Skocz do zawartości


Zdjęcie

wejscie w nogi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
159 odpowiedzi w tym temacie

budo_edwin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wejscie w nogi
na ulicy raczej ten sposob do niczego ale na plazy moze by sie dalo
  • 0

budo_sorge
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wejscie w nogi




co daje umiejętność walki w parterze i ... sprawność



O LOL, masz jeszcze jakieś inne ucieczki ?
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wejscie w nogi
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

nie zLOLkuj się...
  • 0

budo_belor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: wejscie w nogi
Zapaśnicy są niesamowici. Takiego połączenia siły, zwinności i gracji równocześnie nie widziałem chyba w żadnej innej SW. Pełen szacunek :-)
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: wejscie w nogi

Ja poznaję Kung fu od 91 roku, kiedy zacząłem ćwiczyć shotokan - po roku zrezygnowałem - to tylko sport - zapisalem się do szkoły mistrza Nguyen van Thang gdzie nauczał Chow Gar i Vo thuath tanth quen - poznałem smak prawdziwej szkoły - mistrz był fajnym człowiekiem i miał dwa powiedzenia. Trenowałem 5 lat - od tego czasu trenowałem u innych nauczycieli i innych styli się uczyłem (w Polsce i za granicą gdzie długo przebywałem) .


No popatrz a na adres mojej szkoły przyszedł mail z twojego adresu e-mail gdzie napisałeś :

"...Od jakiegoś czasu interesuję się chińskimi sztukami walki i chciałbym zacząć coś trenować..."

Ciekawe gdzie wciskasz bajer tu czy tam :)
  • 0

budo_żwirek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: wejscie w nogi
czemu mnie to nie dziwi :wink:
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: wejscie w nogi
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_yang
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południe polski i nie tylko

Napisano Ponad rok temu

Re: wejscie w nogi

Ja poznaję Kung fu od 91 roku, kiedy zacząłem ćwiczyć shotokan - po roku zrezygnowałem - to tylko sport - zapisalem się do szkoły mistrza Nguyen van Thang gdzie nauczał Chow Gar i Vo thuath tanth quen - poznałem smak prawdziwej szkoły - mistrz był fajnym człowiekiem i miał dwa powiedzenia. Trenowałem 5 lat - od tego czasu trenowałem u innych nauczycieli i innych styli się uczyłem (w Polsce i za granicą gdzie długo przebywałem) .


No popatrz a na adres mojej szkoły przyszedł mail z twojego adresu e-mail gdzie napisałeś :

"...Od jakiegoś czasu interesuję się chińskimi sztukami walki i chciałbym zacząć coś trenować..."

Ciekawe gdzie wciskasz bajer tu czy tam :)


Nie przypominam sobie abym pisał do pana szkoły, że chcę zacząć coś trenować (zwłaszcza, że to "coś" trenuję od wielu lat), nie mówiąc, że pana szkoła jest w Szczecinie a ja mieszkam na drugim końcu Polski na stałe a też często przebywam za granicą (po kilka miesięcy) - coś mi się tu nie zgadza - to na pewno ode mnie? nie od kogoś innego?
  • 0

budo_yang
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południe polski i nie tylko

Napisano Ponad rok temu

Re: wejscie w nogi
Zwirek jest na mojej liście ignorowania - arogant zadufany w sobie oraz ignorant w temacie - to tyle.
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: wejscie w nogi
A to nie o tego edwina chodziło?

http://www.forum-kul...showtopic=88222
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: wejscie w nogi

Nie przypominam sobie abym pisał do pana szkoły, że chcę zacząć coś trenować (zwłaszcza, że to "coś" trenuję od wielu lat), nie mówiąc, że pana szkoła jest w Szczecinie a ja mieszkam na drugim końcu Polski na stałe a też często przebywam za granicą (po kilka miesięcy) - coś mi się tu nie zgadza - to na pewno ode mnie? nie od kogoś innego?



Zdaje się że to Twój adres : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
mail jest z dnia 10 czerwca 2007 r
  • 0

budo_yang
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południe polski i nie tylko

Napisano Ponad rok temu

Re: wejscie w nogi


Nie przypominam sobie abym pisał do pana szkoły, że chcę zacząć coś trenować (zwłaszcza, że to "coś" trenuję od wielu lat), nie mówiąc, że pana szkoła jest w Szczecinie a ja mieszkam na drugim końcu Polski na stałe a też często przebywam za granicą (po kilka miesięcy) - coś mi się tu nie zgadza - to na pewno ode mnie? nie od kogoś innego?



