Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koks vs. fighter


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
364 odpowiedzi w tym temacie

budo_budo_boy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter
Gdybym ja był koksem i miał się bić z bokserem itp. to bym podszedł zadał kopa w jajka lub kolano jak pacjent by się sjkulił to poprawiłbym czymś w rodzaju football-kicka w głowę i wszystkie teorie parterowo-dstojkowe wzięłyby w łeb
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter
czy wy na pewno cwiczyliscie cos kiedykolwiek i biliscie sie na ulicy? zaczynam powatpiewac.
Koks dobrze kopiacy low kicki i front kicki - przeciez to juz ni koks tylko doswiadczony kikcbokser!
boxerek Ty masz 80 walk za soba?
Jesli to prawda, to takiego jak Ty przeciwnika, koks musialby przy pomocy innych kolegow koksow najpierw unieruchomic, zeby choc raz trafic. Przecietny ligowy bokser niazaleznie od wagi - jest unieuchwytnym celem dla koksa i wystarczajaco wyternowanym, zeby sobie trafic w te jego lepetyne.
zakonczcie juz ten temat
Prosze i pozdrawiam
K_P
  • 0

budo_robertson
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter

A jak koks:
- kopnie mocnego low kicka, lub front kicka

Myślisz, że koks wie co to takiego low kick albo front kick? :lol:

Co jak koks jest chwytaczem?

To koks czy fighter w końcu?

Jest takie powiedzenie:
"lepiej być kiepskim parterowcem niż dobrym stójkowiczem"

Sam je wymyśliłeś? 8)

Ale debilny temat. Same brednie tu wypisujecie, ale chyba mam wytłumaczenie. Widziałem na tym forum ankiete dotyczącą ilości walk stoczonych na ulicy. Z tego co pamiętam to zdecydowana większośc biła się raz góra trzy razy w życiu i to najprawdopodobniej z pijanymi leszczami z osiedla. Pewnie te osoby mimo treningów SW maja obawy przed "chłopacami na testosteronie" :-) i dlatego zakładają takie tematy i gdybają w nieskończonośc na forach internetowych takich jak to gdzie siedzą sobie w kapciach przed monitorem, sączą herbatkę i nie muszą się martwic o własny tyłek. :)
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter

czy wy na pewno cwiczyliscie cos kiedykolwiek i biliscie sie na ulicy? zaczynam powatpiewac.
Koks dobrze kopiacy low kicki i front kicki - przeciez to juz ni koks tylko doswiadczony kikcbokser!
boxerek Ty masz 80 walk za soba?
Jesli to prawda, to takiego jak Ty przeciwnika, koks musialby przy pomocy innych kolegow koksow najpierw unieruchomic, zeby choc raz trafic. Przecietny ligowy bokser niazaleznie od wagi - jest unieuchwytnym celem dla koksa i wystarczajaco wyternowanym, zeby sobie trafic w te jego lepetyne.
zakonczcie juz ten temat
Prosze i pozdrawiam
K_P


ja tam widzialem jak dobry bokser waga ok 70 kilo dostaje w pyte od chlopaka 90 kil(moj koles) ktory nic nie trenuje
  • 0

budo_robertson
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter
Drodzy FIGHTERZY :lol: przed komputerem nie dociekniecie prawdy, ale pewnie wiecie lepiej 8)

ja tam widzialem jak dobry bokser waga ok 70 kilo dostaje w pyte od chlopaka 90 kil(moj koles) ktory nic nie trenuje

A ja widziałem jak 80-letnia babcia leje nastolatka na desce... A więc oznacza to, że 80-letnie babcie napierdalaja sie lepiej od skejtów :)

