Skocz do zawartości


Zdjęcie

ZAPRASZAMY NA TRENINGI DOSEIDO DOJO ŻARY!!!!!!!!!!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

budo_el_cukierros
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żary

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA TRENINGI DOSEIDO DOJO ŻARY!!!!!!!!!!!!!
CHCIAŁBYM DODAĆ TEŻ ŻE JESTEM AUTOREM STRONKI :twisted: .... JEŚLI CHODZI O MNIE TO JESTEM W PORÓWNANIU Z INNYMI KOMPUTEROWCAMI ZWYKŁYM LAIKIEM I SIĘ NIE ZNAM DOBRZE NA RZECZY......... POWIEM SZCZERZE GDY KTOŚ MI WBIJA ŻE STRONA MA SŁABĄ OPRAWĘ GRAFICZNĄ........ALBO JEST LIPNA I DO D*** BO BARDZIEJ PRZYPOMINA STRONĘ FITNESS JAK KARATE...... SPOGLĄDAM NA TO NIECO Z GÓRY...... BO ZNAM SWOJE MOŻLIWOŚCI/ MOŻE ZA JAKIŚ CZAS BEDZIE MNIE STAĆ NA COŚ LEPSZEGO - UCZE SIE......... DLA MNIE TA STRONA JEST WPORZĄDKU - BUDUJE SIĘ CAŁY CZAS/ STARAM SIĘ - JEDNAK WARTO PAMIETAĆ ŻE NIE OKŁADKA CZYNI KSIĄŻKĘ DOBRĄ I CIEKAWĄ.....TYLKO TO CO JEST W ŚRODKU :) ..... W TYM PRZYPADKU JEST PODOBNIE...STRONKA MA NA CELU ODCIĄGNĄĆ NIEKTÓRYCH "KOMPUTEROWYCH CZASOZJADACZÓW" I DAĆ IM DO MYŚLENIA ŻEBY RUSZYLI TYŁEK NA TRENING....... INFORMACJE O STYLU - SĄ...... HISTORIA NASZEGO KLUBU - JEST, GALERIA I KONTAKT - PO TO BY DAĆ KOMUŚ DO ZROZUMIENIA ŻE ROBIMY COŚ FAJNEGO, POŻYTECZNEGO ......I JESLI KTOŚ CHCE TO MOŻE SIE DO NAS PRZYŁACZYĆ LUB NIE.......... CIESZY MNIE SAM FAKT ZE W CIĄGU DWÓCH/ TRZECH DNI STRONE ODWIEDZIŁO OK 250 OSÓB I LICZBA ZAINTERESOWANYCH CIĄGLE ROŚNIE....... USTAWIŁEM LICZNIK DZIENNY.... WIDAC ŻE KTOŚ SIE INTERESUJE..... BO WARTO... WIEM PO SOBIE ŻE JAK SIĘ KTOŚ WCIAGNIE W TEN SPORT... TO CIĘŻKO BĘDZIE ZREZYGNOWAĆ.....WŁAŚCIWIE SIĘ NIE DA.... CHYBA ŻE PRZYPADKI LOSOWE.... POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH:) MIŁEGO DNIA:)
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA TRENINGI DOSEIDO DOJO ŻARY!!!!!!!!!!!!!
Tedo nie bierz tego do siebie ale bylem na Waszej stronie internetowej tylko z jednego powodu w tytule postu napisales " DOSEIDO DOJO" myslalem ze to dojo nowego stylu w Polsce. To nie atak w Wasza strone tylko pytanie czy zrobiles to specjalnie jesli tak to chyle glowe przed chwytem reklamowym UDALO CI SIE!!!!!!!! Pozdrawiam i zycze sukcesow!!! :D
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA TRENINGI DOSEIDO DOJO ŻARY!!!!!!!!!!!!!
Osu Poul, nie uważam tego za atak, szanuje wszystkich, a jeżeli chodzi o "DOSEIDO" to tak jakoś zaciął mi się klawisz spacji :roll: Pozdrawiam!!!
Ps. Jeżeli względy finansowe pozwolą mamy zamiar wpaść do angli i troszkę pojeździć(odwiedzić różne kluby), więc może kiedyś poznamy się osobiście.
Osu
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA TRENINGI DOSEIDO DOJO ŻARY!!!!!!!!!!!!!
Milo bedzie , zawsze bylem za wymiana doswiadczen , a Seido i T. Nakamura to dobra marka jesli bedziesz na wyspach pusc info na pewno sie spokamy.
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA TRENINGI DOSEIDO DOJO ŻARY!!!!!!!!!!!!!
ok postaramy się zrealizować nasze zamierzenia po wakacjach. Ciesze się że ktoś tak się wyraża i jest skory do współpracy i wymiany doświadczeń.
Chłopaki co z Wami nie macie nic do powiedzenia (do do ludzi z naszego klubu :) ) zeby nie było nieporozummień. CZekamy na wpisy !!!!!!!
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA TRENINGI DOSEIDO DOJO ŻARY!!!!!!!!!!!!!
Zapraszam do wypowiedzi!!!!!!!!!!!
  • 0

