Skocz do zawartości


Zdjęcie

trenadrol


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

dy3ra
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

trenadrol
witam

od przyszłego tygodnia zaczynam cykl na trenadrolu lecz zastanawiam się czy przy tym środku powinienem zwiększyć ilosć białka w diecie obecnie mam 2,4 gr na kg ciała to i tak dużo prosze o odpowiedz pzdr
  • 0

Xandar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Francja (Nimes)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motocykle/Sporty silowe/Imprezy
  • Staż [miesiące]:Około 4 lata
  • Wzrost [cm]:180

Napisano Ponad rok temu

Re: trenadrol

witam

od przyszłego tygodnia zaczynam cykl na trenadrolu lecz zastanawiam się czy przy tym środku powinienem zwiększyć ilosć białka w diecie obecnie mam 2,4 gr na kg ciała to i tak dużo prosze o odpowiedz pzdr

Dokup bialko nie zaszkodzi napewno. Powinines zwiekszyc i to o bardzo duzo tak samo wegle.
Napisz cos o sobie staz waga przebyte cykle ps nie zapomnij o krecie i prozdrowotnych.
  • 0
Jeżeli laska powie ci że jesteś twardzielem, wyjeb jej. Nie jesteś twardzielem, ty jesteś kurwa niezniszczalny.

dy3ra
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: trenadrol
staż 1,5 roku, waże 105 kg to jest mój pierwszy cykl na ph ale mam już białko, osłonki, clomid i prozdrowotne ale teraz się zastanawiam ile powinienem przyjąć gram białka na kg ciała, a jeszcze jedno jak zwiększe węgle to zaleje mnie tłuszcz czy przy braniu ph jest inaczej pzdr
  • 0

Xandar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Francja (Nimes)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motocykle/Sporty silowe/Imprezy
  • Staż [miesiące]:Około 4 lata
  • Wzrost [cm]:180

Napisano Ponad rok temu

Re: trenadrol

staż 1,5 roku, waże 105 kg to jest mój pierwszy cykl na ph ale mam już białko, osłonki, clomid i prozdrowotne ale teraz się zastanawiam ile powinienem przyjąć gram białka na kg ciała, a jeszcze jedno jak zwiększe węgle to zaleje mnie tłuszcz czy przy braniu ph jest inaczej pzdr

Zalezy od oraganizmu ja jestem typowym ekto wiec mi nawet jak poszlo ponad 10 kg na plus tluszczu 0. Ale to zalezy od organizmu. Ektomorfik moze zwikszyc dawke do kolosalnych ilosci i tam mu sie nic nie stanie ale normalny czlowiek hm. Ale mówie ci spokojnie ze 3g/kg bialka mozesz brac, ja bralem nawet ponad 3g a jeden kumpel jeszcze wiecej. Jezeli szybko lapiesz fat to nie przesadzaj z gainerem. PS: 105 kg to jest juz naprawde ladnie ;)
Aha przy trenie raczej nie bedziesz mial za duzo tluszczu, trenadrol buduje wysokiej jakosc suche miecho. Jest bardzo mocny i nie pamietam zeby kogos po nim zalalo nawet. Powinien cie troche nawet podrzezbic. Co innego massdrol ale to inna historia
  • 0
Jeżeli laska powie ci że jesteś twardzielem, wyjeb jej. Nie jesteś twardzielem, ty jesteś kurwa niezniszczalny.

dy3ra
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: trenadrol
ja też jestem ekto i chyba odniose się do twojej rady i z większe do 3g/kg, a tak pozatym 105 kg to nie tak dużo przy wzroście 191 ;) dzięki za odpowiedz ale mam jeszcze jedno pytanie bo po cyklu zamierzam wziąść 12 tabs clomidu i czy jest mi jeszcze do tego potrzebny ten pct
  • 0

Xandar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Francja (Nimes)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motocykle/Sporty silowe/Imprezy
  • Staż [miesiące]:Około 4 lata
  • Wzrost [cm]:180

Napisano Ponad rok temu

Re: trenadrol

ja też jestem ekto i chyba odniose się do twojej rady i z większe do 3g/kg, a tak pozatym 105 kg to nie tak dużo przy wzroście 191 ;) dzięki za odpowiedz ale mam jeszcze jedno pytanie bo po cyklu zamierzam wziąść 12 tabs clomidu i czy jest mi jeszcze do tego potrzebny ten pct

Tak kup sobie chociaz 1 opakowanie Arremadextu XTR i bedzie gitara
  • 0
Jeżeli laska powie ci że jesteś twardzielem, wyjeb jej. Nie jesteś twardzielem, ty jesteś kurwa niezniszczalny.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024