Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z......


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_bajlamo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Problem z......
Jestem mieszkańcem Poznania i trenuje Muay Thai pół roku. Mam problem z znalezieniem sklepu w Poznaniu z sprzętem kulturystycznym (gryfy itp.). Chcialbym potrenować nad swoją budową ciała i siłą ale do tego potrzebuję sprzętu ale jest jeden problem wiem gdzie znależć ciężarki ale one są bardzo drogie ponieważ są one z hipermarketów (za 1kg= 12zł zdzierstwo!!), więc dlatego musze znależć jakiś sklep zajmujacy sie sprzedażą takiego sprzetu. Prosze was o pomoc jeżeli znacie adres jakiegoś sklepu z takim sprzętem na terenie Poznania to prosze o napisanie adresu..............(ten sam temat jest umieszczony na forum Muay Thai ale tutaj widze ze chyba bardziej mi pomozecie z gory dziekuje)
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z......
za flooding to mozesz wyleciec wiec lepiej sie pilnuj...
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z......
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Sprzetu przeciez nie musisz przymierzac jak chociazby ubran.
  • 0

budo_bajlamo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z......
Skorpiob sorka ale jestem nowy na forum wiec przepraszam za wszelkie moje błędy. A jezeli chodzi o sprzet to za bardzo nie wieze w sklepy wysyłkowe............
  • 0

budo_mck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z......

Skorpiob sorka ale jestem nowy na forum wiec przepraszam za wszelkie moje błędy. A jezeli chodzi o sprzet to za bardzo nie wieze w sklepy wysyłkowe............

a szkoda... :)
Z drugiej strony co to za problem, znalesc jakiegos goscia z Poznania co sprzedaje na allegro i odebrac osobiscie ?:>
  • 0

budo_bajlamo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z......
Jest problem ponieważ nie ufam sprzętą z 2 ręki a wiec takie sklepy jak allegro odpadają
  • 0

budo_sojobo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 506 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z......
idz do sklepu na Mickiewicza - tam maja sporo sprzetu, ale nie wiem czy jest tanszy niz w supermakecie :roll:
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z......

Jest problem ponieważ nie ufam sprzętą z 2 ręki a wiec takie sklepy jak allegro odpadają



To w takim razie patrz na prog zaufania przy nicku osob sprzedajacych i problem masz z glowy. Skoro sprzedali pare tysiecy rzeczy i nie posiadaja zadnego zlego komentarza od klientow, to jak mozna im nie ufac? :-)
  • 0

budo_mck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z......

Jest problem ponieważ nie ufam sprzętą z 2 ręki a wiec takie sklepy jak allegro odpadają


Co to znaczy, sprzet z drugiej reki ? :|
Przecie oni tam sprzedaja nowy sprzet, zazwyczja z gwarancja. Rob jak chcesz, ja wole nie przeplacac. :)
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z......
Eeee no ludzie co wy mu radzicie hantelki i sprzet do cwiczeń na allegro kupić ??
Ciekawe ile ci policzą za koszty wysyłki hahaha :lol: a tak wogole to miej serce dla biednej listonoszki :D każesz jej doręczyć sztange i cieżarki ?? Juz widze jak kobieta zarzuca sztange na bary i zapierdala z tym do ciebie :P Albo hantelki do łapek i maszerując cwiczy kaptury :-)

Dobra koniec żartów . :-) :wink:

Spróbuj sie rozejrzec czy ktos w twoim otoczeniu nie ma jakiejs domowej pakowni w piwnicy albo sprobuj skrzyknąć paru kolesi i założyć cos takiego jak macie jakies pomieszczenie . Wyjdzie cie taniej na kupnie sprzetu bo beda składkowe pieniadze i nie bedziesz musiał chomikować tylke gratów w chałupie . Dla mnie to jest troche bez sensu wstawiac do mieszkania ławeczke i cały sprzet :? Nie wiem moze ty mieszkasz w jakims fajnym domku z garażem i masz w pizdu miejsca ale jak w bloku to wez sie chłopie zastanow ....
  • 0

budo_bajlamo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z......
juz wybudowalem sobie obok chaty taka mala sale 3m x 3m juz ławeczke mam tylko mam problem z ciężarkami.... Na allegro za wyslanie 2 ciężarków chcą 55zeta:D!!!
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z......
No moze ktos powie ze sie powtarzam ale ... nie prosciej byloby zapisac sie na jakas pakownie u ciebie w miescie ?? Płacisz za karnet około 50 zeta (pewno mniej bo znizki dla studentow i uczniow) i masz problem z głowy . Ale teraz jak juz wybudowałes :P to troche za pozno chyba zeby ta sale przerobic na murowana bude dla pieska :lol:
  • 0

budo_bajlamo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z......
Juz na budowe durzo wydalem ale koszty pokrywam z kuzynem.... Ale i tak jak juz wybudowalem to puste nie powinno stac a wiec musze jak najszybciej kupic sprzet do cwiczen, ale popytam na silowniach skad oni biora sprzet a w najgorszym wypadku odleje z metalu własne ciezarki(wybaczcie ale nie uzywam polskich znakow)
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z......

Juz na budowe durzo wydalem ale koszty pokrywam z kuzynem.... Ale i tak jak juz wybudowalem to puste nie powinno stac a wiec musze jak najszybciej kupic sprzet do cwiczen, ale popytam na silowniach skad oni biora sprzet a w najgorszym wypadku odleje z metalu własne ciezarki(wybaczcie ale nie uzywam polskich znakow)

Jeśli chcąc poćwiczyć na siłowni, zacząłeś od jej wybudowania, to jeśli chcesz odlać ciężary, przydałoby się zacząć od wybudowania odlewni.
  • 0

budo_bajlamo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z......
Jakos nie lubie jak ludzie mnie wysmiewaja............... Ale powiem ci jedno latwo sie nie podaje i zlorze cala silke idealnie tylko troche funduszy zbiore:D
  • 0

budo_skylark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z......
Ale chyba nie ćwiczysz dla innych tylko dla siebie... Po pierwsze watpie by ktos Cie wysmiewal (zwlaszcza w kulturalnych siłowniach) a po drugie nawet jesli to chyba cwiczysz po to zeby zbudować mase itp bo rozumiem, że jesteś mikrej postury i boisz się, że z tego będą się śmiać...
  • 0

budo_bajlamo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z......
Jak na swoj wiek to mysle ze az tak maly to nie jestem (Bicek=32). A trenowac chce dla siebie a nie dla innych i nic mnie nie obchodzi co inni mnie mowia...............ale nie odbiegajmy od tematu!!
  • 0

budo_skylark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z......
A więc skoro trenuejsz dla siebie nie dla innych to czemu nie chcesz by sie z Ciebie wysmiewano? W takim razie to olej i juz. A wg mnie domowa pakernia nie zastapia Ci profesjonalnej siłki i instruktora zwłaszcza, że jesteś początkujący (chyba). Tyle. No ale rob co chcesz- tylko radze
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z......
No no nie przesadzaj z tym instruktorem i kogo jeszcze ?? dietetyka i domowego kucharza ?? :) Instruktora to ty bedziesz miał jak sie zapiszesz do jakiegos klubiku fitnesu gdzie sie zjeżdzaja dyrektory jak juz nie maja co z kasa robic :-)
  • 0

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z......
Famas, z tym instruktorem to nie jest przesada. Nie każdy wie, lub ma dostęp do wiedzy o tym jak ćwiczyć. Niektórzy nawet jak mają możliwość coś poczytać to i tak to olewają, myśląc że sami wiedzą najlepiej. Poprostu widzę czasem ludzi, w klubie w którym ćwiczę, co przychodzą pierwszę razy na siłownie i to co wyprawiają.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024