Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ulica-Typowa solówka-jakies porady?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
138 odpowiedzi w tym temacie

budo_kempex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań miasto doznań:-)
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica-Typowa solówka-jakies porady?
i znowu ten magiczny 14-latek heheheheh Ciekawe gdzie chowaja sie tacy misztrzowie jak Ty :) i na jakich bajkach:-]
  • 0

budo_gouge
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica-Typowa solówka-jakies porady?
UCZ MNIE UCZ MNIE!
SPANK ME!

A serio - walka powinna być OSTATECZNOŚCIĄ...
A ... i odwaga nie może być stracona w obliczu wroga
Wychodzę z założenia że 'miszcze to leszcze'.
  • 0

budo_kempex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań miasto doznań:-)
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica-Typowa solówka-jakies porady?
heheh dobre załozenie :)

ale pamietaj ze musisz polączyc wszystkie sztuki po trochu i wtedy stworzysz własny system i osiagniesz ostatni stopien wtajemniczenia i nawet 100 przeciwników nie da Ci rady.... ale moze to działa tylko na 14-latków :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pozdr:-)
  • 0

budo_gouge
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica-Typowa solówka-jakies porady?
Na moje oko 'lizanie' każdej sztuki walki po trochę to kijowy pomysł. Lepiej liznąć wszystkiego po trochu, w międzyczasie rozwijając na max swoich możliwości jeden prąd.

No, ostatni stopień wtajemniczenia brzmi nieźle, ale ja nie mam tyle siły w sobie, by być niepokonaną....... (tutaj okropny chlip)(ckliwa muzyczka)

Ja tak mam na FMS - mamy dźwignie, kopy, ciosy, duszenia, rzuty (co się z tym wiąże - pady) podcięcia, walka z bronią... (Obrona przed napastnikiem uzbrojonym w kij) (POINTED STICK? OH OH OH, WE WANT TO LEARN HOW TO DEFEND OURSELVES AGAINST POINTED STICKS, DO WE? ALL HIGH AND MIGHTY EH? Fresh fruit not good enough for you eh? Well I'll tell you something my lad. When you're walking home tonight and some great homicidal maniac comes after you with a bunch of loganberries, don't come crying to me! Now, the passion fruit. When your assailant lunges at you with a passion fruit...**)


**- Monty Python sióóóór as szit
  • 0

budo_kempex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań miasto doznań:-)
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica-Typowa solówka-jakies porady?
Chyba nie zrozumiałas zartu :)
  • 0

budo_gouge
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica-Typowa solówka-jakies porady?
Kempex, zrozumiałam ; ]
Ale ty nie zrozumiałeś tego, że zrozumiałam żart, tak to wygląda [;
  • 0

budo_kempex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań miasto doznań:-)
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica-Typowa solówka-jakies porady?
Oboje nie zrozumielismy ze , Żesmy zrozumieli no w sumie to logicznie brzmi :) sam wymysliłem pozdro
  • 0

budo_big boss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Knurów

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica-Typowa solówka-jakies porady?
Co sie z gościa śmiejecie? Łączenie sztuk walki to nie taki głupi pomysł troche MT troche BJJ szczypta Judo i można niezle wymiatać. Oczywiście karzdy styl trzeba trenować odpowiednią ilość czasu i nie wydaje mi się żeby 14 letni gość miał opanowany chodzby jeden styl nie mówiąc już o kilku.
  • 0

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica-Typowa solówka-jakies porady?

nie wydaje mi się żeby 14 letni gość miał opanowany chodzby jeden styl nie mówiąc już o kilku.

no i masz odpowiedź na pytanie

Co sie z gościa śmiejecie?


  • 0

budo_rocky ;)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KieLce

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica-Typowa solówka-jakies porady?
,staniesz sie niepokonany,
To ty myśLisz że będziesz "the best of the best" życze szczęścia i takich myśLi.Wielu jest którzy nie dopuszczają myśLi że ktoś może ich pokonać.Niestety myLą się,co innego gdy myśLisz jak tu nie dać się pokonać co robić żeby wygrać.Człowieku troche samokrytyki.
A co do tematu to jeśLi już dojdzie do soLówki to trzeba sie pokazać że sie nie boimy przeciwnika.Po drugie jeśLi się zdecydowaLiśmy na waLke to musimy znać swoje siły i umiejętności,trzeba wypracować siłe technike szybkość.W takich waLkach z tego co wiem najLepiej wykorzystać uderzenia nogami.JeśLi ktoś widział takie "waLki" to z reguły przeciwnicy biją się tyLko przy użyciu rąk.Nikt podczas takiej "waLki" nie spodziwa się low kicka ,chyba że ktoś umie kopać wyżej.ALe wktóre miejsce kopnąć to już sam musisz wiedzieć.MyśLisz że ktoś jest głupi i napisze ci recepte na wygraną.Nie ma nic za darmo. :!: :!: :!:
  • 0

