Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Polski WKF -Kalisz 2007


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_thitmar
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielk(o/a)Polska

Napisano Ponad rok temu

Mistrzostwa Polski WKF -Kalisz 2007
To już w najbliższy weekend 8O !!!!
Czy ktoś z formumowiczów wybiera się? W jakich konkurencjach zamierzacie startować? Czy też może olewacie tą imprezę -jak to się ostatnimi czasy zdarza ze względów politycznych?!

Pozdrawiam
  • 0

budo_waloo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski WKF -Kalisz 2007
Ja się wybieram. Niestety tylko w charakterze widza.
A względy polityczne schodzą raczej na dalszy plan, gdy w grę wchodzą tytuły Mistrzów Polski.
Pozdrawiam.
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski WKF -Kalisz 2007
A my właśnie zrezygnowaliśmy ze startu w MP ponieważ Panią z sekretariatu Komisji w Szczecinie przygnietliśmy obowiązkiem wystawienia 72 licencji dla naszego klubu. Nie wytrzymała tego i cofnęła nam dokumenty razem z fotografiami prosząc abyśmy przyporządkowali je do wniosków... Fotki były wyraźnie podpisane więc trochę mnie dziwi taka sytuacja. Pomyślałem sobie, że skoro już tak blisko do zawodów a Pani robi taką niespodziankę to pewnie listy startowe pękają w szwach i co tam...nie musimy jechać.
A tytuły ? Te są dla nas najmniej ważne. Po latach i tak okaże się, że dyplomy będą spoczywały na dnie szafy zaś medale MP w piwnicy w starym dzbanku...przynajmniej u mnie tak to wygląda :-)
Pozdrawiam tych, którzy się tam wybierają i tych którzy będą walczyć o...tytuły.
Oss !
  • 0

budo_thitmar
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielk(o/a)Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski WKF -Kalisz 2007
Niestety sytuacja, którą przedstawił dan po raz kolejny dowodzi ze cała instytucja PZK nie działa tak jak powinna... przykro :cry: po raz kolejny ucierpią zawodnicy (na szczęście w przypadku seniorów nie moze byc mowy o dzieciach).
W pękające listy startowe nie wierzę! -oby wszystkie konkurencje były rozegrane!!!!
tytuły nie są najwazniejsze -wiadoma sprawa, jednak trudno się oprzeć ich mocy! Niedawno mój klub świętował 15lecie istnienia z tej okazji robiliśmy wystawę poświęconą historii klubu i jego dokonaniom, gabloty zapełnione wygrzebanymi z dzbanka medalami MP (po odkurzeniu) wyglad naprawdę imponująco! Zrobiły duże wrażenie na rodzicach i władzach samorządowych zaproszonych na wystawę. Powtórzę się : TYTUŁY NIE SĄ NAJWAŻNIEJSZE -ale jeśli ktoś na codzień decyduje się na udział w rywalizacji sportowej to i w MP powinie chcieć wystartować, w końcu to najważniejsza impreza w kraju, mam nadzieję że przyjada najlepsi zawodnicy. Szkoda tylko że przez czyjeś lenistwo uniemożliwia się to ludziom którzy chcieli to zrobić a ni moga -a w oczy świeci się hasłami rozwoju karate :evil:

Ja w kazdym razie jadę do Kalisza, będę startował :-) i oczywiście kibicował :P , mam nadzieję na duuuużo ładnych walk i ich rzetelne sędziowanie :twisted:

waloo -dlaczego nie startujesz?


Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024