Skocz do zawartości


Zdjęcie

walka z trzema przeciwnikami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
115 odpowiedzi w tym temacie

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: walka z trzema przeciwnikami
W sumie fakt roznie moze byc...moj kolega, doswiadczony grappler z opanowanymi podstawami boksu pare lat temu zostal zbutowany przez 5 malych gimnazjalistow...zaczal z nimi walczyc i na poczatku szlo mu dobrze ale jak sie otrzasneli i zaczeli dzialac razem (wtedy dwoch juz lezalo a trzecim sie zajmowal kumpel) to dostal czyms twardym w glowe i KO, dalej kopy i szpital. Zle zrobil ze probowal walczyc do konca bo mogl spokojnie sie wyrwac po nokaucie pierwszego i uciekac. Niby takie niedoswiadczone dzieciaki ale w kupie jednak moc jest.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: walka z trzema przeciwnikami
dokładnie, bywa różnie i tyle.
Raz panika i nie podchodzą, a dwa, weźmie kose, kamień czy cokolwiek i kicha...
  • 0

budo_blizna20
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: walka z trzema przeciwnikami
cholerne gnoje z gimnazjum
  • 0

budo_yang
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południe polski i nie tylko

Napisano Ponad rok temu

Re: walka z trzema przeciwnikami

a te 17 osób to nie była przypadkiem w większości widownia a nie kolesie, którzy zaczepiali?


Widownia to jest w mieście a nie na wsi - wystarczy sie otrzeć w tłumie o przyslowiowego "Zenka" a cała ekipa z wioski ma sztachety i inny sprzęt "rolniczy" w ręce.
Jestem dość sceptyczny jeśli chodzi o takie rozwiązanie sytuacji - coś o tym wiem, bo dawałem w długą kilka razy po "cywilizowanej" zabawie w remizie kiedy pół wioski mnie gonilo - cholera wie zresztą za co - pewnie się niespodobalo, że z dziewczyna mijscową gadalem, a ktoryś miał ją na oku. Nie mówię, że to kłamstwo - ale z praktyki wiem, że dość malo prawdopodobne aby ten sempaj wyszedl z tamtąd o wlasnych siłach, a nie karetka reanimacyjna zabrala do szpitala.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: walka z trzema przeciwnikami
moze powstrzymywala ich swiadoosc ze obok był oboz z ktorego on był, około 70 osób....
  • 0

budo_radazz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: walka z trzema przeciwnikami
Wartosc bojowa pospolitego ruszenia jest wystarczajaca zeby odwrocic potop szwedzki, wiec kilku karatekow to male piwo :)
  • 0

budo_xciurekx
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 86 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: walka z trzema przeciwnikami
ładne kilka lat temu miałem akcje ja sam i 3 najebanych dresików mniej więcej takiej samej postury jak ja zaczęło sie od zwykłej zaczepki na ulicy a ze uciekać nie było do kąt postawiłem na psychikę i stwierdziłem ze jak dostawać to z twarzą
z osoby która została zaatakowana sam zacząłem atakować w etapie pyskówek itp
gdy doszło do przepychanek stwierdziłem ze najlepiej zaatakować kolesia co "prowadzi ekipą"i postarać sie go unieszkodliwić na ile sie tylko da nim reszta unieszkodliwi mnie koleś padł praktycznie obrazu pewnie w ogóle nie spodziewał sie żadnego oporu potem wyciognołem pałkę która miałem schowana i zaatakowałem 2 następnych starając sie zadawać jak największa ilość ciosów bez specjalnego celowania
wynik:
pierwszy koles padł
jeden spierniczył
ten co został sam nieprzygotowany na to ze zostanie sam z typem z pałka nie miał szans i zebrał ostre baty lecz bez ko fakt ze 15 min później tA sama ekipa wyposażona w sprzęt który znalazła na ulicy dojechała mnie dość ostro :evil: moj podstawowy błąd e nie oddaliłem sie z tam tad z byt szybko
tak czy inaczej walka z 1 na 3 jest możliwa pod warunkiem ze psychika 1 złamie psychikę grupowa 3 no i oczywiście jeśli ta 3to nie jacyś wyjadacze a ten 1 wie na co go stać
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: walka z trzema przeciwnikami

Wartosc bojowa pospolitego ruszenia jest wystarczajaca zeby odwrocic potop szwedzki


ekhm. chyba przydałoby Ci się zajrzeć do podręczników z historii :)
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: walka z trzema przeciwnikami

