Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowy moderator (?)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy moderator (?)
Sneferu z całym szzacunkiem do Twojej osoby... ale moderatorem powinien zostać człowiek, który troszkę czasu tu działa i troszkę sensownych postów napisał... niewiele takich person tu figuruje więc może o wyborze niech zadecydują osoby które w kręgu moderatorów się znają.. LvB też zapewne wie kto mógłby mu pomóc w uporządkowaniu tego działu... Wydaje mi się, że wprowadziłbyś tu metody inkwizycji- szybkie procesy i eliminacje nowych forumowiczów..a tu potrzeba troszkę wyrozumiałości i rozwagi..
pozdrawiam
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy moderator (?)
lol. tu zawsze byl syf i bedzie, bo jest duzo dzieci neostrady na tym forum :)
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy moderator (?)

lol. tu zawsze byl syf i bedzie, bo jest duzo dzieci neostrady na tym forum :)


nie inaczej : ))

a rzozio by sie nadawal!
  • 0

budo_sneferu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy moderator (?)
Chciałem by LvB albo Fiodor zalozyl ten temat. Syf na ulicy jest. Kazdy widzi. I nic sie nie zmienia od 2 miechów. I moze spójrz kogo ja zaproponowałem. Zanim mnie objedziesz.

Swoja drogą tt48 nie jest nowym użytkownikiem. A patrz jego temat

Wodnik tylko wnosze propozycje, bo jak sobie sprawdzisz to juz tu się syf robi i nic się nie zmienia od 5 miechów

Wprowadzilbym inkwizycje? Po czym wnosisz?
Objazdy na budo mają swój klimat... ale spam to co innego.

również pozdrawiam

PS: wodnik chciałbyś być modem ?
  • 0

budo_kebabr
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:From Hell

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy moderator (?)
Ja uważam, że gdy był Adam moderatorem było troche mniej syfu. Najlepiej by było gdyby powrócił.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy moderator (?)

I nic sie nie zmienia od 2 miechów.

A teraz kilkaj kolejne strony i kolejne i zobaczysz, zy bylo inaczej ae 3-4 lata temu, a jest tak jak jest juz od dlugiego czasu.
Nie robcie afery z niczego, nudzi wam sie w domu, to idzcie na trening, albo do dziewczyny ;)
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy moderator (?)
Ale jednak mod na ulicę by się przydał. Ostry czy nie... jest regulamin i powinien go konsekwentnie egzekwować, a użytkownicy maja te kilka ostrzeżeń do zużycia ( każdy popełnia błędy :) ).
Ważne jest ,żeby to była postać często tu zaglądająca, roztropna i rozważna oraz mająca nabitą jakąś liczbe postów budzącą respekt. Tak dla postrachu nowicjuszy 8) 8)
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy moderator (?)
Kontur17 w moim przekonaniu swietnie sprawdzilby sie jako moderator: Niejest konfliktowy, nie wywyzsza sie, a ma doswiadczenie m.in. z bramek, zna sie na batonach, tonfach jest tolerancyjny.

Tylko niejestem pewny czy mialby czas na ulice na budo...........
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy moderator (?)
Kontur17
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy moderator (?)
Szanowny Kolego sneferu..
widzę co się tu - w dziale ULICA, dzieje..rozumiem Twój stan jak czytasz wiele bzdurnych postów... też jestem za tym by to zmienić więc gramy w jednej drużynie bo mamy wspólny cel.. jednakże różne metody i propozycje.. banowanie na dzieńdobry nie ma sensu..


zaręczam Ci że nie mam zamiaru kandydować na zaszczytne stanowisko moderatora..
potrzeba na to osoby niekonfliktowej i chcącej działać w tej kwestii.. ja choć jestem tu często otatnimi czasy, nie mam zamiaru prostować wszystkich osobników..
pozatym kolego zapomniałes o jednej waznej kwestii.. moderator na takim Forum jak nasze, pownien coś sobą reprezentować jeśli chodzi o MA..mieć odpowiedni staż...
mój staż w sztukach walki to raptem osiem pięknych, ale krótkich lat.. więc nie uważam się za skarbnicę wiedzy..stąd też rozczaruje cię, ale choc popierasz moja kandydaturę rejteruję na samym początku kampanii wyborczej...

nie mam zamiaru atakować Twojej osoby, bo nawet nie miałem przyjemności Cię poznać..
nie podoba mi się lansowany przez
Ciebie pomysł banowania i w tym się nie zgadzam z Tobą..
a o.żadnych słownych wojenkach nawet nie myślę ..
pozdrawiam wodnik szuwarek
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy moderator (?)
Przecież wszelkie próby moderowania kończą się wielkim larum o swobodzie dyskusji. Dla przykładu proponuję przypomnieć sobie co było gdy próbowałem powstrzymać swobodną zabawę w odgrzebywanie dawno zdechłych tematów. Ludzie się na mnie rzucili, jakbym im matki podusił. Wydaje mi się, że jak już wybierzecie nowego moda, to spuchnie po tygodniu (no może po dwóch). Ale jestem jak najbardziej za.
  • 0

budo_sneferu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy moderator (?)

widzę co się tu - w dziale ULICA, dzieje..rozumiem Twój stan jak czytasz wiele bzdurnych postów... też jestem za tym by to zmienić więc gramy w jednej drużynie bo mamy wspólny cel.. jednakże różne metody i propozycje.. banowanie na dzieńdobry nie ma sensu..