Ps: Fajnie, że masz silnego kolesia SOS :lol: Chłopaki OD CIEBIE to prze luje. To Ty jakaś gruba ryba jesteś :) Jak mnie kiedys zaczepia to mogę sie powołac na Ciebie? :D
  • 0

budo_boxerek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Twierdza Zamość

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter
Ten temat może być jedynie spakulacjami i nigdy tutaj nie dojdziemy kto jest lepszy. Co do wpisu S.O.S ja również znam dużo dobrych bokserów którzy raczej nie sprawdzili by sie na ulicy. Chciałbym zwrócić uwagę na jedno.
Żeby przytyć 20 kg jak sie ma siano i dobre źródło to może wystarczyć pół roku. A żeby stać sie fighterem moim zdaniem trzeba ćwiczyć ładnych pare lat . Reasumując nie na miejscu jest porównywanie kogoś kto waży np 115 kg i ma jeszcze zryty baniak bo właśnie jest na kuracji do kogoś kto ćwiczy od roku po to, żeby nie być zmuszonym do oddawania kanapek w szkole. Ja uważam ,że jeśli ktoś jest dobrym fighterem i do tego nie dyga sie konfroncacji na ulicy to może zrobić koksowi ostry terror. pozdro
  • 0

budo_robertson
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter
Fighter wygra zawsze, w każdym miejscu i o każdej porze ale tylko wtedy jeśli potrafi przenieśc umiejętności z sali treningowej na ulice a to przede wszystkim tak zwane "obicie". Oto kluczowe słowo w tym temacie.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter

Same brednie tu wypisujecie


to zamiast dzien dobry :?:
nam tez jest milo...

w zwiazku z tym sluchamy co masz nam do powiedzenia :)

Pewnie te osoby mimo treningów SW maja obawy przed "chłopacami na testosteronie" Smile i dlatego zakładają takie tematy i gdybają w nieskończonośc na forach internetowych takich jak to gdzie siedzą sobie w kapciach przed monitorem, sączą herbatkę i nie muszą się martwic o własny tyłek. Smile


coz mam powiedziec
witaj w klubie internetowy wojowniku 8)

Ale debilny temat.


To po co sie wypowiadasz :?:

Fighter wygra zawsze, w każdym miejscu i o każdej porze


"zawsze" to ryzykowne okreslenie :wink:

niezle kwiatki Robertson :wink:

a w temacie
IMHO dobry fighter ma przewage ale to juz pisalem powyzej 8)
  • 0

budo_robertson
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter

to zamiast dzien dobry :?:
nam tez jest milo...

A co to kącik nauki dobrego wychowania? Pisze co myślę...

Pewnie te osoby mimo treningów SW maja obawy przed "chłopacami na testosteronie" Smile i dlatego zakładają takie tematy i gdybają w nieskończonośc na forach internetowych takich jak to gdzie siedzą sobie w kapciach przed monitorem, sączą herbatkę i nie muszą się martwic o własny tyłek. Smile

Ja akurat zaglądam tu raz na jakis czas i forum internetowe nie jest nieodłączna częścią mojego życia w przeciwnieństwie do niktórych :lol:

Ale debilny temat.

To po co sie wypowiadasz :?:

Bo nie wytrzymałem ;]

Fighter wygra zawsze, w każdym miejscu i o każdej porze


"zawsze" to ryzykowne okreslenie :wink:

Nie wyrywaj słów z kontekstu całego zdania. A co do ZAWSZE to fakt, jest jakieś ale, lecz prawdopodobieństwo jest tak niewielkie, że nie powinieneś się czepiac :)

niezle kwiatki Robertson :wink:

Kwiatki to te kilkadziesiat stron tematu i sam jego tytuł. Ludzie powoli zaczynają traktowac virtualna rzeczywistośc powazniej niż własne życie codzienne... ja niestety do tych osób nie należe dlatego się zmywam.

Czesc virtualni wojownicy! Fajnie było. Mam nadzieje, że wkrótce wynajdą jakis symulator walk ulicznych to w końcu sie przekonacie kto jest lepszy... koks czy fighter? :lol:
  • 0

budo_mellvin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter

Kwiatki to te kilkadziesiat stron tematu i sam jego tytuł. [...]


Ja tam mam tylko 12 :)
  • 0

budo_robertson
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter


Kwiatki to te kilkadziesiat stron tematu i sam jego tytuł. [...]


