Skocz do zawartości


Zdjęcie

baton


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
97 odpowiedzi w tym temacie

budo_danielkrynki
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: baton
Schtruntz
takie ktore ma rogi czasem wydobedzie z siebie mmmmuuuu, jak siedza nia niej muchy to potrafi zamachnac ogonkiem a zwlaszcza jak czlowiek do niej podchodzi i przez 6-7 mc-y w roku produkuje mleczko a raz do roku to i nawet cielaka-czyli zwykla polska krowa razy nizinej czarno bialej po fachowemu.

Ambull to nie do konca masz racje bo w niemczech gdzie klimat jest to fakt troche lagodniejszy do mlode bydelko potrafi stac caly rok bez dachu nad glowa mimo temperatury niskiej. a tuczniki to sie tam tuczu bo jak nazwiesz takie cos:
swiniak ma zjesc wszystko to co mu podadza i urosnac w 3m-ce z wagi ok.10kg do 90kg i gdzie w chlewni musza byc zamontowane wentylatory bo tyle jest tam sztuk ze sie dusza z braku powietrza.

To jest chumanitarne bo mi sie wydaje ze nie.
jakbym mogl pisac to chyba lepiej takie rzeczy przez priva przeslac niz na forum wyciagac i za przeproszeniem w gownie sie tazac.
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: baton

danielkrynki jak bym cie spotkał to bym ci za ten tekst wpierdolił :evil:


x2

Ja się pisze na to !
  • 0

budo_danielkrynki
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: baton
kontur17
mam do ciebie pytanie bo uzywasz batonow na codzien. wiec jak gosciu lezy na ziemi a ty mu na odchodne w czache z calej swej mocy switelnej konturionem (batonem) przywalisz na odchodne bo cie zdenerwowal to napewno ? krzywdy nie zrobisz typu zejscie lub uraz rdzenia kregowego.

a co do zabijania swiniaka to uderzenie siekierka w czolo ma go powalic i przy tym czasem towarzyszy ryk zwierzecia krotki ale zawsze. natomist malym nozem sie przecina główna aorte w okolicach szyji i takie prosiak zdycha z wykrwawienia w ostatecznosci a nie od uderzenia tyle jesli chodzi o scislosc.

a co do chumanitaryzmu to odpowiedzcie sobie sami czy mozna trzymac duze pieski w bloku, chodzi mi o takie wieksze od jamnika. czy to jest chumanitarne tylko dla tego, ze ktos lubi tak zwierze to na 60-70m2 min.3 ludzi i pies czy to jest zdrowe dla zwierzecia.

ps. mozeci mi wyjasnic konkretnie za które słowa ma mi sie dostac bede wdzieczny :)
  • 0

budo_scourge
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: baton

Yoshihiro a czy ja tam napisalem aby maltretowac to zwierze.
czy wy wogole widzieliscie tucznika?

mi chodzilo o sprawdzenie skutecznosci.

jak mozesz to zrob male doswiadczenie:

a mianowicie stan tak abys mial dzwiczki od szawki kuchennej nad glowa i nie unoszac czola podskocz do gory (zaboli jak Ch****a).

wiec jak jego kumpl przywali z calej swej mocy dokladnie w czubek glowy to powinna pasc.

a i jeszcze jedno w ostatecznosci co najwyzej to ryj bedzie miala pobijany a ryja nie jeszcza bo z tego to co najwyzej salceson sie robi.


A po chuj to sprawdzać? Jak już "naukowcy" (ja jebie :roll: ) nie mogą się powstrzymać od "eksperymentów", to czy nie wystarczy przywalić już ubitej i zobaczyć czy czaszka pękła? Dla was to żadna różnica, dla świni ogromna.

a jesli chodzi o maltretowanie to jak krowa ci przywali ogonem niechcacy w oko to co bys zrobil poglaskal i powiedzial dobra mećka (zdrobnienie od krowy) i poglaska ja po mordce.

Nie no, jak przywali ogonem niechcący, to od razu trzeba ją napierdalać łokciem. Na pewno skuma o co chodzi i już więcej tak nie zrobi.
Wiesz co, życzę Ci żebyś kiedyś potrącił kogoś niechcący. I żeby ten ktoś Cię przyuczył kultury paroma łokciami. I młotem. I może nawet batonem, a co. Mimo instynktu może się nauczysz :roll:
Ja jebie...
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: baton

ps. mozeci mi wyjasnic konkretnie za które słowa ma mi sie dostac bede wdzieczny


chumanitaryzmu [...] chumanitarne

za te

co za świński temat
  • 0

budo_pitt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: baton
Panowie, z tematu o batonach zrobił się temat o ubijaniu świń :? Póki danielkrynki nie ma możliwości wysyłania PM'ów, to to nie ma sensu...

