Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Masterzoo
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Problem
Witam, mam 17 lat ważę 76kg wzrost 175cm.Od pół roku ćwiczę na siłowni trening na masę, widać już efekty. Nie biorę odżywek itp.Mam problem z brzuchem głównie z bokami nie są wielkie, ale też nie malutkie.Chciałbym właśnie schudnąć
to mój przykładowy dzień:
-śniadanie 7.00-8.00 jem z 3 kanapki z miodem, szynka (1 plasterek), twarożek, czasami płatki, herbata bez cukru
-Obiad dopiero jem po szkole 15-15.30 spaghetti,ziemniaczki schabowy itp. , jakaś zupka
-Śniadanie 18-19.20 kanapki z szynka, miodem, kakao,czasem płatki owsiane,górskie itp. leczo, ogólnie rożne rzeczy
-Jakieś w ciągu dnia jabłko, banan,gruszka,1 baton i pączek

Chodzę na siłownie 3 razy w tyg. w dni nietreningowe robię brzuch.Postanowiłem nie jeść w ogóle słodyczy które nie są potrzebne a tylko w tłuszcz od nich obrastam.Myślę o 3 małych posiłkach.Chcę byście mi powiedzieli w jakich odstępach jeść, i co dokładnie na dany posiłek czy rano i kolacja lekkie a na obiad coś o większej zawartości białka itp.
Pomóżcie jestem otwarty na propozycje.
  • 0

Hustler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem
musisz obliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne i jeść mniej niż potrzebujesz, 5-6 posiłków dziennie co 2-3 h, wybieraj produkty o niskim ig, staraj się jeść mniej węglowodanów, musisz dorzucić aeroby
  • 0

Xandar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Francja (Nimes)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motocykle/Sporty silowe/Imprezy
  • Staż [miesiące]:Około 4 lata
  • Wzrost [cm]:180

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem

Witam, mam 17 lat ważę 76kg wzrost 175cm.Od pół roku ćwiczę na siłowni trening na masę, widać już efekty. Nie biorę odżywek itp.Mam problem z brzuchem głównie z bokami nie są wielkie, ale też nie malutkie.Chciałbym właśnie schudnąć
to mój przykładowy dzień:
-śniadanie 7.00-8.00 jem z 3 kanapki z miodem, szynka (1 plasterek), twarożek, czasami płatki, herbata bez cukru
-Obiad dopiero jem po szkole 15-15.30 spaghetti,ziemniaczki schabowy itp. , jakaś zupka
-Śniadanie 18-19.20 kanapki z szynka, miodem, kakao,czasem płatki owsiane,górskie itp. leczo, ogólnie rożne rzeczy
-Jakieś w ciągu dnia jabłko, banan,gruszka,1 baton i pączek

Chodzę na siłownie 3 razy w tyg. w dni nietreningowe robię brzuch.Postanowiłem nie jeść w ogóle słodyczy które nie są potrzebne a tylko w tłuszcz od nich obrastam.Myślę o 3 małych posiłkach.Chcę byście mi powiedzieli w jakich odstępach jeść, i co dokładnie na dany posiłek czy rano i kolacja lekkie a na obiad coś o większej zawartości białka itp.
Pomóżcie jestem otwarty na propozycje.

Jezeli nie podoba ci cie brzuch to zacznij go dobrze cwiczyc. A6W, róznorakie skoly i wznosy nóg, a i najlepsze cwczenie na boczki brzucha to chyba skrety tułowia ze sztanga na barkach uwielbiam to cwiczenie i efekty w moim przypadku po 2 miechacha byly co najmnije zajebiste (siorka nie mogla wyjsc z podziwu jaki brzuch zroilem w tak krótkim czasie)
  • 0
Jeżeli laska powie ci że jesteś twardzielem, wyjeb jej. Nie jesteś twardzielem, ty jesteś kurwa niezniszczalny.

Hustler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem
tylko jak ktoś jest endo to trzeba uważać żeby za bardzo nie rozbudować skośnych bo poszerzają talię, osobiście na skośne polecam Russian twist, i ćwiczenia na drążku (podciąganie nóg, skręty tułowia)
  • 0

MALY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 251 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA
    SPORTY WALKI
    STERYDY
    KULTURYSTYKA

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem
6tka Weidera powinna dać rade.
  • 0
MASZ PYTANIA ODNOŚNIE KOKSU...PYTAJ
GG: 17625069
Części BMW e36,e38,e39,e46,e60, VW PASSAT B5/B5FL, B6, CC, FIAT COUPE/TURBO
ZDERZAKI DO WIĘKSZOŚCI MAREK!!!
Mechanika pojazdowa
Usługi transportowe, bus oraz laweta
TEL: 665-360-997, GG: 17625069 (Rafał)

Masterzoo
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem
Właśnie wdrążyłem te ćwiczenia i tylko czekać na efekty.Ćwiczę już 6 miesięcy myślę wziąć kreatynę zwykła pojechać cykl później na niczym 6 tyg, jak tam kążą i wsiąść po tym kreatynę,cell pump, jakieś białko. I to się skończy tak na samym początku lipca, zacznie się miej więcej w kwietniu,czyli wyjdzie 10 miesięcy na sucho. Co o tym myślicie a i jeszcze od stycznia zaczynam dietkę a jeżeli nie dał bym rady zjechać tyle ile zamierzam czy mógłbym wspomóc się Animal Cuts.Dzięki za wcześniejsze odp.
  • 0

wilk007
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem

Właśnie wdrążyłem te ćwiczenia i tylko czekać na efekty.Ćwiczę już 6 miesięcy myślę wziąć kreatynę zwykła pojechać cykl później na niczym 6 tyg, jak tam kążą i wsiąść po tym kreatynę,cell pump, jakieś białko. I to się skończy tak na samym początku lipca, zacznie się miej więcej w kwietniu,czyli wyjdzie 10 miesięcy na sucho. Co o tym myślicie a i jeszcze od stycznia zaczynam dietkę a jeżeli nie dał bym rady zjechać tyle ile zamierzam czy mógłbym wspomóc się Animal Cuts.Dzięki za wcześniejsze odp.

kretke mozesz brać,oponki znikna jak aeroby będą i dobre ćwiczenia na skośne brzucha,spalacz też dobry ale brzucha to Ci na pewno nie spali-trening i dieta i jedziesz chłopie,te brzuszki(skośne,proste,unoszenie nóg po skosie itp)co najmniej 3 razy w tygodniu i bedzie diobrze
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024