Skocz do zawartości


Zdjęcie

WASZE OPINIE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

budo_leszek22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

WASZE OPINIE
buszując w necie nacielem sie na takie dwa ciekawe filmiki


co o tym sądzicie





pozdrawiam[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

pozdrawiam
  • 0

budo_stern
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS DRAGON
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: WASZE OPINIE

buszując w necie nacielem sie na takie dwa ciekawe filmiki


co o tym sądzicie





pozdrawiam[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

pozdrawiam


racje ma combat :)
  • 0

budo_gieroj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WASZE OPINIE
Ja podchodzę z dużą rezerwą do wszystkiego co znajdę w internecie. Każdy może sobie zmontować podobne filmy, z dowolnym przekazem. Moje zdanie jest takie, że fajnie jest coś od czasu do czasu pooglądać, ale z dystansem.
  • 0

budo_ave
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WASZE OPINIE
Bullshit...
Nawet nie chce mi sie tego komentować...
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: WASZE OPINIE
Prawda kole w oczy.....
Zgadzam sie z tym, ze mozna se dowolnie taki filmik zmontowac i nawet z tai chi zrobic super skuteczny system walki przeciwko hordom kiboli itd. Ale akurat w tym przypadku o jakis przekretach nei ma mowy. Combat zrobil fajne filmiki.
  • 0

budo_leszek22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WASZE OPINIE
Witam



kolejny filmik



pozdrawiam
  • 0

budo_leszek22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WASZE OPINIE
hehe

chinskie chlopaki to debeściaki:)
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: WASZE OPINIE
Troche sie zmienilo przez te lata. Przedstawiciele sztuk uderzanych jak np. Crocop, nauczyli sie obron przed uderzeniami i przetrwania w parterze i jakos sobie radza, a czesto "czysci" graplingowcy dostaja po glowie. Ale refleksja jest jedna - trzeba trenowac przekroj jesli sie chce startowac w MMA. A w jakich proporcjach to juz od kazdego zalezy indywidualnie.

Pozdrawiam
K_P
  • 0

budo_insiderx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WASZE OPINIE
caly czas nie rozumiem sensu tych "madrosci" przekazywanych w filmikach. robia z combatowcow ograniczonych fighterow z ktorymi przecietny grappler da sobie rade. nie chce mi sie tego komentowac - tym bardziej skoro faktycznie "rezyserem" byl combat. chlopie wiecej czasu spedz na treningu niz na internecie. gwoli scislosci - w KM parter byl zawsze, zainteresowanych odsylam do genezy systemu i doswiadczen w walce wrecz Imiego.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: WASZE OPINIE
Z kravka zetknalem sie jakies 10 lat temu i... parteru wowczas nie bylo. Nie liczac jakis obalen na ziemie. Jest jakos od dwoch lat...
Mnie sie nie podobaja tylko wulgaryzmy.
To oczywiste, ze sportowiec, profesjonalista ze styli kontaktowych zrobi wiatrak z niedzielnego combatowca. Ale czy to takich konfrontacji dochodzi na ulicy? Ja mialem raczej do czynienia z grupa zdemoralizowanych szczurkow, silnych sila grupy, a nie wyszkolonymi combatowcami, czy sportowcami.

K_P
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: WASZE OPINIE
Jako trener bjj, a mniej teraz MMA, wcale nie jestem zainteresowany, zeby ulice zaludnialy gromady ludzi wyszkolonych przekrojowo. Choc nie oszukujmy sie, jak pisalem - przestepcy z reguly nic nie cwicza, ich atuty to liczba, zaskoczenie, bezwzglednosc, brutalnosc, brak szacunku do cudzego zycia i zdrowia.
A, ze niektore style combatowe, sa dobrze opakowane i sprzedawane to fakt. Ale byc moze sa ludzie, ktorzy lubia byc zyc w iluzji, lubia zaplacic "za wtajemniczenie" wiecej niz gdzie indziej. Kto w koncu chce placic, jak mu mowisz, ze nie ma zadnych tajemnic i oferujesz mu pot, a czesto i krew? I mowisz, ze jest za stary zeby zostac superfajterem:wink:

Pozdrawiam K_P
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: WASZE OPINIE

gwoli scislosci - w KM parter byl zawsze, zainteresowanych odsylam do genezy systemu i doswiadczen w walce wrecz Imiego.

