Skocz do zawartości


Zdjęcie

baton


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
97 odpowiedzi w tym temacie

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: baton
ehhhh Polska wies, psy na lancuchach w dien a na noc do lasu zeby dojadly, swinie obuchem w lep. A niepomyslalo sie wam ze w ramach humanitaryzmu moglibyscie kupic paralizator, i potem sztyletowac?

ale po co te wydatki jak siekiera jest, widly.

Czy zamiast gazu uzywasz gnojowki?
  • 0

budo_danielkrynki
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: baton
Ambull ten paralizator to dobra sprawa tylko troche drogi jest.
A jak powszechnie wiadomo i sam napisales to wies biena jest wiec skora na jedzenie dla psa niema to skad na paralizator taki rolnik wezmie,

a co do gnojowki to mozna z niej gaz uzyskac tylko potrzebna jest odpowiednia aparatura.
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: baton

acha a jak laski sobie radza z pałką teleskopowa?!


generalnie ok. :D
spytaj np. anioko z którą ćwiczę, chociaż ona bardziej kosy lubi :D

miałem kumpele (niestety teraz siedzi) ona miała 26' a to rzadkość jak na kobietę bo ciężki i długi- nie chciałbym od niej oberawać :) waliła jak facet :)

a ostatnio z moją Kamilką atrapami się bawiłem- zlekceważyłem ją bo chciałem jej wyrwać pałke, a ona mi przywaliła w kciuka i lekko go wybiła :oops:

no i na filmie "co z oczu to z serca" Jenifer Lopez wali gościa batonem.
Film chujowy, a ta scena jest fajna :D
i po projekcji w Tvp kilku klientów kupiło z zapytaniem " ten baton to to czym J.L uderzyła tego gościa na filmie" :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: baton

A ja mam troszke odmienne pytanko. Mam zamiar sobie kupic batona czy mozna gdzies poczytac opinie ktory bylby najlepszy?


najlepszy ze znanych to Monadnock z autolockiem
nestety nikt Ci nie da na niego gwarancji w Polsce.
a firma nie wysyła do Europy
widziłem na allegro takiego ale gość chciał 700 zł 8O to bardzo drogo
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: baton
ziomki zolili swiniaka we dwoch w perekincza na cztery batony, gdy oni go zaprawiali ja w piwnicy gdzie sie bulby trzyma z flacha zaleglem, mierzi mnie taka jatka to drzwi przymklem wagnera glosno sluchalem przy goldzie, flacha juz prawie rozpita zachodza oni, ze swiniak sie kuta i zeby go wziac na litosierdzie bo juz nie kwikac nie ma sily a i tak ubic go nie dadza rady to zakonczyli kijakiem w leb ten omlot
a i potem wyszlo, ze kostumachi ma cale. te batony chuj warte, milicyjny to sie jeszcze nadawal reszta dla bajeru moze byc
kontur, ja tu juz wiecej o batonach nic zle nie mowie, jak masz z tego jaki handelek to dobrze, nie mam ci zamiary psuc interesu, twarozki niech to biora i sie im wydawa ze kogo tym odpedza, lamusy na to sa zeby ich czesas, na studiach w gdansku sam opychalem frajerni niezdale kastety i mnie nawet poszli w ten kit, ze chuliganska praga takie zabiera na robotki, jeden raz lamaga solidaruch tym ormowca zamalowal w kask i dwa paluchy na dzien dobry wybite
na moje jest tak, ze jak dwoch rownych ma sprawe, to ten z batonem do przodu nie jest
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: baton

milicyjny to sie jeszcze nadawal reszta dla bajeru moze byc

a jaki to ten milicyjny baton?
chyba nie ten gumowy 40 cm co zomo używało????
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: baton

kontur, ja tu juz wiecej o batonach nic zle nie mowie,

no daj spokój :D
przecież nie każdemu musi baton pasować- mamy wolność słowa (przynajmniej narazie :) )
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: baton
milicyjny ma ten dynks przy koncu, to tak jak garytla bez drugiej utracki albo jak gazrurce raczke dospawasz ale nie u fyrni a przy chwytce na sztorc

.....................................*........
.....................................*........
************************
  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: baton
co?
  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: baton
A kampányév folyamán olyan kiemelt eseményekre hívjuk fel a figyelmet, amelyek kapcsolt programokként a bor és gasztronómia területén további, eddig talán kevésbé ismert élményekkel gazdagíthatják a pihenést. A közel négyszáz bor- és gasztronómiai esemény bemutatásán túlmenően a kilenc turisztikai régió mindegyike egy-egy hónapon keresztül mutatkozik be. A program részeként pecsétgyűjtő játékon vehetnek részt az étterembe járók, amelyen értékes ajándékokat nyerhetnek. Az akcióban csaknem 500 étterem vesz részt.
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: baton

.....................................*........
.....................................*........
************************

Chodzi o tonfę?

na moje jest tak, ze jak dwoch rownych ma sprawe, to ten z batonem do przodu nie jest

a na moje to baton sprawia, że sam w sobie stanowisz przewagę liczebną
  • 0

budo_matteo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MMA POLSKA
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: baton
:)
Baton- to mój drugi ulubiony organ ;)
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: baton
Bicie tym swiniaka to porzka byla i sadyzm bo BATON NIE SLUZY DO ZABIJANIA

a jak dla Ciebie @rozio kazdy sprzet ktory jest do obrony nie ataku to nic niewarte to ciekawe jak bys szural jakbyyl ze trzy razy tym w czache zarobil, pewnie cienko przypuszczam. A fachowiec to z zaskoczenia by Cie w pare sekund pare razy tym jebnol. Baton dziala przez zaskoczenie, chyba nie wyobrazasz sobie ze zie rozklada batona i czeka na atak, wyciagasz i lejesz jak kosa, a przeciwnik wie co to jak dostanie.

