Skocz do zawartości


Zdjęcie

2 dniowy na masę dla 30 29 latka


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
20 odpowiedzi w tym temacie

sporting22
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

2 dniowy na masę dla 30 29 latka
Witam

Mam 29 lat. Wzrost 185cm - waga 82 kg.
Chciałbym przybrać na masie - jedna mój tryb życia pozwala mi jedynie na 2 treningi tygodniowo.
Czy ktoś mógłby mi pomóc dobrać odpowiedni zestaw ćwiczeń tak żeby miało to "ręce i nogi" ?
Miałem już kilkukrotnie do czynienia z siłownią - jednak niebyły to epizody dłuższe niż 3-4 mieisiące.
Mam nadzieję że tym razem uda mi się usystematyzować i zmobilizować na znacznie dłuższy okres.
Mam raczej chudą budowę ciała i niemam zadużo siły - pewnie dlatego tak szybko rezygnowałem.
Może doradzicie jakieś sensowne odżywki ?

Pozdrawiam i z góry dziękuję
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 dniowy na masę dla 30 29 latka
2 razy w tygodniu to mało, zacznij od ogólnorozwojówki.
  • 0

sporting22
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 dniowy na masę dla 30 29 latka
Zgadza się. 2 razy w tygodniu to mało ale tryb życia nie pozwala częściej :D
  • 0

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 dniowy na masę dla 30 29 latka

Zgadza się. 2 razy w tygodniu to mało ale tryb życia nie pozwala częściej :D

dla czego nie pozwala ?? ja ćwiczę o 22 ze względu na pracę :D ale się da ...



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 dniowy na masę dla 30 29 latka

dla czego nie pozwala ?? ja ćwiczę o 22 ze względu na pracę :D ale się da ...


A ja sypiam tylko po 6-7h a minimum zdaje sie jest 8 i tez jakoś żyje ;P
  • 0

kokslewy
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 dniowy na masę dla 30 29 latka
Witam.

Miałem ten sam problem co Ty. nie miałem czasu na treningi ale postanowiłem pracować w nocy nad sobą, na początku sie nie wysypiałem ale to było tylko przez dwa dni w tygodniu wiec można przezyc. w weekend biegałem. chodz to nie jest na mase... ale wspomaga całokształt. moze jak bys zaczoł brac jakies koksy to by pomogło... i szybciej bys osiągnoł swój cel. wraz z ojcem (stomatologiem i podwórkowym alchemikiem) robimy własne koksy... jak chcesz... i mnie nie wydasz to moge ci odpalic działke krety. Mój kolega Szymon z tego forum wzioł dawke... i do dzis go nie widziałem... cały czas biega od tygodnia... wiec pomaga... jak chcesz to pisz na PW
  • 0

sporting22
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 dniowy na masę dla 30 29 latka
... Ciesze sie waszym szczęściem i poziomem

P.S.
"kokslewy" - ty jesteś najciekawszy.
Jak masz dobry i sprawdzony przez siebie sposób na biegunkę to możesz spróbować podzielić się swoim szczęściem na innych forach.
Wejdź na www.kokslewy.pl - tam spotkasz bratnie dusze i napewno zainteresujesz sporą ilość osób opowieścią o sobie i swojej rodzinie. Wiem że obawiasz się że ktoś cię "wyda" - ale nie martw się, wszystko jest dla ludzi i mogło spotkać każdego z nas.

Pozdrawiam :D
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 dniowy na masę dla 30 29 latka
O kur*** padłem ze śmiechu xD

wraz z ojcem (stomatologiem i podwórkowym alchemikiem) robimy własne koksy... jak chcesz... i mnie nie wydasz to moge ci odpalic działke krety. Mój kolega Szymon z tego forum wzioł dawke... i do dzis go nie widziałem... cały czas biega od tygodnia... wiec pomaga... jak chcesz to pisz na PW



:D
  • 0

GośćGuest_GOLIAT_*

Guest_GOLIAT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 dniowy na masę dla 30 29 latka

Witam.

Miałem ten sam problem co Ty. nie miałem czasu na treningi ale postanowiłem pracować w nocy nad sobą, na początku sie nie wysypiałem ale to było tylko przez dwa dni w tygodniu wiec można przezyc. w weekend biegałem. chodz to nie jest na mase... ale wspomaga całokształt. moze jak bys zaczoł brac jakies koksy to by pomogło... i szybciej bys osiągnoł swój cel. wraz z ojcem (stomatologiem i podwórkowym alchemikiem) robimy własne koksy... jak chcesz... i mnie nie wydasz to moge ci odpalic działke krety. Mój kolega Szymon z tego forum wzioł dawke... i do dzis go nie widziałem... cały czas biega od tygodnia... wiec pomaga... jak chcesz to pisz na PW

