Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cykl na trenadrolu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
88 odpowiedzi w tym temacie

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na trenadrolu

dzieku:D

mam pytanie.. co bede czuł jak mnie zablokuje?? bo narazie to naprawde nic nie czuje..



wlasnie spadek libido. jaja moga sie kurczyc bo nie produkuja testosteronu. no i mozesz sobie narobic wstydu przed kobieta....
  • 0

pyc11
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan
  • Płeć:Kobieta

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na trenadrolu
aha dzieki:) no moze mnie pod k0oniec zablokuje...bo narazie nic:)
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na trenadrolu
Większość osób nic nie czuje ( Ja nigdy nie miałem spadku libido na cyklu w czasie lub po )
Przeciez biorąc Testosteron blokujemy sie a mamy olbrzymie libido.

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na trenadrolu

Większość osób nic nie czuje ( Ja nigdy nie miałem spadku libido na cyklu w czasie lub po )
Przeciez biorąc Testosteron blokujemy sie a mamy olbrzymie libido.



Moj organizm wyjadkowo zle reaguje jesli chodzi o te sprawy. a to nie dobrze :lol: . Zobaczymy jak bedzie w przypadku massdrola.
  • 0

pyc11
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan
  • Płeć:Kobieta

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na trenadrolu
Janu a jak brałes clomid? w jakich dawkach? ile listkow miałęs? jeden wystarczył? pzdr
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na trenadrolu

Janu a jak brałes clomid? w jakich dawkach? ile listkow miałęs? jeden wystarczył? pzdr



Wlasnie ja nie mialem clomidu i dlatego moj odblok trwal ponad miesiac. ale teraz juz zaopatrzylem sie w niego. mam dziesiec tabletek i bede bral po jednej przed snem razem z PTC. mam nadzieje ze po tym cyklu odblokowanie pojdzie sprawnie.
  • 0

pyc11
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan
  • Płeć:Kobieta

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na trenadrolu
aha no tak.. no z clomidem powinno szybko pojsc:) jeszcze raz powodzenia!
  • 0

moto.11
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na trenadrolu
Witam Pany, też zamierzam polecieć na trenie od jutra, ale narazie się zastanawiam wstanę jutro i zobaczę w tym tygodniu skończyłem bcaa krete i hmb hi teca hmb w płynie mega kot pierwszy tydzień pociłem się strasznie zresztą widzę ubicie po nim lekkie zarysy. teraz chciałem zrobić cykl na trenie zastanawiam się bo nie wiem czy nie zrobić przerwy mam lekkie bóle stawów dlatego. i mam problem z clomidem staram się staram ale narazie słabo dile mówią że się nie opłaca tym obracać im i nie latają z takim sprzętem

Myślałem nad takim cyklem
Tren 2kapsy dziennie przez 4 tyg. w trakcie białko osłonki, B6
tydzień przed końcem trenu dodać krete mono hi teka 250g mam jeszcze więc 2tyg
jakiegoś pompera myślałem nad NO XPLOD połączyć z HMB Hi teka w płynie


dietke staram się tam jakąś trzymać ale ciężko jest ale zawsze lepsze to niż olewka na to, mam jeszcze takie pytanie do was potrzebuje jakieś dobre ćwiczenia na brzuch bo niestety mój ptaszek ma spory daszek a i boczki się leją i najbardziej mi o nie chodzi. Pewnie czegoś zapomniałem dopisać ale będę opisywał swoje postępy więc jak coś się przypomni to dam znać, jeśli chodzi o odblok to jeśli będzie clom to będzie miecy mono a pomperem z hmb narazie podałem to co jest w zasięgu ręki

moje ogólne dane
wzrost 180
waga 80
wiek 19 wiem co robię i wiem, że jest tren silny ale w 5 miesięcy na zwykłych suple nie pociągne jak na tym a nie chce strzelać saa
bic 37
no i mam zbędny tłuszczyk który jest po sterydach które kiedyś brałem przez chorobę skórną

moim celem jest rzeźba z nabiciem

będę się starał pić jaknajwięcej wody

pozdrawiam i czekam na ewentualne propozycje i proszę mi nie isać morałów że za młody, owszem mody i głupi jestem i ja to wiem
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na trenadrolu
i mam problem z clomidem staram się staram ale narazie słabo dile mówią że się nie opłaca tym obracać im i nie latają z takim sprzętem