Poza tym gdzie czacha swini do ludzkiej.........
  • 0

budo_mr_twinkle
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 655 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: baton
Nie chcę mówić "A nie mówiłem" - co do tej świni. A twierdzenie, że baton to kiepska broń, bo nie roztrzaskuje czaszki - :roll: :roll:
To nie służy do zabijania czy okaleczania, choć jak ja dostałem nim przez łeb, to ząb do wymiany i głowa szyta w 2 miejscach...
Amerykańska policja używa od lat i sobie radzi.
Myślę, że to jest sprzęt defensywny - dla wyszkolonych w walce pałką osób.
Dać gazrurką czy siekierą w łeb potrafi każdy bandzior - szczególnie od tyłu. A baton to defensywna broń dla wyszkolonych osób - np. trenujących FMA. My tu mówimy o sprzęcie do obrony osobistej - skutecznym, wygodnym w użyciu i noszeniu NA CO DZIEŃ.
Gazrurki, paragrafy, mojki i podobne wynalazki zostawmy śmieciom, których miejsce jest w pierdlu - bo tylko w ich bandycką "kulturę" to wrosło.
To tak jakby porównywać gaz pieprzowy z sarinem.
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: baton

jak ja dostałem nim przez łeb, to ząb do wymiany i głowa szyta w 2 miejscach...

ale

to jest sprzęt defensywny - dla wyszkolonych w walce pałką osób.

mam nadzieję, że byłeś wtedy po własciwej stronie barykady :wink:

BTW- czy istnieje jakiś system combat specjalizujacy sie w grze wstępnej przed użyciem batona i technikach kończoncych ? Mam na myśli odpychanie napastnika, obalanie, robienie sobie miejsca miedzy dwoma agresorami, trzymanie na dystans, ale tylko po to by zyskać czas na wyjęcie sprzęta ?
  • 0

budo_pitt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: baton

A kampányév folyamán olyan kiemelt eseményekre hívjuk fel a figyelmet, amelyek kapcsolt programokként a bor és gasztronómia területén további, eddig talán kevésbé ismert élményekkel gazdagíthatják a pihenést. A közel négyszáz bor- és gasztronómiai esemény bemutatásán túlmenően a kilenc turisztikai régió mindegyike egy-egy hónapon keresztül mutatkozik be. A program részeként pecsétgyűjtő játékon vehetnek részt az étterembe járók, amelyen értékes ajándékokat nyerhetnek. Az akcióban csaknem 500 étterem vesz részt.

:rofl: Ostro, teraz możesz na luzie rozmawiac z rzoziem.
rzozio: Nie czepiam się ani nic, ale mógłbyś trochę prościej pisac? Chociaż trochę, potrafisz czasem napisac cos ciekawego, a w sumie tylko parę razy udało mi się ciebie w pełni zrozumiec. :)

Kontur: Ćwiczysz gdzieś machanie batonem? I jak się to nosi, bo nawet złożony jest całkiem spory... W plecaku, przy pasku...?

Pozdrawiam, Pitt 8)
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: baton
ale pierdaczy jeden i drugi remikfizyk a we wyjebce obeznani jak koziolek matolek w lachociaganiu, jak masz sprawe z wiekszym albo ich paru jest to jeden jeb i niefart na zaburt idzie, albo mu graba peka albo masz go w zapasach, pretem to sie uda batonem nie, wam sie zdaje ze sie wam utrafi jaki bokser pacanek i on was lewym dyszlem a wy go batonem
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: baton

bokser pacanek i on was lewym dyszlem a wy go batonem

a jak się trafi talib z kałachem? albo Luke Skywalker z mieczem świetlnym?

Na takiego chyba też lepiej mieć sprzętam, niż go nie mieć. Baton jedynie zwiększa prawdopodobieństwo odparcia ataku, niewiele, tylko jakieś 3 razy.
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: baton
Huj wiesz jaki kto obeznany, jedne wie co mowi inny mowi co wie...... i taka roznica.

Pisales o dwuch rownych, teraz o kilku albo jednym wiekszym. Stestuj jak szybko mozna operoac batonem, dobra fachura zasypie Cie niespodziewanie uderzeniami ta paleczka a lepsza jebnie w tak ze nieustoisz. Na wiecej lepiej cos ciezkiego tez tak mysle.......

Co do gwary z Targowka, Rozyckiego i Pragi to ona wymyslona przez Ciebie czy wymarla?

Niejeden wieczor na kierkucie przesiedzialem, nie jeden litr wody z pompy wypilem i nikt tak niemowil, ziomki ze stalowej tez niebardzo. Na rozyku niehandlowalem........

Grochow pozdro
  • 0

budo_scourge
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: baton
rzozio, a czemu żeś się schował do piwnicy jak świniaka ubijali? Jak taki ciekawy byłeś skuteczności batona i nawet kolegom przywiozłeś, to trzeba było patrzeć jak zwierzaka męczą zamiast normalnie szybko zajebać... :? :evil: Ja jebie jak ja nienawidzę niepotrzebnego męczenia zwierząt :evil:
I po chuj to było? Żeby porównąć czachę świni do ludzkiej? Żeby się przekonać że baton do zabijania nie służy? Rzeczywiście kurwa odkrycie... :roll: :?

P.S. Sorry za bluzgi jeśli komuś przeszkadzają.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024