budo_kempex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań miasto doznań:-)
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica-Typowa solówka-jakies porady?
Nikt nie jest głupi ale to nie znaczy ze nie możemy odpowiedziec na pytanie lub zadajacy je nie ma prawa pytać

a co do walki zgadzam sie ze trzeba dobrać styl walki do przecwnika jesli oczywiscie sie potafi :D
ale co do kopania to nie wiem czy dobre jest rozwiązanie zeby za duzo machać nóżkami bo moze sie to źle skończyć
Pozdro :)
  • 0

budo_arnold
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica-Typowa solówka-jakies porady?
8) Nikt tu nie mówi o machaniu nogami:]tylko low kicku,froncie,side kicku czy ewentualnie middlekicku, które sie przydają w walce napewno.
  • 0

budo_grzebyk90
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica-Typowa solówka-jakies porady?
Przegra ten który sie pierwszy zesra ze strachu.
Jeżeli kolo atakuje cie całą masom i całą psychom to masz szanse pokonać go dobrze technicznymi błyskawicznymi i celnymi uderzeniami no i nie można zapomnieć o obronie a gdy kolo będzie miał pełne gacie to warto zasypać go gradem ataków. Jak ktoś już nie raz brał udział w solówce to wie ,że nie jest łatwo zadać 100% celnego ciosu a gdyby sie tak stało to ofiara pada i nie chce sie już bić. Nie jestem zwolennikiem solówek o byle gówna bo jak już sie bić to o coś ważnego np: o dziewczynę (ale te lepsze nie lubią gdy sie chłopak bije) albo gdy ktoś ci dręczy żądając kasy. Często jest tak ,że obaj kozaczą a po pierwszym strzale odechciewa sie bić. Jeśli chodzi o techniki to gdy trenujesz jakieś sztuki walki to bardzo dobrze jest je użyć. Gdy walczymy z zawodnikiem znacznie wyższym od siebie to opłaca sie sprowadzić go do parteru bo wtedy szanse są wyrównane a nawet niższy jest w lepszej sytuacji a jeżeli kolo jest dużo niższy to trzeba go trzymać na dystans i linić proste uderzenia z zaskoczenia.
  • 0

budo_grzebyk90
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica-Typowa solówka-jakies porady?
Aha i jeszcze powinien być ktoś kto przerwie bójkę bo czasami wygrywającemu może psycha strzelić i zrobić komuś większą krzywdę!!
  • 0

budo_chemik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 863 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica-Typowa solówka-jakies porady?
Po szklance wody dla potencjalnych uczestników. Podobno pomaga...
  • 0

budo_andee
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica-Typowa solówka-jakies porady?
Niema reguł jak się bić na ulicy. Najlepiej uwiezyc w siebie i na starcie niespanikowac. Tak poza tym po kija sie bić?
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica-Typowa solówka-jakies porady?

Niema reguł jak się bić na ulicy. Najlepiej uwiezyc w siebie i na starcie niespanikowac. Tak poza tym po kija sie bić?


Aby uchodzić za twardziela i wyrywać lepsze laski :P
  • 0

budo_kempex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań miasto doznań:-)
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica-Typowa solówka-jakies porady?
Mieć wiecej kasy i pełno komórek zabierając łup pobitemu i oddawać biednym :) :) :) :) :) :) :) :) :)
  • 0

budo_grabek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica-Typowa solówka-jakies porady?
Ostatneczny stopień wtajemniczenia fajnie to brzmi ale czy ktokolwiek w polsce(albo na swiecie )dokonał czegos takiego???
  • 0

budo_kempex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań miasto doznań:-)
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica-Typowa solówka-jakies porady?
tak Misztrz Joda :) w Gwieznych Wojnach :) pewnie ze nie bo to nie mozliwe a no chyba ze wzmiesz tego magicznego 14-latka co tu był to w jego bajce chyba tak :)

Pozdr
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024