EOT
  • 0

budo_scourge
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: baton

Panowie, z tematu o batonach zrobił się temat o ubijaniu świń :? Póki danielkrynki nie ma możliwości wysyłania PM'ów, to to nie ma sensu...


No ale chodzi o ubijanie batonami między innymi. A właściwie eksperymenty w tym zakresie.
  • 0

budo_danielkrynki
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: baton
przpraszam caly vartal budo za bledy ortograficzne ktore popelnilem i za okaleczenia jezyka polskiegohttp://vortal.bu...con_redface.gif
Embarassed. jednoczesnie obiecuje poprawe. zwracajcie mi uwage jak narobie bykow bede wdzieczny

no wiesz czy odrazu czaszka sie rozleci to nie trzeba swiniak na te okazja bic wystarczy pojsc do lasu i znalezc czaszke jakiejs padliny i na jedno wyjdzie.
a mi chodzilo o porownanie do preta.

p.s.
jezeli chodzi o mlot to o uderzenie piescia jak mlot a nie mlotkiem szanujmy sie przecierz w promieniu 10m mam widły 4-ki na trzonku okolo 1.2m czasem po tungu bez jednego zeba ale to juz nie moja wina i 40cm wezyka sie znajdzie a jak przywalisz to boli jak ch****a.
i po co mi baton.
bo ma taka zasade ze jak kto do mnie z golymi rekami to i ja bez narzedzi pomocniczych nawet w przypadku zwierzat za wyjatkiem agresywnych psów.

a pozatym jak kazde zwirze krowa ma instynk samozachowawczy. jak krowie za mocno przywalisz to potem jak chodzi na luza to bedzie od ciebie sie trzymala z daleka a mi nie oto chodzi aby krowy sie mnie baly tylko czuly respekt a jak ktoras dostanie co najwyzej dwa uderzenia reka to sie jej nic nie stanie.
:oops: :oops:
  • 0

budo_scourge
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: baton

no wiesz czy odrazu czaszka sie rozleci to nie trzeba swiniak na te okazja bic wystarczy pojsc do lasu i znalezc czaszke jakiejs padliny i na jedno wyjdzie.
a mi chodzilo o porownanie do preta.

Ale po co porównywać? Do pręta czy do czegokolwiek innego?


szanujmy sie przecierz w promieniu 10m mam widły 4-ki na trzonku okolo 1.2m czasem po tungu bez jednego zeba ale to juz nie moja wina i 40cm wezyka sie znajdzie a jak przywalisz to boli jak ch****a.
i po co mi baton.
bo ma taka zasade ze jak kto do mnie z golymi rekami to i ja bez narzedzi pomocniczych nawet w przypadku zwierzat za wyjatkiem agresywnych psów.

a pozatym jak kazde zwirze krowa ma instynk samozachowawczy. jak krowie za mocno przywalisz to potem jak chodzi na luza to bedzie od ciebie sie trzymala z daleka a mi nie oto chodzi aby krowy sie mnie baly tylko czuly respekt a jak ktoras dostanie co najwyzej dwa uderzenia reka to sie jej nic nie stanie.

Nieee, chyba dałem się nabrać. To jest jakaś prowokacja... 8O :lol: :lol: :lol: danielkrynki nie istnieje, a ja się dałem wkręcić.
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: baton

nie istnieje, a ja się dałem wkręcić.

Fiodor się pod niego podszywa :)

a w ogóle dyskusja bez sensu, czaszka świni jest o wiele wytrzymalsza niż ludzka, a to chyba, przeciw temu gatunkowi używamy batona. Potrafi w niej utkwić (ale nie przebić)nawet pocisk 9mm para wystrzelony co prawda nie pod kątem prostym, ale prawie z przyłożenia (opowieść dziadka- tak Niemcy w czasie wojny ubijali sobie świniaki na pieczeń po uprzedniej "konfiskacie", czyli kradzieży od gospodarzy)
  • 0

