Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sztuka Walki:....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_artur88
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Sztuka Walki:....
Mam taką propozycje do Administratorów Vortalu Budo... Może do wiadomości te które znajdóją pod obrazkami czyli wiek, posty, skąd... doszła by jeszcze informacja na temat jaką sztuke walki przedstawia każdy z nas... Co o tym sądzicie??
  • 0

budo_artur88
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka Walki:....
To znaczy co obecnie ćwiczy... nie przedstawia...
  • 0

budo_bongolud
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka Walki:....
jestem za :)
  • 0

budo_cabelo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 586 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka Walki:....
fakt, o ile jest to technicznie wykonalne to warto by było coś takiego wprowadzić, łatwiej byłoby się połapać przy tematach w których wypowiadają się ludzie reprezentujący wiele stylów
  • 0

budo_00siem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SPARTA
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka Walki:....

fakt, o ile jest to technicznie wykonalne to warto by było coś takiego wprowadzić, łatwiej byłoby się połapać przy tematach w których wypowiadają się ludzie reprezentujący wiele stylów

Pomysł ok. Ale jakim sposobem sprawdzisz czy ktoś kto zaznaczy że uprawia BJJ faktycznie tą SW uprawia?
  • 0

budo_ww60
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka Walki:....
Wiek i skąd jest też może oszukać. Ja jestem za!
  • 0

budo_piotruś
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka Walki:....
1 - po co ktos miałby oszukiwać , czy to że wpiszę wymyśloną SW coś zmieni ?
2 - można posunąć się nawet trochę dalej i w zależności od SW wpisywać swoje stopnie , pasy etc.
3 - I tak nic takiego nie będzie wprowadzonego :wink:
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka Walki:....

Mam taką propozycje do Administratorów Vortalu Budo... Może do wiadomości te które znajdóją pod obrazkami czyli wiek, posty, skąd... doszła by jeszcze informacja na temat jaką sztuke walki przedstawia każdy z nas... Co o tym sądzicie??


a po kiego wała?
  • 0

budo_ulrich
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka Walki:....
Żeby bylo ciekawiej
  • 0

budo_00siem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SPARTA
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka Walki:....

1 - po co ktos miałby oszukiwać , czy to że wpiszę wymyśloną SW coś zmieni ?

No właśnie nic nie zmieni. Równie dobrze może w podpisie wpisac to samo.

2 - można posunąć się nawet trochę dalej i w zależności od SW wpisywać swoje stopnie , pasy etc.

A za każdego dana frytki gratis...
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka Walki:....
znając tutejszych dowcipnisi sporo będzie przedstawicieli "Rayz do"

IMHO - pomysł bez sensu, chcesz się afiszować ? - wstaw sobie nazwę stylu do podpisu
  • 0

budo_skylark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka Walki:....
A mi sie pomysł podoba. Niektórzy chętnie przedstawią co trenują, gdzie mieszkają czy w jakim są wieku. A Tym ktorzy chcą takie informacje trzymać w tajemnicy 3 wyrazy pod avatarem chyba bardzo przeszkadzać nie będą :)
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka Walki:....
Przenoszę wątek do działu technicznego.
  • 0

budo_00siem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SPARTA
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka Walki:....

Przenoszę wątek do działu technicznego.

Ten wątek już tu jest ;)
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka Walki:....
Spoko w nagrodę Artur88 dostanie ostrzeżonko za floding.
  • 0

budo_artur88
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka Walki:....
00siem widze że wszystko Ci nie pasuje na tym forum. Kolejny temat i kolejny raz uważasz iż nie jest nic potrzebne..albo po co?? Kurcze to jest forum na którym każdy z nas pisze co myśli sznując tym samym wypowiedzi innych na tym polega kultralna wymiana zdań oraz poglądów... a co do tych dwóch tematów takich samych to najpierw dodałem go na forum CROSS-BUDO przez przypadek a następnie na DZIALE TECHNICZNYM VB tam gdzie tego typu temat powinien byc zamieszczony....
  • 0

budo_00siem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SPARTA
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka Walki:....

00siem widze że wszystko Ci nie pasuje na tym forum. Kolejny temat i kolejny raz uważasz iż nie jest nic potrzebne..albo po co?? Kurcze to jest forum na którym każdy z nas pisze co myśli sznując tym samym wypowiedzi innych na tym polega kultralna wymiana zdań oraz poglądów... a co do tych dwóch tematów takich samych to najpierw dodałem go na forum CROSS-BUDO przez przypadek a następnie na DZIALE TECHNICZNYM VB tam gdzie tego typu temat powinien byc zamieszczony....

