tak Juras powinien był wygrać tą walkę moim zdaniem.
  • 0

budo_-tadeusz-
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JURAS WRACA NA MATY TAEKWON-DO ITF

Ale Juras wystartował lecz druga drużyna Lotosu nic nie zdobyła przegrywając z pierwszym Lewartem. Może sam zainteresowany coś napisze odnośnie tego :)



Tzn nie miał zakazu? O to Ci chodzi? Jurkowski to powiedzmy szczerze brylant. Jedyny chyba człowiek z TKD, który w nieregionalnej TV dość często występuje. Dodał więc tej imprezie splendoru, uświetnił ją swoim przybyciem i uczestnictwem. Zakazanie mu startu mógł skomentować w Polsacie na kolejnej gali KSW i powiedzieć kilka przykrych słów pod adresem władz PZTKD. Wg mnie z tego właśnie powodu sobie zawalczył na MP.
  • 0

budo_tsunami
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: JURAS WRACA NA MATY TAEKWON-DO ITF
Nie no co ty Tadeusz , Juras nie jest taki, po prostu pojechal sobie na druzynowe MP w sensie "turystyki" , ma sentyment. I tak moim zdaniem zrobil i robi nadal kawal dobrej roboty promujac tkd wszedzie gdzie sie da.Zakaz startu w innych dyscyplinach tyczy sie scislej kadry na ktora wykladane sa pieniadze a szkolenie o ktorych inne sporty walki w Polsce moga tylko pomarzyc i oczywscie na stypendia sportowe.Reszta niech se robi co chce.A Łukasz Jurkowski z calym szacunkiem bo jest naprawde bardzo dobry, nigdy w scislej kadrze nie byl tylko w tzw."szerokiej" a pozniej rozpoczal starty w MMA i z tkd zrezygnowal.Wracajac do walki z Dziubkiem Juras zdobyl dwa punkty akcja rekami z czego mial jeden gamjun czyli zdobyl 1 punkt, dziubek kopnal w ttej walce co najmniej 3 krotnie wystraczylo ze zapisano jedno kopniecie na brzuch to sa dwa punkty minus chybaz 5 ostrzezn czyli minus 1 punkt...werdykt moim zdaniem sluszny..
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: JURAS WRACA NA MATY TAEKWON-DO ITF
Nie wiem nie znam sie na takim sędziowaniu mówie co widziałem Juras walczył zdecydowanie efektywniej i to On powinien wygrać z całym szacunkiem dla Dziubka.Nigdy nie byłem i raczej nie będe zawodnikiem między innymi właśnie dlatego że nie podoba mi sie takie punktowanie w tkd a z drugiej strony jestem zdecydowanie za słaby :wink:
  • 0

budo_tsunami
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: JURAS WRACA NA MATY TAEKWON-DO ITF
Jezdze na zawody od 6 lat jakos .Moja mama byla raz na zawodach i ogladajac mnie ciagle zadawala pytanie czemu ten wygral przeciez tamten unikal walki(uciekal!! itp) a ten byl w ataku i wiecej ciosow zadawal...dla niej nie liczyly sie kontry, dwity, skroty reka itp..to jest taekwon-do ktos kto jest w defensywie nie zawsze jest przegranym
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: JURAS WRACA NA MATY TAEKWON-DO ITF
Nie mówie że kontry, dwity, skróty są złe bo to jest TKD bez tego został by sam kickboxing. Ale nie podoba mi się Np jak zawodnik ucieka od drugiego po całej macie. Przynajmniej mnie taki styl walki nie kręci, oczywiście jakieś efektowne wyjście z trudnej sytuacji jest fajne ale wszystko z umiarem.
Aha nie mam tu na myśli żadnej z powyższych walk.
  • 0

budo_tigeru
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: JURAS WRACA NA MATY TAEKWON-DO ITF

Jurkowski to powiedzmy szczerze brylant. Jedyny chyba człowiek z TKD, który w nieregionalnej TV dość często występuje. Dodał więc tej imprezie splendoru, uświetnił ją swoim przybyciem i uczestnictwem.


no widzisz, a Mastah J.Jedut stwierdził kiedyś, że "Juras to antyreklama tkd"

BTW. Dam sobie głowę uciąć, że jeśli na miejscu Dzubka byłby inny koleś nie z Lubartowa/Lublina przegrałby jednogłośnie
  • 0

budo_-tadeusz-
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JURAS WRACA NA MATY TAEKWON-DO ITF

Jurkowski to powiedzmy szczerze brylant. Jedyny chyba człowiek z TKD, który w nieregionalnej TV dość często występuje. Dodał więc tej imprezie splendoru, uświetnił ją swoim przybyciem i uczestnictwem.


no widzisz, a Mastah J.Jedut stwierdził kiedyś, że "Juras to antyreklama tkd"

BTW. Dam sobie głowę uciąć, że jeśli na miejscu Dzubka byłby inny koleś nie z Lubartowa/Lublina przegrałby jednogłośnie



Była kiedyś taka walka o pierwsze miejsce, Działy z nie pamiętam już kim. Walka wyglądała następująco: Oboje skakali po macie, poruszanie itd. Żaden z nich nie kopnął nawet w powietrze, nie mówiąc o trafieniu i zdobyciu punktu. Po czym następuję werdykt sędziów: Wygrywa Działa. To oczywiście nie jego wina. Ale świadczy o poziomie sędziowania. Strachu, panice, sam nie wiem o czym. To przecież żenujące. Lepiej by zrobili gdyby ich obu zdyskwalifikowali.

A dla Dżejdiego to chyba każdy kto nie jest z Lubartowa jest antyreklamą TKD.

Podobało mi się jak podczas walki Dziubka z Jurasem Jedut krzyczał: "bez gamdżunów, bez gamdżunów". Oczywiście nie ingerował w decyzję sędziów.