Odsprzedasz mi ze tak powiem działkę,i mam jeszcze pytanie,czy po tym koksie się nie przekręcę czasem? bo z tego co piszesz to jest on zajebiście mocny.

kokslewy
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 dniowy na masę dla 30 29 latka

Odsprzedasz mi ze tak powiem działkę,i mam jeszcze pytanie,czy po tym koksie się nie przekręcę czasem? bo z tego co piszesz to jest on zajebiście mocny.



siema. widzę, że wiekszosć ludzi z forum smieje mi sie w twarz... trudno... nie spodobało by sie to mojemu ojcu który jest prezesem klubu "Koksa" w Nysie i bierze na klate więcej niz Pudzian.

Jedyny poważny na tym forum jest "Goliat" który zadaje mi konkretne pytanie.

A więc... Musze to przyznać, że te koksy nie są dla poćzatkujących jak tato testował je na koniach to 9/10 koni nie wytrzymało... dlatego też te środki nie zostały wprowadzone do obiegu... panują w pozdziemiahc koksowego świata w Nysie. Jesli chcesz mozemy Ci przygotować medyki na własne zamówienie... i pamietaj stary!! "Panaceum Lewusa lepsze niż lekarstwa z Usa"!!! jesli jeszcze ma ktoś jakieś mądre pytania.. dawać... ja z ojcem i klub "Koksa" z Nysy czeka na Twoje problemy.

Pozdro:)
  • 0

orzech305
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:kartonowe pudło
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:-wierny
    -poszukiwacz
    -odpowiedzi
    -na pytanie
    -jak zostać
    -bogatym
    -bezrobotnym ;)
  • Staż [miesiące]:19
  • Wzrost [cm]:181
  • Biceps [cm] :42
  • Klatka piersiowa [cm]:O ponad 100cm;p
  • Pas [cm]:R poniżej 100cm
  • Udo [cm]:Z za grube;/
  • Przysiad [kg]:E 120x6 (max?)
  • Wyciskanie [kg]:C 100x2 (max?)
  • Martwy ciąg [kg]:H 140x6 (max?)
  • Waga [kg]:95

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 dniowy na masę dla 30 29 latka

siema. widzę, że wiekszosć ludzi z forum smieje mi sie w twarz... trudno... nie spodobało by sie to mojemu ojcu który jest prezesem klubu "Koksa" w Nysie i bierze na klate więcej niz Pudzian.

Jedyny poważny na tym forum jest "Goliat" który zadaje mi konkretne pytanie.

A więc... Musze to przyznać, że te koksy nie są dla poćzatkujących jak tato testował je na koniach to 9/10 koni nie wytrzymało... dlatego też te środki nie zostały wprowadzone do obiegu... panują w pozdziemiahc koksowego świata w Nysie. Jesli chcesz mozemy Ci przygotować medyki na własne zamówienie... i pamietaj stary!! "Panaceum Lewusa lepsze niż lekarstwa z Usa"!!! jesli jeszcze ma ktoś jakieś mądre pytania.. dawać... ja z ojcem i klub "Koksa" z Nysy czeka na Twoje problemy.

Pozdro:)


:D hehe Ty i ojciec wymiatacie:D ile koksu jesteście w stanie wyprodukować dziennie??
  • 0
Dołączona grafika

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 dniowy na masę dla 30 29 latka

siema. widzę, że wiekszosć ludzi z forum smieje mi sie w twarz... trudno... nie spodobało by sie to mojemu ojcu który jest prezesem klubu "Koksa" w Nysie i bierze na klate więcej niz Pudzian.

Jedyny poważny na tym forum jest "Goliat" który zadaje mi konkretne pytanie.

A więc... Musze to przyznać, że te koksy nie są dla poćzatkujących jak tato testował je na koniach to 9/10 koni nie wytrzymało... dlatego też te środki nie zostały wprowadzone do obiegu... panują w pozdziemiahc koksowego świata w Nysie. Jesli chcesz mozemy Ci przygotować medyki na własne zamówienie... i pamietaj stary!! "Panaceum Lewusa lepsze niż lekarstwa z Usa"!!! jesli jeszcze ma ktoś jakieś mądre pytania.. dawać... ja z ojcem i klub "Koksa" z Nysy czeka na Twoje problemy.

Pozdro:)


Chyba Ci ktoś płaci za to albo robisz to sam z siebie :D
  • 0

Mafi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Pomógł: 0
34
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 dniowy na masę dla 30 29 latka
Czy ty mówisz serio ? :D
  • 0

kokslewy
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 dniowy na masę dla 30 29 latka

:D hehe Ty i ojciec wymiatacie:D ile koksu jesteście w stanie wyprodukować dziennie??



