Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z......


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z......

No no nie przesadzaj z tym instruktorem i kogo jeszcze ?? dietetyka i domowego kucharza ?? :) Instruktora to ty bedziesz miał jak sie zapiszesz do jakiegos klubiku fitnesu gdzie sie zjeżdzaja dyrektory jak juz nie maja co z kasa robic :-)

Mówisz prawie jak piłkarze z polskiej reprezentacji.
  • 0

budo_skylark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z......

No no nie przesadzaj z tym instruktorem i kogo jeszcze ?? dietetyka i domowego kucharza ?? :) Instruktora to ty bedziesz miał jak sie zapiszesz do jakiegos klubiku fitnesu gdzie sie zjeżdzaja dyrektory jak juz nie maja co z kasa robic :-)


Wiesz ja od niedawna chodze na siłownie (którą prowadzi instukor w pełnym tego słowa znaczeniu) a wczesniej trenowałem w domu, na sprzecie u kumpli, w szkolnej siłowni itp. Ale dopiero teraz widze różnicę. Instruktor który pokazuje technikę ćwiczeń, ustala plan treningów, dietę to połowa sukcesu. Przynajmniej dla początkujących którzy pierwszy raz biorą się za ćwiczenie. Pisze na swoim przykładzie.
  • 0

budo_bajlamo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z......
Narazie potrenuje tak dla relaksu a o prawdziwych treningach silowych pomysle w pozniejszym czasie ale jeszcze raz apeluje nie odbiegac od tematu!!!
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z......

No no nie przesadzaj z tym instruktorem i kogo jeszcze ?? dietetyka i domowego kucharza ?? :) Instruktora to ty bedziesz miał jak sie zapiszesz do jakiegos klubiku fitnesu gdzie sie zjeżdzaja dyrektory jak juz nie maja co z kasa robic :-)



Tutaj sie w zupelnosci zgadzam - instruktor nie odwali wszystkiego za Ciebie . Zasadniczo powie Ci jak kozystac z danego sprzetu, rozpisze Ci plan treningowy ew doradzi w zakresie odzywiania i suplemencji ale nic wiecej. to nie MA gdzie trener jest caly czas za Twoimi plecami (bez skojarzen :) ) i dokladnie opisuje Ci Twoje bledy poprawiajac Cie. Na silce najlepiej jest podpatrzyc tych WIELKICH pakerow co od lat biegaja na silke i dokladnie przygladac sie wykonywaniu przez nich cwiczen.


Silownia to nie walka z przeciwnikiem- silownia to samotna walka ze samym soba
  • 0

budo_skylark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z......
No ale tak czy inaczej na domowej siłownii nie znajdzie ani instruktora ani WIELKICH pakerów :P Więc ja proponuje by chociaz przez jakiś czas potrenować na prawdziwej siłowni, a dopiero potem urządzić "pakernie" w domu. Rzeczywiście może rolę instuktora trochę przeceniłem. Jednak w początkowych fazach treningów raczej on przeszkadzać nie będzie :wink:

No ale by nie było całkowitego offtopu- proponuję jednak zakup na Allegro. Co do formy przesyłki- można znaleźć kuriera u którego koszt transportu nie jest aż tak OGROMNY lub poprostu odbiór osobisty. Ewentalnie rozejrzyj się po okolicy i popytaj znajomych- może ktoś likwiduje siłownie i chce tanio sprzedać trochę żelastwa?
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z......
Prorock napisał :

Mówisz prawie jak piłkarze z polskiej reprezentacji.

Oooo a czym sobie zasłużyłem na taka obelge ??

A z tym instruktorem to dokładnie miałem na myśli to ze : instruktor bedzie na takich pakowniach ktore sa droższe i najpewniej w duzych miastach . Jezeli masz tyle kasy zeby sobie wykupic karnet w takich renomowanych siłowniach to pewnie bedziesz miał tez instruktora( i lepsze towarzystwo :wink: ) U mnie to wyglada tak że nie ma instruktora i kazdy sobie radzi sam ale jest ok bo jak przychodza nowi to zawsze sie im cos powie jak robia źle .
  • 0

budo_skylark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z......
Ok, kumam. Ale wnioskuję z tego, że obojgu nam chodzi o to by najpierw zasięgnąć rady, pomocy "specjalistów" niż odrazu samemu urządzać siłownie bez odpowiedniej wiedzy i rwać się z przysłowiową motyką na słońce. Bo jednak samo machanie sztangą z dołu do góry "to nie jest TO" :wink:
Pozdro
  • 0

budo_bajlamo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z......
Ej czy ja kur.... lubie poziomki?? NIE ODBIEGAJCIE OD TEMATU!!!!! Ja sie pytam o sklep z ciezarkami w poznaniu a nie o instruktora!!
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z......
Sklepu nie znam bo i nie stamtych stron jestem, ale poszukaj jakiejs szkoly zawodowej z warsztatami w metalu i pojdz z flaszka do kierownika warsztatow. Zrobi ci krazki jak sie patrzy za grosze. Musisz tylko podac wymiary jakie maja miec krazki:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Tu masz do obliczania wymiarow krazka, tylko cholera nie pamietam na jaka srednice gryfu bylo to robione, chyba na standartowe do sztangietek.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z......

Ej czy ja kur.... lubie poziomki?? NIE ODBIEGAJCIE OD TEMATU!!!!! Ja sie pytam o sklep z ciezarkami w poznaniu a nie o instruktora!!


chillout
  • 0

budo_bajlamo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z......
Dobry pomysl z ta flaszka ale jak odmowi flaszki to bedzie zonk;p
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024