ładne kilka lat temu miałem akcje ja sam i 3 najebanych dresików mniej więcej takiej samej postury jak ja zaczęło sie od zwykłej zaczepki na ulicy a ze uciekać nie było do kąt postawiłem na psychikę i stwierdziłem ze jak dostawać to z twarzą

mialem kiedys to samo - wieczorem na ulicy zaczepilo mnie 3 gosci - i tak samo jak ty wybralem prowodyra i slownie sie po nim przejechalem.. po tej gadce koles nie wymiekl - ale ... jego 2 koledzy co stali obok tak :lol: gosc juz chcial isc na ostro - ale oni go zlapali, i mowiac do niego zeby sobie poszukali kogos innego, odeszli.. a prowodyr pozbawiony wsparcia dal spokoj :lol:
wiele osob powtarza ze walke sie wygrywa przed walka - sama psychika.. no i cos w tym jest - niby mialem sprzet - ale cholera wie co oni mieli po kieszeniach.. a w koncu 3-na-1 to dosc sporo.. :)
  • 0

budo_hex
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: walka z trzema przeciwnikami
W walce nie da się określić ilu na ilu da się wygrać. Nie ma schematów. Można być 1 na 20 i pokazać, że się ma jaja a kolesie odejdą (znam taką historie), ale równie dobrze można dostać baty od jednego pacjenta bardziej zdeterminowanego do ataku niż my do obrony...
  • 0

budo_hols22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: walka z trzema przeciwnikami
Według mnie z 3 można wygrać tylko jeśli są leszczami a nie jakimiś tam karami bo taka akcja typu van dam może się skończyć tak że zobaczysz więcej butów niż w daichmanie.POZDRo
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: walka z trzema przeciwnikami
Ostatnio moj kumpel (leszcz totalny ale 195 cm zrostu i jakies 80 kg wagi - czyli chudzina) i 3 jego znajomych (tez leszcze) dostali wpierdziel od jednego grubasa bo jeden z nich odrzucil jego zaloty w pubie :) (trafili na pedala) :) :) :)
Gruby sie wkurzyl i jak wychodzili z baru na chodniku z rozpedu na nich wpadl i zaczela sie zadyma.

Wynik walki 4 na 1 na ulicy:

Moj kumpel rozwalona o kraweznik glowa. Lekki wstrzas mozgu.
Jeden z kolesi zlamana reka.
Drugi zlamana noga.
Trzeci mial szczescie skonczylo sie na kilku siniakach.

Agresorowi nic sie nie stalo poza paroma siniakami.
Koles zwial ale dorwala go policja jeszcze tej samej nocy :)

Akcja jest nieprawdopodobna ale prawdziwa. Miejsce akcji: niewielkie miasto w Wielkopolsce :) Pub znany w calym miescie jako C.... :)
  • 0

budo_budo_boy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: walka z trzema przeciwnikami
czyżby pub carski? że to jest menelownia to wiadomo od dawna, że nożownicy i dilerzy też, ale , ze pedały podrywają la mało tego jeszcze biją... 8O
Swoją drogą to Twoi znajomi mieli sporo szczęścia, że pedziuch jak juz ich pobił to nie wydupczył tylko uciekł
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: walka z trzema przeciwnikami
to nie pub carski :)
pewnie nie o tym miescie mowimy ale fakt moj znajomy i jego ekipa mieli sporo szczescia

koles ponoc sie do nich dosiadl (tak mi kumpel opowiadal) i wypil z nimi piwko i zaczal jednego po kolanie i udzie glaskac
wtedy oni sie sobie z niego troche pozartowali (cytuje mojego kumpla) i sobie poszli
po wyjsciu z pubu uslyszeli a potem zobaczyli szrzujacego na nich kolesia :)

no i sie skonczylo jak sie skonczylo :)

przy czym zaznaczam ze ani moj znajomy ani Ci goscie z ktorymi byl (tych 3 nie znam osobiscie) nie sa trudnymi przeciwnikami

dekadenckie zycie i zero ruchu sprawiaja ze to raczej miekkie typki...
  • 0

budo_loot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: walka z trzema przeciwnikami
o agresywnych pedałach atakujących ludzi jeszcze nie słyszałem! :)
  • 0

budo_maveric
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 651 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z środka

Napisano Ponad rok temu

Re: walka z trzema przeciwnikami
też kiedys mialem sytuacje 3 na 1(ja bylem ten jeden)
ogolnie to bylo tak , po studniówce kilka dni postanowilismy sobie zrobic poprawinki:) chlalismy ekipa caly dzien od 10 rano do 21:) ogolnie faza non stop i gdy nadszedl czas rozstan ja i 3 kumpli postanowilismy wyruszyc w dłuuuga droge do domu, ogolnie sztuka chodzenia w miare dobrze nam szla, i w polowie drogi napotkalismy 4 kolesi, przysapali o to że sie bujamy (raczej wszystko sie bujalo :D :D: My próbowalismy zlapac pion) ogolnie to sie zaczelo tak że koles wyjebal mi strzala, no to mu oddalem prostego w nos , pad i sie zalal :D :D no i żucilo sie na mnie pozostalych dwóch, jakos sie poszarpalismy , w tym czasie kumpel zajmowa sie tym czwartym a 2 moich kumpli stalo i sie patrzylo mieli taka faze ze niewiedzieli co sie dzieje ,
ogolnie po jakims czasie zajazyli i pomogli mi , tych dwóch koleis spierdolilo, ogolnie wynik walki taki ja znokautowalem jednego kumpel tez jednego , dwóch spieprzylo,
Zniszczenia , kórtka cala w krwi , ogolnie porwana, spodnie w krwi i wargi pociete, tak to jest jak sie w nocy żegluje po nie swoich terenach :D :D:D:D na trzezwo to w 2 bysmy ich zamiotli.
pzdr
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024