Skocz do zawartości


Zdjęcie

ZAPRASZAMY NA TRENINGI DOSEIDO DOJO ŻARY!!!!!!!!!!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

ZAPRASZAMY NA TRENINGI DOSEIDO DOJO ŻARY!!!!!!!!!!!!!
Zapraszam wszystkich na treningi do Seido Dojo Żary. Zapraszam także na stronke [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Zapraszam do wyrażania swojej opinii na temat naszego Dojo, jeżeli ktoś z nami trenował, na temat trenerów i atmosfery w klubie!!!!!!!!!
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA TRENINGI DOSEIDO DOJO ŻARY!!!!!!!!!!!!!
ZAPRASZAM CIĘ NA TRENING DO NAS!!!!!!!! Zapłacę za twoją podróż i pobyt u nas, chyba że nie wytrzymasz treningów to wtedy Ty sam sobie to opłacisz co Ty na To??????? Uczciwy układ, trening normalny ze wszystkimi, taki jak każdego dnia trenigowego!!!!!!!!!!! POdejmujesz rękawicę???
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA TRENINGI DOSEIDO DOJO ŻARY!!!!!!!!!!!!!
Witam Tedo!
Często bywam w Żarach, pewnie do Was zawitam niedługo na gościnne występy :)
Ile kosztuje jeden trening?
Czy trenujecie "typowo" karate, czy jakieś elementy chwytów też wprowadzacie? Widziałem na stronce, ze brałeś udział w Colloseum III, czy MMA na treningach w Twoim klubie równie są obecne?
Pozdrawiam!
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA TRENINGI DOSEIDO DOJO ŻARY!!!!!!!!!!!!!
Witam, staramy się być w miarę wszechstronni więc bawimy się na dole. Zapraszam!!!!!!!!! Przecież nie będziesz płącił za jeden trening, masz go gratis!!!!!!!!
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA TRENINGI DOSEIDO DOJO ŻARY!!!!!!!!!!!!!
ok. jak będę jechać do żar, odezwę się. do zobaczenia.
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA TRENINGI DOSEIDO DOJO ŻARY!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam, pewnie od Ciebie też nauczymy się trochę parteru :D (BJJ zielona góra???)
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA TRENINGI DOSEIDO DOJO ŻARY!!!!!!!!!!!!!
tak, właśnie ten adres :) będzie mi miło wymienić się doświadczeniami.
Zawsze twierdziłem, że lepiej jest współpracować niż robić cyrk jak kilku na tym forum, strzelać groźne miny i pokazywać, kto prawdziwszy, i groźniejszy.
jwszcze raz pozdrawiam i znikam z tego tematu.
jakby co, to proszę na priv.
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA TRENINGI DOSEIDO DOJO ŻARY!!!!!!!!!!!!!
ok nie ma problemu, każdy idzie włąsną drogą, ale nie każdy musi szykanować. Pamiętaj o tym zanim zaczniesz kogoś krytykować. Naprawdę należy go poznać. Pozdrawiam!
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA TRENINGI DOSEIDO DOJO ŻARY!!!!!!!!!!!!!
Wiem ze stronka nie działa ,ale to chwilowe problemy. Dlaczego chcę żeby ludzie się przedstawiali. Dlatego że jeżeli mają odwagę szykanować to niech mają odwagę sie przedstawić. Nie weryfikowałem tego co mi napisałeś nie miałem nawet na to czasu.Tutaj mamy pisać o czymś całkiem innym więc trzymajmy się tematu.
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA TRENINGI DOSEIDO DOJO ŻARY!!!!!!!!!!!!!
Wczoraj w przeciągu 2 godzin oglądneło stronkę 88 osób. Pozdrawiam!!!
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA TRENINGI DOSEIDO DOJO ŻARY!!!!!!!!!!!!!
stronka już działa
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA TRENINGI DOSEIDO DOJO ŻARY!!!!!!!!!!!!!

moze uogolnie swoje pytanie dlaczego ludzie uciekaja od karate tradycyjnego ?
bo jak widze obydwaj panowie i Tedo i Roman trenowali shotokan, a teraz zmienili smoobrone na walke, kolega Tedo napisal wprawdzie ze nie odnalazl swojego "ja" w tradycyjnym, a sadzac po wystepach w MMA to ma dusze wojownika i macanki nie chcial dalej cwiczyc, co jednak motywuje cie Roman do tak drastycznych zmian ?