budo_danielkrynki
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: baton
Coraz bardziej podoba sie mi to forum :)
oj chłpaki wiecie co ja na prawde istnieje mam na imie Daniel i to co opisalem wam to prawda.
bo jak sie na wsi od urodzenia zyje to to ma sie we krwi.
stąd te realistyczne opisy które wydają sie wam absurdem ale tak jest na prawde.
Jak dysponujecie dokładna mapa woj. mazowieckiego to znajdzicie miejscowosc która KRYNKI sie nazywa tam mieszkałem do pazdziernika, a od lipca spowrotem tam wraca.
Jest jeszcze jedna rzecz o ktorej powinniscie wiedziec przez ostatnie 5 lat regularnie odbywaly sie wiejskie zabawy w remizie strazackiej fajnie bo i po szpanowac ze sie na bramce stoi mozna bylo w 3 klasie technikum. a to cos no fakt ze nieopodal 3 wyrosinietych gosci z mojej wsi stoi ale to kazdy mi reke z pieczatka pokazuje ze ma stepel.
to były czase a teraz to ja w obcym miescie musze uwazac aby nie wdepnac w bagno.

pozdr dla wszystkich

ps sorki za bledy mam z tym problem.
  • 0

budo_patryk\gdansk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: baton
nigdy nie lubilem wiesniakow :twisted:
a czy ty chlopaku jestes normalny?
z tego co slyszalem to tam na wsi czasami kolesie owce bzykaja :roll:
  • 0

budo_scourge
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: baton
O kurwa co tu się dzieje :) :D :lol: 8O :lol: :D :)
  • 0

budo_maniek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pruszków

Napisano Ponad rok temu

Re: baton

O kurwa co tu się dzieje :) :D :lol: 8O :lol: :D :)

normalnie sodoma i obora
  • 0

budo_danielkrynki
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: baton
Patryku/gdansk juz ci odpowiadam w promieniu 20km od mojej wsi nie znajdziesz kozy moze nad moze tak sie dzieje ale nie na mazowszu.
Ja jestem jak najbardziej normalny.
w WKU ma kat.A

ps. nie mieszajcie wiecej zwierzat do tego batonowego zwierzynca bo od swini, krowy, K***Y teraz na koze kolej przyszla trzeba porzadku tu troche zaprowadzic.
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: baton
widzę że zamiast o batonach rozmowa przeszła na poziom totalnie jajcarski...
ciekawe kto się bawi w trolowanie :?: :!:
kontur spotkałem się z paroma technikami interewencyjnymi własnie pod batona, stąd moje poprzednie pytanko..pozdrawiam..
acha a jak laski sobie radza z pałką teleskopowa?!
podkreslam z teleskopowa.. :?: :!:
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: baton
Qrwa litości booooo nieeee wytrzyyymaaaam :) :) :lol: .
Krowe bedzie respectu uczył MUHAHAHAHAHAHAHA . Może jeszcze jej przypier*** , zeby się po wsi nie woziła hahahaha :twisted: .
*umiera ze smiechu*

Ehhh to my sie juz posmiali mozna wrocic do tematu .
Można by załozyc na ulicy osobny temat : "Baton a zastosowanie w realnej walce" i tam by się wpisywali ludzie którzy te zacne narzedzie juz wykorzystali ( tylko nie na krowie co by respect okazywała :roll: ) . Podobny temat jest o zastosowaniu gazów wiec czemu by nie o batonach ?
  • 0

budo_danielkrynki
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: baton
wiesz co BatmanHQ ten pomysl z załozeniem na ulicy osobnego temat : "Baton a zastosowanie w realnej walce" to warte przemyslenia. Tylko należy na wstępie podkreślic ,że w zastosowaniu ulicznym a nie na zwierzętach.

p.s. ja niegdy batona na oczy nie widzialem i tymbardziej go nie urzywalem i jestem ciekaw.
  • 0

budo_ghostnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jesteś??

Napisano Ponad rok temu

Re: baton
A ja mam troszke odmienne pytanko. Mam zamiar sobie kupic batona czy mozna gdzies poczytac opinie ktory bylby najlepszy?
I czy macie moze jakies filmiki gdzie ucza walki teleskopem?? moze troche smieszne pytanie... ale chodzi mi o takie pokazy itp. napewno cos takiego jest.
  • 0

budo_ghostnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jesteś??

Napisano Ponad rok temu

Re: baton
mam pytanie skad mozna to sciagnac??
Kelly McCann, Jim Grover "Collapsible baton tactics" vol.1
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024