Skocz do zawartości


Zdjęcie

kontuzja stawu skokowego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

kontuzja stawu skokowego
Elo
Na zawodach w kwietniu zlapalem kontuzje nogi a konkretnie miesnia lydki i stawu skokowego. Wygladalo mi to na naciagniecie miesnia (łydki) i sciegien (stawu skokowego). Teraz juz jest niezle ale ciagle boli mnie staw skokowy jak na lewej nodze sobie skacze. Nie bylem z tym od razu u lekarza bo taka kontuzja powinna sie sama wyleczyc. Powinna ale z ta bylo inaczej.
Wiadomo jak ciezko dostac sie do ortopedy wiec bylem z u chirurga ktory okazal sie byc chirurgiem - urologiem. Behehe jak se zlamie co nie trzeba to bede wiedzial gdzie isc ale jak ktos taki leczy sportowe kontuzje to juz nie dobrze. Ten przepisal mi tabletki na zapalenie sciegien a ze je juz zjadlem i jak to ma byc stan zapalny to kupilem se naproxen (silna masc na stany zapane) i poczekam jeszcze z tydzien. Teraz zapytam o rady:
1) jest sens isc z tym do lekarza sportowego i placic mu te 5 dych (ja jeszcze nie walcze w pride wiec srednio z kasa)? on pewnie powie mi niewiele wiecej niz wy a pewnie skierowania na zadne usg mi nie da wiec na rozmowie sie skonczy.
2) czy moze to olac i wznowic treningi? wprawdzie w parterze sie nie skacze ale mnie ten staw skokowy boli np jak przechodze z bocznej do kesa gatame Moze nalezy go roztrenowac?
Kurde sam juz nie wiem. Moze ktos ma podobne doswiadczenia i cos doradzi. Pozdro.
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: kontuzja stawu skokowego
daj mu odpoczac to przejdzie,jesli bedziesz cwiczył i urazał to nie.
  • 0

budo_maciejsobczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 391 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawka

Napisano Ponad rok temu

Re: kontuzja stawu skokowego
Też tak kiedyś myślałem żę jak roztrenuję kontuzję to przejdzie, niestety odkupiłem to później półroczną przerwą :cry: Więc nie wydaje mi się że wizyta u lekarza nic nie da, powinien choćby zlecić rentgen stawu, tak żeby miał obraz sytuacji.

PZDR
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024