No widzisz, do mnie tez się to poniekąd odnosi. tym, że ja zaczynałem od KK i kicka. Potem różne zabawy aż na stałe osiadłem w gosoku.

A teraz dlaczego ćwiczę też inne rzeczy i parter i kontakt itd?

BO LUBIĘ !!!
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA TRENINGI DOSEIDO DOJO ŻARY!!!!!!!!!!!!!
Leszek dziekuje za pozdrowienia i przesyłam swoje!!!! Stronka ma w tej chwili taki wygląd, ale to sie zmieni. Serdrcznie dziekujemy za rady, są cenne i nie uważamy tego za krytykę!!! Wszystko skrzętnie notujemy i stopniowo bedziemy poprawiać.Pozdrawiam!!!!
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA TRENINGI DOSEIDO DOJO ŻARY!!!!!!!!!!!!!
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
czy seido i seitedo to to samo? pytam bo w podanym linku slowo seido nie pada ani razu na 1 rzut oka.
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA TRENINGI DOSEIDO DOJO ŻARY!!!!!!!!!!!!!
Nie to nie to samo, będzie tam jeszcze dalszy ciąg. Strona jest cały czas w budowie. Pozdrawiam!!!
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA TRENINGI DOSEIDO DOJO ŻARY!!!!!!!!!!!!!
szczególnie, że seitedo powstało z gosoku ryu a Czapla zaczynał od kioka;) Zupełnie inne kata itd.....
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA TRENINGI DOSEIDO DOJO ŻARY!!!!!!!!!!!!!
Tak się zastanawiam dlaczego wśród karateków z różnych organizacji ciągle wybuchają spory o to kto jest jakiś, kto ma jaki stopień, czy też czyje karate jest bardziej "karatsze".
Niech każdy zajmie się pracą nad sobą, szkoli się, by być coraz lepszym zawodnikiem i człowiekiem, a nie wyszukuje rysy na "konkurencji".

Z tych wszytskich kłutni wynika tylko to, że śmieją się z Was w ogólnie pojętym światku walki wręcz.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA TRENINGI DOSEIDO DOJO ŻARY!!!!!!!!!!!!!
Ależ spoko, Tedo. Przecież, na początku cie broniłem. Tu byłem tylko ciekaw waszego seitedo.
Na to możesz chyba odpowiedzieć. Jakie kata mieliście, czy były z kioka czy z gosoku. Bardzo mnie to ciekawi i nie ma w tym nic złośliwego.

Ciekawi mnie tez, czy w seido są turnieje full-kontakt, lub light-kontakt czy tylko knockdown.

W przeciwieństwie do sporej części ludzi z forum, ja nie mam nic przeciwko znajdywaniu sobie dogodnych nam organizacji.
I tu nie chodzi o biznes, jak to niektórzy myślą, tylko o wygodne działania.

jeśli to gdzie jesteś, narzuca ci jakieś ograniczenia, jakieś dziwne rzeczy, to nic dziwnego, że się sszuka miejsca dla siebie, dobrego do dalszego rozwoju...
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA TRENINGI DOSEIDO DOJO ŻARY!!!!!!!!!!!!!

Tak się zastanawiam dlaczego wśród karateków z różnych organizacji ciągle wybuchają spory o to kto jest jakiś, kto ma jaki stopień, czy też czyje karate jest bardziej "karatsze".
Niech każdy zajmie się pracą nad sobą, szkoli się, by być coraz lepszym zawodnikiem i człowiekiem, a nie wyszukuje rysy na "konkurencji".

