Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kravka w zyciu....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
228 odpowiedzi w tym temacie

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w zyciu....
Techniki można demonstrować chamsko lub konstruktywnie.Jesli ktoś się dowartościowuje demonstrując chamsko techniki aby błysnąć przed swoimi uczniami - to tylko należy współczuć uczniom takiego instruktora ...jak to napisał Pinczer - instruktora zapewne leczącego w taki sposób swoje frustracje..
  • 0

budo_hakata
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w zyciu....
A jaki związek ma ta dyskusja z tematem postu, tj. "Kravka w życiu?"
Dlaczego nikt nie moderuje tego bełkotu? ;)
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w zyciu....
O! Hakata bardzo kulturalnie dał znać o swoim istnieniu.
Temat km w zyciu sam się rozwinął i zaowocował ożywioną wymianą postów....a może dla kogoś pewne opinie tu poruszane są niewygodne? :wink:
  • 0

budo_m3nn3l
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w zyciu....

jesli byłbyś w stanie zrozumieć to co piszę to nie traciłbyś czasu na tego typu odpowiedzi


Niech będzie że Cię nie zrozumiałem i zgadzam się z Tobą co do tego że demonstracja to nie pole dla leczenia kompleksów. Ale kiedy demonstracja wygląda brutalnie nie musi to znaczyć że demonstrujący się wyżywa. Niezależnie od tego czy to jest KM, MT, BJJ czy jakakolwiek inna MA.

"TRZEBA KLIENTA ZAINTERESOWAĆ" ....ale żeby bzdury wypisywać aby tego klienta zainteresować?.... to tak jakby traktować tego klienta jak głupka.Bzdurami można przyciągnąć chyba raczej tylko głupków......


A istnieje jakaś reklama która nie jest przekolorowana i pokazuje całą obiektywną prawde o reklamowanym produkcie (proszku do prania/MA/obojętnie czego) tzn. nie ma w niej bzdur ? Jeżeli tak to poprosiłbym o przykład bo osobiście nigdy się z taką nie spotkałem :wink: .
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w zyciu....
jeśli DEMONSTRACJA technik JEST brutalna - to oznacza że ten który demonstruje ma takie czy inne fixacje psychiczne(wyżywanie się równiez jesy przejawem skrzywień psychiki).
Reklama może być konstruktywna i rzetelna,a może być obliczona na naiwność odbiorcy (czyli kłamliwa ,a zatem twórca takowej reklamy robi głupów z potencjalnych klientów aby wydoić ich z kasy).Swojego czasu jak pisano na tym forum ,jeden z instruktorów kłamliwie(jak udowodniono) reklamował się jako instruktor Policji i nawet prezentował logo Policji na swojej stronie aby w ten sposób zwabić większą ilość niezorientowanych osób(a zatem okłamywał świadomie aby na tym zarobić).Jeśli ktoś wypisuje w reklamie bajki że jego system walki jest najlepszy i szybki do nauczenia to oznacza ,że robi z niezorientowanych ludzi głupków,aby na tym zarobić.
  • 0

budo_m3nn3l
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w zyciu....
To że są reklamy kompletnie przegięte to ja wiem :wink: . Ale czy ktoś zna przykład reklamy konstruktywnej i rzetelnej jak to napisał Zwierzu, bo prosiłem o przykład :wink: ?
Np. coś w stylu "Cóż nasz styl ma pare ciekawych i przydatnych rozwiązań ale wybij sobie z głowy że po miesiącu będziesz w stanie pokonać 10 kiboli bo żeby zobaczyć efekty trzeba ze 3 lata pochodzić i się przykładać także jak chcesz przychodzić co drugi tydzień od razu daruj sobie..." :) . Moja znajoma pisała kiedyś na studia jakąś prace na temat reklamy właśnie (studiuje ekonomie). I jak tak przejrzałem pare stron z tego to doszłem do wniosku (o ile dobrze zrozumiałem bo to był taki pro język) że reklama ma zawierać tylko takie informacje które przedstawiają produkt w dobrym świetle. I raczje trudno mówić tu o rzetelności moim zdaniem. :wink:
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w zyciu....
trudno mówić o rzetelności w reklamie?? :D ..sądzę że najlepszą metodą wybrania właściwego, najlepszego"produktu" jest dostrzeżenie tego,że reklamodawca tegoż produktu przedstawia fakty na temat tego produktu,a nie mity i fantazje ..i to jest najlepszy wskaźnik co jest dobre a co nadmuchane marketingiem do nagonienia naiwnych do dojenia:wink:
  • 0

