Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pajace!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
65 odpowiedzi w tym temacie

budo_ramon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Pajace!
Nie wiem jak wy ale ja znam mase osóub które mówią a właściwie pierdolą bez sensu czego one nie trenują że chodzą na bbj i karate i wogóle wdupiają odżywki nitrobolony i inne vibowity :lol: A potem się dowiaduje od typa numer 1 że:brał mete cykl,nitrobolon jakieś białko i kista jogurtów i po tym nic mu nie przyszło.A najlepsze jest to że gdy miał ten cykl(cyklon :lol: )To nie ćwiczył bo dochodził do formy przed PC i myślał że zmeni się w pudziana :roll: A teraz następny typ:koleś chodzi nigdy nie był na siłowni ręce jak zapałki poprostu najlepszy przykład jak nie wyglądać w wieku 17 lat i co zrobił?Zgadnicie wdupił metke i chodził na pakernie ze 3-4 razy.Już nie chce mówić że jego tening opierał się na 4 seriach na klatę w ciągu godziny i to bez żadnego wysiłku.No to przechodzimy do typa 3.Koleś number drei zapisał się na BJJ i chyba nie ma osoby która o tym niewiedziała wszyscy musza wiedzieć że się zapisał na bjj a co śmieszniejsze jest to że sobie wybujał na basenik w spodeneczkach z sekcji i rękoma ustawionymi jak skrzydła 747 :roll: .A więc apeluje do wszytkich takich gości(pewnie ich nie mało na tym forum)typu jestem koleś co ćwiczy bbj i karate czy cos tam innego i gangsta mordka itp. :roll:Więc tak drodzy pajace!ZASTANÓWICE SIĘ CO ROBICIE!!NABYWACIE UMIEJĘTNOŚCI SIŁY SZBKOŚCI ITP.CZY JESTEŚCIE CYRKOWYMI PAJACAMI!!.Zróbcie sobie rachunek sumienia...
W tym poście nie chciałem nikogo obrazić lecz przedstawić sytuacje jasno pseudo mega figterom gumbasom itp. :?Pozdrawiam.
  • 0

budo_ramon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Pajace!
Wyraźcie opinie na ten temat :!:
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pajace!
Super, tylko ze takie strzepienie sobie nerwow nic nie zmieni. Nie umie cwiczyc i przede wszystkim nie chce sie nauczyc to jego sprawa, to on bedzie slaby nie Ty. Takich pajacow co sie bujaja i mysla ze sa Fedorem po miesiacu treningow jest od groma i zawsze w miejsce jednego 'uswiadomionego' pojawi sie dwoch nastepnych tepych. Ale takie kozaczenie sie skonczy.........po pierwszym solidnym pierdolu na ulicy.
  • 0

budo_ramon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Pajace!
Musiałem to z siebie wyrzucić :evil:
  • 0

budo_kubutek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu?

Napisano Ponad rok temu

Re: Pajace!
Czuj się wysłuchany :) idź w pokoju pokuta spełniona :wink:
  • 0

budo_hódy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pajace!
nie wiem po co tyle krzyku o te spodenki
ja przykladowo mam podkoszulke capoeiry pomimo tego, ze nigdy jej nie cwiczylem :)
za to nigdy jeszcze nie mialem na sobie jakiegokolwiek loga zwiazanego z sztukami walki ktore uprawialem/uprawiam :)
po prostu przykladasz do tego zbyt duza wage
  • 0

budo_thunderbolt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Pajace!

zapisał się na BJJ i chyba nie ma osoby która o tym niewiedziała


Ja jak sie zapisalem na kick boxing , to wlasnie przeciwnie ... Bylem wkurzony jak ktorys z kumpli puscil pare :) . A co do tych koszulek , to sam mam koszulke BJJ i nie jestem z tych ludzi co by zdjeli bluze przy temperaturze - 5 zeby pokazac napis :)
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pajace!
sytuacje podobna do thunderbolta mialem, a poza tym po co se krew psuc, ich swiat ich pakernia ich masa miesniowa, najlepiej sie zajac swoja :D

pzdr
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Pajace!
Metka to nic zlego.a to ich sprawa ze biora :)
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pajace!
Ramon napisał :

...zapisał się na BJJ i chyba nie ma osoby która o tym niewiedziała wszyscy musza wiedzieć że się zapisał na bjj...