Ktoś mi powie o co mu chodzi z tym "banowaniem na dzień dobry" ? :?

tt48 wlepił link do innego forum i ogółem robi śmietnik. Należy mu się conajmniej miesiąc zakazu pisania choc ban też jest tu na miejscu, bo:
regulamin
regulamin
Sam sobie policz ile pkt złamał.

zaręczam Ci że nie mam zamiaru kandydować na zaszczytne stanowisko moderatora...

Daj spokój... napewno ? :)

potrzeba na to osoby niekonfliktowej i chcącej działać w tej kwestii.. ja choć jestem tu często otatnimi czasy, nie mam zamiaru prostować wszystkich osobników...

Prostowanie, a dbanie o porządek to co innego. I nie wszystkich trzeba prostować.

pozatym kolego zapomniałes o jednej waznej kwestii.. moderator na takim Forum jak nasze, pownien coś sobą reprezentować jeśli chodzi o MA..mieć odpowiedni staż...
mój staż w sztukach walki to raptem osiem pięknych, ale krótkich lat.. więc nie uważam się za skarbnicę wiedzy..

Mod powinien trzymać sie zasad i ich pilnować. To przede wszystkim. A 8 lat to nie tak mało :)

stąd też rozczaruje cię, ale choc popierasz moja kandydaturę rejteruję na samym początku kampanii wyborczej...

Wklej mi cytat w którym mówie że Cię popieram... Bo poprostu 8O

nie mam zamiaru atakować Twojej osoby, bo nawet nie miałem przyjemności Cię poznać..
nie podoba mi się lansowany przez
Ciebie pomysł banowania i w tym się nie zgadzam z Tobą..
a o.żadnych słownych wojenkach nawet nie myślę ..

Jaki wzorzec? 8O Koleś spamuje. Wodnik otrząśnij sie. I ma ponad 400 postów. Jakie "dzień dobry" ?

Słoniak odgrzewanie starego tematu czasem ma sens. Czasem. A modów moze być trzech. W końcu żeby nad "ulicą" zapanować trzeba czasu.

Fajnie by było gdy sie wypowiedzieli dotychczasowi faworyci: Kontur17 i cougar.
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy moderator (?)

...ciach...

Co fakt to fakt. Ulica to syf jakich malo. Za AdamaD bylo w miare ale przed i teraz to uhhh... Nowy mod musi byc twardy i nieugiety. I najlepiej mocny nie tylko w gebie, bo wielu jest takich co chcieliby przeniesc spory z internetu do prawdziwego swiata...
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy moderator (?)
rey Panie Kolego :!:
otóż:
po pierwsze: z tym popieraniem to był ironiczny żarcik w celu rozładowania zbednego napięcia..
po drugie: moderator musi mieć odpowiedni staż w MA by mógł szmelc śmiało nazwać szmelcem, czyli odsiać totalnie błędne merytorycznie posty..
po trzecie: nie bronię wyżej wymienionego użytkownika forum, który rzeczywiście zakłada topiki o głupstwach w dodatku w miejscach-działach, które poruszanych przez niego kwestii nie poruszają..
po czwarte: słoniak ma racje teraz nieco za sprawą Twoja Zacny kolego sprawa głupich postów/topiców jest na tapecie.. i słusznie.. ale jak moderator chce się tym zająć zgodnie ze swoimi uprawnieniami to podnosi się larum w obronie mającego ponieść zasłużona kare uzytkownika :?
więc jak tu sprawnie nadzorować forum?! a zwłaszcza ten dział?! potrzebna jest profilaktyka
i raczej sugerowanie na poczatek "winnym" dlaczego ich topiki są bezsensowne czy posty nie dotyczące tematu..
sneferu na Vortalu często regulamin nie do końca jest przestrzegany...
może rzeczywiście trzeba ostrzegać i może publicznie?!
chciałbym by poziom Vortalu znów był inny... do tego trzeba zmian ...
i dyskusji na spokojnie : jakie zachowania na Forum sa niedopuszczalne a jakie są w granicach rozsądku..
przecież sprawa nie dotyczy tylko nalotu Chucków Norrisów i Zmutowanym van Damme'ów.
sam zapewne Zacny Kolego wiesz..
pozdrawiam sneferu i jeszcze raz podkreślam, że w kwestii naprawy Forum i stosunków tu panujących, gramy w jednej drużynie więc rozbieranie moich postów nie jest konieczne :wink:

rey ALL
  • 0

budo_pitt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy moderator (?)

