Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przerwa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Przerwa
Panowie cwicze od 3 miechów bez przerwy ,czuje ze organizm jak by powoli chcial odpoczac jakis czas,normalnie nie pytał by sie o to na forum ale jestem tydzien po cyklu i nie wiem za bardzo czy teraz jest odpowiedni czas na to aby robic np.1 tydzien przerwy.Wiadomo po cyklu trzeba cwiczyc i jesc dobrze aby nie było spadku, wiec czy zrobic teraz przerwe tygodniowa czy poczekac?
  • 0

HiTi

    Uczeń

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 568 postów
  • Pomógł: 0
18
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:135
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: Przerwa
wg mnie jeszcze z 2tyg wytrzymaj,jedynie moze zmniejsz intensywnosc trenigu,
btw nie napisales jakim cyklu a to roznica bo po cyklu cp duzych spadkow nie bedzie a po saa to tez co innego.
pzdr
  • 0
Nie jesteś wielki ? A zadaj sobie pytanie - piłeś mleko? No właśnie
pomogłem? daj "+" nie bądz pipa ;]

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przerwa
Nie po zadnych ssa ,brałem storma,mutanta,matrixa i xpanda
  • 0

Mafi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Pomógł: 0
34
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przerwa
Możesz zrobić przerwe, nic ci nie opadnie, pod warunkiem ,że będziesz trzymać dietę no i czasem możesz brać jakiegoś gainera dla uzupełnienia diety, a jak już coś to możesz mieć spadki, ale takie, że nie będziesz widział, będą one minimalne.
To nie są żadne sterydy, żeby ci od razu coś opadło, nie ma czego się bać. Jeżeli organizm potrzebuje przerwy to zrób, a potem wróć do intensywnych treningów.
  • 0

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przerwa
Trzymam,choc w sobote przy melanzowalem ..no ale 6 tygodni nic nie pilem wiec ....no czuje sie taki slaby ,poprostu czuje ze potrzebuje tej przerwy ....tydzien czasu i wracam
  • 0

Mafi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Pomógł: 0
34
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przerwa
No, ale jeżeli bierzesz coś, to nie można spożywać alkoholu.
Są przeciwwskazania, albo siłownia, albo to.
Z tego co wiem to można pić tam np. jakieś piwko, dwa piwka, ale nie można żadnej vodki, ani coś w tym rodzaju.
Jeżeli czujesz tą potrzebę, to zrób sobie ten tydzień bez siłowni, ale trzymaj diete.
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Przerwa
3 tygodnie dla mnie to dopiero przyzwyczajenie do treningów... 6-9 tygodni po tym czasie dopiero robię przerwę :D

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przerwa
w czasie cyklu nic nie pilem ..tak jak pisałem jestem tydzien po cyklu....no 6-9 tygodni ja mam wlasnie te 9 tylko mi chodzi o to czy moge tydzien po cyklu czy nie
  • 0

Xandar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Francja (Nimes)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motocykle/Sporty silowe/Imprezy
  • Staż [miesiące]:Około 4 lata
  • Wzrost [cm]:180

Napisano Ponad rok temu

Re: Przerwa
Ja robie sobie 2 przerwy w roku po 2 tygodnie. Tylko ze ja cwicze tak ze na cyklu max az brachol mnie od glupka wyzywa z matka bo po polowie treningów krew mi z kinola leci. Ale po cyklu zmniejszam ilosc serii o 1 o cwicze z mniejsza intensywnoscia dzieki czemu organizm mozna by powiedziec ze odpoczywa troche. W sumie to mogłbym powidziec ze te przerwy sa mi zbedne bo naprawde sie dobrze czuje. Wlasnie a wy co myslicie przerwy sa niezbedne?? Gdzies kiedys czytalem ze sa bardzo waze ale jezeli sie naprawde czuje rewelacyjnie to czy musze je robic. Gdy nie cwicze to dopiero sie {CENZURA - na forum jest zakaz używania wulgaryzmów!} czuje mam takie wyrzuty sumienia ze masakra...
  • 0
Jeżeli laska powie ci że jesteś twardzielem, wyjeb jej. Nie jesteś twardzielem, ty jesteś kurwa niezniszczalny.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024