Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowy moderator (?)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy moderator (?)
To już sobie widzę podyskutowaliście :roll: Tak się właśnie robi syf na ulicy, panowie działacze.
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy moderator (?)
Cały czas psioczycie ze młodzi syf robią - bo to niewychowane itd....natomiast przyszło 2 starych "koni" :) i temat rozjebało :roll:

Teraz mnie zjedzą :)
  • 0

budo_angmoh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Antypodów

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy moderator (?)

..myslę, ze źle oceniasz - nie doceniasz kontura 17..
zlbo odmiennie rozumiesz jego posty.. nie zuważyłem w jego wypowiedzi
nadmiaru agresji.. uwielbienie do batonów owszem ale do niczym nieuzasadnionej żądzy napierdalanki nie..

Kontur uważa że jak jest konflikt z żulem to należy żula napierdalać, zamiast starać się unikać walki. Tak ja odczytuję jego wypowiedzi. Taki rodzimy Charles Bronson. Nawet potrafię zrozumieć urok takiej postawy. Tylko że zupełnie nie odpowiednia dla moda na ulicy.

To już Rzozio pisze bardziej z sensem (i jest nadal moim kandydatem) choć niezrozumiale. Rzozio i LvB to jak Yin i Yang, a moze Yang i Yin. Więc byłaby harmonia wreszcie na ulicy (albo showdown, tzn. ubaw na całego :)
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy moderator (?)

Kontur uważa że jak jest konflikt z żulem to należy żula napierdalać, zamiast starać się unikać walki. Tak ja odczytuję jego wypowiedzi.

Ja tez. MA racje chlopak. Nie ma co caly czas sie nadstawiac, a zula mozna nastukac bez ryzyka, ze ci sie cos stanie ;)

Wybraliscie juz moda? :lol: Nikt sensowny tego g..a nie wezmie, poproscie Adama o wypowiedz jak tu sie moderowalo, kiedy 10 dziennie dzieciakow neostrady pisalo bzdurne tematy/posty. Powodzenia ;)
  • 0

budo_angmoh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Antypodów

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy moderator (?)

Ja tez. MA racje chlopak. Nie ma co caly czas sie nadstawiac, a zula mozna nastukac bez ryzyka, ze ci sie cos stanie ;)

Nie zgadzam sie. Ryzyko jest zawsze (i wszedzi). I to tam gdzie sie jak najmniej go spodziewac.

Poza ewentualnymi konsekwencjami natury prawnej, czy niespodziewanej odsieczy dla żula itp, są także takie "drobnostki" jak podczas napierdalania wchodzisz w kontakt z krwią czy śliną żula i w efekcie łapiesz jakąś chujozę. Warto? Nie warto. Ale dlatego właśnie warto zawsze unikać walki jeśli jest taka możliwość. A Kontur propaguje przeciwną postawę.

Ale masz rację że małe szanse żeby się ktoś rozsądny zgodził na modowanie tutaj.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy moderator (?)

Wybraliscie juz moda? :lol: Nikt sensowny tego g..a nie wezmie, poproscie Adama o wypowiedz jak tu sie moderowalo, kiedy 10 dziennie dzieciakow neostrady pisalo bzdurne tematy/posty. Powodzenia ;)

dla mnie to bylby raj dopuki by mi sie nie znudzilo banowanie :)





a nigdy by mi sie nie znudzilo :wink:
wybierzcie mnie a oczyszcze ten dzial jak WC picker 8)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy moderator (?)

Cały czas psioczycie ze młodzi syf robią - bo to niewychowane itd....natomiast przyszło 2 starych "koni" :) i temat rozjebało :roll:

Niby kto??? ze niby ja???? :evil: :)
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy moderator (?)

pare postow nademna jest nie kto inny jak wodnik szuwarek . Nicki sobie wybieramy rozne ja ze zawsze lubiłem bron wiec jestem famasem .


ja równiez interesuję się militariami ale nie potrzebuję tego reklamować w nicku..
z czystej ciekawości - co Ci się wielce szanowny kolego nie podoba w moim nicku :?: :!:
  • 0

budo_sneferu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy moderator (?)
Dobra, koniec tematu. Nic nie wniesie.

Dzieki wszystkim, którzy się wypowiedzieli i nie offtopują.
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy moderator (?)
Do wodnika : nic wszystko z twoim nickiem ok a przywołałem go tylko dlatego zeby pokazac ze ludzie maja rozne nicki i zeby sie do nich nie odwolywac tak jak to zrobil kapral . Tyle ...

Temat nickow uwazam za zamkniety .
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024