Mój ojciec jest alchemikiem( ja tam zamiatam tylko, czeka mnie awans na młodszego medyceusza.) to wszystko zalezy od tego ile morfiny, srodku przeciw bolowych i penicyliny jest wstanie wynieść z zakładu stomatologicznego. powiedz mi ile jest Ci potrzebne... powiedz na kiedy.... i pokombinuje. Teraz chcemy stworzyc wersje "dynamit koks beta6".

cieszy mnie fakt że zdobywam nowych fanów na forum..

pamietajcie!!! dobry koks to podstawa... tak mówia u mnie w Nysie...

Ps. kolega Szymon wczoraj przed 24 wrócił z biegania...śpi... jeszcze sie nie obudził.. ale żyje... przynajmniej tak mówi ojciec. wiec koks działa...
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 dniowy na masę dla 30 29 latka
Zaraz będą u Ciebie antyterroryści , wszystko zgłosiłem na Policję.
  • 0

peper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 224 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:191
  • Biceps [cm] :42
  • Przysiad [kg]:100 seria
  • Wyciskanie [kg]:100 seria
  • Martwy ciąg [kg]:120 seria
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 dniowy na masę dla 30 29 latka

Mój ojciec jest alchemikiem( ja tam zamiatam tylko, czeka mnie awans na młodszego medyceusza.) to wszystko zalezy od tego ile morfiny, srodku przeciw bolowych i penicyliny jest wstanie wynieść z zakładu stomatologicznego. powiedz mi ile jest Ci potrzebne... powiedz na kiedy.... i pokombinuje. Teraz chcemy stworzyc wersje "dynamit koks beta6".

cieszy mnie fakt że zdobywam nowych fanów na forum..

pamietajcie!!! dobry koks to podstawa... tak mówia u mnie w Nysie...

Ps. kolega Szymon wczoraj przed 24 wrócił z biegania...śpi... jeszcze sie nie obudził.. ale żyje... przynajmniej tak mówi ojciec. wiec koks działa...


Naprawdę bardzo ciekawa historyjka. Przyznam CI , że masz nadpodziw bujną wyobraźnię, aż jestem w szoku. To twój tato jest stomatologiem i ćwiczy na siłowni tak?

Z tego co wiem to stomatolog podobnie jak fryzjer nie powinien ćwiczyć na siłowni, przez co zmniejsza się dokładność w ręce, wiem o tym bardzo dobrze bo mialem kumpla w podobnej sytuacji..



ale pisz dalej naprawde sie usmialem ... :D
  • 0
Ja i moja niunia kochamy się na ostre, w pięciogwiazdkowym hotelu, mamy do tego celu wszystkie pokoje

Mafi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Pomógł: 0
34
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 dniowy na masę dla 30 29 latka
Może dasz nam zdjęcie jak robisz te bomby ? :D
  • 0

kokslewy
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 dniowy na masę dla 30 29 latka

Zaraz będą u Ciebie antyterroryści , wszystko zgłosiłem na Policję.



w Nysie nie ma policji... tam jest anarachia i mój ojciec... który jest nad tym wszystkim.


Uśmiałeś sie? to dobrze... śmiech to zdrowie... a o to tu chodzi:) moj ojciec jest stomatologiem ale koni.... myslisz ze łatwo jest utrzymac rosłego kunia w ryzach?


nie moge pokazac jak to jest robione bo to receptura przekazywana z dziada pradziada... rozumiesz?
  • 0

Mafi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Pomógł: 0
34
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 dniowy na masę dla 30 29 latka
Chodzi mi tylko o zdjęcie jak jesteś na tle tego budynku lub jak to inaczej nazwać :D
Ależ oczywiście rozumiem.
Tylko na forum tu nam dzieci nie potrzeba.
Gdyby tak było nie chwaliłbyś się od tak po prostu.
  • 0

peper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 224 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:191
  • Biceps [cm] :42
  • Przysiad [kg]:100 seria
  • Wyciskanie [kg]:100 seria
  • Martwy ciąg [kg]:120 seria
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 dniowy na masę dla 30 29 latka
Coś tu wkręcasz mówisz o Nysie położonej przy granicy czeskiej? Jeśli tak to jest tam Policja no chyba, że sam o tym nie wiesz - miasto liczy około 50 tyś ludności a posterunek znajduje się w każdym mieści + 15 tyś :D No i jeszcze dodam, że fachowo nie ma czegoś takiego jak stomatolog koni :D

Dobre, dobre dawaj dalej zawsze Cię złamie :D
  • 0
Ja i moja niunia kochamy się na ostre, w pięciogwiazdkowym hotelu, mamy do tego celu wszystkie pokoje



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024