Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ulica-Typowa solówka-jakies porady?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
138 odpowiedzi w tym temacie

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica-Typowa solówka-jakies porady?
a Ty masz już jakieś pojęcie o parterze czy dopiero zamierzasz zacząć się uczyć :?: jeżeli jeszcze nie ćwiczysz to pamiętaj, że troche czasu Ci zajmie zanim czegoś konkretnego się nauczysz. Ale życze powodzenia :!:
  • 0

budo_grand12
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica-Typowa solówka-jakies porady?
Hah moge ci poradzic, ze na boxera dobre jest bjj. Znam takie obalenie, ze rzucasz sie do nogi wykrocznej goscia i trzymasz mu piete rekoma a barkiem w bok (od wewnatrz) napierasz, on wtedy powinien sie przewrocic :) . Aha i dobrze trzymaj garde :)
  • 0

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica-Typowa solówka-jakies porady?

3 rodzaje obaleń, może pomogą. w roli głównej Kimo Leopoldo
  • 0

budo_ulrich
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica-Typowa solówka-jakies porady?
Kurwa,gościu nie masz najmniejszym szans z bokserem ,który na dodatek zdobył jeszcze jakieśtam wicemistrzostwo,nie rozumiesz tego?
  • 0

budo_big boss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Knurów

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica-Typowa solówka-jakies porady?


3 rodzaje obaleń, może pomogą. w roli głównej Kimo Leopoldo


Znam teoretycznie dużo technik obaleń i dzwigni różnych ze szkoleniówek Basa Ruttena i któregoś z Gracie, oglądałem też wszystkie walki Royler'a w UFC. Ale z praktyki to znam jedynie wejście w nogi. A ty Ulrich się tak nie pień doskonale wiem, że na razie nie mam z nim szans.
  • 0

budo_grand12
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica-Typowa solówka-jakies porady?
Piotrekde1 o tej technice wlasie mowilem(1 technika pokazywana przez tego goscia) tylko ze ja po tej technice biore jego noge do jego barku i wtedy moge go nawalac :)
Pozdro :)
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica-Typowa solówka-jakies porady?

Kurwa,gościu nie masz najmniejszym szans z bokserem ,który na dodatek zdobył jeszcze jakieśtam wicemistrzostwo,nie rozumiesz tego?


Jeśli poza boksem nie ma pojęcia o niczym innym to w każdej chwili mogę iść się z nim bić
  • 0

budo_boombox
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica-Typowa solówka-jakies porady?

Znam teoretycznie dużo technik obaleń i dzwigni różnych ze szkoleniówek Basa Ruttena i któregoś z Gracie, oglądałem też wszystkie walki Royler'a w UFC. Ale z praktyki to znam jedynie wejście w nogi.

to moze popros jakiegos swojego kolege aby z toba pocwiczyl. Najpierw poprobuj obalenia z miejsca. Jak ci juz zaczna wychodzic popros go aby probowal cie trafic przy obaleniu. Z czasem powinno ci zaczac wychodzic. A juz najlepiej jak bys mial kolege ktory sie zna na obaleniach :-)
Pozdrawiam
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica-Typowa solówka-jakies porady?

Znam teoretycznie dużo technik obaleń i dzwigni różnych ze szkoleniówek Basa Ruttena i któregoś z Gracie, oglądałem też wszystkie walki Royler'a w UFC.

Taa, a ja oglądałem filmy z Jetem Li i teoretycznie znam dużo technik kopnięć z wyskoku w powietrzu :wink: .

Ale z praktyki to znam jedynie wejście w nogi.

