Skocz do zawartości


Zdjęcie

BÓL PRZY CHODZENIU


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_green_lady
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

BÓL PRZY CHODZENIU
Mam problem. Jedenasty dzień dokładnie boli mnie noga (dokładnie w miejscu jak jest stopa i zaczynają sie palce) i to uniemożliwia mi normalne chodzenie. Myślałam, że to przejdzie, ale że nie przechodziło to poszłam do lekarza, zrobiłam prześwietlenie, kości wporządku i lekarz powiedział, że ścięgna też 8O Rzeczywiście na rentgenie widać ścięgna :? Nie wiem co mam zrobić dalej, nic mi nie przepisał bo nic nie powinno być to po co, powiedział, że mogę trenować ale jak mam na przykład biegać jak mnie to napieprza, mam przeczekać, no i czekam już prawie dwa tygodnie. Nie pójdę do innego lekarza, bo lepszego u mnie nie ma. Nie mam pojęcia co jest z moją nogą. Miał ktoś coś takiego :?: Wakacje, czas na treningi, a ja chodze jak kaleka, chociaż i tak ćwicze to nie mogę na sto procent :cry:
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BÓL PRZY CHODZENIU
Musisz wyjąć mały kamyczek z buta :wink:

A tak na serio to nie wiem czy ktos ci cos podpowie co mogłas zrobic to zrobiłas . Skoro dobry(jak twierdzisz) lekarz w twojej okolicy zrobił RTG i powiedział ze wszystko w porzadku to musisz czekac az ci przejdzie ... Powodow moze byc setka

PS. Czy na rentgenie naprawde widac sciegna ??
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: BÓL PRZY CHODZENIU
pewnego dnia poszedlem pobiegac. nastepnego dnia zaczela mnie bolec pieta, ciezko sie chodzilo o bieganiu nie bylo mowy. jak czesto sie robi, zignorowalem. niby przeszlo, ale jak tydzien pozniej poszedlem biegac to po dwoch minutach juz nie moglem chodzic. i tak jakos do lekarza nie mialem czasu az wrocilem do domu i poszedlem do kragarza mojego stalego, ktory mnie ustawia od czasu do czasu. pokazuje mu stope, pomacal pomacl i mowi, ze sie w palec kopnalem, moglem nawet nie zauwazyc. nacisnal, ustawil, przestalo bolec. moral? poszukaj kregarza. moze znajdzie cos, czego nie widac na zdjeciu. oczywiscie moze tez nic nie znalezc.. :? moze jeszcze z tydzienpostraj sie naprawde oszczedzac noge, jak najmniej chodzic i zabandazowac. miesni na xrayu nie widac, jesli dobrze kojarze, moze byc cos naciagniete jak u mnie bylo kopniete. samo nie wroci, niestety.
  • 0

budo_harry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: BÓL PRZY CHODZENIU
Na początek wizyta u DOBREGO ortopedy i neurologa, bo przyczyn bólu może być wiele.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024