budo_fiedziak
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA TRENINGI DOSEIDO DOJO ŻARY!!!!!!!!!!!!!
TEDO spoko czytamy uważnie . El Cukierros nie pękaj o stronke jest zajefajna . A ci hakerzy krytycznie nastawieni niech przypomna sobie swoje początki i miast krytyki na którą stać każdego popiszą się rzeczową radą bądź uwagą którą można wykożystać . Mi osobiście stronka sie podoba .
TEDO - fajny pomysł z zaproszeniem na trening . Może niektórzy sprawdzą co krytykują i zanim zadadzą kolejne puste pytanie co jest lepsze od czego i czym sie różni to spróbują i sami sobie odpowiedzą zamiast "rysować " się wzajemnie na forum bo to sie staje farsą .
Partyzant pisze że się inni z nas śmieją i ma racje bo to sie robi tędencyjne i monotonne .
A nasze karate jest takie jakie sami sobie wyćwiczymy .
A swoją drogą czekamy na obiecane odwiedziny PARTYZANT jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia a atmosfera o której się tyle mówi to fakt sprawdź sam

- pozdro
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA TRENINGI DOSEIDO DOJO ŻARY!!!!!!!!!!!!!
Dawać z tymi postami!!!!!!!!!!
  • 0

budo_fiedziak
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA TRENINGI DOSEIDO DOJO ŻARY!!!!!!!!!!!!!
Takie zaproszenie i bez odzewu . Czy uniwersalność i chęć poznania innego lub sprawdzenia czy takie samo jest słabsza od nieodpartej przyjemności poleżenia po obfitym obiatku przed TV z pilotem ? A może to niepewność czy nasza kondycja jest nadal taka jak nam sie wydaje ? - może nie jest aż tak źle ??????
pozdrawiam wzzystkich

ps.: Tych z pilotem przed TV tez
  • 0

budo_fiedziak
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA TRENINGI DOSEIDO DOJO ŻARY!!!!!!!!!!!!!
Szczerze mówiąc miałem nadzieje że nas ktoś odwiedzi , że sentencje którymi się posługujemy tak dumnie zwyciężą nad "ciemnogrodem" . Ale widać zamykanie się na własnych śmieciach i tkwienie w przeświadczeniu "jacy to my fajni a inni be" wszystkim pasuje . Szkoda :(
  • 0

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA TRENINGI DOSEIDO DOJO ŻARY!!!!!!!!!!!!!

Szczerze mówiąc miałem nadzieje że nas ktoś odwiedzi , że sentencje którymi się posługujemy tak dumnie zwyciężą nad "ciemnogrodem" . Ale widać zamykanie się na własnych śmieciach i tkwienie w przeświadczeniu "jacy to my fajni a inni be" wszystkim pasuje . Szkoda :(


krowa co duzo ryczy /spojrz na te swoje wielkie litery/ malo mleka daja, tak mowi staropolskie przyslowie.
pozdrowienia dla Zarowcow
osu
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA TRENINGI DOSEIDO DOJO ŻARY!!!!!!!!!!!!!
dla zarowcow??? :) Dobre sobie, Żary województwo Lubuskie. Pozdrawiam!!!
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA TRENINGI DOSEIDO DOJO ŻARY!!!!!!!!!!!!!
Tedo, mam już więcej czasu obecnie, więc chciałbym w końcu zawitać do Seido Żary.
W jakie dni macie treningi obecnie, bo stronka nie dział i nie mam jak sprawdzić.
Pozdrawiam!
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA TRENINGI DOSEIDO DOJO ŻARY!!!!!!!!!!!!!
Osu, kończymy powoli na sali gimnastycznej przy ul. Partyzantów (SP-8) tam treningi są we wtorki i czwartki od 18.45 (jeszcze dokładni nie wiemy do kiedy będą, najprawdopodobniej do 21 czerwca, ale za to spotykamy się przez cały czas w poniedziałki od 19.45 na "Syrenie" (stadion miejski) przy ul. Leśnej (należy kierować się w stronę Kunic) Przez wakacje tylko tam się będziemy bawili. Pozdrawiam!!!!
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA TRENINGI DOSEIDO DOJO ŻARY!!!!!!!!!!!!!
OK.
w poniedziałek pojawię się na syrenie.
do zobaczenia
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA TRENINGI DOSEIDO DOJO ŻARY!!!!!!!!!!!!!
Witam, całkiem zapomniałem, adres stronki został zmieniony na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Zapraszam do oglądania!!
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA TRENINGI DOSEIDO DOJO ŻARY!!!!!!!!!!!!!
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

dałek kropkę na końcu w poprzednim adresie
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA TRENINGI DOSEIDO DOJO ŻARY!!!!!!!!!!!!!
Taka mała pomyłka, przepraszam. Dlatego stronka nie otwierała się całkiem.
  • 0

budo_kwiat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA TRENINGI DOSEIDO DOJO ŻARY!!!!!!!!!!!!!
Tedo a swoich kolegów z pracy to uczysz technik interwencji w stylu „wczesny Kondratowicz” czy może coś się zmieniło w tym zakresie w ciągu ostatnich lat i powstał jakiś nowy program szkolenia w walce wręcz? Pozdrawiam Kwiatek
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA TRENINGI DOSEIDO DOJO ŻARY!!!!!!!!!!!!!
Troszkę się zmieniło :) , ale pewne techniki zostały, dlatego że są dobre!? Wszystko zależy od sytuacji w jakiej się znajdziemy i jeszcze wielu innych czynników. Pozdrawiam!!!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024