Parter parterowi nierówny.
A już na pewno nie ten z KM i ten z BJJ.
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: WASZE OPINIE
Parter jest w kmie, ale wiadomo na jakim poziomie., ale dyskujsa nie dotyczy tego. Nie chce najezdzac na kravke czy w ogole na combaty, bo zrobi sie kolejna beznadziejna dyskusja(takich juz bylo tysiace) Wiadomo ze kazdy zachwala to co sam cwiczy. Wiec ja tam sie ciesze ze combaty maja tylu zwolennikow itd. przynajmniej u siebie na sekcji nie mam tloku. :)
A tak pozatym to 3 filmik mi sie najbardziej podobal. Troche polewki mialem.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: WASZE OPINIE

... robia z combatowcow ograniczonych fighterow z ktorymi przecietny grappler da sobie rade...

A nie da :?

... chlopie wiecej czasu spedz na treningu niz na internecie...

Combat chyba dużo czasu spędza na macie. Tak mi się wydaje. :roll:

... gwoli scislosci - w KM parter byl zawsze, zainteresowanych odsylam do genezy systemu i doswiadczen w walce wrecz Imiego.

Ale ile go tam masz i na jakim poziomie. :roll:
Krav Magę trenowałem ponad cztery lata temu przez pół roku u Jacka Moryla w Krakowie. Treningi były bardzo ciekawe, parteru było dużo - Jacek trenował kiedyś judo. Na grupie średnio zaawansowanej bawiłem się z partnerami w parterze - uprawiałem judo kilka lat. Nie było by w tym nic nadzwyczajnego, tylko że ja mam 158 wzrostu i ważę 58 kg. Oczywiście w innych ćwiczeniach nie dominowałem. :wink:
  • 0

budo_insiderx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WASZE OPINIE
faktycznie dialog bez sensu, kazdy opiera tutaj swoje doswiadczenia o paromiesieczna przygode z KM :) a co do Combata to ja juz widzialem jak chlop po jednym doslownie seminarium madrosci nabral i prawie eseje o KM pisal, kompromitujac sie przy tym na w/w treningu :)
  • 0

budo_leszek22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WASZE OPINIE
bądz co bądz taki filmik mozna by sklecić negując kazdy system

brawa dla twórcy za inwencje tworczą

Goebels mogl by sie uczyc od niego propagandy :)


pozdro
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: WASZE OPINIE
Ciekawe kiedy ktos sie odwazy zmontowac filmik osmieszajacy np vt/mma. Cos czuje ze niepredko ;)
  • 0

budo_thufir hawat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: WASZE OPINIE
W pierwszym filmiku zastanowiła mnie jedna scena, poprzedzona napisem: "Let's see how ultimate, deadly Krav maga system work in a real fight". Zawsze myslałem, ze prawdziwa walka odbywa się w barze lub na ulicy, a nie w dziwnym, pustym osmiokątnym placu, że przeciwnicy są ubrani, nie rozebrani i nie noszę rękawic...
Pozdrawiam, Thufir
  • 0

budo_stern
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS DRAGON
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: WASZE OPINIE

Ciekawe kiedy ktos sie odwazy zmontowac filmik osmieszajacy np vt/mma. Cos czuje ze niepredko ;)


jeśli sobie życzysz specjalnie dla Ciebie od tego zacznę moją naukę tworzenia filmów ;)
  • 0

budo_leszek22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WASZE OPINIE

Ciekawe kiedy ktos sie odwazy zmontowac filmik osmieszajacy np vt/mma. Cos czuje ze niepredko ;)


jeśli sobie życzysz specjalnie dla Ciebie od tego zacznę moją naukę tworzenia filmów ;)



Chętnie bym cos takiego zobaczył :)
moze byc niezła polewka

z całym szacunkiem dla MMA i roznego rodzaju stylów i systemów walki
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024