Nowy mod musi byc twardy i nieugiety.

Jarosław Kaczyński :)

I najlepiej mocny [...] w gebie

Kurski?

1. Trochę głupio, że bez gadania z tymczasowym modem założyłeś ten temat (zgadza się?).
2. O poziomie forum decydują userzy i dopiero w pewnym stopniu moderatorzy. Może dostęp do Ulicy, tak jak do knajpy?
3. Moglibyśmy jak już wysyłac pm'y do jednej osoby z kandydaturami, bo jak robi się to jawnie, to troche w tym "wazeliny" (ten i ten dlatego, że jest taki siaki i owaki i lubię go) :wink:

Oczywiście, zmiany są potrzebne, ale w jakiej formie?

Pozdrawiam

Pitt 8)
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy moderator (?)
wazne jest takze wlasnie automoderowanie czyli gdy rozsadni userzy zobacza taki temat jakich teraz jest sporo glupich to wlasnie wsiadajac na goscia i w koncu przestajac sie w temacie udzielac zakanczjaa jego zywot ... nie potrzebny nam dyktator jelsi bedizemy mieli madrych userow..tych starszych stazem i pelnych sesnownej wiedzy...
  • 0

budo_sneferu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy moderator (?)

1. Trochę głupio, że bez gadania z tymczasowym modem założyłeś ten temat (zgadza się?).

Może czytaj temat zanim się wupowiesz...

Zarówno do LvB jak i do Fiodora posłałem PMy o wybieraniu nowego moda.
Zapytałem "czy juz czas".


2. O poziomie forum decydują userzy i dopiero w pewnym stopniu moderatorzy. Może dostęp do Ulicy, tak jak do knajpy?

IMO zły pomysł. na ulice zagladają ludzie któzy potrzebują porady. Nie wszyscy zaczynają kariere na dorum z syndromem "chucka".

3. Moglibyśmy jak już wysyłac pm'y do jednej osoby z kandydaturami, bo jak robi się to jawnie, to troche w tym "wazeliny" (ten i ten dlatego, że jest taki siaki i owaki i lubię go)

I w ten sposób narobimy duzo roboty modom. Lepiej żeby mod został wybrany w plebiscycie. Wtedy jego autorytet będzie bardzo mocny.

Wodnik wiem co masz na myśli. To dlatego wybieramy moda przez dyskusje. I sorki za wycinanke z Twojego postu... Poprostu nie zrozumiałem o czym piszesz... i konkretnie wskazalem na błędy.

Pozdrawiam.

(podawajcie swoje typy, a modów może być więcej niż jeden)
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy moderator (?)
niezmiernie sie cieszę, że finalnie doszliśmy do porozumienia..
juz myslałem ze trzeba będzie wytoczyć cięzkie działa i pobluzgamy się przez internet :?
dyskusja sie toczy .. trzeba wybrać najdopowiedniejsze rozwiązanie..
jestem zdania, że nalezy zacząć przestrzegać w pełni regulamin, tu Kolega sneferu ma racje...jeśli trzeba rozdać po ostrzeżeniu a kolegom niereformowalnym po privie z uświadomieniem do czego służy Forum a do czego nie-w tym aspekcie nie trzeba moderaotora..tu każdy z uzytkowników, który dosztreze rażace naruszenie praw tu obowiazujących może delikwenta w formie żartu chociazby powuczyć..jeśli nie cóż trzeba walnąć bana i tyle...
jesli jest rzeczywista potrzeba zwiększenia ilości moderatorów to proponowąłbym nie tylko kontura 17 ale i cougar i może ktoś jeszcze kompetentny.. jesli oczywiście proponowane osoby są zainteresowane ..od tyle..
pozdrawiam
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy moderator (?)
ciekawe kto wam tą kandydaturę klepnie ... fiodor zajmuje się wyłącznie wymianą bannerów, od czasu tego posta ani nie pojawia się na forum, ani nie uregulował spraw z Seikenem. A nikt inny nie ma uprawnień do nadania praw moderatora.

Szkoda waszego czasu, panowie.
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy moderator (?)
Sneferu daj pokój . Podniecacie sie tym ze nie ma moderatora i sie robi "smietnik" . Albo ze jakis tt1000 :-) robi spam . A ja sie pytam : NO I CO Z TEGO ????
Ulica działa bez modera juz X czasu i zycie toczy sie dalej a jak ktos tak jak wyzej wspomniany tt zrobi cos skrajnie głupiego to zostanie pojechany przez reszte uzytkownikow zrobi sie z niego posmiewisko i starczy . Kariera na forum złamana :-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024