Skocz do zawartości


Zdjęcie

Biegi z ranca


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_jin kazama
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Słupsk

Napisano Ponad rok temu

Biegi z ranca
Elo mam pytanie , mam zamiar przez 2 mieszki wstawać przed szkoła i biegać załuzmy o 6... I niewiem czy nie bede mial za malo spania?! Zalozmy ze klade sie o 22:P Odrazu napisze ze obecnie nie chodze na siłke.
  • 0

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Biegi z ranca
8h spania to chyba całkiem ok.
  • 0

budo_kauelte
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Biegi z ranca
a bieganie z rana jest jakos lepsze od tego po poludniu??? ja mam do szkoly 12 km, po szkole sie przebieram i ze szkoly sobie interwałami wracam :D
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Biegi z ranca
Biegi z rana bardzo dobre sa, cisnienie sie podnosi i czlowiek jakis taki zywy i zadowolony ( o ile nie przesadzi z dystansem :P ) ale mi zawsze zbiera sie na wymioty jak rano biegam nie widziec czemu :roll: i niestety nie moge :cry:
  • 0

budo_mck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Biegi z ranca

Biegi z rana bardzo dobre sa, cisnienie sie podnosi i czlowiek jakis taki zywy i zadowolony ( o ile nie przesadzi z dystansem :P ) ale mi zawsze zbiera sie na wymioty jak rano biegam nie widziec czemu :roll: i niestety nie moge :cry:

pusty żołądek? brak energii? a może po obfitym śniadanku i do tego mlecznym idziesz biegać?
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Biegi z ranca
po mlecznym to nie dziwilbym sie jak by mi sie ulewalo :lol: zazwyczaj zjadalem jakas kanapke i piłem troche czegos, naczczo tez probowalem efekt zawsze ten sam :? ogolem sile mialem ale po pewnym czasie zbieralo mi sie na wymioty :(
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Biegi z ranca
ja też nie rano nie moge biegać a już napewno bez sniadania (nigdy tego nie robie). Jak rano biegam to się cały dzień źle czuje (jakies takie zmęczenie i irytacja) dlatego biegam tylko wieczorami, albo jak jest wyjątkowo ładnie to popołudniu
  • 0

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Biegi z ranca
to moze zbełtaj sie w krzaki ze dwa razy i przejdzie :>
  • 0

budo_tetsujin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Visionary underground

Napisano Ponad rok temu

Re: Biegi z ranca
Nie biegaj przed śniadaniem ostro bo będziesz zjadał samego siebie :) i w końcu znikniesz! :P
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Biegi z ranca
bieganie naczczo najlepiej wyrabia kondycje.
  • 0

budo_thunderbolt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Biegi z ranca
Wedlug mnie najlepiej sie biega z ranca , bo malo osob i jeszcze ten chlodzik tak orzezwia (no moze nie w zime :P ) tylko ze no wlasnie trzeba stosunkowo wczesnie chodzic spac zeby jakos norme wyrobic , a niektorzy nie lubia chodzic spac np o 22 ;]
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Biegi z ranca
ja tez jak biegam, to rano i bez sniadania. ale nie robie dluzszych biegow niz 30minut. na basen chodze tez rano, bez sniadania. na jedzenie trzeba zasluzyc! sparta!! :wink:
  • 0

budo_iskierka1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Biegi z ranca
ja staram sie biegać z rana i bez śniadania (jem dopiero po rozciąganiu i prysznicu)
w sumie to biegam okolo 45 min wszystko zależy jeszcze od tego jaki mam plan na nadchodzący dzień
P.S. nie biegam w dni treningowe
P.S.1 może niech ktoś napisze jaki dystans pokonuje w danym czasie, tak z ciekawości chciałabym wiedzieć czy mieszczę sie w średniej czy jest ze mną kiepsko
7200 m/ 39 min :-) tylko proszę sie nie śmiać bo to trzecie bieganie w tym sezonie
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Biegi z ranca

ja tez jak biegam, to rano i bez sniadania. ale nie robie dluzszych biegow niz 30minut. na basen chodze tez rano, bez sniadania. na jedzenie trzeba zasluzyc! sparta!! :wink:


hyhyhyhy na jedzenie trzeba zasluzyc :lol: dobre :)