budo_grand12
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w zyciu....
omg chodzilo mi o to, ze tacy Panowie z instytutu pisza, ze Panowie z Poznania (stowarzyszenie) nie maja jakis tam papierkow na prowadzenie zajec, czy nie przeszli jakiegos tam kursu <> (nei wiem jak to dokladnie brzmialo). Czy to nie jest chamskie? aaaa moze to jest ta reklama zajebista, ktora ma przyciagnac klienta... Juz nie chodzi mi o to jak gdize prowadza treningi i czy jestes w stowarzyszeniu czy w instytucie ale pytam sie tylko o jedno po co goscie z instytutu tak pisza na swojej stronie? Moze w inny sposob nie potrafia przyciagnac klienta, moze... Nie bede tego oceniac ale wiem jedno to nie jest fer. Mam nadzieje, ze kazdy znajdzie sobie sekcjie w ktorej bedzie mial dobrego trenera a nie jakiegos oszusta ;]
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w zyciu....
może i ci panowie z Poznania nie mają jakis tam papierków :D .....ale poczytaj jaki marketing robi sobie niejaki pan Sawicki .....nachalnie wciska wszystkim ,że tylko krav maga przez niego nauczana jest najlepsza , najkompletniejsza i najoryginalniejsza :) i że tylko on ma wyłączność na nauczanie najoryginalniejszej krav magi zamieszcza jeszcze jakię kwity izraelskie po hebrajsku :D ,a wszyscy inni uczą tylko jakichś tam wersji krav magi
  • 0

budo_grand12
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w zyciu....
no i to mnie wk$%^^a, ja trenuje w stowarzyszeniu akurat u Pana Włodka i jest bardzo fajnie na treningach, no i nie ma na stronce zadnych napisow w stylu "najlepsza", "najorginalniejsza", "jedyna", tylko poprostu system walki ;]
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w zyciu....
zatem panowie z Poznania nie mają kompleksów niższości i nie muszą się dowartościowywać kwitkami zapisanymi po hebrajsku i tanią reklamą :D
  • 0

budo_grand12
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w zyciu....
hehe no nie musza i bardzo dobrze ;]
Ps. tworzymy ladny offtop ;]
  • 0

budo_sorge
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w zyciu....
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



"ORYGINALNA IZRAELSKA KRAV MAGA!!


Jako International Krav Maga Federation and School
posiadamy najwyższe rządowe rekomendacje -
izraelskiego ministerstwa obrony !!

Sprawdź informacje na oficjalnej, izraelskiej stronie rządowej:
Ministerstwo Obrony, Departament Eksportu Militarnego!

Jesteśmy jedyną firmą szkoleniową Krav Maga w Izraelu,
która spełniła restrykcyjne wymagania, aby znaleść się na RZĄDOWEJ liście
obok takich firm jak na przykład IMI LTD."


To wyżej to skopiowany text ze strony ,którą podałem wyżej:)


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Tutaj nie mogłem znaleźć.



Zwierzu, przestan najeżdzać na 1 ze stron konfliktu! Bo mnie ten Twój brak obiektywizmu tak wkurza, że wytrzymać nie mogę! Najpierw powołujesz się na to , że Yanilov i Douieb mają certyfikaty i pisemną zgode na założenie swoich federacji a potem mówisz , że im kwitki nie potrzebne, bo są nic niewarte. No chłopie gdzie Ty masz logike? Myślę , że text ze strony Adamczyka JASNO pokazuje, że to nie tylko Sawicki wychwala swoją krav mage!

