Skocz do zawartości


Problem z treningiem i dieta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Falki_*

Guest_Falki_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Problem z treningiem i dieta
Witam wszystkich jestem tu nowy :564: hehe ale bardzo podoba mi sie to forum. To tyle tytulem wstepu:P Mam 21 lat i juz kiedys chodzilem na silownie tylko ze troszke sie roztylem wiecie praca w knajpie, piwko, dobre jedzenie. Bywa;) Ale do rzeczy chcialbym aby ktos mi doradzil jak najlepiej zaczac w mojej sutuacji znowu zaczac trenowac? Otoz moje numerki to: Wzrost 177 Waga 92;( i tak juz lepiej bo przez ostatnie 2 miechy schudlem 9kg. Biceps-37cm, Klatka-101cm Chyba styknie:P Wiec jak widac zaden ze mnie Hercules. A cel jak chce osiagnac to fajna rzezba, mam prawie rok do nastepnych wakacji i do pokazywania cialka:) A wiec zwracam sie z prosba do uzytkownikow forum o pomoc i doradztwo w sprawie diety i treningow dla mnie. Z gory wielkie dzieki i POZDRO 4all :564:

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z treningiem i dieta
ja proponuje :
diete redukcyjna znajdziesz w dziale odrzywianie w podwieszonych dietach
aeroby 3-4 razy w tygodniu zaczynasz od 30 minut i stopniowo przechodzisz do 60 , oczywiscie aeroby naczczo
mozesz kupic jakis spalacz np.TFB
  • 0

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z treningiem i dieta
Witam :-)
http://www.fabrykasi...opic.php?t=3558 tu masz treningi na poczatek ogolnorozwojowy
http://www.forum-kul...showtopic=31418 tu masz diete musisz wziac redukcyja taka ktora ma malo weglowodow i duzo bialka
cwicz i przestrzegaj diety mozesz kupic witaminki w aptece w puzniejszym okresie mozesz dokupic spalacz tluszcu :P
chyba ze na przyklad do konca roku pojedziesz treningiem i dieta na mase a od stycznia na zezbe :P ( zeby bylo co zezbic chociaz nie jest tak zle z wymairami chyba ze masz duzo tluszczyku to wtedy jak sie wyzezbisz to za duzo tych miesni nie zostanie) wiec proponuje najpierw masy troche a puzniej redukcja :-)
kluczowa role ogrywa dieta pamietaj :-)
pozdrawiam :-)
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

GośćGuest_Falki_*

Guest_Falki_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z treningiem i dieta
dzieki chopaki za pomoc i tak wiem dieta jest najwazniejsza ale chodze raz w tygodniu do dietetyczki ktora mnie wazy i mierzy i rozne diety na mnie stosuje. Troche o tym wiem :P Ale jest ok po prostu chce zamiast paru cm tluszczu miec pare cm miesni :) Tym bardziej ze studiuje na wydziale wychowania fizycznego :) Pozdro i jeszcze raz dzieki

cris1418048751
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z treningiem i dieta
Zastosuj diete redukcyja ktorą kropek ci polecił bo jest dobra, zrób trening ogólnorozwojowy przed 6 tygodni... przez ten okres napewno jeszcze coś schudniesz.... jak skończyć ogólnorozwojówke to napisz ile schudłes i wogóle.
Do diety dokup oczywiscie jakiś spalacz tłuszczu.
  • 0
Nie polecam szpitala :/

reynevan88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1834 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc
  • Zainteresowania:kobiety :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z treningiem i dieta

Do diety dokup oczywiscie jakiś spalacz tłuszczu.

spalacz wcale nie jest taki konieczny... dietka, aeroby i ogolnorozwojowka i napewno schudnie a jak bedzie cwiczyl to i tkanki miesniowej przybedzie...
  • 0

...::: LOVE EACH DAY :::...


cris1418048751
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z treningiem i dieta

spalacz wcale nie jest taki konieczny...

fakt ale napewno niezaszkodzi :)
  • 0
Nie polecam szpitala :/



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024