No ja teraz cos takiego, ale buduje kondycje po chorobie. 7,cos 39 minut. A przed choroba 9km w jakies 36minut.
  • 0

budo_ssj7
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jedenasty rozdział

Napisano Ponad rok temu

Re: Biegi z ranca

No ja teraz cos takiego, ale buduje kondycje po chorobie. 7,cos 39 minut. A przed choroba 9km w jakies 36minut.


o motyla noga :-o Te Wasze czasy mnie dobijają. Ja aktualnie robię 5 km w 26 min. i nie chorowałem! Muszę nad szybkością popracować, w to lato zawieram bliższą znajomość z interwałami. Tylko jak to wszystko pogodzić z przysiadami, regeneracją i inymi ćwiczeniami? Ech, tydzień powinien mieć przynajmniej 14 dni...
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Biegi z ranca

Te Wasze czasy mnie dobijają. Ja aktualnie robię 5 km w 26 min.

5min/km jest do zakceptowania, 4min to dobry czas, ponizej 4min b. dobry. oczywiscie im dluzszy dystant tym gorzej. ja teraz mam jakies 6km w 30min

Ech, tydzień powinien mieć przynajmniej 14 dni...

... ehh, jak ty cos czasem powiesz :P zrob sobie rozpiske na 2 tygodnie, i bedziesz mial 14 dni na trening. a to i tak niczego nie zmieni...
  • 0

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Biegi z ranca
5km w 21min
  • 0

budo_matkd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Biegi z ranca
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

asted Morning Cardio: The Final Word?

Q: At one time we were told that fasted cardio upon waking was best if your main goal was fat loss. Then we were told that it was a bad idea because it could be catabolic. Now we hear about semi-fasted morning cardio. Which one is really best?

A: I don't agree with any of them. We're made to throw a rock at the rabbit, not to chase it. We're basically anaerobic animals. The quickest way to get lean is through diet.

If you look in the world of sports, triathletes and marathon runners have body fat percentages ranging from between 11 and 14%. Four-hundred to 800 meter runners have body fat between 4 and 6%. Exercise intensity is the key, not duration. Take a picture of all the fat cows on the bikes at Gold's or World Gym. Go back next year and compare: they're all still fat or more likely: fatter!

The problem with exercise physiology is that many people look at the world through a straw. If you look at the fuel burned during exercise that's one thing, but you also have to look at the fuel burned to recover from exercise. That's where most people screw up. All morning cardio does is fatigue the adrenal glands.

Many people are now starting to agree with my German Body Comp principles: the best protocols for fat loss are the ones that increase the amount of lactate you produce. People from all over the world have told me that it's the best program they've used for their fat athletes or personal training clients. In fact, German Body Comp is still the best selling book I've ever written.

According to the latest research, GH production is directly correlated with a drop in blood PH. So when you produce lactic acid, as with German Body Comp, your blood PH goes down so your GH goes up. If people need to lose a lot of fat quickly and don't have much time to train, this is how we train them, four hours a week.

British researchers have noted the importance of the caloric cost to recover from that exercise. It has as much to do with the hours following the workout as it does with the actual workout itself.

And by the way, morning weight training isn't ideal either. Basically, the nervous system doesn't fully "wake up" until three to four hours after you do. But the good news is that the body will get used to anything, so you will eventually adapt to early morning training.



  • 0

budo_matkd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Biegi z ranca
imo jeszce dodam bo nie moge edytowac..

-> lepiej jest robić sobie bieganko gdy sie cos zjadło.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] tez dobry artykul i chyba na temat..
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Biegi z ranca
bardzo elokwentnie o tych grubych krowach na rowerkach w silowni sie wypowiada :)

Czy ma ktos jeszcze jakies inne linki do artykulow na temat biegania naczczo? Ja do tej pory zylem w przekonaniu ze jest to najlepsze i na spalanie tluszczu i na wyrabianiae kondycji...nie jest tak? (bardziej mi zalezy na kondycji bo tluszczu mam 7% :wink: )
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024