I przestań na mnie najeżdzać tylko dlatego, że chcę pokazać, że niesłusznie czepiasz się TYLKO Sawickiego.
  • 0

budo_sorge
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w zyciu....
Sprostowanie... drugi link miał być : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Sry, nie ma możliwości edytowania postów.
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w zyciu....
Sorge, chłopie! otrząśnij się nieco i postaraj sie dokładniej przeanalizować to co napisałem!..bo piszesz tak jakbys nie rozumial tego co napisalem.....albo moze specjalnie tak piszesz aby zamotac :D
.... NIE KLAM SORGE ze nie napisalem ze certyfikaty nie sa nic warte.
Sawicki wychwala swoją krav mage i JASNO sugeruje ze tylko on ma wylacznosc na jakas tam oryginalnosc a wszyscz inni przedstawiciele krav maga uprawiaja jakies tam interpretacje kravmagi...czyli Sawicki wyraznie kpi ze wszystkich ktorzy mu nie podlegaja i to jest godnie pozalowania i nagany :D
  • 0

budo_sorge
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w zyciu....
Tak Zwierzu! Masz rację! Stronę Adamczyka shakowałem i sam umieściłem tam tekst ORYGINALNA KRAV MAGA. Przepraszam....:( Już się nie odzywam w tym temacie, bo z Toba sie nie da. Tylko najeżdzasz na Sawickiego, a jak bronię obiektywizmu to na mnie. Do Ciebie gadać jak do muru.

Pozdrawiam
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w zyciu....
Sorge, przede wszystkim uważnie czytaj to co piszę-abyś nie pomawiam mnie o stronniczość.Nie wiem czyja krav maga jest "oryginalniejsza" ,nie znam ani Sawickiego ani Adamczyka .Wiem ze Adamczyk mocno najeżdżał na ludzi z Poznania gdy utworzyli SKMP oraz na G.Adamczyka -gdy ten odszedł z IKMP,ale o ile mi wiadomo uspokoił się i np mie opluwał Sawickiego gdy ten rozpoczął działania w IKMA , a Sawicki pierwsze co zrobił gdy dali mu w Izraelu kwity na wyłączność w Polsce tzw israeli krav maga to zaczął buńczucznie opluwać SKMP i jego przestawicieli,IKMP i T.Adamczyka i twierdził że tylko nauczają "błędnych interpretacji technik krav maga" i po chamsku wciskał wszystkim że tylko właśnie on-Sawicki ma wyłączność na najlepsze techniki i "kompletny system" krav maga.Jednak Sawicki znany był już wcześniej ze swoich marketingowych kłamstw i zaleczania kompleków zarozumialstwem i bezczelnością - co wiele osób szczególnie podkreśla oceniając go.I jeśli zewsząd dochodzą do mnie informacje od różnych niezależnych od siebie osób które krócej lub dłużej mialy kontakt z Sawickim , że jego marketing i autoreklama jest żenująco prostacka to moja reakcja jest negatywna odnosnie tego człowieka.Natomiast ostatnio nie słychać o tym aby Adamczyk najeżdżał na kogokolwiek,wyrażnie chyba zaakceptował fakt że na rynku jest konkurencja i trzeba starać się o klienta rzetelną ofertą ,a nie buńczucznym opluwaniem konkurencji co zdaje się jest dominującą cechą p.Sawickiego
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w zyciu....
pokaz oryginalnej israelskiej krav-magi:)

  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w zyciu....
sorki, ale na czym polega ta "orygnalnosc"? techniki kopane- kontrujace robilem na "nieoryginalnej" krawce jakies... juz blisko 10 lat temu. Parter? No, to czyste bjj, dzwignie na nogi sambo i bjj, ktore od sambo to przejelo. Co do noza, to prawie wyjete z Combat 56 i... raczej nie probowalbym tego nigdy z uzbrojnym w ostrze przeciwnikiem.
No coz... Kravka ewoluuje, zaczyna byc normanlym stylem przekrojowym.
K_P
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w zyciu....
"oryginalność" polega na marketingu i zwabieniu klienteli :D ,a poza tym wszystko się zgadza: izraelczycy ściągają co się da z bjj ,combatów,muay thai i wciskają kity,że to "oryginalna" israeli krav maga :lol: ,a naiwni łykają ściemę....
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024