Z tych wszytskich kłutni wynika tylko to, że śmieją się z Was w ogólnie pojętym światku walki wręcz.

Pozdrawiam.


DOKŁADNIE
Partyzant - lubię cię ;)
  • 0

budo_el_cukierros
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żary

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA TRENINGI DOSEIDO DOJO ŻARY!!!!!!!!!!!!!
WITAM:) WRACAJĄC DO TEMATU....... O JAKIM JEST MOWA W POŚCIE.... TO MAM KILKA DROBNYCH SUGESTII CO DO NIEKTÓRYCH..... KTÓRZY NAPEWNO SWOJĄ WIEDZĄ PRZEWYŻSZAJĄ MNIE NIEJEDNOKROTNIE..... UWAŻAM ŻE CZŁOWIEK... TRENUJĄCY COKOLWIEK.......POCZĄWSZY OD CAPOEIRY DO ZAPASÓW CZY RÓZNYCH STYLÓW MIESZANYCH WALK..... TRENUJĄC 10 - 15 LAT STAJE SIĘ KIMŚ.... WIEM BO WIDZĘ PO NIEKTÓRYCH..... JEŚLI CHODZI O STYL SEIDO KTÓRYM OBECNIE TRENUJĘ......MUSZĘ PRZYZNAĆ ŻE SĄ RÓŻNICE W TECHNIKACH PORÓWNUJĄC SEIDO Z DAWNIEJSZYM SEITEDO...... NIEZBYT TRUDNE DO OPANOWANIA - WIADOME TRZEBA SIĘ PRZYKŁADAĆ..... NIEMNIEJ JEDNAK JEŚLI CHODZI O WALKĘ... TRZEBA BYĆ WSZECHSTRONNYM... SAM BOKS...MOŻE DAĆ MAŁO....ALE MIESZAJĄC GO Z KARATE I ELEMENTAMI JU-JITSU TAK JAK JEST U NAS W KLUBIE......UWAŻAM ZA ŚWIETNY POMYSŁ.... SZCZERZE ZAPISUJĄC SIE NA KARATE NAWET NIE ZWRACAŁEM UWAGI NA STYL DO KTÓREGO SIĘ ZAPISUJE....... ZA TO NA SINIAKI NA UDACH, PISZCZELACH I KRWIAKI NA KLATCE PIERSIOWEJ Z OBICIA...NA POCZĄTKU BYŁ BÓL JEDNAK PO CZASIE CIAŁO SIE WZMOCNIŁO, PRZYZWYCZAIŁO I TO MI SIE W TYM WSZYSTKIM NAJBARDZIEJ PODOBA.......... 100 % MOICH JAKICHKOLWIEK POSTĘPÓW ZAWDZIĘCZAM TRENEROM KTÓRZY SZKOLĄ MNIE NA DOBREGO FAJTERA.... NIE MA NIC OD RAZU ALE WIEM ŻE ĆWICZĄC DŁUGO I W TEN SAM OSTRY SPOSÓB NA MAXA DO ZAJECHANIA......COŚ PO TYCH 10 LATACH OSIAGNĘ..... NA TYM TAK NAPRAWDĘ KAŻDEMU ZALEZY...... ŻEBY COS OSIĄGNĄĆ...... I WIEM ŻE KAŻDEGO NA TO STAĆ...... ATMOSFERA W KLUBIE JEST NAPRAWDĘ ŚWIETNA...... NIGDZIE SIĘ Z CZYMŚ TAKIM NIE SPOTKAŁEM........ ZUPEŁNIE INNY ŚWIAT JEDEN DRUGIEMU POMAGA, JEDEN DRUGIEMU ŻYCZLIWY PRZY JEDNOCZESNEJ RYWALIZACJI........ SKŁANIA KAŻDEGO DO CORAZ TO LEPSZYCH POSTĘPÓW.......
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024