Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kobieta vs mezczyzna?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

budo_marhew
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WW

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobieta vs mezczyzna?

A napisałem o tym, gdyż odniosłem wrażenie, że koleżanka pogardliwie odnosi się do dawania forów przez kumpli z treningu - tymczasem oni nie chcieli jej uszkodzić. W końcu nie każda laska chce być obijana - kwestia uzgodnienia.


Twoje wrażenie bylo całkiem błędne. Chodzi mi o to, że nadmiar forów nie jest dobry. Nie żebym chciała, aby ktoś miał mnie od razu wbijać kopnięciem w ścianę - chyba nikt normalny nie chce - ale nadmierne cackanie się jest poprostu wkurzające, nie wychodzi z tego nic produktywnego. Fakt, gdyby role zamienić, tez bym pewnie miała opory, ale - do cholery - nie jestem porcelanowy nocnik, zebym sie od razu stłuc miała. Przeciez sie nie rozpłaczę jak bedę miała siniaczka?
Nie lubicie ćwiczyć z dziewczynami z powodu WŁASNYCH oporów i wychodzi to, o czym wcześniej pisał Hellfire - dziewczyny sobie na boczku, płacą to niech przychodzą ale niech sie nie plączą pod nogami, a że postepów zadnych - no bo to przecież dziewczyny...
  • 0

budo_wingtsun
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 667 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobieta vs mezczyzna?
Zgadzam sie z Marhew - duza czesc meskiej populacji ma niesamowite opory przed pocwiczeniem z kobieta. I nie ma tu zbyt duzego gadania o wrazliwosci - kazdy poczatkujacy jest raczej wrazliwy (oczywiscie w gre wchodza naturalne predyspozycje).

A jak potem dziewczyna ma pocwiczyc jak wszyscy ja traktuja "ulgowo"? przeciez kiedys musi sie nauczyc bronic/atakowac...

Moja niewiasta na przyklad woli cwiczyc z facetami (moze ma takie same opory przed biciem kobiet jak owi faceci ;) ) ale raczej wynika to z faktu ze kobiet na MA jest niewiele, wiec jest tez malo zaawansowanych - a wiadomo, ze lepiej sie uczy od doswiadczonych studenciakow.

Co do sily - nie jest to jedyny wyznacznik, a nawet tw. ze nie jest glowny wartosci bojowej (trzeba co najmniej jeszcze trafic ;) )
  • 0

budo_rocky ;)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KieLce

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobieta vs mezczyzna?
Nie można jednoznacznie powiedzieć kto jest w waLce Lepszy kobieta czy mężczyzna.Wszystko zaLeży od umiejętności ,techniki prezentowanrgo poziomu.W każdym razie wiadomo że w waLce wygrywa ten kto jest Lepszy.
  • 0

budo_wingtsun
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 667 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobieta vs mezczyzna?
albo ten kto ma wiecej szczescia popartego ceglowka w skarpecie al'la Ricewind ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024