:lol: Dile bez Clomidu :)
Ale wychechłańce B)
Lepiej poszukaj innych dostawców B)

moto.11
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na trenadrolu
no nie wiem, w sumie mają racje według mnie bo drogie to nie jest, chodź trudno dostępne.
a jak ja mam dawkować wit. B6? :lol:

jednak od dzisiaj zaczynam co ma być to będzie... ale możecie mi doradzić czy cykl w miarę dobry.
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na trenadrolu

no nie wiem, w sumie mają racje według mnie bo drogie to nie jest, chodź trudno dostępne.
a jak ja mam dawkować wit. B6? :lol:

jednak od dzisiaj zaczynam co ma być to będzie... ale możecie mi doradzić czy cykl w miarę dobry.



Przebitka na clomie wlasnie jest duza. Szkoda ze na forum nie mozna podawac cen, przeciez clomid w aptece kosztuje grosze a obrót nim napewno jest duzy. On prawie do kazdego cyklu jest potrzebny. Diler bez clomu to porazka.


B6 bierz tak jak jest napisane na ulotce.
Szkoda ze nie kupiles jakiegos lagodniejszego PH np. epistrane, sus 500 bo wtedy nie potrzebowal bys odbloku. ale jak juz sie zdecydowales to sprobuj odblokowac sie na jakims PTC i tribulusie. W podsumowaniu zamiescilem krotke sprawozdanie z mojego odbloku czyli w jakich ilosciach i czym sie odblokowalem (kilka postow wczesniej)

Jesli chodzi o zgubienie tluszczu to aeroby i dieta. zeby wyrzezbic sie na trenadrolu tez dieta (ze wskazaniem na mniejsza ilosc weglowodanow) sie przyda.

Jesli bola Cie stawy to lepiej troche poczekac az bol minie. Po trenadrolu rosnie sila za czym idzie zwiekszanie ciezarow. A jak wiadomo zwiekszajac ciezar stawy dostawaja po dupie.
  • 0

moto.11
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na trenadrolu
hmm dzisiaj ze stawami było ok a podokładałem sobie po 5kg na płaskiej też zrobiłem powtórzenie więcej. i było ok. no właśnie miałem kupić sus500 ale czytałem opinie i taki był nie przekonujący i jakoś tak wyszło;/
a mam takie jeszcze pytanie jak radzicie brać sylimoral bo ma ten mocniejszy na koniec cyklu dam hepatil na odtrutkę a co myślicie o tym po trenadrolu dobrze zrobię z tym mono a później jakiś pomper z HMB?

kurcze na ulotce b6 nie ma podanego dawkowania ;/ jest tylko że od 200mg stosowanie przez dłużej niż miesiąc powoduje to i to a dawkowanie według zaleceń lekarza albo braków witaminy.
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na trenadrolu

hmm dzisiaj ze stawami było ok a podokładałem sobie po 5kg na płaskiej też zrobiłem powtórzenie więcej. i było ok. no właśnie miałem kupić sus500 ale czytałem opinie i taki był nie przekonujący i jakoś tak wyszło;/
a mam takie jeszcze pytanie jak radzicie brać sylimoral bo ma ten mocniejszy na koniec cyklu dam hepatil na odtrutkę a co myślicie o tym po trenadrolu dobrze zrobię z tym mono a później jakiś pomper z HMB?

kurcze na ulotce b6 nie ma podanego dawkowania ;/ jest tylko że od 200mg stosowanie przez dłużej niż miesiąc powoduje to i to a dawkowanie według zaleceń lekarza albo braków witaminy.