Jak mnie takie coś bawi . Przyjdzie 3 razy na pake albo na trening a już wszystkim rozgada że trenuje i pakuje . Ja to jak zaczałem pakować to pocichutku sam dla swojej przyjemności i nie gadam kazdemu kogo spotkam o tym . No ale znam takich co chodzenie na pake zaczynają od opisu na GG : ##==> Jestem na pace<==##
  • 0

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Pajace!
przypomnialy mi sie opisy, ktore Mate wklejal do tematu z najglupszymi:
"na jiu jitsu - szukam ofiar"
"walki ze 126 kilowym przeciwnikiem nie naleza do najłatwiejszych"
"trening czyli komu dzisiaj skopie głowe"
:lol:
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pajace!
Tak panowie, pokora jest królewską cechą :wink: .
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Pajace!
Hehe ja widzialem kolesi ktorzy przychodza na treningi raz na miecha czasami przez 2 miesiace ich nie ma ale opowiadaja ze trenuja :lol: glupie bajerowanie w szczegolnosci ze nie ma czym :roll:
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Pajace!

przypomnialy mi sie opisy, ktore Mate wklejal do tematu z najglupszymi:
"na jiu jitsu - szukam ofiar"
"walki ze 126 kilowym przeciwnikiem nie naleza do najłatwiejszych"
"trening czyli komu dzisiaj skopie głowe"
:lol:


zawsze jakimś tępym koleżanką/kolegą zaiponują :) :) :)
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Pajace!
Taaaaa z tymi opisami to jest niezła beka :) .
Wypytuje mnie taki mój znajomy o treningi i wogóle ... pierwszy trening i już opis na GG .
Noooooo kurwa trzymajcie mnie :lol: .

A teraz najlepsze : wracam po ciężkim treningu do domu , odpalam GG i widze tego kolesia z kolejnym durnym opisem :roll: ... tylko czemu go nie widziałem w klubie ???
:oops:
  • 0

budo_murzyn
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pajace!
Jak ktoś kozaczy, a przy tym nie posiada odpowiednich umiejętności, to sam sobie szkodzi i w końcu się o tym przekona, kiedy trafi na kozaka z umiejętnościami :twisted:
Nie lepiej zając się sobą, zamiast przejmować się tym co robią inni? (od tego jest pani Jadzia spod piątki :P ).
  • 0

budo_rzaiel17
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pajace!
Tez nigdy nie lubilem tego,jak ktos wygadal ze trenuje,a propo gg sa tacy ktorzy na opisach caly plan dnia ze szczegolnym uwzglednieniem treningu zeby kazdy widzial i wiedzial
  • 0

budo_ramon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Pajace!
[quote] A co do tych koszulek , to sam mam koszulke BJJ i nie jestem z tych ludzi co by zdjeli bluze przy temperaturze - 5 zeby pokazac napis :) [/quote]


No właśnie...[/quote]
  • 0

budo_kosiar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa - Rembertów

Napisano Ponad rok temu

Re: Pajace!
z powodu braku innych czystych koszulek jakies 2 dni temu założyłem koszulke KM. Jak wyszedłem ze szkoły to myślałem, że sięw bluzie poprostu ugotuje ale paradowanie w koszulce sw? głupota - aż sam się o wpierdziel proszę. No i taki zalany potem wszedłem do domu. No i to tyle z dzisiejszych (przedwczorajszych?) opowieści dziwnej treści.


edit. literówka
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pajace!
No bo tak już jest, że dzisiaj za parę złotych można stać sie natychmiast fighterem, kupując sobie koszulkę KOzaka :roll: :lol: .
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024