Skocz do zawartości


Zdjęcie

jakie odzywki kupic????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

sadam
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

jakie odzywki kupic????
Czesc Mam pytanie. Zaczolem cwiczyc od 2 miesiecy. Cwicze co 2 dni rozne partie miesni. Jakie odzywki proponujecie jako ze jestem osoba poczatkujaca. Moim celem jest przyrost sily i poprawa rzezby (no i wiadomo..jakis przyrost tkanki miesniowej) Myslalem o czyms w stylu Creatyny ale z jakims polaczeniem. Powiedzmy ze moge przeznaczyc ok 100 PLN na poczatek.
Pozdrawiam i licze na rzetelne odpowiedzi
  • 0

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie odzywki kupic????

Czesc Mam pytanie. Zaczolem cwiczyc od 2 miesiecy. Cwicze co 2 dni rozne partie miesni. Jakie odzywki proponujecie jako ze jestem osoba poczatkujaca. Moim celem jest przyrost sily i poprawa rzezby (no i wiadomo..jakis przyrost tkanki miesniowej) Myslalem o czyms w stylu Creatyny ale z jakims polaczeniem. Powiedzmy ze moge przeznaczyc ok 100 PLN na poczatek.
Pozdrawiam i licze na rzetelne odpowiedzi


Na razie trzymaj diete - tu mam na mysli ze mozesz kupic weight gainer (Np mutant mass - 6,8kg - ok 200-250zl) albo bialko (np ostrowia - tania i w miare dobre, albo jakiekolwiek bialko byle zeby bylo 100% WPC)
Do tego witaminy - np Olimp multiple sports (25zl na 30dni).

O kreatynie pomysl za 3-4 miesiace.

Na dobrej diecie uzupelnianej bialkiem/gainerem wiecej zyskasz niz na samej kreatynie.

Regularne przyjmowanie bialka WPC powoduje wzrost sily, moze nie tak gwaltowny jak po kreatynie ale i tak dobry.
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

mata2323
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie odzywki kupic????
ostrowia to 80% bialka , sila po wpc?? stosuje je jedynie do uzupelnienia diety i nic po zatym , tak samo jak nie robi sie cykli na bialku itd :)Oczywiscie ze zauwazymy wzrost sily ale jest to na skutek odpowiedniej diety + treningu pozdr
  • 0

Mafi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Pomógł: 0
34
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie odzywki kupic????
Wzrost siły poczujesz po intensywnych treningach, kretyna to tak jak wyżej pisali poprzednicy.
Zacznij o niej myśleć jeżeli twój staż osiągnie 6 miesięcy.
Oczywiście dieta tutaj jest potrzebna, potem jakiś gainer.
Ja osobiście proponuję kupić Mutant Mass.
160g po posiłku dla uzupełnienia braków w diecie.
Jak już to uzyskasz to potem dopiero jak pisałem wcześniej będziesz mógł myśleć o kreatynie.
2 miesiące to zdecydowanie za krótko.
  • 0

miko39
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1096 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Udo [cm]:64
  • Przysiad [kg]:100 5x5 na klatce
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie odzywki kupic????

ostrowia to 80% bialka , sila po wpc?? stosuje je jedynie do uzupelnienia diety i nic po zatym , tak samo jak nie robi sie cykli na bialku itd :)Oczywiscie ze zauwazymy wzrost sily ale jest to na skutek odpowiedniej diety + treningu pozdr

w białku sa aminokwasy,a przy dużych dawkach bcaa morze sie poprawić siła.
  • 0
"Niemożliwe nie istnieje,to tylko puste słowo..."

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie odzywki kupic????

przy dużych dawkach bcaa morze sie poprawić siła.


W jaki sposób? ;-) Zgodził bym się co do lepszej regeneracji, zapobieganiu katabolizmowi, ma też trochę działania anabolicznego
Kto kupuje białko dla siły :D Jest ono po to aby załatać luki w diecie, poprawić regenerację, poprawić suchą masę mięśniową , oraz dla poprawienia bilansu azotowego.
  • 0

mata2323
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie odzywki kupic????
dokladnie j.w , w jajach i kurze tez masz aminokwasy :D niestety bardzo duzo ludzi wierzy w to co jest napisane na opakowaniu , co gorsza jak juz pisalem robia cykle na bialku czy carbo :D
  • 0

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie odzywki kupic????

W jaki sposób? ;-) Zgodził bym się co do lepszej regeneracji, zapobieganiu katabolizmowi, ma też trochę działania anabolicznego
Kto kupuje białko dla siły :D Jest ono po to aby załatać luki w diecie, poprawić regenerację, poprawić suchą masę mięśniową , oraz dla poprawienia bilansu azotowego.


Tak zgodze sie ze bialko nie dziala w ten sposob co kreatyna, boozer tescia, beta alanina, NO-2 czy SAA/PH. Ale w posredni sposob sie przyczynia do stalego zwiekszania miesni, a co za tym idzie i sily. Napisalem tak bo lepiej zeby kupil bialko, niz kreatyne, na pierwszy 'raz'. Wiadomo ze po kreatynie sila skoczy, ale bez diety to wiadomo jaki bedzie skutek koncowy. Sa setki tego typu postow tutaj, kazdy chce zaczac od kreatyny, trzeba jakos ludziom wytlumaczyc co dopiero zaczynaja ze kreatyna to nie budulec miesniowy, tylko ze dieta (i w tym bialko).
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

mata2323
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie odzywki kupic????
nie raz nie wytlumaczy sie takiej osobie i dopiero pozniej jest placz ze" biore kreatyne i nic nie daje " , nistety kazdy mysli ze suple to zloty srodek na wszystko a powinnismy ich brac jak najmniej , ja zamiast carbo wole sobie zjesc banana czy miod a inni wala proch gdzie tylko sie da .
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024