Kiedyś Wim Bos powiedział, że nie zamierza promować nikogo kto będzie powielał technikę Jeduta. I pewnie dlatego nie był zapraszany w roli egzaminatora.

Jedut jest dobrym trenerem, potrafi szkolić zawodników, ale jego mistrzostwo odebrało mu chyba ostatki skromności.
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: JURAS WRACA NA MATY TAEKWON-DO ITF
A jak Pan Jedut zda na 7 to nie będzie już potrzebny do komisji nikt poza Polakami ciekawe jak wtedy będą wyglądały egzaminy dla ludzi którzy dla Lewartu sie czymś narazili :)
  • 0

budo_naina
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dna piekła
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: JURAS WRACA NA MATY TAEKWON-DO ITF
Po ostatnich popisach pod tytułem "Lublin" mnie szlag trafia. Przyjrzałam się jak na egzaminie na dana laseczka nie może złamać tak nadpiłowanej deski, że aż bije po oczach. Są równi i równiejsi. Ci którzy są z Lublina zdają a ci, którzy prezentują naprawdę wysoki poziom ale coś tam im nie pasuje, to nie :?
  • 0

budo_akn
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: JURAS WRACA NA MATY TAEKWON-DO ITF
witam,
z całym szacunkiem ale wydaje mi się naina ze nie wiesz co piszesz.
gdyby tak było to córka prezesa zdałaby egzamin a tymczasem odpadła przed deskami.
moim zdaniem oceny na egzaminie były obiektywne.
sporo osób po prostu kaszaniło i nie zdało.
pozdr,
a.
  • 0

budo_naina
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dna piekła
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: JURAS WRACA NA MATY TAEKWON-DO ITF
Fakt córka Łobody odpadła (jak widać obowiązuje regionalizm a nie nepotyzm) , ale rzygać mi się chciało jak nikt innej dziewczynie nie zwrócił uwagę na nacinane deski a waliły po oczach :?
  • 0

budo_-tadeusz-
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JURAS WRACA NA MATY TAEKWON-DO ITF

witam,
z całym szacunkiem ale wydaje mi się naina ze nie wiesz co piszesz.
gdyby tak było to córka prezesa zdałaby egzamin a tymczasem odpadła przed deskami.
moim zdaniem oceny na egzaminie były obiektywne.
sporo osób po prostu kaszaniło i nie zdało.
pozdr,
a.



Z tego co widziałem to było jak zawsze. Poziom zróżnicowany, były osoby które wg mnie mogłyby zdać i takie które mogłyby przyjechać jeszcze raz. Zawsze się ktoś prześlizga. Tragedii nie ma, nie jest to masowe.

A córka Prezesa to może trenera powinna zmienić?
  • 0

budo_anjali
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: JURAS WRACA NA MATY TAEKWON-DO ITF
zgadzam się z nainą deski były tak nadpiłowane że trudno nie zauważyć, no ale cóż, niektórzy widzą tylko to co chcą widzieć...aż przykro na to patrzeć, bo niektórzy któryś raz przyjeżdżają i nie dostają Dana chociaż im się należy ponieważ są z klubu, który czymś się naraził :/
  • 0

budo_kyan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: JURAS WRACA NA MATY TAEKWON-DO ITF
czy na jakiejs stronce sa juz zdjecia? na stronie zwiazku nie znalazlem jak narazie
  • 0

budo_naina
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dna piekła
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: JURAS WRACA NA MATY TAEKWON-DO ITF
Dobrze prawi!!
Może jak piłujemy dechy to wszystkim? Chłopaki unikną kontuzji. Baa może powstanie nowa konkurencja, załóżmy takie piłowanie w kategorii do 71 kg.
Na widzi mi się Polskiego związku tracą ludzie, którzy są na poziomie a akurat tak się może złożyć, że ich klubu się naraził :?
Taryfy ulgowej ma nie być wcale albo być wobec wszystkich :?
  • 0

budo_akn
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: JURAS WRACA NA MATY TAEKWON-DO ITF
witam,
nadpilowanych desek nie widzialem ale nie patrzylem wszystkim na deski wiec na ten temat sie nie wypowiadam.
natomiast uwazam ze nie powinno sie dopuszczac desek klejonych (z kilku pasków) no i wiele osob mialo deski wyraznie ciensze.
wydaje mi sie ze jesli ktos chce w jakis sposob oszukiwac to jego sprawa jak sie bedzie z tym czuł.
mimo wszystko uwazam ze ocena egzaminujacych byla raczej obiektywna. poziom byl zroznicowany (ogolnie byl sredni) i po prostu lepsza czesc osob zdala egzamin.
pozdr,
a.
  • 0

budo_akn
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: JURAS WRACA NA MATY TAEKWON-DO ITF
generalnie ta dyskusja jest offtop i powinna byc kontynuowana w poscie o egzaminie bo przeciez taki tez jest ;-)
pozdro.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: JURAS WRACA NA MATY TAEKWON-DO ITF

... deski były tak nadpiłowane że trudno nie zauważyć...

Sorry, że zabieram głos nie w moim dziale, ale czy po nadpiłowaniu deski nie można tego jakoś zaszpachlować :?: Nic nie będzie widać. Wystarczy później taką deską przemalować.
  • 0

budo_stern
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS DRAGON
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: JURAS WRACA NA MATY TAEKWON-DO ITF

Sorry, że zabieram głos nie w moim dziale, ale czy po nadpiłowaniu deski nie można tego jakoś zaszpachlować :?: Nic nie będzie widać. Wystarczy później taką deską przemalować.


pewnie, że można. ;)

Ale i tak (czasami) widać różnicę, gdy po przyłożeniu niewielkiej siły deseczki pękają ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024