Zdaje się że to Twój adres : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
mail jest z dnia 10 czerwca 2007 r


Dowiedziałem się wszystkiego - to nie ja napisalem - to jest faktycznie jeden z moich kilku maili i mam go wyłącznie do pisania komentarzy na Onet.pl (zalożony bo czesto się podemnie podszywali jak pisalem normalnie Yang) - nie wysyłam z niego praktycznie żadnych maili. Posiadam wiele kont (w pracy i nie tylko) do ktorych jest potrzebne hasło - efektem czego mam zaszyfrowany plik z kontami i emailami oraz do nich haslami na dysku szyfrowanym przez Debian linux (jakbym zapomniał - to zawsze mogę sprawdzić) - do tego pliku dostal się poprzez napisane haslo na obudowie kompa mój bratanek - ma 15 lat - od 2 lat uczę go podstaw Chow Gar oraz Baqua (jak jestem w kraju) i często opowiadam mu o stylach - czym się różnią oraz jak powstały - to on kożystając z tego, że byłem na 2 tyg kursie z pracy (od 01-20 czerwca) myśląc (przyznal się), że pisząc z mojego maila popyta się o szkołach kung fu (wu shu) w Polsce aby zacząć regularne treningi w prawdziwej szkole dostanie dokładniejsze informacje - napisal nie tylko do pana - także do kilku innych szkół podając się za mnie. Nie posaiada sam internetu - a teraz ma zakaz kozystania z mojego komputera - oraz oczywiście zmieniłem hasło do pliku oraz emaila).
Nie wiem co dokładnie napisał - ale jeśli jakies glupoty to przepraszam.

To tyle w tym temacie odbiegającym od głównego tematu.
  • 0

budo_belor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: wejscie w nogi
Hasła masz na "szyfrowanym dysku przez Debian Linux", a zapisujesz je sobie "dodatkowo" na obudowie komputera :?:
Chow Gar i Bagua? Ho ho, to widzę, że kolega nie lada specem być musi zaiste, a znasz jeszcze jakieś inne style?
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: wejscie w nogi
Historia zakręcona jak makaronowe świderki :D
  • 0

budo_banjanti
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wejscie w nogi
Witajcie!

Temat nieco stary, ale mnie korci zeby jak kazdy Prawdziwy Adept Sztuk Tradycyjnych ™ Nieomylnie i Slusznie ® zakonczyc dyskusje swym madrym slowem. A mam do tego pelne prawo bo cwicze cale 2 tygodnie Wing Chun w Sydney, Australii.
ROTFL.
Po pierwsze ja sie nie dziwie czemu tradycyjni sa wysmiewani przez grapperow, bo jak sie zbierze taka banda pajacy co mowia ze napierdola kazdemu bo cale 8 lat cwicza! (ja mam w szkole ludzi co cwicza po 20 i sie z tlumu nie wyrozniaja, ani sobie koszulek "super masta" nie nakladaja), to sie po prostu zle robi. Wiec tylko dodam, ze owszem sa normalni ludzie w tym stylach, moja akademia sie do nich zalicza.
Niose wam wiec odpowiedz od moich instruktorow (bo na samym poczatku zadalem pytanie o grapping, bol w dupie kazdego kf ;D) - nie dajesz sie zlapac, jak upadniesz to wstajesz. Czyli BRAK WALKI W PARTERZE! I nikt tu nikogo nie czaruje - instruktor powiedzial wyraznie, ze najlepszym sposobem na obrone w parterze jest zapisanie sie na np. Ju-jtsu.
(well, sa podobno super mistrzowie ktorych sie zlapac po prostu nie da, ale poki nie widzialem walki grappera z kims takim, wkladam to miedzy legendy)
Czy przyznali w ten sposob ze ucza bezwartosciowego stylu? Oczywiscie ze nie, trzeba pamietac ze wiekszosc osob chodzacych na Wing Chun mysli o realnej samoobronie na ulicy przed zwyklymi ludzmi, a nie starcie w zawodach. Sprawa jest prosta - tradycyjne NIE POSIADAJA WALKI W PARTERZE i koniec, ale ktos kto nie cwiczyl MMA itd tez jej nie zna i wobec nich nasz styl jest skuteczny, nikt jednak nie czaruje ze jest to super efektywny na wszystko i wszystkich sposob. Jak ktos slusznie zauwazyl lomot od grapperow dostaja wszyscy uderzeniowcy od bokserow, muay thai po karate. Jedyna skuteczna metoda na nauke obrony przeciwko grappingowcowi jest trenowac z nim grapping. - oto nieomylne slowa! ;D

Pozdrowienia od kangorow ;D
  • 0

budo_belor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: wejscie w nogi
O motyla noga, ależ mi zaimponowałeś! My tu w tej Polsce to taki trzeci świat, wiesz i nie wiemy niestety o takich niusach jak podajesz, dzięki za oświecenie :wink:
  • 0

budo_xsiwyx.p
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wejscie w nogi
Walka w parterze jest , tylko nie ma jej w podstawowym nauczaniu. W tym roku naprzykład na seminarjum z Chen Yong Fa ma być parter tylko że wyłącznie dla zamkniętej grupy mistrzów
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: wejscie w nogi
pytanie tylko kiedy zostało dołączone do systemu
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: wejscie w nogi
zresztą to nie ważne... przeczytałem wszystkie twoje posty i nie mam już żadnych pytań
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: wejscie w nogi
Komunia, neostrada, laptop.
KNL - chyba wylansuję taki trendi skrót 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024