Dobra kolego padł zarzut z twojej strony teraz dawaj argumenty :!: Po kolei tak jak konduktor chodzi... Kiedy mi (I TYLKO MI - bo o innych osobach nie ma mowy w temacie) WSZYSTKO nie pasowało?
Poza tym moge wyrazic swoją opinie tak samo jak ty możesz pisac swoje fanaberie co nie muszą innym odpowiadac prawda? Więc odchrzań się ode mnie bo jak pamiętam nie tylko ja byłem przeciwko wpisowi sztuk walki do profila... A poza tym jakbyś dobrze czytał to byś widział ze napisałem wyraźnie że pomysł jest OK jednoznacznie wyrażając swoją opinie na ten temat (BO TO JEST FORUM)[/b]
  • 0

budo_00siem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SPARTA
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka Walki:....
A dodam jeszcze jedno. Jak mi wiadomo forum działa kilka lat... a ty pojawiłeś sie 3 dni temu i byś wszystko zmieniał...
Tragedia :|
  • 0

budo_artur88
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka Walki:....
Po pierwsze nie chciałem Cię urazić w żaden sposób. Prawdą jest także to że jestem tu od 3 dni... Ale nie zgodze się z Tobą gdy mówisz iz wszystko chce zmieniać. Poprostu poddałem taki pomysł. I fakt, że nie tylko ty to skometowałeś tak a nie inaczej. Jeśli spodobał Ci sie ten pomysł to dziękuje... Ale zaóważ że to już kolejny post na który wedłóg Ciebie jest zły (wcześniejsze zobacz), ale masz rację mozesz wyrażać swą opinie tak samo ja inni na tym forum..Chodzi o to żeby szanować też innych: Jeśli pomysł jest zły piszemy o tym że pomysł jest zły, a nie "pomysł był zły, a ty jestes głupi"- nie chodzi mi tu o Ciebie iz ty tak odpisuje ale jest tu sporo ludzi któży w ten sposób odpisują.. albo: "twój post jest głupi ty jesteś głupi i robisz dużo błędów- matoł" tu też nie kieruje tych słów do Ciebie!!
  • 0

budo_00siem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SPARTA
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka Walki:....

00siem widze że wszystko Ci nie pasuje na tym forum.

To forum mi się bardzo podoba i chętnie tu zaglądam. Są w porządku ludzie i ogólnie tu mi wszystko pasuje.

Kolejny temat i kolejny raz uważasz iż nie jest nic potrzebne..albo po co??

Nie będę przepraszał ani nic z tych rzeczy za to że mam własne zdanie.

Kurcze to jest forum na którym każdy z nas pisze co myśli sznując tym samym wypowiedzi innych na tym polega kultralna wymiana zdań oraz poglądów...


Dokładnie. Więc dlaczego czepiłeś się mnie za moją wypowiedź?

Ale nie zgodze się z Tobą gdy mówisz iz wszystko chce zmieniać.

A ja nie zgodzę się z tobą jak piszesz że nic mi nie pasuje etc...

Ale zaóważ że to już kolejny post na który wedłóg Ciebie jest zły (wcześniejsze zobacz), ale masz rację mozesz wyrażać swą opinie tak samo ja inni na tym forum..

Tak jak pisałem mam własne zdanie i nie zamierzam go ukrywac. Jednak nawiążę do wytłuszczonego tekstu: Kiedy ja napisałem że pomysł jest zły? :| no chyba wyraźnie jasno i klarownie napisałem że pomysł ok :|

Chodzi o to żeby szanować też innych: Jeśli pomysł jest zły piszemy o tym że pomysł jest zły, a nie "pomysł był zły, a ty jestes głupi"- nie chodzi mi tu o Ciebie iz ty tak odpisuje ale jest tu sporo ludzi któży w ten sposób odpisują.. albo: "twój post jest głupi ty jesteś głupi i robisz dużo błędów- matoł" tu też nie kieruje tych słów do Ciebie!!

Szanuje ciebie - nie wyzywam od debilów. Szanuje twój pomysł - nie wyśmiewam się, ani nie zgłaszam adminom żeby zamknęli temat... Nic z tych rzeczy.
Po prostu wyrażam opinie - swoje opinie.

Wydaje mi się że wszystko napisałem co chciałem ale powinieneś liczyc się z tym że zakładając temat nie zawsze będą w nim posty jakie byś chciał. Szczególnie gdy wychodzisz z propozycją nie każdy musi ją akceptowac z oklaskami.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024