Ja tam mam tylko 12 :)

A ja 24 :)
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter
Nie wiem o jakich bokserach Wy mowicie - moi koledzy bokserzy to medalisci mistrzostw Polski i Europy i raczej nimkomu nie radzilbym podchodzic im pod reke (na ulicy tez nie pekaja). Ale moze niektorym chodzi o bokserow z polrocznym stazem? Nie wiem.
Ale widze temat wymyka sie sensowi i zaczyna dryfowac w kioerunku absurdu. Wiec pora konczyc.
Pozdrawiam
K_P
  • 0

budo_mort
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter
eee znam przykład boksera, którego załatwiło dwóch leszczy- do siedzącego na ławce boksera podszedł jeden z tyłu i założył podwójnego nelsona-jako krawat doś popularne wśród żuli- a drugi w ciagu krótkiej chwili skasował ofiarę paroma ciosami z przodu

bokser przyznał, że dał się zrobić jak dzieciak
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter
No i wlasnie tak wygladaja te zwyciestwa nad bokserami.
K_P
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter

Drodzy FIGHTERZY :lol: przed komputerem nie dociekniecie prawdy, ale pewnie wiecie lepiej 8)

ja tam widzialem jak dobry bokser waga ok 70 kilo dostaje w pyte od chlopaka 90 kil(moj koles) ktory nic nie trenuje

A ja widziałem jak 80-letnia babcia leje nastolatka na desce... A więc oznacza to, że 80-letnie babcie napierdalaja sie lepiej od skejtów :)

Ps: Fajnie, że masz silnego kolesia SOS :lol: Chłopaki OD CIEBIE to prze luje. To Ty jakaś gruba ryba jesteś :) Jak mnie kiedys zaczepia to mogę sie powołac na Ciebie? :D


przyjebany jakis jestes??
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter

Ten temat może być jedynie spakulacjami i nigdy tutaj nie dojdziemy kto jest lepszy. Co do wpisu S.O.S ja również znam dużo dobrych bokserów którzy raczej nie sprawdzili by sie na ulicy. Chciałbym zwrócić uwagę na jedno.
Żeby przytyć 20 kg jak sie ma siano i dobre źródło to może wystarczyć pół roku. A żeby stać sie fighterem moim zdaniem trzeba ćwiczyć ładnych pare lat . Reasumując nie na miejscu jest porównywanie kogoś kto waży np 115 kg i ma jeszcze zryty baniak bo właśnie jest na kuracji do kogoś kto ćwiczy od roku po to, żeby nie być zmuszonym do oddawania kanapek w szkole. Ja uważam ,że jeśli ktoś jest dobrym fighterem i do tego nie dyga sie konfroncacji na ulicy to może zrobić koksowi ostry terror. pozdro


ten bokser o ktorym pisze jest utytulowany i trenuje jakos od 6-7 roku zycia teraz ma kolo 21 lat, cala "walka" odbyla sie jakos 2-3 lata temu
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter
Bokser byl nawalony? Bo inaczej nie wyobrazam sobie tego, albo dostal w ryja od razy bez orientu.
K_P
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter

Bokser byl nawalony? Bo inaczej nie wyobrazam sobie tego, albo dostal w ryja od razy bez orientu.
K_P


tego Ci nie poweim bo nie weim, rzecz sie dziala na baletach ale na szczegolnie nawalonego nie wygladal, jezeli to cos zmiania to ten moj koles w tym okresie jeszcze trenowal kajakarstwo z reszta tak jak ja :] ...byla to typowa solowka- tzn. nie solowka 1 vs wiecej niz 1 :D
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter
Kajakarstwo to dyscyplina swietnie przygotowujaca atletycznie, ale... nie do walki - zejscie z lini ciosu, balans, precyzja uderzen etc. - to nie jest tego domena.
Pozdrawiam wszystkich sportowcow
K_P
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter
Kajakarstwo to dyscyplina swietnie przygotowujaca atletycznie, ale... nie do walki - zejscie z lini ciosu, balans, precyzja uderzen etc. - to nie jest tego domena.
Pozdrawiam wszystkich sportowcow
K_P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024