Skocz do zawartości


Zdjęcie

plywanie bieganie silownia a SW


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_kaaraambaa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

plywanie bieganie silownia a SW
Witam.
Czy plywanie, bieganie i cwiczenie na silowni idzie w parze z cwiczeniem SW? Czy to pomaga czy przeszkadza przy treningach SW? Wiem ze cwiczenie na silowni obniza bardzo kondycje. U mnie wyszlo to ostatnio na biegach i basenie;/
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: plywanie bieganie silownia a SW

Wiem ze cwiczenie na silowni obniza bardzo kondycje.

yyyy...że co proszę?
kondycję obniża co najwyżej duża masa mięśniowa, kiedy to przez długi czas ćwiczysz właśnie pod tym kontem. Jednak jeżeli nie jesteś nabitym bykiem i siada ci napęd to pomyśl, czy po prostu sie nie przetrenowałeś, skoro łączysz jednocześnie te 4 formy aktywności.
  • 0

budo_kaaraambaa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: plywanie bieganie silownia a SW
A co silka daje kondycje? Poczatkowo ja moze poprawic ale pozniej kondycha spada a rosna miesnie. Wszystko wyjdzie na basenie czy biegach i nie mow mi ze nie jest tak bo wiem to po sobie i moi kumple tez tak maja..
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: plywanie bieganie silownia a SW
od ćwiczeń na siłowni do masy mającej wpływ na kondycję daleka droga,
pomyślcie, czy nie nadwyrężacie się robiąc to wszystko jednocześnie. Napisz po ile czasu zajmuje ci każda z tych czynności i jak intensywnie je uprawiasz.

temat raczej do działu "sport, trening..."
  • 0

budo_kaaraambaa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: plywanie bieganie silownia a SW

od ćwiczeń na siłowni do masy mającej wpływ na kondycję daleka droga,
pomyślcie, czy nie nadwyrężacie się robiąc to wszystko jednocześnie. Napisz po ile czasu zajmuje ci każda z tych czynności i jak intensywnie je uprawiasz.

temat raczej do działu "sport, trening..."


Ja nie moge powiedziec o tym jak to na kazdego wplywa. Wiem jak bylo u mnie i u moich kumpli. Cwiczylismy na silce i zadnych wiecej sportow. Zadnego ruchu. Pozniej poszlismy grac w pilke halowa i byl w polowie jezyk jak krawat. Na basenie to 25 metrow i reanimacja :-)
Co do tych czynnosci to nie wszystko na jeden dzien. Jest plan na silownie (poniedzialek sroda piatek) a wtorek i czwartek plywanie lub bieganie. Teraz calkiem zaprzestalem cwiczen na silowni i zastapilem plywaniem od pn do pt (ale to dlatego ze mam niedlugo egzamin z plywania. Po egzaminie powroce do wczesniejszego).

Nie myslalem ze temat sie w ta strone rozwinie. Chodzilo mi raczej o odpowiedz jak sie to wszystko ma do sztuk walki. No nie trenowalem jeszcze zadnej to nie wiem, a chcialem JJ od pazdziernika.
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: plywanie bieganie silownia a SW
ok, temat troche zboczył z mojej winy
uważam, że w odpowiednich dawkach to wszystko bardzo dobrze się zgra, a pływanie to zajebisty relax i roźluźnienie po siłce i sw.
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: plywanie bieganie silownia a SW
Kondycja NIE spada od siłowni. Poprostu sam jej nigdy nie miałeś i dlatego ten problem, ponieważ siłka jej także nie wyrabia...

Łączenie pływania, siłowni i SW to tylko dla osób o dużej wydolności fizycznej, bo normalnie to się w chuj przećwiczysz. Ofcoz jeśli na każdej płaszyźnie chcesz ćwiczyć,a nie się pluskać np.
Proponuje nie robić w jeden dzień dwóch czy trzech z tych rzeczy naraz. Rozłożyć plan tak,żeby dawać organizmowi wypocząć np. wplatać miedzy dnie siłowni basen itp itd
  • 0

budo_mroczny baran
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: plywanie bieganie silownia a SW
Pływanie na kondycje jest naprawde wspaniałe. Niedosc iz ona sie podnosi to jeszcze cwiczysz praktycznie wszystkie partie miesni.
  • 0

budo_psycho boy jack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: plywanie bieganie silownia a SW

Cwiczylismy na silce i zadnych wiecej sportow. Zadnego ruchu.

to jest odpowiedz. silownia nie tyle obniza kondycje co jej nie wyrabia. gdybys jednak w tym czasie uprawail jakies biegi to silownia nie dawalaby takich rezultatow.
  • 0

budo_ks_
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 98 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: plywanie bieganie silownia a SW
Piszac silownia trzeba zaznaczyc co dokladnie na niej robisz. Jesli jest to trening ostry 'na masa' to mozna zauwazyc spadek kondycji. Taki trening nie wplywa bezposrednio na spadek kondycji lecz na wytrzymalosc miesni podczas wysilku, co za tym idzie przy wysilku wytrzymalosciowym (bieganie, plywanie) miesnie szybciej odmawiaja posluszenstawa.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024