Skocz do zawartości


Zdjęcie

lawka trenigowa: pomozcie ustalic cene


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_kubunio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lbn
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

lawka trenigowa: pomozcie ustalic cene
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika


jestem laikiem dlatego pytam. moge kupic za 400 i zastanawiam sie czy warto sie targowac, czy cena jest odpowiednia za ten sprzet? z opisu i zdjec wyglada na niespecjalnie zuzyty.
  • 0

budo_maniek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pruszków

Napisano Ponad rok temu

Re: lawka trenigowa: pomozcie ustalic cene
Cena niejest wygorowana ale tez niejest jakas strasznie niska. za samą lawke bez tych dodatkow musialbys dac 100-150zl(zalezy od stanu) ozywiscie mowie o solidnej konstrukcji. a ta lawka wyglada na malo uzywana. A potargowac sie zawsze trzeba. Policz sobie ile kosztowalo by to wszystko pojedynczo nowe albo taka sama lawka w sklepie. gryf niezaspecialny kolega zalatwil mi duzo lepszy za 40zl(nowy)
  • 0

budo_maniek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pruszków

Napisano Ponad rok temu

Re: lawka trenigowa: pomozcie ustalic cene
Poszukalem troche na allegro i google, nigdzie nie bylo takiego sprzetu(widocznie slabo szukalem) ale widzialem rozne podobne z wyciagami za nowa napewno zaplacilbys w granicach 650-900zl a uzywane w takim stanie jak ta co widzimy na zdjeciach 400-500 oczywiscie to sa ceny z netu i sklepow. Moge sie mylic bo porownalem ja tylko do tych co znalazlem(moze to jakis unikat :D )
  • 0

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: lawka trenigowa: pomozcie ustalic cene
drugie tyle za wysyłke :) :)
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: lawka trenigowa: pomozcie ustalic cene
400 złoty to raczej niewygórowana cena zważywszy że wyglada na mało używaną ale 20-30 zł mozesz sprubowac urwac na browarka :wink:



PS. ma ktos moze zdjecia ławeczki z regulowanym skosem dodatnim i ujemnym, bo takową mam zamiar robić tylko nie wiem jak rozwiązać problem skosu ujemnego :? z gory dziek za pomoc
  • 0

budo_maniek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pruszków

Napisano Ponad rok temu

Re: lawka trenigowa: pomozcie ustalic cene

PS. ma ktos moze zdjecia ławeczki z regulowanym skosem dodatnim i ujemnym, bo takową mam zamiar robić tylko nie wiem jak rozwiązać problem skosu ujemnego :? z gory dziek za pomoc


ja mam taka lawke chalupniczej produkcji i jest lekki skos ujemny.
Mozesz sprubowac tak, zeby ustawic wychylenie lawki ujemne a zeby lezala prosto bedziesz ja podnosil.
niewiem czy zrozumiesz o co mi chodzi :-) ale ja bym o czyms takim pomyslal na twoim miejscu.
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: lawka trenigowa: pomozcie ustalic cene
rozumie o co ci chodzi, a jak oparcie połączyć z konstrukcją na zawiasie??, bo regulacje mom juz obmyslona rurka wkładana w otwory stojaków, tylko jak przymątowac te oparcie hehe
8)
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: lawka trenigowa: pomozcie ustalic cene
dubel co jest dzisiaj z tym serwerem :?
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: lawka trenigowa: pomozcie ustalic cene
W sumie ławeczka jak ławeczka ale jak masz jakies inne oferty na oku to bym je na twoim miejscu rozważył bo ten model jest hujowy . Wiem bo stoi u mnie takie cos na pace i cwiczymy na nim tylko wtedy jak kolejka chetnych do pierwszej ławeczki (o niebo lepszej) jest dłuuuuga.
Dla mnie ten model jest troche za mały i te zaczepy na sztange sa hujowo wykonane. Pocwiczysz to zobaczysz napewno przyszczypiesz sobie rece odkladajac sztange . No ale z drugiej strony musisz to postawic w pokoju wiec pewnie zalezy ci zeby zajmowalo jak najmniej miejsca ...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024