Ten sylimoral to slaby ziolowy srodek jak wiekszosc tego typu preparatow zawiera ten wyciag z ostropestu. To cos podobnego jak werdin watroba. proponuje zwiekszyc dawke niz ta zalecana czyli jak zalecenie jest dwie tabletki dziennie proponuje zwiekszyc do trzech. mi werdin watroba pomaga dopiero wtedy gdy zwieksze dawke niz ta zalecana ( z dwuch tab. na trzy)

bedzie OK jesli tydzien przed koncem walniesz kreatyne a potem jakiegos pomperka. HMB tez nie zaszkodzi.

na ulotkach B6 czesto podawane sa inne ilosci(najczesciej 2-4tab. dziennie) poniewaz tabletki roznia sie wielkoscia , stezeniem. wtakim razie przelicz na czysty skladnik i staraj sie sporzywac dziennie okolo 2 mg czystego skladnika B6.
  • 0

moto.11
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na trenadrolu
Dzięki wielkie, jak zauważę jakieś znaczące skutki trenu to oczywiście napiszę, i jak będzie się coś działo złego..(obym nie musiał)
  • 0

pyc11
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan
  • Płeć:Kobieta

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na trenadrolu
jesli chodzi o wit. b6 to roznie pisza... nawet do 300-400mg dziennie ( to jak cie suty zaczną bolec i swedzic) a u mnie na ulotce pisało 150mg.. i zycze Ci powodzenia!

a ja zaraz wezme pierwszą tabletke clomidu:) zaczynam odblok...
a po 3 tygodniowym cyklu na trenadrolu weszło mi 4,5 kg ( bez diety, i nie cwiczyłem tez nog bo i tak mam duze, chociaz i tak urosły od chodzenia chyba:P ) a w bicepcie to panad 2 cm weszło. Trenadrol moje oczekiwania przerosł. LAdnie sie zbiłem i porosłęm. Waze juz 100kg:D MAm nadzieje ze wszystkie wymiary i waga poostaną:lol: oczywiscie dam znac jak poszło z odblokiem. Zadnych bolow ani nic nie odczułem. Swietny srodek lecz trzeba pamietac ze koszt samego trenadrolu to nie wszystko. I jak powiedział Janu trzeba go barac z głową a przyniesie wiele dobrego:D

Pzdr.
  • 0

moto.11
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na trenadrolu
no na razie nie dziękuję:lol: wczoraj źle się czułem, wieczorem rozwolnienie, ale dzisiaj już lepiej, jutro rano siłownia i zobaczymy jak będzie na 3 treningu na tym specyfiku...
  • 0

pyc11
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan
  • Płeć:Kobieta

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na trenadrolu
a wczoraj sprawdzałęm ile mi dokładnie poszło siły... patrzyłem klate na ławce płaskiej i poszło 15kg:D chyba bardzo dobrze w 3 tygodnie...
  • 0

jasiu1910
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na trenadrolu
Witam.
Chciałem rozpocząć cykl na Trenadrolu z Kilosports. Chciałem się jednak poradzić, jakie specyfiki jeszcze musze zakupić, aby w czasie cyklu i po cyklu wszystko było w jak najlepszym porządku.
Posiadam już: Trenadrol, Tribulon z Treca, Clomid, Osłonki, witaminy, Gainer Up Your Mass z MHP, kreatyne Mega caps z olimpu

Czy taki "arsenał" wystarczy??
Prosze o opinie


PS. Mój pierwszy cykl, 23 lata, staż 4 lata
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na trenadrolu

Witam.
Chciałem rozpocząć cykl na Trenadrolu z Kilosports. Chciałem się jednak poradzić, jakie specyfiki jeszcze musze zakupić, aby w czasie cyklu i po cyklu wszystko było w jak najlepszym porządku.
Posiadam już: Trenadrol, Tribulon z Treca, Clomid, Osłonki, witaminy, Gainer Up Your Mass z MHP, kreatyne Mega caps z olimpu

Czy taki "arsenał" wystarczy??
Prosze o opinie


PS. Mój pierwszy cykl, 23 lata, staż 4 lata


Przejdz do pierwszej strony i skopiuj moj cykl tylko na odblok dodaj clomid(jedna tabledka diennie przed zasnieciem)
  • 0

jasiu1910
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na trenadrolu
a NOW FOODS jaki kupic?? czy może byc DETOX SUPPORT (usuwający toksyny)?? Bo REGENERATOR nie znalazlem
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


    Google (1)

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024