Skocz do zawartości


Zdjęcie

JURAS WRACA NA MATY TAEKWON-DO ITF


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
106 odpowiedzi w tym temacie

budo_-tadeusz-
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JURAS WRACA NA MATY TAEKWON-DO ITF

Tadeusz, ja nie podważam tego co mówisz, ale jak podajesz takie rewelacje to napisz czy byłeś tego świadkiem(Jedut poprawiający Bosa, Łoboda poprawiający Choia) czy powtarzasz jakieś plotki.


Zaręczam Ci, że to prawda. To nie są plotki. Byłem świadkiem na seminarium, jak Jedut negował za plecami Bosa jego tłumaczenie - nie pamiętam o jaką technikę chodziło - a potem polemizowali na ten temat. Kiedyś była taka tradycja, że pierwsze seminarium przed egzaminem prowadził JJ, a na drugi dzień kolejne seminarium WB. Obydwa obowiązkowe i płatne. Czasami tematycznie się pokrywali i można było zauważyć rozbieżności w kilku szczegółach. JJ nie raz "robił gały" jak WB coś tłumaczył. Natomiast sprzeczka Bosa z Jedutem nie miała już miejsca przy wszystkich i było to na innym seminarium.

Co do Prezesa. Został wyproszony przez Generała Choi Hong Hi z sali podczas seminarium za polemikę odnośnie ruchu w układzie i było to przy wielu świadkach. Nie było mnie przy tym ale wiem to od ludzi, którzy mają teraz wysokie dany i byli tego świadkami. Możesz oczywiście powiedzieć że to nie prawda, ale kilka razy pytałem o szczegóły tego wydarzenia, bo mnie to ubawiło i nie widzę powodu aby ta historia była zmyślona.
  • 0

budo_anjali
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: JURAS WRACA NA MATY TAEKWON-DO ITF


"Tak było w starej encyklopedii, w nowej jest inaczej" <- ma ktoś nową encyklopedię?


15-tomowa encyklopedia była wydana bodajze w 83r.
natomiast wersja 1-tomowa doczekała się chyba 5-ciu wydań z czego ostatnie jest z 99r.

pozdr,
a.


a skąd ją dorwać?


ja mam encyklopedię 15-tomową na 4 płytach jeśli o to chodzi, więc mogę Ci pożyczyć jakbyś chciał
  • 0

budo_martialartist
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: JURAS WRACA NA MATY TAEKWON-DO ITF

Tadeusz, ja nie podważam tego co mówisz, ale jak podajesz takie rewelacje to napisz czy byłeś tego świadkiem(Jedut poprawiający Bosa, Łoboda poprawiający Choia) czy powtarzasz jakieś plotki.


Też byłem świadkiem sytuacji, w której Jedi poprawiał Bosa i prawdę mówiąc było mi wstyd za Jeduta. Fatalna sprawa, która świadczy o tym, że prezes i v-ce prezes to manipulatorzy, którzy uznali chyba, że mają monopol na wiedzę o tkd i dzięki swoim niezwykłym umiejętnościom socjotechnicznym próbują sie wykreować na Jedynych Prawdziwych Wielkich Białych Mistrzów i zawładnąć światem HAHAHA!
  • 0

budo_-tadeusz-
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JURAS WRACA NA MATY TAEKWON-DO ITF

Tadeusz, ja nie podważam tego co mówisz, ale jak podajesz takie rewelacje to napisz czy byłeś tego świadkiem(Jedut poprawiający Bosa, Łoboda poprawiający Choia) czy powtarzasz jakieś plotki.


Też byłem świadkiem sytuacji, w której Jedi poprawiał Bosa i prawdę mówiąc było mi wstyd za Jeduta. Fatalna sprawa, która świadczy o tym, że prezes i v-ce prezes to manipulatorzy, którzy uznali chyba, że mają monopol na wiedzę o tkd i dzięki swoim niezwykłym umiejętnościom socjotechnicznym próbują sie wykreować na Jedynych Prawdziwych Wielkich Białych Mistrzów i zawładnąć światem HAHAHA!


Zapomniałeś o jednym. Muszą jeszcze zdobyć Kryształ Mocy. A on znajduje się w Phenianie HAHAHAHAHA!
  • 0

budo_naina
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dna piekła
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: JURAS WRACA NA MATY TAEKWON-DO ITF
Wiedziałam!! Oni są jak Pinky i Mózg i chcą zdobyć panowanie nad światem, więc na egzaminie oblewają tych, którzy są w stanie im zagrozić 8O
W ogóle uważam, że najlepszym rozwiązaniem będzie jak prezesem zostanę ja ;p
  • 0

budo_tigeru
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: JURAS WRACA NA MATY TAEKWON-DO ITF

15-tomowa jest w wersji elektronicznej (4CD) i kosztuje 25 dolców plus przesyłka


Tę mam od ładnych paru lat właśnie od trenera, no ale ostatnio się dowiedziałem że to "stara encyklopedia"

z ciekawosci zapytam w ktorym krakowskim klubie trenujesz?


Krakowska Akademia Taekwon-do (KAT)
  • 0

budo_stern
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS DRAGON
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: JURAS WRACA NA MATY TAEKWON-DO ITF

Wiedziałam!! Oni są jak Pinky i Mózg i chcą zdobyć panowanie nad światem, więc na egzaminie oblewają tych, którzy są w stanie im zagrozić


Gwoli ścisłości na egzaminie był Mistrz Kim Ung Lam w asyście J. Jeduta i Z. Bujaka (sobota) oraz dodatkowo J. Gutkowskiego (niedziela). Trener Łoboda w ogóle nie egzaminował i sporej częsci zdających nawet nie widział (no i miał powody do osobistego niezadowolenia).

Czy zatem twierdzisz, że pozostałe osoby to przystawki do trenera Jeduta podczas oceniania?

Rzekłbym, że nie wyglądają oni na maszynki do potakiwania, ale skoro masz tak niskie mniemanie o nich, cóż...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024