To zależy z jakiej praktyki. Trenowałeś to?
  • 0

budo_big boss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Knurów

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica-Typowa solówka-jakies porady?
Lepiej mieć wiedze teoretyczną niż żadną. A co do pytania to tak roche ćwiczyłem z kolegą.
  • 0

budo_grand12
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica-Typowa solówka-jakies porady?
Sluchaj gosciu, po co chcesz sie z nim bic? Ja wszystkie konflikty zalatwiam gadka, i tobie tez to polecam.
PoZdR0~!!
  • 0

budo_kempex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań miasto doznań:-)
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica-Typowa solówka-jakies porady?
Po pierwsze witam wszytskich na Forum:-]

Po drugie rozmawiaj a nie bij sie:-) w takich sytuacjach idzie sie przewaznie dogadac:-) Pozdro
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica-Typowa solówka-jakies porady?
ale koledze tu nie chodzi o jakieś spięcie w barze po alkoholu, tylko solówke "na ubitej ziemi" ,a powody mniej lub bardziej szczytne to tylko i wyłacznie ich sprawa. Tak sądzę.
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica-Typowa solówka-jakies porady?
Ale tu dyplomatów :wink: . Czasami jednak "dosadne" przedstawienie komuś swojego zdania bywa skuteczniejsze niż czysta dyplomacja :roll: .
  • 0

budo_grand12
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica-Typowa solówka-jakies porady?
jet masz racje, nie mowie ze sama gadka zawsze wychodzilem z opresji, jednakze podtrzymuje to co mowilem gadka jest wazna, ale jesli ktos jest na tyle glupi i nadal mu sie chce bic to lej ile wlezie :) . Z dobrym boxerem jest trudno wygrac jezeli nie umiesz zbyt dobrze przewracac czy kopac (wiem z wlasnego doswiadczenia)
Pozdro~~!
  • 0

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica-Typowa solówka-jakies porady?
Załóżmy, że ta solówka to będzie ostateczność.
  • 0

budo_delly
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Underworld

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica-Typowa solówka-jakies porady?
Cuż za pytanie,najprościej jest bić sie jeden jeden,choć w praktyce to zazwyczaj tylko tak sie mówi a i tak przychodzicie z kumplami na wypadek gdyby coś poszlo nie tak,dostosuj sztuke wali to siebie,ja zrobiłem tak łącząc pare sztuk i stworzyłem własną technike,każda sztuka wali wyostrzainne zmysły i grupy mięśni,łącząc je i opanowując do perfekcji każdą z osobna,staniesz sie niepokonany,ja do tego właśnie dążę.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica-Typowa solówka-jakies porady?
technika Delly to Technika Trolla (TT). nie znana jest zadna obrona ani kontra!
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica-Typowa solówka-jakies porady?

Cuż za pytanie,najprościej jest bić sie jeden jeden,choć w praktyce to zazwyczaj tylko tak sie mówi a i tak przychodzicie z kumplami na wypadek gdyby coś poszlo nie tak,dostosuj sztuke wali to siebie,ja zrobiłem tak łącząc pare sztuk i stworzyłem własną technike,każda sztuka wali wyostrzainne zmysły i grupy mięśni,łącząc je i opanowując do perfekcji każdą z osobna,staniesz sie niepokonany,ja do tego właśnie dążę.


Miodzio :)



Pozdrawiam
  • 0

budo_boombox
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica-Typowa solówka-jakies porady?

Cuż za pytanie,najprościej jest bić sie jeden jeden,choć w praktyce to zazwyczaj tylko tak sie mówi a i tak przychodzicie z kumplami na wypadek gdyby coś poszlo nie tak,dostosuj sztuke wali to siebie,ja zrobiłem tak łącząc pare sztuk i stworzyłem własną technike,każda sztuka wali wyostrzainne zmysły i grupy mięśni,łącząc je i opanowując do perfekcji każdą z osobna,staniesz sie niepokonany,ja do tego właśnie dążę.


Widac ze masz 14 lat...
A jesli mozna zapytac od jakiego czasu laczysz te techniki i jaki przynioslo to skutek? Widac ze masz BARDZO duze doswiadczenie. I co, jak myslisz - za 2 lata to supermen z ciebie wyrosnie nie? :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024